Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
25. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi moje zlate...aj ja uz dostanem... zatial nic, ale citim, ze to uz pride ☹

zuzkag2
25. sep 2011

@kcvrcekz presne...a trosku sa to niekam pohne...uz len to vedomie, ze vies na com zdravotne si urcite pomoze...nech to dopadne akokolvek, vzdy je potom z coho vychadzat. malo by to tak byt vzdy, nechapem, preco lekari vzdy hovoria, ze treba skusat aspon rok, a potom sa da nieco riesit. Podla mna rok je doba na otehotnenie pre par, ktorz nesleduje ovulku, ani BT, nemiluje sa pocas plodnych dni, a nerada den, alebo obden...proste si povedia, ze ked to pride, budeme radi, ked nie...tak nie. Ale ak sa niekto naozaj snazi, tak potom nie je na co cakat. Tak som zvedava, co tvoj doki povie...daj potom vediet.

zuzkag2
25. sep 2011

@daniwaugh joj, ty si cislo, to je super, ze v tom vidis take super pozitivum, ze mozes este mesiac pit 😀 ale pockaj este, nic nie je stratene, a ked sa vajko uhniezduje, nemusis to citit, nemusis krvacat,ani nic podobne...
ja som uz v pohodke. beriem si z toho len to dobre, a to, ze ms dorazila az dnes,a stiham HP.a hlavne mi pomaha to vedomie, ze uz to idem riesit s lekarom. Budem vediet na com som, a potom sa da lahsie pokracovat, pripadne riesit. a dokonca mi dnes zabrali uz dva ibalginy na bolesti, tak sa vytesujem, lebo som aj nieco doma urobila, poupratovala a tak 🙂

zuzkag2
25. sep 2011

@malinka_02 dakujem, moja...no veru skoda, no nevadi, ideme to uz riesit s dokim, tak som tak nejak kludna. Ale ti poviem, ze ja tomu predms krvacaniu nerozumiem. Ja som nikdy nespinila. este tu jasnocervenu krv by som brala ako spinenie pri unhiezdovani vajka, ale tmavohnede...neviem, tu alchemylku si pila len do ovu? pokial hej, tak nevidim dovod, aby ti sposobovala krvacanie, to isto nie...

zuzkag2
25. sep 2011

@boogina ahojcek 🙂 ked chces pocut teda nazor, tak ja si myslim, ze uz 4 dni po vynechani ms( aj pri kratsej lutealnej faze ) ti musi test ukazat ze si buduca mamina, 12 dni je dost dlha doba na to aby sa zvysila hladina HCG na meratelnu hladinu, aj 25tka test by to uz mal ukazat. Podla mna, ak ti takto meskava ms, tak to mal doki uz davno riesit, upravit ti cyklus, lebo po vysadeni HAK je mozne, ze ti nenabehli vsetky hormony tak, ako mali. Ten "balon" moze byt kludne aj cysta, ktora brani vzdy v spusteni ms. Nevyrovnana hladina hormonov ti moze totiz sposobovat aj nevolnosti.
Joj, dufam, ze som nebola moc kruta, viem ze chcete mimi, ale je to moj nazor. Som zvedava co ti doki povie, a najviac by som sa tesila, keby moj nazor nebol ten spravny. Drzim palceky.

zuzkag2
25. sep 2011

@labanka zlatko moje, no ak to nevyslo tento mesiac, ani by som sa nedivila, po tom vsetkom co si si musela zazit. Milacik, nezufaj, mas lieciky,ktore upravia vsetko co maju, a potom to uz pojde a pride ta chvila ked nam tu "zavesis" tt s // jak brno 🙂
moc na teba myslim. cmucik.

boogina
25. sep 2011

@zuzkag2 ďakujem pekne za názor a ja sa tiež viac ako k tehotenstvu prikláňam k tomu, že to bude niečo iné...buď tá cysta, alebo žalúdok....mne sa vždy po vysadení stalo, že mi meškala zo 3 týždne, ale nikdy som sa takto hnusne necítila...ináč mávam pravidelne....takže zajtra si pôjdem dať spraviť vyšetrenie a asi si dám vyvolávačku, nech to všetko povolí...uvidíme, hádam bude všetko ok, aby mohlo byť mimi...nebola si vôbec krutá 🙂

zuzkag2
25. sep 2011

@boogina no aj ja dufam, ze budes ok, a bude to len reakcia tela na vysadenie HAK,a rychlo sa to da do poriadku...kup si alchemilkovy cajik,a ten pi prve dva tyzdne cyklu, ked ti pride ms..., po ovulke uz nepi. a este aj pupalka pomaha k uprave cyklu...su to bylinky, tak si myslim, ze to ako pomocna liecba je celkom ok. ved to je na tebe....
tak drzim palceky, hlavne teba, ze nebudes mat nejaky zdravotny problem.

terioza1
25. sep 2011

Ahoj baby, tak se na vas jdu podivat a dat vam rozum, ktery rikali na prime...

"mozna pricina neplodnosti je lepek.... v pripade, ze se slozite lecite hormonalne a stale se nedari otehu, navstivte imonologii..." Tot rada z tv zprav na Prime.

kcvrcekz
25. sep 2011

@zuzkag2 Jj uvidím zda mě vůbec objedná..Pak určo písnu...

pehavcek
25. sep 2011

ahojte dievcata. Tak ja som tu teraz po menej, nemam cas kym sa nezabehnem v novej robote. Mrzi ma, ze ste podostavali mrchu, ale raz to urcite pride. Ja som teraz taka nejaka pokojnejsia ked mam novu robotu. Ked otehotniem budem stastna prestastna a ked nie tak sa zatial snad dobre uchytim v novej robote. Inac mam tyzden pred mrchou a vcera som mala par kvapiek krvy na nohavickach a teraz ma bolia prsia, ale nemyslim si ze by to nieco znamenalo.Prsia ma bolia pred ms vzdy a ta krv.... to moze byt cokolvek...

e.l.i
25. sep 2011

babulky.. asi mam halucinacie...ale neodolala som....aaa ja vidim ducha II palicky...je mozne ze. cca asi v stredu som mala ovulku..a uz by ukazalo ciarku.... 😵 ja som teda mimo...abo som mala ovu skorej ako v stredu.. no ja uz neviem...som total mimo..ona ja velmi svetlucka ale daco tam je....joj rano este asi testnem este jeden.. a uvidim ci bude taka slabucka aj na tom druhom.....to by bol krasny darcek na moje zajtrajsie narodeniny...jjjaaaaajjjj 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelicek26
25. sep 2011

@e.l.i - halucinacie. Ak bola ovu v stredu, babo sa este ani neuhniezdilo a hodnota hcg je nulaaa. Skus testnut tak o tyzden, vsetko ostatne - je hladanie duchov ;) Nehovorim, ze nemozes byt tehu, ale testovat 5 dni po ovu je akoze na co dobre 😕 Vsak sprav foto.

strihalka
25. sep 2011

@e.l.i presne ukaz foto, a pokud mas, tak jeste graf b
BT🙂

e.l.i
25. sep 2011

@anjelicek26 no mozno mas pravdu..hmmm..asi ju tak velmi cem ze ju tam uz vidim....no skusim to fotnut rano...a hodim to..aj ja si myslim ze to mozne nieje.... ☹

anjelicek26
25. sep 2011

@e.l.i - nie je to mozne, fakt nie, babulko je na ceste do maternice a zajtra sa bude zavrtavat 🙂 Niektore testy robia duchov a nic to bohuzial neznamena. Drzim palce aby si nam tu takto o tyzden hodila krasne dve ciarky 🙂

e.l.i
25. sep 2011

@anjelicek26 dufam mas pravdu anjelicek....snad o tyzden tam uz nebudu moje halucinacie...

daasenka85
26. sep 2011

Holky, já jsem NAPROSTO jasná - test negativní, že negativnější ani nemůže být 😀 ne, že bych nebyla smutná 😢 měla jsem tušení už včera, tak jsem to patřičně obrečela, to už jiné nebude 😒 doufám, že mě menstruace nebude dlouho trápit, dnes jsem 29. DC a nikde ani náznak menstruace. minule cyklus ukázkových 28 dní. jenže mám právě podezření, že minulý cyklus se možná zadařilo, ale jen na chvilku, což se stává, a proto MS dorazila dřív..

adele15
26. sep 2011

@daasenka85 dasi to ma mrzi... ☹ ta ms je ale strasna svinucha! aj u mna bola predtym jak hodinky a teraz ked sa snazime - minuly mesiac prisla skor o nejake 4 dni a teraz som zvedava 😀 dostat mam v piatok, resp. stvrtok (podla toho ci to ratam uz od prveho naznaku spinenia na toaletaku)...
hlavne je, ze nestracas optimizmus, ved ono sa to padarit MUSI!!! 😵

daasenka85
26. sep 2011

@adele15 děkuji, zlatíko 😉 snažím se ho neztrácet,ale taky se nevyhnu negativním myšlenkám! třeba: proč to před tím šlo skoro hned, když to nakonec nevyšlo? (na druhou stranu, ještěže tak!).. je to těžké, ale nejdůležitější je zůstat vklidu, bez toho se nikam nehneme 😉 přeji Ti kočko víc štěstí než mě tento cyklus...

adele15
26. sep 2011

@daasenka85 dakujem moja 😵
ja verim, ze vsetko sa deje z urciteho dovodu, co vzdy pochopime az neskor, ze je to vlastne dobre tak ako to je 😉
a mimochodom mam jednu kamosku, ktora zostala tehotna na prvykrat, ale bohuzial potratila hned v nejakom 3-4 tyzdni a potom sa im rok nedarilo...a potom zrazu bac a bola tehu 😀
takze nic nie je statene, ked sa telo vyrovna s tym, co sa ti stalo, ono to pride 😵

misula.g
26. sep 2011

@daasenka85 Dáši, to je mi líto. Ale můžeš být zase trošku klidnější, že přišla načas a že jsi vlastně v pořádku. Moc přeji, aby další cyklus byl úspěšnější
@zuzkag2 Zuzi, moc na Tebe myslím, snad návštěva u lékaře dopadne na jedničku!

adele15
26. sep 2011

@misula.g no ako misi, robila si si testik cez vikend????? juj, tak som na teba myslela cely cas 😵

daasenka85
26. sep 2011

@misula.g Ona mrcha právě zatím nedorazila 😠 říkám no, je to mrcha 🙂
A co Ty, jak se cítíš?? Snad fajn 😉 do prohlídky to uteče....

daasenka85
26. sep 2011

@adele15
@misula.g Oběma děkuji, holky... já vím, až to bude mět přijít, přijde to...

misula.g
26. sep 2011

@adele15 Ahojky 🙂 Ano dělala, ale čárka nesílí. Další zkusím test až ve středu a doufám, že bude čárka už výraznější. A jak ty Adi? Kolikátý DPO jsi?
@daasenka85 Dáši, je to tak, až bude načase, tak to přijde. Věřím, že na Vánoce už budeš nosit miminko pod srdíčkem. A jak se cítím? Psychicky krásně, jako v jiném světě, ale fyzicky nic moc 🙂 Když mne nebolí vaječník, tak mám bolesti zad a ty jsou docela velké, že to musím jít zaspat. Prsa bolí i při chůzi. A taky mám návaly horka a zimy. Jsem nafouknutá jako balón. Na wc lítám asi 10x denně. Takže tak 😀

daasenka85
26. sep 2011

@misula.g stejně Ti ale závidím 😉 samozřejmě ale přeji!!!! 🙂 je fajn, že jsi psychicky vklidu 😉 a jsi naše naděje, že to přeci jenom jde 😀

adele15
26. sep 2011

@misula.g no tak to mas uz ciste priznaky tehu 😵
ja som 24 DC a 11 DPO...ale asi z toho nic nebude, lebo okrem toho "akoze vytoku", co som ti pisala minuly tyzden, nemam ziadne priznaky, takze predpokladam, ze v piatok alebo vo stvrtok dorati mrcha... ☹
ale tento mesiac je to uz aspon pozitivnejsie naladenie s tymi tehulami - sa tu uz trochu rozbieha po minulom mesiaci, ked tusim ani jedna nebola tehu 😀
tak nas pekne nainfikuj 😀

misula.g
26. sep 2011

@daasenka85 Dáši, před pár týdny tu psala nějaká holčina, že nejlepší je trošku se opít, tím zapomeneš na starosti a je to v kapse 😀 Tak nějak to bylo i u nás 🙂
@adele15 Adi, já na sobě žádné příznaky nehledala, protože jsem se cítila jako minulý měsíc, kdy jsem měla příznaků plno a nic z toho nebylo. Nevěš hlavu, ještě před sebou máš celý týden naděje 🙂 Bacily posílám - tfuj tfuj tfuj 😀

adele15
26. sep 2011

@misula.g dakujem za bacily 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre