Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
28. sep 2011

@daniwaugh mne sa snivalo, ze ja som svoje babo rezala s nozom 😢

papucz
28. sep 2011

@manamani1 citala som tu o tom ze to upravuje cyklus, ale nepijem, len zensky caj ten casto pijavam, tam je tiez alchemilka obsiahnuta, dufam ze teraz to uz bude v poriadku

adele15
28. sep 2011

@labanka ahoj moja, to ma moc mrzi, ze len ta jedna palicka.... ☹ ja som dopadla rano rovnako 😢 a keby som nebola v praci, tak by som teraz plakala jak diva... 😢
ale isto to bude v tych testikoch 😎

labanka
28. sep 2011

@adele15 no nic...ideme dalej 😀 ja som povedala, ze uz testy robit nebudem, ale vcera ste ma vyhecovali 😠

adele15
28. sep 2011

@labanka no teraz ma to mrzi, ze sme ta takto lahkymi donucovacimi prostriedkami na to nahovorili, ale zasa aspon vies na com si 😉
ja to volako dnes este neviem brat s nadhladom, ale do zajtra ma to prejde a potom si zasa poviem, ze nevadi, ideme dalej... ☹

labanka
28. sep 2011

@adele15 mna to tiez strasne mrzi, ale nakolko som tento mesiac prezila strasny sok a smutok, nebolo by dobre keby som ostala tehu ☹

adele15
28. sep 2011

@labanka tak potom je to dobre tak ako to je 😵

labanka
28. sep 2011

@adele15 ale aspon jednu dobru spravu mam 😎 vyzera to tak, ze buduci rok bude svadba a mozno uz v aprili 😉

adele15
28. sep 2011

@labanka ste mali zasnuby????? ci ste taki ako my - my sme tiez boli skoro 2 roky zasnubeni a furt nebol cas na svadbu 😀 my sme chceli najprv v maji, ale kedze sme sa spamatali niekledy v marci, ze sme vlastne nic nevybavovali, tak sme to nechali na jesen a keby nas teraz svokra uz nezacala tlacit v juli, tak by z toho zasa nic nebolo 😀
ako dlho ste spolu?

labanka
28. sep 2011

@adele15 juj tak my sme spolu este len rok a zasnuby sme este nemali, to staci mesiac, resp. 2 dopredu podla mna 🙂

adele15
28. sep 2011

@labanka no ved jasne, ze to staci 😉 my sme ani oficilane nemali, len ma drahy poziadal, dal mi prsten a bolo 😀
ono je to zasa ine, ked ste spolu rok a my sme boli vtedy spolu uz nejakych skoro 6 rokov...
ale moc gratulujem 😵 vidis, ty mas aj dobre spravy 😉
ja mam tak akurat volake dost vyrazne bolesti v podbrusku, aj krize ma uz zacali boliet, asi uz pride mrcha... ☹

labanka
28. sep 2011

@adele15 mna boleli v nedelu krize jak dive, potom prestali, bradavky mam ako keby chceli vystrelit, inac mi nic nie je, rano ma pichlo v lavom vajecniku , ked som si dorobila test....inac nic 😒
tak som zvedava, ako to bude prebiehat, ale uz sa tak nesledujem ako prve mesiace snazenia....
kedy mate svadbu?

adele15
28. sep 2011

@labanka ja som sa tiez na zaciatku tohto cyklu (teda po ovulke) nejak moc nesledovala, ale ako sa blizil termin ms, tak to bolo len horsie a horsie 😀 a dopadla som takto 😀
mame to 22.10. - takze uz coskoro a este nam kooopec veci treba a nejak nemam naladu momentalne na vybavovacky a pod...
mne sa lepsie vsetko riesi az ked je uz fakt stres a malo casu 😀

labanka
28. sep 2011

@adele15 jeeej ved to je uz buduci mesiac....tak vam prajem vela vela lasky na spolocnej ceste zivotom, mnoho porozumenia a plno deticiek... cmuk

labanka
28. sep 2011

@adele15 a nebud smutna moja zlata, aspon si svadbu uzijes, bez toho, aby si sa stresovala, ci to babatku ublizi.... vsetko je len tak ako ma byt... vsetko poporiadku jasne? 😉

adele15
28. sep 2011

@labanka dakujem moja, ved ja viem, ze vsetko po poriadku, ale preco mam potom slzy v ociach ked to len pisem?! 😢
pevne verim, ze raz to musi prist!!!
ale aj tak obdivujem zienky, co sa snazia rok alebo aj dva (dufam teda, ze to nebude aj moj pripad), ze kde beru v sebe stale novu energiu a optimizmus to absolvovat zasa a zasa a na konci furt len sklamanie... ☹

labanka
28. sep 2011

@adele15 Adi moja sestra sa tak snazila 7 rokov....mala 3 mimomaternicove tehotenstva, 3 potraty, islo jej o zivot a neprestala verit ani na sekundu...nakoniec isla na umele oplodnenie a ostala hned tehotna...a o 3 roky isla zase a dnes ma 2 krasnych nezbednikov....dcerka ma 11 rokov a syncek 8 rokov....nestracaj nadej, ved je pre jeden kvietok slnko nesvieti.... takze aj my budeme urcite tehule, skor ci neskor... vsetko je niekde zapisane a tak sa aj stane... hlavu hore kočka, utri slzicky a mysli teraz na svadobne pripravy, aj ked je to velmi tazke...lebo presne viem, ako si sa rano citila.... ja som mala rano to iste... mysli pozitivne ... 😉
***************************************************************************************
Čeho se bojíme, to přitahujeme

Čemu se bráníme, přivoláváme.

S čím bojujeme, trvá.

petulak1988
28. sep 2011

@adele15 ahojky to je mi lito .. ☹ no ja se snazim uz 17.cyklus a muzu ti rict ze uz skoro rezignuji jo boli ta jedna carka nebo MS ale uz ne jako driv....a krasne si uzijte svatbu....preji moc moc stesti do zivota lasku a plno deti 🙂
@labanka to same prejem tobe....take me moc mrzi tva jedna carka... ☹ ja jsem po druhem IUI a nejak nemam chut testoat priznak zadnej....

labanka
28. sep 2011

@petulak1988 dakujem ....si zlata ..aj tebe prajem to iste ...vyjde to urcite !

petulak1988
28. sep 2011

@labanka no nevim jsem uz 14den po iui priznak no zacinaji bolet bradavky ale to mam i pred MS nevis zda muzu pres utrogestan dostat menstruaci nekdo rikal ze ano nekdo ze ne??Dnes je prvni termin MS mivym to od 28DC do 32DC

adele15
28. sep 2011

@labanka
@petulak1988
juj, kocky moje zlate, dakujem vam velmi pekne 😉 co by som bez vas robila?! (utapala sa v slzach? 😀 )
@labanka ty mas potom doma uuzasnu motivaciu vo svojej sestre a jasny vzor ako sa to robi a ako z toho nezosaliet, lebo to vsetko stoji za to 😵
kocky moc nam drzim palce, nech je ten buduci cyklus uz fakt posledny negativny 😵

labanka
28. sep 2011

@petulak1988 tak to ti fakt neviem poradit Peti...a nechcem radit zle 😒

petulak1988
28. sep 2011

@labanka jj i tak dekuji
@adele15 moc dekuji ja jeste nevim jak to dopadlo uvidime no

labanka
28. sep 2011

@adele15 mojko a ty si ktory den bez menzesu?

adele15
28. sep 2011

@labanka mam dostat zajtra 😀 😀 😀 ale uz som nevydrzala a testla a keby nieco, tak aspon ducha by to uz ukazalo... ☹
a nezacni sa smiat na mne, ze som uz testla, ja viem, ze som sisina, ale uz som nevydrzala 😀

labanka
28. sep 2011

@adele15 😀 nesmejem sa 😀 ale podla mna skoro, tak ja som 6 dni bez MS tak sa patrilo, ale tyyy? 😀
a robila si aspon citlivost 10?

adele15
28. sep 2011

@labanka hej, mamatest...ale to preto, ze som sa za posledne dva dni zmagorila, jak ma zacolo to podbrusko boliet a pichat a to ma teda doteraz nezvyklo (dufam, ze je vsetko ok), tak ma nejak oblial optimizmus, ze co ked predsa a posledne cykly som mala 25 dnove, tak som si vravela, ze teda skusim...a skusila som a nic... ☹
no sisina, co uz?! 😀 ale aspon viem na com som a uz nech rychlo pride mrcha a mozeme ist zasa na to 😀

labanka
28. sep 2011

@adele15 ty si šišino riadne

petulak1988
28. sep 2011

@adele15 hele tk to ale urcite nei stoprocentni vis???Nehazej jeste flintu do zita....🙂

monika2712
28. sep 2011

baby poradte, mohlo by byt pichanie vo vajecniku, jednostranne a bolest v krizoch nieco znamenat? mala som tento mesiac divny, vobec neviem kedy bola ovulka, lebo podla hlienu sa mi nepodarilo zistit, je uz dva tyzdne stale rovnaky... pokus sme mali na 13ty den, ale som len par mesiacov po kyrete,takze cyklus este nemam pravidelny.. predtym som bola tehu, bolelo ma brucho ako pred mrchou, ale nie tak ako teraz ze len jeden vajecnik.. podla vypoctov by som mala dostat niekedy buduci tyzden... mam ale obavy ci sa nestalo nieco zle, ze sa zle zahniezdil plod alebo nieco take..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre