Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alzbeta.hod
24. júl 2009

zatím se loučím ale večer jsem ještě nekouknu zatím pa pa pa

dzou
24. júl 2009

tak sme na tom kocky rovnako pribrali sme kazdemu sa to paci zevraj nam to aj pristane len my ni sme spokojne- no chlapi nasi by povedali ach tie zeny 😀

alzbeta.hod
24. júl 2009

já myslím že ne...

no ale vidím že jsme na tom úplně stejně... trápí nás stejné věci na stejných místech. prsa mám 3 takže už víc nechci... 😖

alzbeta.hod
24. júl 2009

pa pa pa

mscat
24. júl 2009

takže dzou:váhu máš naprosto v pořádku.takže tlustá nejsi 🙂
alzbeta:ty jsi taky na tom dobře,váhu naprosto akorát...to já měla 171cm a 57kg.ted radši nemluvím 😝 mám asi teda nadváhu mírnou nějak kolem 25 jak se to vypočítá a do 25 je to ok. 🙂 ale taky jak říká alzbeta:já to mám hlavně v zadku a stehnách a bocích.to jsou myslím i nejrizikověšjí partie a u žen 🙂 břicho mě až tak nevadí nějaký špéček tam je ale mě spíš ten zadek já mám prohlou páteř dost takže mám vystrčený zadek a to je muj celoživotní komplex a i když jsem byla hubená zadek mi přišel mega obří. 😝 😝 já nenávidím svuj zadek..ale je pravda že právě na ten zadek mi chlapi nejvíc letěli 🙂 .a to já nepochopím.i muj mě pořád opleskává po zadku furt kdykoliv kolem mě projde to přitahuje ten mega zaddek jak magnet asi 😀 😀 😝 tak je kulatučký vystrčený.. 😀 😝 prý je to paráda mačkat takový zadek 😀 😝

mscat
24. júl 2009

dzou:přesně tak..já jsem se taky nesetkala s negativním názorem...jen že mi to sluší,že jsem ted taková ženská pořádná kusanec,a mamina 😀 ale třeba ti co mě znali od malička a nebo např videli naposled v 17ti..tak nadrzo že ty si vyžraná nějaká ne..nebo často se mě i ptaj že čekám druhé..bych to zastřelila 😠 😠 🙂 tak jako 17 mi už dáávno není 🙂 nemůžou čekat že furt budu mít kostnatá kolena a vyhublé břicho no ne?? 🙂

ale mě se na sobě nelíbí nic...ani prsa ty už mám vytahané po kojení a tak dvojky klasika 🙂 jo jedině oči moje se mi líbí a tím to končí 😝 😝 s tou větší váhou mi hodně kleslo seběvědomí..a že jsem věděla že mi to vždycky slušelo když jsem někam razila 🙂 ne že bych byla namyšlená to vubec ne,nesnáším namyšlené fiflenky,ale tak uměla jsem se vždy hezky namalovat aspon 😀

dzou
24. júl 2009

no sak aj ten moj je dolnak 😀 teda skor na zadky jak na prsia tak neviem neviem ci sa teda mame trapit alebo co, ja viem ze namoju vysku mam celkom dobru vahu a ked som oblecena sa citm v poho, len ked si chcem daco obliect a je mi to male tak ma to rozhadze 😖

dzou
24. júl 2009

no a prsia som vzdy mala dost male ja ked som mala 19r. tak som vazila 48kg 😅 takze velke mi ani nenarastli tak teraz az nechapem furt na ne cumim 😀 ze ake su pekne 😵

dzou
24. júl 2009

mscat aj ja som dala nejake obrazky kocikov uz som pevne rozhodnuta ze chcem ten sivo-oranzovy 😀uz len to mimco mi chyba-zatial 😎 inac len tak pre zauijimavost kolko cca stoja na SVK alebo CZ taketo kociky?uz aj s autosedackou?chcem porovnat, aby som potom lepsie ukecala mojho draheho

monika0001
24. júl 2009

😀 😀

dzou
24. júl 2009

ja ahoj monci inac dnes som citala tak viac dozadu a tak z rozpravania mi doslo kde robis lebo predtym ako som odisla do UK aj ja som tam robila 4,5 roka na Lamaci 😀

dzou
24. júl 2009

typla som si spravne?

monika0001
24. júl 2009

heee? no super.. ja som tam už 5 rokov aj skoro dva mesiace... a poviem ti mám dosť už... Ak sa do konca roka nepodari otehu,tak dám výpoveď už... dnes som vedúcemu (MAPA - poznáš, asi ešte poznáš 😉 ) oznámila, že idem na IVF. Som sa bála čo povie, ale dobre to dopadlo.. ešte ma podporil a ponúkol mi či nejdem na PúS.. čo si o tém myslíš? Konečen sa môžem niekoho na to spýtať 😀 😀

monika0001
24. júl 2009

jáájj.. hej správne... 😉

dzou
24. júl 2009

ja som robila na PuS lebo som chodila do skoly a bolo to ok trochu mnej penazi jak na plny inac ziadny rozdiel aspon vtedy to tak bolo ja som to tiez uz ku koncu neznasala hlavne zopar ludi, ale teraz akoze nemam zlu robotu ale poviem ti ze ja by som sa vratila 😀 a kde robis myslim v ktorom ...u.A MAPA asi nepoznam mne bol veduci Brano ked som odchadzala a on rad chodil na splavy ale ja som tiez nebola

monika0001
24. júl 2009

NO Braňo jer teraz už biznis konzultant... akurát minulý mesiac sme mali F.O.R.s ním...
a Martina podľa mňa poznáš. ten je vo firme už 15 rokov tuším...
SNP je moje dočasné... 😀
Začínala som v Avione - 2 roky, potom Korzo a teraz od 01.01.09 som na SNP...
a je to tak.. je to lavne o ľudoch.. vytačajú ma tam hlavne oni.. ale lepšie ako na Korze... teda, no...
Toho sa bojím, že mi práca začne chýbať, lebo ma baví... ale tak ja neodídem (teda ak otehu) úplne. Ak sa to podarí ak len na matersku pôjdem 😉
Kto mi chýba je Petr.. to bolsprávny chlap.- vie ktorého myslím, že?
A na akej pozícii si bola? a ako dlho si preč?

monika0001
24. júl 2009

a čo sa toho PúS týka teraz vraj dokonca moze zarobit viac ako Pú... veľmi váham, že čo a ako... Najlepšie bude ak sa nám pdarí prirodzene otehu a už nič nemusím riešiť... 😉 😝

dzou
24. júl 2009

no Martina asi poznam ja som bola cely cas na lamaci a koncila som ako shift a presne je to o ludoch lebo robotka bola v podstate velmi zaujimava. Petr bol tiez v poho no noc monicka musim bezat ale ozvem sa zajtra pa

alzbeta.hod
24. júl 2009

jsem zpět... jinak mscat, díky za povzbuzení, asi máme páteř stejně špatnou. Taky vystrkuji zadeček a tím pádem i bříško. Když ho zatáhnu je to lepší ale vydržet tak delší dobu nedokážu. Mám něco s pánví a ortoped mi říkal že pokud se budu rovnat ve stoje po delší dobu, můžu i omdlít. Takže zásadně vleže.

afrika
24. júl 2009

monika nejdeš na IUI? ideš rovno na IVF?

monika0001
24. júl 2009

idem na IUI.. len v robote som povedala ze IVF 😅
sak nemusia vsetko vediet...

monika0001
24. júl 2009

a vidim ze si vakatlka na vysledok.. potesim ta azdvihnem upsesnost IUI..práve mi pisala kočka, ktorá má za sebou dve negat. skusenosti z tehu.. je po 1. IUI a je v 5tt... takže aj vám strašne moc držkám palčeky!!!! 🙂

monika0001
24. júl 2009

Miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!
Miššiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!
ostatnééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!
kde ste všetky..... ???
😒

korenka
autor
24. júl 2009

ahoj,monika,podľa čítania vypadáš silná žena fakt,obe sme si dosť vytrpeli,ja sem už pomenej chodím,baby vedia,čo ma poznajú,prečo,už mi začalo šibať,písala som sem každý deň a vkuse,tiež som omnoho zmúdrela,moja Dr.nechápala,keď som jej všetko hovorila dopredu,čo a ako,ale bola rada,že som informovaná. 😅
ak sa smiem opýtať,prečo si sa rozhodla na IUI ?

monika0001
24. júl 2009

lebo máme rok vyročie 08.08. a tak sme sa po 18 mesiacoch neúspechu rozhodli, že keď to nejde po dobrom pomôžeme tomu...
A po tom všetko už som silná..teda cítim sa tak (občas 😀 ) po 2 potratoch....
A mne toto tu občas dodáva silu.. aspoň viem, že zazraky sa dejú a, že aj u nás sa môže stať.. a ja tomu verím.. veď som dva krát rýchlo otehu... no bola som chorá..teraz som zdravá (keby som áák veľa nepribrala) možno by som už bola tehu.. ale akosi eraz neviem otehu tak tomu pomôžeme... uvidíme...

a dakujem...
ja sa strašne teším, ke%d mi niektorá z báb (z takých s ktorými si píšem), dá vedieť,že je tehu... strašne ma to teší.....

A ja VERÍM, ŽE RAZ BUDEME TEHU VŠETKY ČO SME TU,LEBO TO VEEEEEEEEEEĽMI CHCEME!!!

korenka
autor
24. júl 2009

no,to ano,myslím,že ti moc rozumiem 😒 ,ja mám za sebou tiež 2 potraty,jeden pred 4 rokmi,dvojičky,druhý pred dvoma rokmi,jedno,a tiež sme relatívne rýchlo otehu,len teraz už bude rok pomaly ako sa snažíme a NIČ ☹ ,ale ešte podľa Dr. sme nepoužili všetky zbrane,beriem Duphaston od decembra,zo začiatku na úpravu MS,potom už na prípadné udržanie plodu,no a doteraz nič,Dr. mi povedala,že mi dá ešte Clostyl a že budeme pozorovať viac folikuly,mužík bol na spermiograme,je v poriadku,chválabohu,tak neviem,čo je príčinou,no teda asi viem.........vek,nadváhy ja aj on....... 😖

mimomu
24. júl 2009

ahoj korenka a kolko ze mate rokov a vahu?teda ak chces povedat,lebo myslim z aj u mna je to pricina

korenka
autor
24. júl 2009

veľmi ti držím palce,nech ti to vynde!!! 🙂
predpokladám,že tam,v BA ideš podstúpiť zákrok,neviem o tom veľa,aj za to platí?

monika0001
24. júl 2009

Duphastn mam aj ja doma nachystany..ale to len preto zatial, lebo som mala tri testy pre 2 týždňami //. a tak mi vzla krv a dal dup.keby nahodou..no nic... nechapem ako mozem mat tri testy // ked tam nic nie je...
My budeme mat 01.08. rok po prvej strate...
neviem.ale keby sa nam po roku nedarilo uz by som to inak riesila..
my sa teraz snazime vlastne od marca....? tusim... nie od februára...
hej.. sme po druhom potrate museli cakat 4 mesiace...
a tak preto ideme na IUI.. no len teraz máme 20 dni a snažilkovanie ešte... tak by sme to ešte mohli stihnut aj normalne...
tak snad...
Ak nie tak hned po MS ideme na to.. co uz... ked nie inak tak tak.. 😉

monika0001
24. júl 2009

mimo - a ty co tu? 😝 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre