Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

e.l.i
11. dec 2011

@miriamm11 ahoj micinka.. to zeby sa ti takto maternica roztahovala?, a robila si testik, ci palicka tmavne?.... ja mam skor len take etapove bolesti aj to sa mi skor sustredi do lavej strany podbruska...zlaticko si mi dala normalne este malicku nadej 😉
Dnes som bola velmi smutna. .. mi mamina volala ze otec stratil robotu....je murar a v zime to je s nimi vzdy s pracou po biede.. tak som hotova.. neviem ako im pomoct, bo mamina tiez nepracuje a na Vianoce bez primu, budu velmi smutne vianoce...och kocky...tento nas region ☹

e.l.i
11. dec 2011

@nativanativa hej draha tak ako sito testla a uz si odstahovana v tehulkach ci co? A mna tu nechate samu?

nativanativa
11. dec 2011

@e.l.i ahoooj , to mi je luto s tatinkom , ja som tiez bez prace , takze to viem pochopit 😢
testla som sa , ale test bol maximalne biely jak padly sneh ...., v piatok som sa testovala vecer , zatial ani naznak ms , teplota taka ista 36,7 😖

sonicata
11. dec 2011

Ahoj holčiny tak jsem dnes zkusila ovu test a předstatvte si ukázkově pozitivní takže ovulace 19DC což je dost zvláštní nato že mám 30-31DC ,ale super že vůbec je

alexandra_j22
11. dec 2011

prosím vás, je to velky rozdiel ked som si zmerala BT teraz "tam dole" ako ked sa zmeria ráno ??? 🙂 ďakujem za odpovede

strihalka
11. dec 2011

@alexandra_j22 HODNE VELKY, teplota e ma memrit minimalne po 4hodinvoem spanku jinak to nema cenu, tepltoy zaznamenavat kadzy den, po probuzeni, zadny pohyb, hend po probuzeni, na zachod az po mereni.)

mattuliatko30
12. dec 2011

ahojte, ako je to s tou BT?.....koľko by mala byť?...má tesne pred menštruáciou zostať hore?..či keď klesne, tak MS príde?....som z toho nejako zmätená....poraďte mi 🙂 ďakujem.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 ahojko teplota je do ms takmer rovnaka,pri teho zvykne niekomu ist o nieco vyssie a u niekoho nie,ale vecsinou vidim ze o trosicku sa zdvihne.aspon o 0,1-0,2 a v den ked ma prist ms tak klesne teplotka dost nadol je to take zrazu aj napriklad ked ma 37 stupnou tak klesne na 36.6 ale moze aj menej vlastne klesne urcite.mne klesa v den prichodu ms.takze rano este odmeriam a poobede pride alebo este doobeda.

ktore
12. dec 2011

@alexandra_j22 ahojko ak zmerias inokedy ako rano pred tym ako vstanes tak je teplota urcite vyssia.ako strihalka hovori,treba spat aspon styri hod.MINIMALNE a merat.najlepsie je taka norma 6 hod.ale dvolezite je ak zacnes merat po styroch hodinach spanku tak meraj az do konca po styroch hodinach spanku.tebe to nevychadza?alebo?

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore ďakujem...a ako je to z digitálnym teplomerom?..treba tam odčítať nejaké dieliky?..či ako sa to robí?...ja to len teraz študujem...lebo MS mám posledný polrok..aj viac nepravidelnú..tak cca 25, 27,26 takže ako sa jej chce...teraz mám až 19 teho mať..a už ma tak bolí brucho...takže nikdy neviem , kedy príde...tak skúšam to aj takto cez BT...či sa to dá nejako odsledovať....a ako je to s plodnými dňami?...nevieš či keď takto chodí MS skôr...či sa aj plodné posúvajú dopredu?..nie ten 14 deň ako je písané?

sunny15
12. dec 2011

ahojte kočky...u mna testy biele ako sneh 😔 😢
už som začala aj špiniť takže zajtra alebo v stredu je tu mrcha jak na koni 😠 😠
premyslam ze ak sa nezadari do februara počať mimi...tak pošlem mm na spg.
myslim ze by mal byt v poriadku ked som 2-krat otehotnela....ale pre istotu....

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 ak je nepravidelna ms tak sa aj ovu dni vselijako posuvaju.to by si vedela keby si si merala kazdy mesiac a videla by si ako mavas zvysenu teplotu.inak tie teplomeri.no dolezite je merat tym istym teplomerom.ja mam obycajny digitalny.nic neodratuvam.hlavne ked ked merias stale tym istym.niektore meraju inymi ale je to zbytocne.teplotu si kludne mozes zaznamenavat obycajnym teplomerom.digi je lepsi zato lebo nemusis cakat 5 min.to som nikdy nenamerala presne z ortutovym.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 dnes si si merala alebo kolko dni si teraz skusala merat?

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore no ja mám digi...takže odratúvať nemám...a ako je to teda s tými plodnými dňami?..meráš si to presne od ukončenia MS..a potom by mala teplota vyskočiť?...a znovu klesnúť?..keď už nie je ovu?....a pred MS teda sa má držať na nejakej hodnote...a ak klesne MS príde..a ak nie mala by si byť teda tehu?...

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore tak ja som to len skúšala..asi teraz nejako 5 dní.....a mala som tak 36,9, 37,0,37,1 a včera 36,9 tak neviem...a pobolieva ma brucho...tak asi dostanem...neviem...aj keďmám až 19 teho...ale skúsim si to merať po MS..každý deň...ako to bude fungovať....kde si to zapisuješ?..dá sa nejaký graf nájisť na nete...kde si to dopíšeš?..či len tak na papier?

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 nemusis odratuvat nic.hlavne meraj presne rano v tu istu hodinu.tu plo hodinu mozu byt rizdiel ale radsej presne.teplotku mas pekne vysoku.o kolkej meriavas?klesnut by ti mala v ten den ale moze byt ze ani nestihnes odmerat a bude uz ms.ale vecsinou klesne ten den pred ms.mas teraz oklo 37 tak ti asi klesne cca na 36.7 tak nejak ale kazdej inak klesa aj viac zvykne.potom meriam hned po ms.ked uz mam slabucke tak zacnem merat.ja mam takych 5 dni ms.niekedy meriam na ten piaty ale staci aj ten siesty.vtedy mam teplotu po ms nizku aj 36.3 potom je ovu a hned na druhe rano po ovu sa zdvihne teplota aj na tych 37 stupnou u niekoho.ja som si urobila doma taky nakres ale potom mi tu baby urobili graf na fertility stranke.ja som to nevedela tak mi urobili.nerozumiem po anglicky. tu si klikni a uvidis ako mam ja http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 sorry za chyby

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore pekne ten graf vyzerá..len sa z toho neviem vysomáriť 🙂 ...takže teraz keď by som mala dostať..tak mi to klesne cca o 3 stupne?....ale isto kolo 36,6 a menej?..a vtedy by som mala dostať?...a ako zistíš tie ovu???..keď to stúpne..?..či to už je po ovu?.....a to trvá tak 1 deň? či viac dní?...

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 este k tomu ovu dnu,mozes mat presne na 14 den ovulaciu a tym sa ti skracuje lutealna faza.alebo mozes mat aj skvor ovulaciu na ten11 den a na ten 14 od ovulacie pride ms.to musis zistit meranim teploty ako to mas.necitis nijake pichanie v case ked by mala byt ovulacia?ja mavam nafuknute citlive brucho a picha ma vecsinou na tej strane kde sa mi vajicko ma uvolnit.niekedy mam take citlive a ubolene ze si musim dat tabletku.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 hned po ovu ti stupne.na druhe rano uz je hore.to je tym hormonom co sa vyluci pri uvolneni a potom kvoli tomu sa zvysi teplota.ano teplota ti ti klesne aj o tie 0.3 stupniky ale kazda to ma inak.niektora o 0.2 aj u mna to je inak vzdy.viem len to ze klesne.ty mas zatial velmi peknu teplotku.pekne sa drzi.kedy ti teraz vychadzala ovu nevies ?napis mi kedy si dostala naposledy kramy

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 mne napriklad teraz klesla a neviem preco.este mam 9 do ms.ale moze to znamenat aj uhniezdenie vajicka,aj vtedy zvykne klesnut teplota tak velmi.ale potom by mala hned aj stupnut naspet.tak som zvedava ci mi stupne alebo ci ostane takto dole.

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore práveže som sa chcela spýtať na tie príznaky ovu.....hej...práveže ma bolí brucho...a vaječníky..skôr lavý..ale aj pravý občas...a mám výtok..taký číri...neviem , či to je to....nejako som to nikdy nesledovala 🙂 ale tak mne to pripadá..že to mávam tak na 9 deň...od začiatku MS..neviem,či to je tak dobré..kedže mávam cyklus 25, 27 , 26 ako kedy....to pichanie cítim..ale inak nič také...

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 aj vies ktore dni ste mali sex?lebo ti vyratam plodne dni kedy si asi mala.

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore naposledy som mala 22 novembra....a to mi prišli po 25 dňoch..takže zase skôr...a predtým mesiac...som musela ísť na vyvolávačku. neprišli mi...až na 46 deň....neviem prečo....ale tak teraz zase 25 , tak snáď sa to už upraví....možno mi neprebehla ovu...alebo nechápem..prečo...nikdy mi predtým..ani 2 dni nemeškalli..skôr načas..alebo tak 1,2 dni skôr...

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore 30.11 a 1.12 sme mali....práveže keď ma všetko bolelo..tie vaječníky.

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore tak dúfam,že máš uhniezďovanie.....niekto to ževraj cíti 🙂 ale pochybujem......a ty by si chcela bábenko?... 🙂

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 noooo to je velmi pekne ked mas taky hlien.ja bohuzial nemavam.zvyknem citim mokro ale mal by byt taky ako vajecny bielok.takze podla bolesti mas skvor ovulaciu.ak by si bola merala tak si vies podla teploty vyratat aj kedy ti pride.ja mam tie bolesti asi den pred ovu a potom sa to taha aj tri dni.ale ked zacnu bolesti tak ma m ovulaciu na druhy den.takze bolesti zacnu napr.na 12 den a ovu mam na 13 den lebo uz ten 14 den mam zvysenu teplotu.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 tak mas dost nepravidelnu ms.asi je problem z tym dozrievanim vajicok.ano chcem babetko tak sa snazim uz rok.urcite by si mala sexovat vtedy ked citis tie bolesti.teda uz aj od toho 8 dna po ms skus kazdy den alebo kazdy druhy den.dovtedy kym sa ti nezvysi teplota a neostane aspon tri dni hore.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 no niekto ma aj spinenie aj pichanie ale malokto.to si celkom neviem vsimat lebo pichat moze kedykolvek z cohokolvek ale je aj to dobre znamenie,len kto vie ci je to aj iste....potom sklamanie.tak si uz vsimam len teplotu,a ovu den

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 nachvylku odidem ale zachvilu som tu.musim do obchodu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre