Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena323
28. aug 2009

aj sa liecis na stitnu a prolaktin?da sa ti testik hodit do albumu?ja som kedysi furt testovala,najprv ovu testy,potom tehu,a vzdy som sa sklamala,tak som si povedala DOST...s priatelom sme absolvovali skoro vsetky vysetrenia aby som si bola ista ze tam nie je ziadna fyzicka pricina a teraz len viem kedy je asi ovu,a kedy mam dostat mrchu..zblaznila by som sa,zvlast aj preto ze robim pre farmac.firmu a denne navstevujem gyn.amb.kde vidavam tehulky a to som nesmela pripustit...ja akonahle mam tusaka zacne ma pobolievat podbrusko...

dzou
28. aug 2009

no sak aj ja v strese cyklu delam machra, ze nebudem testovat a jak padne 26Dc tak som hotova jak na ihlach proste to nevie nejak prekonat ja ako fakt chcem cakat.... ale potom to druhe zle ja si povie ze sak co ak 😉 a testnem a zatial nic

sonidlov
28. aug 2009

no skúšala som to fotiť , ale nie je to vidieť nebudem predbiehať možno to nie je tak ako si myslím v nedelu testnem a uvidíme ja som testovacia maniačka u mna krízu lekáren nemá 🙂 ja kupujem ako divá som chorá a le čo už

dzou
28. aug 2009

to malo byt v strede nie v strese 😀
soni sak ani trosku nie je vidno tym fotakom?MOzno my by sme to videli, mame trenovane oko na // 😀

sonidlov
28. aug 2009

ha ha to bolo dobré budem sa hrať na trpezlivú a každý večer 30 minút čumeť na tes a ona mi bude,,silnieť ,,a potom ju odfotím hi hi v nedelu urobím test a dám 😀 😀 😀 vedieť

dzou
28. aug 2009

ok tak v nedelu cakame tento mesiac sa to tu na konikovi ale nejak roztehulkovalo 😀

sonidlov
28. aug 2009

ja ešte nie som hm :(

xena323
28. aug 2009

soni a vies ako si teray natom so stitnou a prolaktinom,lebo aj to moze byt to co brani otehu..aby si sa zbytocne netrapila ak je pricina niekde inde...mrzi ma ze sa tak trapis...
dzou vydrzkaj do nedele,ja viem ze to neposilni,ale aspon sa zas mozme tesit na snazenie a nasledne mozno prekvapko na konci cyklu...

petullek
28. aug 2009

Ahoj holky, muzu se pridat? Jsem tu nova.. s pritelem se snazime zatim kratce,zato intenzivně 😀 Ted jsem ve 26DC a silim, mam pocit, ze mrcha stejne prijde...připadám si jak magor, pobolívá mě v podbřisku už asi 10dní, jen slabě a krátce.. prsa mě bolej už druhý měsíc, vždy s příchodem ovu do začátku mrchy, unavená jsem pořád, dva dny jsem mela pocit, ze mam plechovou hubu... tak nevim, ale to čekání mě asi umučí..

xena323
29. aug 2009

petullek,nenechaj sa nicit ocakavanim,nic tym nezmenis a aj tak to bude tak ako ma,ci uz tehu alebo nie..a na priznaky sa nespoliehaj,presla som si tym,mala som ich uz snad vsetky a vzdy dosla mrcha,samozrejme u teba to tak byt nemusi,ale neupinaj sa na ne..ja som bola na tom podobne,a potom som si povedala razne DOST a vyriesila som to tak ze po porade s viacerymi lekarmi som sa pomalicky postuone dala na absolvovanie zakladnych vysetreni aby som si bola ista ze som po fyz starnke v poriadku,ajb priatel bol tento mesiac na spermiograme,a kedze dnes dostala na 26DC MS,uz som si naplanovala dalsie a ostatne necham na osud...je to tazke ale da sa z toho dostat staci zmenit svoj postoj k veci,inak sa zblaznis a ani na tehu ti to neprida,vsade sa pise aka je dolezita psychika..tak vela stastia...vsetkym

dzou
29. aug 2009

xena kraaaaaaaaaaasne si to napisala 😉

xena323
29. aug 2009

dzou dakujem...ja vas tu citam hooodne dlho a strasne ma mrzi ako sa trapite,a nie z pohladu hrdinky ktora lahko prisla k dvom detom,co je sice pravda,ale ktora sa tiez snazi a bojuje o tretiu princeznicku...a mrzi ma to aj z toho dovodu,ze citam ako sa trapite,a ja viem ze sa to da...vsetkym straaaaaaaaaasne drzim palceky.....a som ochotna v comkolvek pomoct ak o to bude niekto stat....dobru nocku...

andree01
30. aug 2009

Ahoj holky,
omlouvam se, ze vam vstupuji do diskuze, ale budu vdecna za odpoved, pokud mi bude nektera z vas vedet poradit.
kazda z nas si tu zazila svoje, nektere uz deti maji a jine na to porad cekaji. Ale tehotenstvi bylo/bude pro kazdou z nas jednou poprve...
ja jsem mela treba mmodelozni, do posledni chvile bezbolestne a bez priznaku. I bych verila, ze tehotenstvi opravdu zena nepozna... ale to co prozivam v poslednich dnech tomu absolutne, aspon u me, neodpovida...
Ovuli jsem mela pred tydnem, to znamena, ze pokud je vse tentokrat v poradku a skutecne doslo k oplodneni, uz bych mela mit vaicko v deloze a snad i zahnizdene... predpokladam, ze i pro tu delohu je to novinka a proto se tomu musi prizpusobit, Ted jde o to jak a z toho vychazi moje otazka.
Treti noc mam bolesti, ktery mi nedaji moc spat, v noci premyslim jestli nejet na pohotovost. kdyz se vycuram, je to lepsi a zase na chvili usnu. je to klasicka menstruacni bolest, kdy me boli cely podbrisek hodne dole...nekde jsem cetla a zni to logicky, ze deloha se zvetsuje a napinaji se vazy pavne... Pres den to neboli, nebo jen lehce, ze se to da prehlednout, ale vecer, v noci, kdy lezim tak to je bolestive hodne, mam nafoukle bricho, az se bojim, aby neprasklo...jinak i dalsi tehu priznaky mam, ale jde samozrejme o to, jestli jsou skutecny nebo ne...

Nedokazu si predstavit, co by to bylo jineho. Ze by nam to opravdu uz tedko vyslo??? Chtela bych tomu verit, ale pokud je toto jen zacatek tehotenstvi, co me ceka pozdeji?!

Holky chapu, kazda jsme jina, byla jsem na laparoskopii, kdy mi vzali vejcovod, mozna i tohle nam na bolesti prida...

Samozrejme nevim jestli tehu jsem nebo nejsem, ale snad joo, kdyz to o sobe dava tolik vedet, co by to bylo jinyho. Nechci se ptat nikoho v okoli, nechci nikoho zklamat, kdyz by nam to zase nevyslo.
Holky, urcite jste vsechny klidne tehotensvi, kdy ani nevite ze tehotne jste, nemely. Proto jestli je nejaka babska rada, jak si v tuhle chvili pomoct a jak dlouho trva toto obdobi, kdy cekate ze mrcha dorazi a ona nikde, poradte mi.
Slysela jsem, ze prubeh ms a tehotenstvi se dedi, mamka bolesti lezla po zdech.... Ale ptat se ji na tohle nechci, vzdyt by pak byla zase smutna...

Jestli jste tedy taky mela takto bolestive zahnizdovani, nebo jestli tato neprijemna bolest souvisi s temi vazy, napiste mi jak jste si pomahaly, aby to bylo snesitelnejsi a jak dlouho to u vas trvalo, nez to bylo to klidne tehu, kdy zena ani nevi, ze tehotna je... Napiste mi do IP, jsem z jine diskuze, dekuju moc, Andrea

andy2306
30. aug 2009

ahoj SONI..TAK CO,JAK DOPADL DNEŠNÍ TEST,CO?JSI TĚHU?MOC DOUFÁM,ŽE ANO...MOC MOC MOC.

MSCAT..ty máš starosti,to ti fakt nezávidím.a proč by ses těch peněz měla zříct?jen at platí,je aj jeho,i když o něj zájem nemá.....nedaruj mu nic.když mu to soud nařídil,tak ví proč....a byla bys hloupá mu to odpustit.hlavně at všechno dopadne v pořádku a v zájmu tvého malého.

mony..díky.užívám sij ich..moc.terinka je tak strašně hodná..opravdu.až budu mět za co,určitě ji tady i pomluvím,ale zatim prostě neni za co pomlouvat,jen vychvalovat..kéž by to vydrželo..protože je to naše sluníčko,pořád se jen směje..je tak hodná,dítě do nepohody.v noci spinká....no miláček,ale bude i když začne zlobit.to je jasné.. 😉

micha..co ty,jak je těhulce,bývá ti blbě nebo dobré?a kdy jdeš k doktorovi?dej vědět co nového u tebe...

sonidlov
31. aug 2009

Ahoj Andy, ja neviemm.
ed si ho urobím tak je tam duch, ale to je asi tak všetko. Dnes som to poriadne zrátala a som 29 dc a 16 den od pohlav.styku. To by už , ale test mal ukázať a čiarka by mala silnieť nie?
Ale čo kašlem na to uvidíme,teraz to bude ozaj ťažké sa s tým zmieriť :(

sonidlov
31. aug 2009

Andy to je super, že máš tak dobré detičky aspoň si môžeš užiť materskú.

Miška čakáme informácie tak šup s nimi sem.

alzbeta.hod
31. aug 2009

ahojky všem... jsem zpět a hlásím že jsem to dostala ale ms mi včera klesla z 37 na 36,7 a stále se drží... to fakt nechápu...

michalag
31. aug 2009

Ahooojteeee babenky 🙂 🙂 🙂

soni, pokial neprisla, tak stale je nadej 🙂

sonidlov
31. aug 2009

Ahoj Miška, jasne ale nie je to v poriadku je to divné. A čo ty?ako sa máš? 😵

dzou
31. aug 2009

soni no a ktory DC si? test stale nesilnie?

sonidlov
31. aug 2009

29 dc a nesilnie 😢

dzou
31. aug 2009

ale je tam? myslim ta ciarka ja som zatial este nikdy nic nemala... ale tak to este sa moze zmenit myslim, u teba a ako cca mas dlhe cykly?ako presne vies ze kedy si mala ovulku?merias BT?
no ja som 31DC, mrcha nikde posledny krat som testovala na 29DC a nic, ja si len myslim, ze som mala posunutu ovu a mrcha len meska sa mi nejak nechce verit ze by som bola tehotna, lebo v podstate neverim ze som ovulovala...ale zazraky sa deju tak uvidime

sonidlov
31. aug 2009

ja mávam 28-30dc a je tam ozaj len tienik a ked to odfotím ani ho nevidiet tak ako keby nič.a ty máš to zaujímavé a zázraky sa dejú to je pravda tak uvidíme čo sa stane ja mám pocit ,že mne už mrcha príde

lilly777
31. aug 2009

ahojte kocky, prepacte, ze sa vam tu vtieram. ale mam otazku, som dnes 29DC a robila som si test /nie z ranneho mocu/ a boli tam // 🙂 hoci ta druha bola slabsia, ale viditelna a hruba, len nie taka ruzova... dnes mala prist mrcha a nic , zatial. ale vcera som nasla na papieri kusok krvi, no dnes nic. myslite si, ze je to ok? a kedy sa mam objednat na gyndu??? dakujem. a drzim vsetkym kockam palce, nech to co najskor vyjde kazdej...

dzou
31. aug 2009

ja mam take cyklu asi ako ty najdlhsi bol 32DC ale to uz bolo davno, normalne mi najviac meskali tak ze dnes by mali prist najneskor... ale tak uvidim
no a teda ako vies ze kedy si mala ovulku?

sonidlov
31. aug 2009

podla hlienu mávam 13-15 den cyklu

lilly777 urob si zajtra ráno test z rannej moče a volaj doktorke ked tam budú //

andy2306
31. aug 2009

soni...já ji měla světlou hodně dlouho..to nic neznamená.pokud neslábne....tak se neděje nic hrozného..držím pěsti a dej vědět.

korenka
autor
31. aug 2009

ahojte,no,soni,držím palce!!!daj vedieť,veľmi ti to prajem...
ja som dnes 13 DC a bola som na folikometrii,po clostíku,no a dr. priam zírala,keď videla toľko vajíčok,aj dominantné vajko,malo,teda dúfam,že ešte má 33mm,to je super,nie?aj mi pichla pregnyl no a od 9DC snažilkujeme o dušu,žiže aj dnes,mužíkovi sa toto páči... 😎
tak modlime sa... 😵

sonidlov
31. aug 2009

andy - povedala som si ,že skúsim vydžať do budúceho týždňa a potom ak nepríde mrcha tak testnem uvidíme či sa mi to podarí. je mi ale divné ,že je to len nejaký duch ale ked sa dobre zapozeráš tak tam niečo je a to som robila už 5 testov určite a stále som to tam videla.

KORENKA - tak mooooc ti to prajem už ste si dosť vytrpeli a ver tomu že a vy sa dočkáte ako aj mi smojím mužom sa dočkáme a všetci , ktorý sa snažia a niečo preto robia .Držím palčeky a dúfam, že nám napíšeš,že to vyšlo. 🙂

sonidlov
31. aug 2009

miška tak ti máš ale pekné // testy sú ukážkové gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre