Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
23. sep 2009

andy...moje dr. né

andy2306
23. sep 2009

ahoj cambi-no ty jsi tu dlouho nebyla.jak se máš,vidím že nic moc....já ted taky haničku nemám už druhý týden ve školce,měla rýmu-a ještě trochu má.a řádí tady pneumokok.máme jít na očkování prevenar,a nejradši už bych aby je naočkovala,ale hanička má ještě trochu rýmu.co by se mohlo stát,nevíš?kdyby jí to pichla i tak?

cambina
23. sep 2009

no andy... automaticky vím, že když je dítko nachlazené, že se neočkuje... nevím..možná vedlejší účinky nebo, že injekce by neměla ten správný efekt...každopádně je lepší počkat třebas týden, než se pořádně uzdraví....

andy...nechodím sem moc, protože nemám čas... z práce přijedu dost pozdě (někdy po 23hod) a po celém dnu jsem tak unavená, zvlášt, když na druhý den jdu na třináctku...že jsem ráda, že se doplazím do postele...

jinak mimčo pořád nepřichází... jsou to blbé pocity to nekonečné čekání a doufání

mscat
23. sep 2009

ahojte holky
andy:u nás se taky neočkuje když má dítě rýmu..až je uplně zdravé to asi počká i tvá dr.

cambi:tak vidím,že toho máš dost teda...

a budete to už nějak řešit ohledně miminka. ☹

andy2306
23. sep 2009

ahoj mscat-jo já radši počkám.hanička ted do školky nechodí,tak to nespěchá...půjdu až v pondělí.mimi má po rýmě,hanička jen trochu,v pondělí už by mohla byt zdravá,uvidíme..

m.o.n.i.k.a
23. sep 2009

Ahojte 🙂
Teď jsem douklízela, tak mám klídek 🙂
Ale ospalá jsem hrozně teda 😖 V noci jsem toho moc nenaspala 😒
Tak se těším až pojedu pro malého do školky a spolu si lehnem ......
Ted si dám hrozno a budu chvíli na netu v telce je prd, a co vy?

mscat
23. sep 2009

moni:no já musím trochu pouklízet ted odpoledne dojede známá s malým který má rok a půl a já ho ješte neviděla.konečně zvedne zadek a dojede 🙂 no jo oni to maj k nám daleko 8km 😀
a to má auto 🙂
jinak aspon že nemusím vařit ve 12 jdu za mamkou tady ke škole jak pujde pro sabču a dělá segedin.guláš tak super 🙂 a ted půjdm akorát pro pečivo .máš si jít aj ted na chvíli lehnout.

andy:jo do pondělí to už by snad mělo být dobré..a ted když nechodí do té školky tak se tak nemusíš bát.tady od rána jezdí sanitky a všechny jen houkají..nevím jako co se děje 😒
zlobí Hanička někdy? 🙂 jako víš jestli si taky usmýšlí svou a jde si za tím 🙂 Adrian ted zrovna skládá skládačku se zvířátkama a raplí že to nejde,že to neumí a nejde a nejdet.. 🙂 tak už mu jdu pomoct nervák jeden 😀

andy2306
23. sep 2009

ahoj moni..
mě miminko spí,hanička má pohádku-oběd už se dělá-uklizené taky je-pak půjdeme ven.a ještě bych chtěla stihnout cvičit na orbitreku-jezdila jsem v pondělí-a musím začít pořádně něco dělat,zpevnovat.
co dnes vaříte?
já jsem dala brambory-maso do alobalu,cibulu-hermelín a smetanu..a peču to v troubě,už se těším 😉

andy2306
23. sep 2009

mscat- to víš že zlobí,ale mě ne teda-to si nedovolí-já jsem dost přísná od malička-mám pravidlo: HODNÉ DÍTĚ-HODNÁ MAMINKA,ZLOBIVÉ DÍTĚ-ZLOBIVÁ MAMINKA.takt o dělám vždy a pořád snad už od roku,akorát tělesných trestů přibylo-roční děcko nebiju že 😀 to je ještě hloupučké a má nárok se vzteknout,zlobit-nechápat.
ona zlobí jen babičky a tatínka.ale v době kdy měla co tvůj malý-období prvního vzdoru kolem dvou let,tak to taky měla amoky,ale dalo se to vydržet.když se na to ale až ted dívám zpětně 😉 protože ted mi připadá,že co má tři roky-tak je to nejhorší období-sice nezlobí,ale je moc chytrá,odmlouvá-všechno řeší,ví to nejlíp.a jak je s babičkama,tak si vymýšlí hrozně,vzteká se-všechno je špatně,co uděláš....no hrůza děs,na zabití

mscat
23. sep 2009

andy:jasné no u nás samozřejmě taky přibylo pleskání po zadku..že když měl rok tak to bylo třeba jen trošku po ručičce když s něčím hodil o zem nebo tak. 🙂
héé tak to mi období prvního vzdoru měli už snad dávno.. 😅 ale ted taky jak říkáš..to je pan důležitý..taky chytrý jak rádio on se hrozně moc rozmluvil takže tu pusu nezavře 🙂 taky odmlouvá..nebudu,nepudu,nechcu,neobuju se,nenajím se,neumyju ruce..no prostě všechno ne..to je síla 🙂 všechno taky ví za mě,kolikrát mu už říkám jestli nemá zbytečné starosti náhodou na dvouleté dítě 😀 ale tak aj se mu ted hodně zasměju teda co vymýšlí nebo co má za hlášky 😀 hmm..třeba parádně všechno opakuje..včera mu tak trošku zavazela má ruka a synáček si prohlásí že ..zasraná ruka 🤐 🙂
tak u nás se právě zlobí jen maminka.. 😝 🙂 ale jak je u babičky tak to jako ona o něm vůbec neví...to mě fascinuje 😅
ted se zrovna až tam moc nevzteká..spíš jen když mu něco nejde a nebo maminka v occhodě něco nekoupí 🙂 to zrovna včera 2x za den amok že to už jsme u něj zas dlouho neviděla 😝 🙂
vidím že to je asi všude stejně 😀

m.o.n.i.k.a
23. sep 2009

Tak já si dělám knedlíky na páře, co dělala babička- domácí a jsou myslím s borůvkami 🙂
Tak malý má tedka strašně období, jak jsem doma to je na zabití a jak jsme venku, tak to jde.
Ve školce je nejhodnější, to vždycky až čumím, snad sním i tam nebudou šít všichni čerti 😀
Mscat lehnout bych si šla i ted dopol. ale mám vždy plno práce na netu, vyřizování věcí a ták a ten čas tak letí, že udělám něco málo a už fičím za malým ☹

andy2306
23. sep 2009

¨no..přesně jak to píšeš,že na všechno ne..tak to je ten první vzdor 😀

mscat
23. sep 2009

andy:aha 😀 no tak to už máme dlouho akorát to předtím říkal jen ne..ted už vyloženě na vše odmlouvá celýma slovama 😀

moni:to ti věřím,že toho je hodně..vidím to i na mamce ta dopoledne dovalí dom,uvaří rychle ješte podělá něco na baráku,ted ho opravují a valí zpátky pro sabinu do školy.jako to je děs..a já ji pořád říkám at se tak nehoní pomoc vubec nechce tak mě štve 😠 není ji dávno 20! ☹ 😒
chápu to se jen doma otočíš něco povyřizuješ a zas jdeš...to je jasné.co budete kupovat nového por mimi? 🙂 jako co nebude mít po malém víš..jestli máte chodítko postýlku..to asi jo že.
zavinovačky a tak 😉
tak to je dobře že je hodný v té školce 🙂 ale kluci jsou vždycky zlobivější...to vidím na malém kdž potkáme nějaké holčičky tak ty většinou jsou v klidu a malý jen divočí jak kdyby mu za prdelí hořelo 😀 ale tak zase se ničeho nebojí a celkem jsem i ráda že není moc ufnukaný víš 🙂 ale tak zvládáte to dobře s tou školkou to je hlavní.bude tam už furt jo..jako myslím že když jsi doma..jestli ne jen na pár dní v měsíci jak to bývá.

m.o.n.i.k.a
23. sep 2009

mscat, chudák mamka, a proč nechce pomoct? Tak asi to vše zvládá, když nechce aby jsi jí pomohla 🙂
No v albu mám nějaké věcičky, co jsem roztřídila a nebyli moc modré, spíš takové neutrální, ještě nevíme co čekáme, jinak mám ještě dost věciček, ale co budem kupovat je děstká hrací deka, kočárek, nějaké hračky, ještě dokoupíme nějaké věcičky i když jich máme dost, ale nějak mě to láká pořád něco kupovat 😀
Pak chci to houpací akvarium od Fischera Prince, to se mi moc líbí, letní zavinovačku a tak nějak normálně, ted mě už nic nenapadá, po malém toho máme spoustu jo a ještě postýlku.
Malý do školky bude chodit normálně i když jsem doma, na každý den. Je už velký tak nemusí tam být jen 5 dní v měsíci. A uvažuji, že bych ho v druhé půlce pololetí tam nechávala spinkat, ale to uvidíme 🙂

m.o.n.i.k.a
23. sep 2009

Fičím do školky a pak si zdřímnem, tak později kdyžtak, zatím pá 🙂

mscat
23. sep 2009

kde jste holky dneska? 🙂

alzbeta.hod
23. sep 2009

já jsem tu

mscat
23. sep 2009

alzbeta co nové? 🙂

flyangel
23. sep 2009

ahojte kocky...ako sa mi mate?ja nemam vela casu sem chodit...ved viete skola,praca,rodinka atd...
ale stale myslim na vas..a vzdy mrknem ako sa vam dari a ci nie je nova tehulka...andy male su rozkosne...
cambi ved mozno sa aj zadari len treba tomu napomoct...a ivf neskusite?

jane86
23. sep 2009

Ahojky, já jsem tu. 😉

mscat
23. sep 2009

jane tak co jak je? 🙂

ahoj fly:jsem tě tu vzpomínala nedávno 🙂
může nachlazení ovlivnit bt? 🙂 ty si taká chytrá a vzdělaná třeba budeš vědět 😉 😉

jo a prosímtě můžeš kuknout na můk graf a říct mi jestli až tak může ovlvnit bt ta provera.nebo jestli je možné že by vážně byla ovu..i když já si nemyslím že byla 😉 prosíííííím 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

mscat
23. sep 2009

jo a bez toho hlenu který jsem si tam dnes přidala mi to dnes ukázalo ovu na 19dc.což si myslím že úplná blbost teda... 🙂 😝 tak jsem si tam kvuli tomu dala ten hlen ...

jane86
23. sep 2009

mscat ani se neptej.....řekneš si, že jsem fakt magor.. 🙂 .
Víš co jsem udělala?
Zkusila jsem zase ten test co mám v albu....a najednou tam byl zase stíneček...tak jsem se naštvala ukecala manžela ať načurá do hrnečku 🙂 a udělala test jemu jestli tam taky bude mít ten stíneček nebo ne, abych zjistila jestli nejsou blbý testíky. No a stíneček tam nemá.....tak teď už teda nevím. MS má přijít zítra 😒

lubkabb
23. sep 2009

ahojte baby, chcela by som sa opýtať: mávate počas ovu vždy ten ťahavý hlien? Ja som dnes 17DC a môj hlien je stále krémový a neťahavý. Pocit mokra a klzkosti však je.Teplotu nemeriam a mám obavy, či vôbec bude ovulka. Strašne túžim po bábatku. V apríli som mala MA a teraz sa snažíme od augusta.

monika0001
23. sep 2009

mirka a mne si sa s tym nepochvalila.. pekne!!!! ☹ 😠

mscat
23. sep 2009

jane 😀 😀 to je dobré teda... 🙂 a žádné ms přízna ky nemáš? 😉 ješte že je manžel tak ochotný.. 🙂
moni:už jsme to pořešili 😉

mscat
23. sep 2009

lubkabb:promin já asi neporadím:(

lubkabb
23. sep 2009

mscat- nevadí. Budem pátrať ďalej. ☹

jane86
23. sep 2009

Nic jinému mu nezbývá 😉
ráno mě bolela trochu břicho, ale teď nic. Ale to mě s clostilem a urošem bolí pořád 😒

mscat
23. sep 2009

jane: 🙂tak já dnes vzala polsední prášek provery a do 4 dnů by měla přijít teda ms ted mě začlo bolet břicho ale ne jak na ms ale takové popichávání v celém podbřišku a na pravém boku 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre