Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
12. júl 2009

cauko baby ja nic nove a co ty monika zajtra ides k dr?
martinka pripajam sa

m.o.n.i.k.a
12. júl 2009

dzou, jo jo nemůžu se dočkat, snad bude mít dobré zprávy 😉

dzou
12. júl 2009

moni ale urcite budu dobre a TM to uz vie?

dzou
12. júl 2009

no nic sorry ale musim bezat prisla ma kuknut kamoska na kavicku 🙂

m.o.n.i.k.a
12. júl 2009

Neznám zkratky, tak nevím co je to TM? 😅

kessy11
12. júl 2009

...asi tvoj manžel... si myslím, neviem isto 😀 😀

monika0001
12. júl 2009

ahoj Moni... citala si čo som včera dostala?

monika0001
12. júl 2009

aka som .. fuj.. osm vás nepozdravila..

tak AAAAHOOOJTTEE* všetky!!! 😉 😀

m.o.n.i.k.a
12. júl 2009

Jo ták, tak on už to ví, nemohla jsem vydržet ještě mamka do mě hučela tak jsem mu to řekla 😉
Byl nadšený a hned mu mám zítra volat 🙂 Mini nečetla, nemám moc času, promin, zítra dělají plastové okna, takže dneska tu mám docela zmatek 😖
Myslíš, že jsi dostala ms? To je mi moc líto, ale zajdi si raději k dr. moc se mi to nezdá, když ty testy a ted to špinení, zajdi si a pokud se nezdařilo neboj, zadaří se jednou určitě musí 😠

m.o.n.i.k.a
12. júl 2009

moni teda 😅

mscat
12. júl 2009

ahojte holky.my ted přišli z venku a jdu okupat a uspát malého,dnes po obědě nespal protože ráno vstával zas pozdě tak by mi jinak šel spát až tak ve 23..tak to ale já už chci mít pokoj 🙂 😝 a ted je uplně na zabití 😠
moni:taky si myslím,že to znamená tvoj manžel 😉 a tak se těšíš co? 😉

flyangel
12. júl 2009

Jéééj Monika aj martinka srdecne blahozelam ku tehu

sonidlov
12. júl 2009

gratujem monika aj martinka

mscat
12. júl 2009

ahojte holky.tak co jak se vsechny ciitite?co nove?jaky byl vikend?hmm kdo si pokecá? 🙂

michalag
12. júl 2009

Ahojte 🙂
tak my sme mali celkom fajn vikend, vcera sme boli poobede opekat a pobehat si po prirode a dnes zobral tatino maleho na vlakovu a autobusovu stanicu, kedze sa mu pacia aj vlaky a aj autobusy 🙂 ... a ja som dala aspon nieco do poriadku a trochu som vegetila na gauci pred telkou 😝 😉

mscat a ty?

ahoj soni, ako sa mas???

sonidlov
12. júl 2009

Ahoj Miška, no tak ja som mala víkend pracovný :( a zajtra ma čaká den plný stresu an nerviv máme veľkú kontrolu.....a vo štvrtok zase tak ´to sa mi určite zadarí hmm mrcha pomali končí tak sa teším na dovolenku moc moc .....a ty ? ako si na tom so snažilkovaním?

mscat
12. júl 2009

miška:malý taky rád autobusy a vlaky.motorky auta..ale to asi patří k těm klukům 🙂 to je fajn žes tak lebedila...my jsem taky celkem nic nedelali bylo aj fajn,malý kupodivu ani moc nezlobil 🙂 😅 čučel na tv nebo si hrál s autama..tak už je to lepší že je větší a pohraje si aj 🙂 těšíme se na tatku moc moc 🙂 bude doma tak 20dní tak pro nás zázrak 🙂

jinak já jsem ted vytočená!nechápu ty lidi tady a vubec všude..co se pořád staraj o druhý a vymýšlej pomluvy fakt to nikdy nepochopím že někomu stále někdo leží v žaludku.já se o nikoho nikdy nastarala a jak je mi dobře!
tak to vysvětlím..mamka má mladého přítele,otec mé sestry,je mu 33..a co jsme se odstěhovali,tak mi jezdí sem tam pomáhat s malým,když jsem s ním stále sama a někdy toho mám dost..tak si jezdí za ním pohrát dá si kafe já si třeba uklidím v klidu,a malý je štastný že tu má ňuňu-Ludu 🙂 a hrají si s autíčkama.a supr.někdy sem jezdí i proto,že mamka pošle malému oběd když dělá nějakou omáčku nebo to co já ješte nevařím a je to pro malého zdravé.nebo pomoct s něčím spravit a tak.když je to třeba práce pro chlapa.no a když jedu já k mamce tak on vezme segru já malého a jdem si sednout do hospudky ven na kofolku..je tam pro decka skluzavka a tak.a decka si spolu hrají.a mamka si odpočine doma.a pak mi pomáhá s kočárkem do autobusu pže lidé tu jsou neschopní.noooo...a tak chápete co z toho jako vzniklo..?? 😠 🙂 prý to s ním určitě táhnu!tak jako toto je moc.mě zná od devíti let a já ho beru jak bráchu a navíc on má rád malého hrozně protože hold je to kluk a mají oba zálibu v autech.tak chápete to?to je fakt už na zabití takové fámy a pak to lidem akorát třebA ničí život když tomu většinou každý vůl uvěří.. ☹ 😠 😝 to je děs...a víte co muj na to řekl.,že teda když já takto,tak on si začne s mou mamkou 😀 😀

alzbeta.hod
12. júl 2009

ahijky něco nového???

mscat
12. júl 2009

alzbeta...tady asi máme druhou těhulku...ale jinak ani nic co u tebe ?jo a my budem mít toho pejska?chceš ho vidět? 🙂

alzbeta.hod
12. júl 2009

jasně ukaž foto. My už máme toho špunta...
nám se mimi opět nepovedlo. Nějak jsem to dostala no ale jako když nedostala. Ale test negativní takže je to jasný

mscat
12. júl 2009

tak snad se brzy zadaří.tak kuk do albumu tam jak mám tu segru 😉 ten malý z tveho pohledu v levo 😉

alzbeta.hod
12. júl 2009

no ten je fakt nádherný... no nic já jdu do hajan zatím pa pa

mscat
13. júl 2009

čaute holky..tak jaká?martinka dělala jsi si další test???
moničko:myslím na tebe a těším se na zprávičky 😉

monika0001
13. júl 2009

ahojte ...
no bola som u dokiho a tentokrat nic nevidel, ale pre istotu mi nasadil duphaston a vzal krv. po obede okolo 15-tej budú výsledky či tam nie nejaké HCG. Uvidíme.... Keby si bol istý, že tam nič nie nedal by mi asi ten duphaston, nie? Sakra... bojím sa!

michalag
13. júl 2009

Ahojte 🙂

michalag
13. júl 2009

monika a dnes si neskusala test? ... ale takto aspon budes vediet na com si, ja si myslim ze este je skoro aby nieco videl .... ale drzim palce aby to bolo pozitivne a potom nam daj vediet ako si dopadla 😉 🙂

monika0001
13. júl 2009

vo štvrtok niečo videl.. preto sa divíme, že dnes nič... test som dnes nerobila, okolo 15-tej budem vedieť vžsledky z krvi. tie su 100 %- tné... uvidíme...

mscat
13. júl 2009

moni:tak držím pěsti 🙂

monika0001
13. júl 2009

mscat dakujem.. hned ako budu volat ozvem sa...

venyska
13. júl 2009

Ahoj děvčata.monika0001:Držim palečky.Já za poslední 3 dny trpěla jak pes.Myslela jsem si na začátku min.týdne ža mám ovu,ale tomu tak nebylo.Celý víkend mě hrozně píchalo na pravé straně,bylo to nesnesitelné.Takže moje intuice mi říká že ovu proběhla až teď.Tedy cca 22 DC.Včera jsme se muchlovali,tak snad se zadařilo 🙂 Mátě některá zkušenost s tím,že by při ovu byli takové bolesti i 3 dny?Myslela jsem si že mám cystu,ale to by nepřestalo bolet že?????Dnes mi už vůbec nic není!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre