Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

miriamm11
14. okt 2011

@monuska342 gratulujeeeeem monuska 🙂 🙂 🙂

princess15
14. okt 2011

@miriamm11 miriam keby si bola 5dc,tak pravdepodobne by si mala menzes...a ak myslis ze si 5dpo-cize ze si 5.den po ovulacii...tak to ti este test nic neukaze najskor o dalsich 5 dni by si mohla skusit test...a aj to len najcitlivejsi...

miriamm11
14. okt 2011

@daniwaugh asi ta len ofuklo, si asi brusko moc ukazovala 😉 ...pocasie robi vela, treba nohy v teple drzat. Ja som tak predvcerom vybehla na lahko len v balerinkach, sice na chvilu ale prechladla som hned, dala som jeden aspirin a uz som Fit. Vela vela tekutin treba 😉 😉 a v tehotenstve je zena asi nachylnejsia na tieto veci..skore uzdravenie prajem!

miriamm11
14. okt 2011

@princess15 nie moja mam menzes, konci....to bol len vtip 🙂 ked tehu nic posledny mesiac 😒 a testy som robila ako na beziacom pase, tak to som si len tak zasrandovala, ze mozno teraz by daco ukazalo 😝 jasne ze nic, idem cakat ovulku,,, to ma nenapadlo ze to vyznie akoze to myslim naozaj, ospravedlnujem sa 🙂

princess15
14. okt 2011

@miriamm11 😀

pejullka
14. okt 2011

tak holky, za pár dnů mě čeká poslední testování, dnes jsem 11DPO, pak si budeme muset dát pauzu kvůli nové práci...ach jo:(

monuska342
14. okt 2011

@princess15 dakujem neviem presne asi 3 alebo 4 dni uz meska dlho mi test nic neukazoval az teraz konecne 🙂
@daniwaugh dakujem:Dtakze budeme rodit v ten isty mesiac 😉
@nativanativa dakujem dufam ze aj tebe sa coskoro zadari 🙂

@miriamm11 dakujem juj tak sa tesim 😀

daniwaugh
14. okt 2011

@monuska342
a mozno aj v ten isty den :D

monuska342
14. okt 2011

@daniwaugh mozno jeden nikdy nevie:D a ako ty je mas aj ranne nevolnosti?

daniwaugh
14. okt 2011

@monuska342
nie, ja ani neviem ze som tehotna 🙂

e.l.i
14. okt 2011

ahojte tak..ja som sa nemohla dostat nikde na net.. no proste hroza...cely tyzden.. som mala normalne abstak... 😉 no mne nakoniec ms dosla v utorok... ma riadne dlho natahovala....takze neviem aky budem mat zase teraz dlhy cyklus..

daniwaugh
14. okt 2011

@e.l.i
to ma mrzi. ale tak hadam uz tento mesiac!

vierkapierka
14. okt 2011

@daniwaugh si zlatá, nech ti máš krásne tehu 🙂 a nech to bude zdravé hlavne, či už babenka, alebo chalan 🙂

daniwaugh
14. okt 2011

@vierkapierka
dakujem 🙂 tak budem stastna nech uz je to cokolvek, ale radsej by som dievcatko :D uvidime tak za cca 14tyzdnov :D
a Tebe sa ako dari?🙂

vierkapierka
14. okt 2011

juj moja tak ty si už maminkou, mňa to eštelen čaká, snažíme sa už tretí mesiac a zatiaľ bezúspešne :( som viac ako rok po vysadení tabletiek no naplno sme sa začali snažiť až teraz, dúfam mesiac čo mesiac, no ako na všetko doteraz v živote aj na vytúžené dieťatko si musím počkať, pozerala som si práve nejaké albumy novopečených mamuliek a mám slzy v očiach aké je to silné cmuky 😲

nativanativa
14. okt 2011

@zuzkag2
@miriamm11
@daniwaugh
@princess15
@blau
heloouuuu kocenky , ja som dnes bola znovu u bylinkarky a dala mi bylinky na 2 mesiace , na zapal mocovych ciest , mykozy , ovulaciu , upravu cyklu , vytok , proste vsetko co so zenou suvisi , uvidime ako to bude zaberat 😕 😕 😕

alzbetkaz
14. okt 2011

všetkým Vám držim palce, a verte že to príde v správnu chvílu 🙂 my sa budeme asi za dva mesiace snažiť znova nakolko som v 2 mesiaci potratila ☹ je to velká bolesť ktoru prekonám až ked na teste uvidim zase 2 paličky 🙂 ale máme už 2 krásne detičky.

blau
14. okt 2011

@nativanativa tak to je super, tak uz len aby zabrali, velmi ti to prajem.
@daniwaugh ako lepsie? Som citala, ze ti nic nieje. To je super, nech ti to len vydrzi. Mne nebolo do 8tt a potom to zacalo, hruuuuza fuj , mne bolo cely den zle ale vo 4mesiaci to odislo.
Spominam si ako sa ma gynekologicka pytala na poradni ako vam je? a ja super, a bum na druhy den to zacalo, akokeby ma maly pocul ( 😠 hej dobre sak ja ti dam! 😀 😀 😀 )

nativanativa
14. okt 2011

@blau ze hej dobre sak ja ti dam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blau
14. okt 2011

@nativanativa hej som sa citila kazdy den ako po flaske whiskey, fuuuuj, sodoma gomora . Maly votrelcek mi dal zabrat 😉

daniwaugh
14. okt 2011

@blau
no ja som mala akysi rychlo-zapal mocaku vcera a dnes uz je prec, to asi o tom 🙂
mne ani s malym nebolo zle, tak uvidime, ci toto mimco bude mrchave na mna, ale zatial nic, ani chute, ani nevolnost, ani nic podobne. akurat mrte upratujem :D (ja s mojou lenivostou!) a to ja som nikdy tak vela, ale to asi nebude tehotenstvom :D
@alzbetkaz
neviem si to ani predstavit, ale hadam coskoro ti vytlaci bolest nove miminko a budes stastnucka
@nativanativa
ty musis mat vsetko, co?🙂 uz by si sa mohla par chorob vzdat! :P
@vierkapierka
a vsetko sledujes? vies kedy mas ovu a kedy sa mate snazit atd?

nativanativa
14. okt 2011

@blau ze po flase whiskey .... si zabilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@daniwaugh no ver mi micka , velmi rada by som sa jedneho krasneho dna zobudila a mala vsetko za sebou , ozaj nekupite niekto zapal mocaku ??? 😀 😀 😀 zn. darujem

daniwaugh
14. okt 2011

@nativanativa
rozhodne ti nezavidim.. ale hadam sa to vsetko uz coskoro upravi, treba len dodrziavat pokyny. citis daku zmeu po bylinkach? jasne ze nie mega, ale trosicka?

blau
14. okt 2011

stastna to zena, co jej nieje zle ked je tehu. Dani 😉
Nati nie neksem, 😀

nativanativa
14. okt 2011

@daniwaugh vies co , zatial ich beriem pomaly mesiac , ale ze by som nieco pocitovala , to asi nie , mozno to treba uzivat dlhodobejsie 😖 😖

daniwaugh
14. okt 2011

@nativanativa
neskusala si volat ujovi od blau?

miriamm11
14. okt 2011

@nativanativa moja s bylinami treba velmi opatrne, nie ze sa zdrogujes 😀 😀 😀 ucinok nadobudnu az pri dlhodobom uzivani a pri dodrzani odporucanej davky. A co je to za bylinkarka??? nema nieco aj pre mna??? nejaky tehu caj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miriamm11
14. okt 2011

baby mne je uz dva dni zleeeeeee, myslite ze z tej silnej ms ?? ja som uplne vystavena 😔 😔

daniwaugh
14. okt 2011

@miriamm11
esteze ide vikend, mozes nohy hore a tramtadadaaaa (oddychovat, nie sexovat :o)))

miriamm11
14. okt 2011

@daniwaugh moja to si trafila!!!! 😀 toto je normalne moj sen!!! ze ODDYCHOVAT 🙂 to znie tak lakavo, uz len to vyskusat niekedy 🙂)))))) ja chcem oddychovat cely víkend, boze co by som za to dala, pomoooooc 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre