Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monky1
6. aug 2009

ahoj, sonicc
ja som si robila test 8 dni po a nic ☹ , ale nevesam hlavu...povzbudila ma kamoska, ktorej sa 4 dni pred zaciatkom MS neukazalo nic a den pred uz ano 😅
...a inak aj ja som strasne nedockavaaaaaa, lenze spominam si, ze pri haninke som si prvykrat robila test asi 14 dni po a bola tam len slabulinka ciarocka...cize ja si este radsej pockam a testik spravim az v pondelok

groka
6. aug 2009

no dik,za odpoved,ziadna neprisla nakoniec 😔

sonidlov
6. aug 2009

Ahojte, Lucinka 1104 gratulujem ozaj si ma potešila vidím, že ti tá dovolenka prospela🙂 😉

monky1
6. aug 2009

groka, ja som nereagovala, lebo nemam s tym skusenost a neviem ti povedat, ci to moze byt sposobene liekmi 😒 ...nikdy som ziadne nebrala - co sa tychto veci tyka

korenka
autor
6. aug 2009

ahoooooj,kessy,tak si bola v Tatrách?to je dobre,čerstvý vzduch vám prospeje,Samko určite nechápal,čo to vdychuješ...
😀
ja som 16DC,takže som v tom blbom období čakania,či príde,alebo nepríde.......mrcha jedna 😠
od zajtra beriem,ako vždy Dufík a keď MS dojde,tak od 3DC do 8DC beriem Clostík,no,samá chémia zase... 😒

groka
6. aug 2009

monky ale aj tak dakujem 🙂

korenka
autor
6. aug 2009

groka,neviem,čo sú to za lieky,ale ak hormonálne,tak to môže spôsobovať bolesti,duplovane,ak sa snažíte...alebo to môže byť uhniezďovanie,vtedy je aj občas špinenie malé...asi som nepomohla 😒

andy2306
6. aug 2009

ahoj kessy....tak super,že jste si užili dovolenku. brzo budeš mít mateřskou dovolenou....která nikdy nebyla a nikdy nebude dovolená 😉 😉 😉 ano,terinka je pořád tak hodné a spokojené mimčo..ajá nejštastnější mamka dvou dětí.

korenka...no nesmí přijít....prostě ne... 🙂

nuki
6. aug 2009

Ahojky holky, jsem tady poprvé, mohu k Vám..:.) snažíme se od června a několik dní mi je docela šoufl, vadí mi různé pachy, dostat to mám až v sobotu, ale jinak mívám před meses žravku na sladké a teď vůbec nic, sladké nemůžu....myslíte, že by mohlo....

ikushik
6. aug 2009

ahoj nuki 🙂 este pockaj trosku 🙂 ja s priatelom sa snazime uz cez 1,5 roka..mam problemy so zapalmi,nepravidelnou menst. co mi dost robi problem,lebo uz si myslim ze som konecne tehu 😀 a tak je to aj teraz, poslednu ms som mala okolo 2.7.. tehu test som si robila pred tyzdnom a bol neg. ms este stale nemam..co je zvlastne akurat sa mi zvacsili prsia 😅 a o doost..tak tiez neviem..

korenka
autor
6. aug 2009

nuki,no toto ešte nieje úplný dôkaz,ale môže byť 🙂 ,mne tiež nechutila napr.zmrzlina vôbec,to bolo prvé podozrenie ešte pred MS,tak nech nedojde v sobotu,odporúčam potom v nedeľu testnúť,ak ovšem vydržíš 😉
andy moja,tak to musíš krásna hrdá maminka,viem si ťa predstaviť s kočíkom,ako si kráčaš... 😎

nuki
6. aug 2009

ikushik: no tak třeba bude testík pozitivní později..🙂 někdy se to stává...🙂
jojo budu čekat..vím, že ted to nemá cenu, kamarádka si dělala test po vynechání po pár dnech, a nic, pak byl u doktorky, protože chtěla injekci na menstruaci a tak ji vzala krev a ukázalo se, že je těhotná..🙂

nuki
6. aug 2009

korenka: já vím, musím čekat...ale uvažuji o tom..🙂 vydržím až do pondělí jedeme do přírody na víkend..🙂

juliett7
6. aug 2009

nuki: ja mavam take " priznaky" kazdy mesiac, stale si mysli, ze som tehu a potom ked pride MS som z toho sklamana. Takze rasim radsej sa nesledovat a nechat to tak.

ikushik
6. aug 2009

kočky ja si myslim ze vela robi psychika...cim viac sa snazime, tym viac to nejde 😒 je to velmi velmi tazke ale ked pride ms tak nebudme sklamane 🙂 ved sme zeny 😉

m.o.n.i.k.a
6. aug 2009

Ahoj holky.
Já fotečku do alba dávat nebudu ☹ Protože to neumím naskenovat a snažila jsem se jí nafotit-mobilem, foták máme někde zbalený a nejde to vidět, je to vidět strašně špatně. Tak bohužel ☹
Mscat tak držím palce aby nějaký byt vyšel. I pejsek aby byl podle Vašich představ. 😉
Cambi v každém vztahu to není ideální, neboj bude to ok 🙂

nuki
6. aug 2009

juliett7: já jsem je zatím neměla, ale může to být i vyvolané, já vím, tak uvidíme..🙂

lucinka1104
6. aug 2009

Dakujééééééééééém krásne ale ešťe nemám nič potvrdené no tehu som určite to viem aj bez testov 😝

nuki
6. aug 2009

lucinka1104: pochopila jsem dobře, že jsi měla // po 10 dnech od menses?

groka
6. aug 2009

korenka su to antibiotika na zapal zacinajuci mechura a posvy,uz som dobrala ,ale aj tak bolia stale

groka
6. aug 2009

no a mala by som byt v uhniezdovaciom obdobi,hadam sa aj nieco uhniezdilo pekne

juliett7
6. aug 2009

nuki: lucinka myslela 10 od ovulacie, cize teoreticky 10 od oplodnenia

nuki
6. aug 2009

juliett7: tak to jo .🙂

juliett7
6. aug 2009

groka: ja som mala vcera podobre bolesti v podbrusku aj ma pichal vajecnik a to som bola 6 dni od ovulacie. Ale neviem, cim to je.

groka
6. aug 2009

juliett7 to sa nikdy nedozvieme,dovnutra nevidime,takze len cakat,ja si testnem buduci tyzden

juliett7
6. aug 2009

ja tiez a dufam, ze sa konecne podarilo.Ako dlho sa snazis otehotniet?

groka
6. aug 2009

juliet ja od jula teraz len,ale nakolko som mala nejake komplikacie,lekari mi davaju sancu na otehotnenie ihned,takze som aj zvedava,co sa teda deje,ja ale cakam na zbordovenie bradaviek a na zily na prsiach to nebudem musiet ani testovat

sonicc
6. aug 2009

Ako pozeram je nas vtu vela takych co maju par dni po ovu. Tak drzim palce nech to tento mesiac konecne vyjde 😉
Ja testujem za 5 dni, to budem 10dpo, tak dufam..... 🙂

monky1
6. aug 2009

a sa chystam na test v pondelok - budem po 13 dni po ovu - a teda aj po oplodneni, ak vydrzim 😀 ....ozaj, ktory test sa vam zda naj? alebo je to jedno? ste skor za namacacie, alebo tie, na kt. sa kvapka?

a este dnesne prekvapko - asi pred hodinou mi tak klesol tlak, ze som nechala vsetko tak, a utekala si sadnut - by ma asi vystrelo, mala som 99/62....len ma olial pot a ovanul pocit slabosti, ako pred odpadnutim, slabost v rukach aj v nohach .....zato v utorok 139/96 😖

juliett7
6. aug 2009

groka:tak my sa snazime nieco vyse roka a pol a stale nic, tak dufam, ze teraz to vijde. Aj ked to mame o to tazsie, ze manzel ma len polovicne mnozstvo spermii a este k tomu pracuje v Cechach, takze povinne uteka domov stale par dni pred ovulkou.Este ze ju mam pravidelne na 15 DC tak si to viem odkontrolovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre