Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
13. aug 2009

Viem o com hovoris, my sme tiez mali dve auta v irsku,a ked sme ich predavali bolo smutno, ja som mala punto a skoro som plakala, ked som ho davala prec 🙂

dzou
13. aug 2009

no sak ja mam fiat stilo a tiez asi budem plakat sak sme sa aj vcera kvoli tomu povadili, lebo ja ho predat nechcem ale tak potom samozrejme ze vysiel na mna ze ci chcem baby alebo auto 😕 tak to bolo jasne ale fakt asi budem plakat ked ho predame

sofokleska
13. aug 2009

ahojte juliett.ktory digitalni teplomer by som mala kupiť v lekarni ich je tolko že si neviem ani vybrat....

juliett7
13. aug 2009

sofokleska, ja neviem, ake su tu na slovensku. Myslis ovulacne?

juliett7
13. aug 2009

joj ty myslis klasicky na meranie bazalky? Ja mam hartmann themoval

sofokleska
13. aug 2009

ja neviem ale nejaky spolahlivy bo dnes som bola v lekarni a vyložila mi tam asi 10 teplomerom v roznych cenach a teraz som nevedela že aky tak som nič nekupila.

juliett7
13. aug 2009

no tak ti vravim, ja mam od firmy hartmann Thermoal a som spokojna 😉

sofokleska
13. aug 2009

oj dobre tak sa budem orientovať na tu značku.diky za radu

dzou
13. aug 2009

jojta vo je tu dnes tak mrtvo... kde je msat, monika01 julie no vsetky?

juliett7
13. aug 2009

nie je za co sofokleska

dzou
13. aug 2009

julie som sa chcela spytat, ze ty si teda pouzivala ten clearblue ovu test kd so bola v Irsku? Ak hej tak podla tvojich priznakoch ovu ti to vychadzalo? Len chcem vediet ze ako velmi mu mam verit tomu testu, posledne mi ukazala 🙂 14DC dnes som 13DC takze zajtra teoreticky alebo v sobotu bude ovulka tesim 😀 dufam, ze to teraz vyjde drzte palceky

groka
13. aug 2009

ahojte

juiet ako si na tom?robila si test?ja som mala pokazeny pc ale robila som test v pondelok a stredu a negativny ☹ BT klesa o 106 a uz sa citim na mrchu

andy2306
13. aug 2009

ahoj holky moje..cambi,korenka,kessy,mscat,micha,moni..fly..jak se máte holky?co nového?jak užíváte léta?my dobré.máme se krásně.zavařuju si zeleninku na příkrmy pro terinku až budeme papat lžičkou.stále je moc hodná...všechno sní stíhám,je zlatíčko..jen doufám,že ji to vydrží nejmín do dvaceti..a pak at už si dělá co chce 😀
mrkněte na nové fotky..za deset minutek tam budou...no musím se pochlubit no ne?
já doufámž,e brzo já ve vašich albumech uvidím vaše pozitivní testy,pak fotečky z ultrazvuků..a pak vaše miminko. 🙂 🙂
za tři týdny vedu naši haničku poprvé do školky,tak jsem zvědavá jak to dopadne.když nebude chtít chodit,nevadí..jsem doma na mateřské s mimče,zkusíme pozdějc.já se stejně bojím těch nemocí,co mi dotahne k miminu...snad to nebude tak zlé.
jinak mám nachlazené močové cesty...tak zase se na mě lepí nemoc.a krvácet jsem nepřestala za celých 10 týdnů co je terinka na světě..jen na chvíli..a zas krvácím.a to beru antikoncepci při které by se nemělo..no tak mám zas nad čím přemýšlet.tož tak..abyste věděli.
soni..ahojky?doufám,že budeš těhulka....co nejdřív.a jestli se můžu zeptat:jak se bratr smiřuje s manželkou s tím hrozným co se jim stalo?už je to trošku lepší?jak by asi mohlo.. a plánují dalšího potomka?přeju jim moc štěstí,ač jich vůbec neznám.

dzou
13. aug 2009

andy to mas super ze mas take dobre miminko a Terezka je fakt naaaaaaaadherna uz aby aj nam sa teraz podarilo, ked mam matteraz dakedy tu ovulku

andy2306
13. aug 2009

TAK UŽ JSOU TAM TY FOTKY..POSLEDNÍCH OSM JE NOVÝCH PŘIDANÝCH.TAK NAPIŠTE SLUNÍČKA COV Y...PAPA.

andy2306
13. aug 2009

DZOU..díky.přidala jsemt aj ještě další tři.zadaří se,neboj..musí.já tomuv ěřím..a musíte i vy,ale zároven se na to i neupínat,psychika je svina.ale mluví se mi to..když já jsem měla děti hned jak jsem si usmyslela..já vím.ale vcítti se umím..to si nemyslite.přeju vám fakt at je to co nejdřív..všem snažilkám.

dzou
13. aug 2009

hej snazim sa nemysliet na to tento mesiac som na to zatial ovela lepsie, sme boli na dovce, no a teraz mm stratil pracu(nie je to az take hrozne lebo uz predtym sa chystal na podnikanie takze to nejak prezijeme DUFAM)tak mam aj trochu ine starosti tak uvidime ako to bude po ovu

dzou
13. aug 2009

joj ale fakt je krasna na te predposlednej fote vidim, ze nam vsetkym drzi palceky aj ona 😉

flyangel
13. aug 2009

Andy ahooooj 😀 😀 rada ta vidim...joooj Terezka je tááák krááásnáá...vážne kazde bábo je milunke a zlatunke ale Terezka sa mi zda vazne moc moc krásna..a zda sa mi ze dobre papá lebo dost vyrastla 😀 krasne dviha hlavicku...nuz noja pri Cerrazette je normalka ze zena ma spinenie alebo krvacanie...je to len gestagénová tabletka bez estrogenu a to sposobuje medzimenstruacne krvacanie...juuj je mi luto ze mas zas problem so zdravickom aj mna zas pobolieva dnes zaludok 😒 A dufam ze Hanicka si zvykne na skolku a ak nie tak mas aspon klud od detskych ochoreni z kolektivu...a jak ocinko je pyšný na svoje krasne dcerky?

andy2306
13. aug 2009

fly..ahoj beruško.díky moc...každé miminka jsou moc krásné.a přibrala hezky..v 10 týdnech 5600 g a 58 cm.
mám znich radost.
to teda nemám radost,že budu krvácet jak si tělo usmyslí..to to brzo vysadím....a dáme se na jinou metodu 😠 😠 ale to sem nepatří...v diskuzi kde se snažíte otěhotnět nebudu psat,jak já otěhotnět nechci.
a co že tě zlobí žaludek?nejsi těhulka? 😉

andy2306
13. aug 2009

no můj manžel je pyšný doufám i na mě 🙂 😉 to víš že je...ale je pořád v práci..nestíhá,tak si nás moc neužije a my jeho taky ne.ale když doma je,tak je to fajn...chtěl vždycky syna,to mu nevyšlo..ale nějak na něm vidím,že mu to vlastně vůbec nevadí.

andy2306
13. aug 2009

DZOU..TU FOTKU JSEM VÁM POSLALA ZÁMĚRNĚ-.-DRŽÍ VÁM TEREZKA PĚSTIČKY VŠEM.

andy2306
13. aug 2009

JDU SI LEHNOUT za holkama..dnes toho mám už dost.tak přeju dobrou noc a případné dotazy zodpovím zítra 😀 😀
ahojík

flyangel
13. aug 2009

Andy urcite nie som tehu..my sa teraz akosi nesnazilkujeme lebo idem studovat dalej takze to odkladame asi na rok...a zaludok ma trapi uz asi 2.tyzden 😒 a ja tiez nie som zadobre s HAK je to podla mna dost hnusna vec...nuz co uz snad si najdete na seba viac casu aj s drahym...ale hlavne je ze vas ma rad...a myslim ze urcite aj ked chcel chlapceka je rad ze ma 2krasne holčičky a teba... 🙂

andy2306
14. aug 2009

fly..to mi je líto.a jakou školu jdeš studovat,že musíte odložit snažení?no má nás rád..to je na něm vidět..a dělá co může,aby mohl byt s náma co nejvíc.ale peníze jsou třeba s dvoma malýma dětma...proč je HAK hnusná věc?je lepší ji nebrat myslíš?já mám strach,že zrovna když nemůžu (po dvou císařech),tak jak naschvál otěhotním když ji nebudu brat.i když tři roky po haničce jsem ji nebrala a nechtěně jsem neotěhotněla...jen až jsme chtěli,tak hned.no tak uvidím..když nepřestane to krvácení,tak na to kašlu.

flyangel
14. aug 2009

Andy...idem si spravit po Bc aj Mgr a to su 2roky studia...do bud.roka do jesene nechcem byt tehu...lebo budem pracovat,studovat a pri bábenku sa to urcite veeelmi tazko zvlada...ja si chcem potom tehu vychutnavat a nie stresovat sa ze ci spravim skusky,aj statnice pri malom...vies ak by som mala rizikove tehu uz by som skolu tazko dokoncila...kebyze som lezala v nemocke a tak...a pre studium som sa rozhodla preto,lebo od februara sa nam sice zadarilo ale slo o mikropotrat a myslim ze teraz potrebujem vypnut a odreagovat sa od snazenia sa,sledovania svojho tela a hladania akychsi priznakov...myslim ze ten rok nesnazenia sa nam len prospeje a potom zas mozeme s chutou do toho ist ak nebudu ziadne zdr. a gyn.tazkosti
Nuz a Hak som brala uz davno a aj to len 2mes.mala som z nich hrozne tazkosti a aj to je dopovanie sa umelych hormonov kt.ovela skody mi narobili ako osohu...a uz len kvoli tomu krvacaniu je to nevyhoda...ale ak nemas ziadne tazkosti s HAKa myslis ze by si mohla znova lahko a neplanovane otehotniet je dobre sa chranit...niekomu hak vyhovuje inym zas nie...takze je to individualne...ak tebe nerobi problemy tak to uzivaj ved aspon mas istotu ze si chranena...aj ked my davame prednost bud prezervativu alebo len prerusovanej sulozi... 😀

juliett7
14. aug 2009

dzou: no ten test clearblue vychadzal dost presne.Ovulku nemusis mat stale v rovnako. Ja ju mavam v rozmedzi od 14 do 16 dna, takze sa to strieda, podla toho asi ktory vajecnik mi ovuluje, alebo tak.
gorka: testla som, a negativne, takze snazikujeme dalej

michalag
14. aug 2009

Ahooojteeee 🙂

je tu niekto???

andy, tesim sa s tebou ze Terezka je stale dobrucka 🙂 😉 ... uz by si mohla mat konecne to zdravicko, aby si si ich mohla obidve poriadne vychutnavat bez bolesti

m.o.n.i.k.a
14. aug 2009

Ahoj Holky......
mscat , to je mi hrozně moc líto, chápu Tě, že sis zvykla. Já bych toho našeho už nedala ☹ Malý taky né i když se občas zlobí.
Tak to muselo být už asi fakt hrozné, že jsi jí musela dát pryč ☹ Tak se hlavně drž a ted už víš, že tedka není vhodné si něco pořizovat, třeba později. A jste s novým majitelem nějak v kontaktu?

mscat
14. aug 2009

ahojte.omlouvám se,zpětně nečtu bohužel stále nemám na nic náladu,pořád brečím,už mě to se.e! 😢 😢 snad to brzy přejde!ani nic nedělám,nic mě nebaví,je to děs 😒 😖

andy:malá je krásnučká,moc mě těší že je stále tak hodná.
jinak já zase menstruju..přesně po 14 ti dnech opět!!už toho mám všeho plné zuby fakt!prostě mě nic už netěší vůůůbec! ☹ vůbec a vůbec!

ale nic v poho.
mony:jo bylo to fakt hrozné..bohužel ☹ já jsem jela durch 24 hodin skoro.malý do toho nemcný,psa zlobil říct si nedal.věčně je od sebe odtrhávat,bellunka si chtěla hrát,ten začal hned ječet,pak mu podupala obličej ten řval pul hodiny snad.pak ho kousala zas ječel a tak to šlo celé dny ☹ mě už hrabalo jsem se chtěla jít pomalu objesit! 😒 vubec to nešlo.pak to schytávali oba,protože jsem už byla na nervy,zakřičela jsem na malého,na psa...a tak by to nešlo..bohužel dopadlo to blbě. ☹ ale možná pro nás všechny asi nejlíp.
no ona je zpět u té paní..má ješte 4 fenky.tak měla radost no,ale sama se nabídla že ji vezme zpět aby jsme se takto netrápili.možná si ji vezme tady jedna slečna bydlí kousek od nás.tak by jsem ji sem tam mohla vidět 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre