Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
7. okt 2009

nene cambi- to byla sranda....fakt.nemá konzervatoř.....my jsme se bavili o superstar,komu fandíme...

andy2306
7. okt 2009

FLY- prosimtě, tak fakt máš nebo ne?já už ničemu nerozumím 😀 😀

cambina
7. okt 2009

fly...jak to je?
myslím, že i to má... ta toho má a ted dělá další....fíha...
fly musíš nám to vysvětlit...haló
andy...já jsem podnikala několik let...není to zrovna jednoduché (samozřejmě záleži na hodně okolnostech)
no ještě nevím, co a jak bude...
holky...musím se rozloučit... můj drahý už zase prudí...zas je dnes nějaký protivný...zítra se příjdu mrknout

andy2306
7. okt 2009

cambi--tak dobrou noc.a moc štěstíčka přeju..tfuj tfuj tfuj.ale spíš ti přeju pozitivní test.pa

flyangel
7. okt 2009

Ale ano andy mam konzervatorium- 😉 potom zdravotku,BC a teraz studujem Mgr. 😉 a zalozit duet ok. a ze ti popraskaju stehy?tak zaspievame tu piesen co bolí to preboli 😀 😝 ale niieee moja zlata...
cambi tak ty nam budes tancovat ked ti spev az tak nejde 😀

kessy11
7. okt 2009

ahojte, tak som tu len na skok mm potrebuje pc a mne pojde dalsia cast dr.house 😀
cambi, mm ide k pôrodu ale len v tej prvej fáze na sálu si netrufa, ale ja som rada aj za to a budem vedieť že je hned za dverami 😀
..je dobre že ides zmeniť prácu, ked to bolo tolko času za malo penazi a pomaly ale isto ťa to ničilo, želam vela úspechov v podnikaní nech sa darí, a v pondelok budem čakať či dorazila ta tvoja mrcha, už by sa mohla unaviť a nedojsť 😀 😀 😀 😀

andy to by si mala vymyslieť nejaký dobrý obedík alebo niečo dobre, treba si ich sem tam obchádzať 😀 😀 😀
Fly ved ty si ozaj nejaká multifunkčná, tolko škol, ja mám teda tiež dve ale s tou konzervou si ma dostala, este ta budeme vidieť v nejakom muzikáli a budem malému hovoriť, že s tou tetou som si písala na koníkovi 😀 😀 😀
babulky zajtra podám hlásenie z poradne, držte palčeky nech je všetko ok, určite sa ozvem, pa pa

cambina
8. okt 2009

ahoj holky...
fly... 😲 😲 ...ty jsi fakt šikovná 🙂
andy....děkuji...jednou to určitě příjde. (třeba už pondělí 😀 😵 )
kessynko... my jsme se taky domluvili, že přítel bude semnou až k samotnému porodu, ale pak se to zběhlo tak moc rychle, že nestačil odejít a chtě nechtě byl u toho...bylo pak hezké, jak mi to líčil ze svého pohledu a asi byl nakonec i rád, že neodešel... 😵

andy2306
8. okt 2009

fly--no ty jsi samé překvapení-já si fakt myslela,že si děláš srandu 😉 to jsi fakt hodně dobrá.tolik toho zvládnout.. 😉 (jen jestli jsme ti ted nenaletěli všechny 😀 )-a zpívat bych tě slyšet chtěla-proč jsi se do superstar nepřihlásila?abysme tě viděli i na živo.. 😉
já si taky myslím cambi-že nakonec nebude chtít odejít ten její manžel....kessy-každopádně podpora prot ebe bude -ten konec je už prý uleva a při těch nejdůležitějších chvílích tam bude.já bych si porod bez mojeho nedovedla představit.ted-podruhé to bylo jedno,protože jsem měla císaře plánovaného,ale poprvní jsem měla víc jak 16h bolesti-a celý porod stále před sebou-nevím,co bych tam dělala bez něho.kessy-jsem zvědavá na tvé dojmy z porodu..a hlavně na prcka.
cambi-to víš že to jednou přijde-v dobu,kdy se ti to bude hodit nejvíc 😉

b.bardyova
8. okt 2009

no ja som si robila a nebola som ale dufam, ze tento mesiac sa to podari.Nema niekto skusenosti s 3regolom .Brala som ho š roky ale posledny mesiacma prehanalo a zvracala som tak som ho vysadila...asnazime sa o mimco.

m.o.n.i.k.a
8. okt 2009

Ahoj Cam, tak na pondělí Ti budu držet všechny palečky 😵 😵 😵
A jsi teda na nemocenské jo? Asi to je lepší takhle né, užiješ si prcka 🙂

andy2306
8. okt 2009

KESSY- v kolik jdeš do poradny?čekám na zprávičky...aj ultrazvuk ti budou dělat?at je vše v pořádku....zatim pa

kessy11
8. okt 2009

Ahojte babulky,
tak máme po poradni, všetko je ok, robili tu kultivaciu na toho streptokoka, a v nemocke mi porodnik robil utz, malý je ok, hlavičku má už uplne dole, to čo mi vytrča čo som si myslela že je hlava tak je prdka, sme o tyzden väčši ale doki povedal že to je v norme, všetky rozmery boli ok, vážime 2751 g, čo je fajn na to, že v sobotu začíname 38 tt, takže všetko ok, som rada, sme sa boli aj naobedovať s mm v reštike a idem sa trošku vyvaliť lebo som zasa celú noc nespala 🙂 🙂 🙂 🙂

andy2306
8. okt 2009

ahoj kessy- tak to je fajn,že je všechno v pořádku.to je malý prcínek,že zatim?ale má ještě tři týdny se zakulatit 😉
jakto,že jsi nespala?nešlo to?taky jsem takých nocí mívala ke konci hodně..bude líp. 😉 tak si odpočin,ahojky

lyzenka
8. okt 2009

ahojte,

teplota stále nad 37 - zatiaľ...nejako ma pobolieva brucho ako pred MS - dúfam, že nedorazí nejako skoro by to bolo....až 15-teho mám dostať...

andy2306
8. okt 2009

lyzenka....když jsem byla těhulka,tak jsem taky měla bolení jako před MS-a to celých 12týdnů těhu,možná i dýl....to je jak se zvětšuje děloha.zatukejme.... 😉 jdu pro malou do školky,papa

lyzenka
8. okt 2009

hmmm, andy, dúfam, že máš pravdu... 😒 😉

andy2306
8. okt 2009

já tě nechci o ničem přesvědčovat-jen říkám,že to může byt aj těhotenstvím,protože jsem tot ak měla v každém těhu.ale radši počkejme,at nic nezakřiknem... 😉 já jsem dnes gruntovala-docela honička.máme v sobotu vítání do života-a ted ještě na nákup,zítra navařit a napéct..ale i tak vás stíhám...a ty musíš dat info,jak to s tebou dál vypadá.papa hezký den

lyzenka
8. okt 2009

papa, držíme palce...ať to všecko stihneš... 😀 😉

cambina
8. okt 2009

kessynko... tak to je super...
moni...díky moc, ale v pondělí s ní opět počítám...ledaže...by se fakt už unavila a nedostavila se... téda..nedokážu si to vůbec představit 😅
jo no mám ted nemocenskou...mám problémy s páteří...to víš jsem ráda, že jsem s malým, ikdyž s ním nemůžu jít ven,ale i tak je to fajn. zítra s ním budu péct vynikající buchtu-místo dortu (snad poprvé budu péct, ale tu buchtu dělává moje kamarádka a je fakt nejlepší, jakou jsem kdy jedla 😵 😵 😵 fakt výborná) a v sobotu a v neděli budeme mít oslavu.
jéé holky...musím na chvíli si odskočit...malý už chce jít pracovat tzn. umývat okno v pokojíčku....pak zase přiskočím.

m.o.n.i.k.a
8. okt 2009

Cam, my jsme tedka taky zalezlí doma ☹ Já i malý jsme nemocní 😖
Budu držet palce, tak tfuj, tfuj, tfuj na pondělí 🙂
'Buchtu? Tak to hoď recept, ráda peču 😵 Tak pokud to není nějaký Váš receptík, tak sem sním 😉
Tak at nevypadnete..... My jdem tedka svačit 😀

flyangel
8. okt 2009

ahoojte kocky...noo andy vies ja nie som zas taka ze by som sla do takej sutaze...to na známy j nahovarali ze mam nato a neviem co...ale vies ja nepotrebujem slavu a znicit si pohodlny rodinny zivot takto si spievam aj vo volnom case sa tomu venujem ale vies aj zdravotnictvo ma bavi a rada robim tuto pracu 🙂 a takto aspon mam klud s mm a dufam ze budeme mat aj stastnu rodinku s malym miminkom... 😀
Cambi ty menis pracu?noo ak sa to neoplati tak aj ju vymen ved stale si len v robote bola...
Kessy noo vaha je pekna a postacujuca... 😉 a som rada ze ste ok 😀 😀

jane86
8. okt 2009

Ahojky, potřebuju se zeptat. Za jak dlouho se po laparce můžeme zase začít snažit??? A nemáte s tím některá zkušenost??? Dík

korenka
autor
8. okt 2009

jane,po laparke sa hovorí,že do 3mesiacov,dokonca mne chceli založiť danu,ale ja som nesúhlasila,takže tak
ja som dnes tuším 21 DC,takže stááááááále čakať a čakať..................ach jááááááááááááj... 😒

jane86
9. okt 2009

korenka-mě někdo říkal, že když se na to cítíš tak prý hned...
A co to dělali a co zjistili?

andy2306
9. okt 2009

fly..no ty jsi fakt samé překvapení 😉

korenka-to už uteče a brzy budeš testovat...myslím na tebe..moc. 😉
já musím dneska navařit a napéct,když máme zítra tu akcičku.ted jedeme nastřelit terince naušnice---jau jau.tak ahojík..

kessy11
9. okt 2009

Ahoooooj,
Korenka už sa to blíži vlastne takto za týžden v nedelu už asi môžeš skúšať, či počkaš este do toho 21. nech to má grády keby to vyšlo na vaše výročie, to by bolo 😀 😀 moc moc držím palčeky a myslím na teba.

Andy tak máš čo robiť dneska 🙂 ja idem robiť fašírky a zemiaky ale sa mi nechce je tu pod mrakom sem tam poprší a najradšej by som spala, lebo som zasa v noci moc toho nenaspala 😒

My máme oslavu v nedelu, teda naši nás pozvali k obedu (milujem nedelu, lebo sa mi darí nevariť, ked chodíme k obedu k našim, no a sem tam k svokrovcom, po novom tam už moc nechodíme, ale aj každá druha nedela je v pohode 😉 NO a som sa nepochválila oslavu mám ja budem mať narodeniny 🙂 🙂 🙂 a mm má veľké prekvapko, až sa bojím, lebo on nezvykne, väčšinou sú to kvety a darešek aj za pol roka 😀 😀 😀

kessy11
9. okt 2009

jane86 je tu tema laparoskopie, hysterskopie skus tam kuknúť akurát som videla že tam bola bublinika11 a ona tiež chodila medzi nás a ona to ma čerstvo za sebou, tak nakukni. 🙂

kessy11
9. okt 2009

...mne už to píše 38 tt, takže už môžme ísť rodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby sa mu chcelo 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
9. okt 2009

Ahojte dievčence, kessy11, tak už to máš za "pár", tak ti veľmi držím palčeky. Či sa aj ja niekedy toho dočkám ☹? Jane86, ja som bola na laparke pred rokom v máji (u vás květen) a tiež mi odporúčali počkať 3 cykly, tak som aj počkala - podarilo sa potom v septembri - ale, bohužiaľ .... Tak si myslím, že to netreba veľmi siliť - 3 mesiace nie je až taká strašná doba, čo povieš 😉?

cambina
9. okt 2009

ahoj holky 🙂
já teda na laparce jsem nebyla,ale myslím si, že není třeba čekat 3 měsíce....aspon co jsem slyšela a co si myslím

šikovná fly...ano chci změnit práci než se komplet odrovnám.

moni... recept na výbornou buchtu:
1vrstva: 5 žloutků, 15dkg cukr moučka, 4 lžíce horké vody, 15dkg polohrubé mouky, 1 prášek do pečiva.
do toho přidat z bílku ušlehaný sníh a péct při 200°C 3-4minuty.
2vrstva: 3 zakysané smetany, 1 šlehačka
tímhle potřít už upečenou buchtu a nechat cca hodinu schladit.
3vrstva: 3/4l studené vody, 1 tang (vitacit), 2 pudinky (třeba vanilkové), 6 lžíc cukru moučky.
po uvaření nechat schladit ve studené lázni (přitom míchat!) polít rovnoměrně buchtu (měla by být tenká) a ještě dokud to není ztuhlé položit ovoce (dobré jahody, borůvky, ostružiny atd.)

opravdu nemá chybu buchtička jedna...mnam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre