Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mmmk
5. nov 2009

anieanne • Dnes ve 20:05

Ahoj, chtěla bych slyšet váš názor. S přítelem se snažíme o mimi, první den poslední MS jsem měla 14.10. Posledních pár dní jsem hodně unavená, trochu náladová, mám hustý bílý výtok ( bez zápachu, dřív nebyl ). V úterý večer mě začalo bolet břicho jako před MS, od středy od rána mě v něm jakoby píchá, bolest jen nepatrná. Co ale, tak mě vůbec nebolí prsa, ani na dotyk. MS by měla přijít v pondělí 9.11. Je tu možnost, že jsem těhu ? Vím, že bych si neměla dělat plané naděje, ale nějak si nemůžu pomoct..

coccinella
5. nov 2009

mmmk:
možnost určitě je 😉
kámoška čeká mimi a taky má takový výtok 🙂 a jinou kámošku zase prsa začala bolet až později..

anieanne
5. nov 2009

Jee, tak to jsi mě potěšila =) Myslíš, že kdybych si zítra udělala test, mohl by to už ukázat ( kdybych teda byla ) ? Byli by to tři dny před MS..

sylvka
5. nov 2009

ahojky,nezlobte se že sem lezu,ale nedá mi nereagovat na mmmk 🙂 já jsem měla to samé když jsem čekala martina 😝 měla jsem docela dost výtok a jednu noc mě píchalo v podbřišku 😉 říkala jsem si,že to určitě ráno dostanu no a píchání ustalo,výtok zůstal a třetí den jsem našla// 😉 😉 😉

mscat
5. nov 2009

anieanne:pokud máš ms dostat ted 9 tak by testík už mohl něco ukázat záleží na tom kdy proběhla ovu 😉
martinka:tak to mooooc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😵 supeeer!

anieanne
5. nov 2009

sylvka:
Já právě už nějaké jako příznaky měla v létě, tak jsem se hrozně natěšila a pak z toho bylo jen velké zklamání, když MS přišla. Tak se teď bojím, abych to zase neměla jen vsugerované..

sylvka
5. nov 2009

ani tak ti budud držet palce 🙂 no jak píšu,jednu noc mě to hrozně píchalo až křeče a ten výtok jsem měla opravdu od začátku až doknce,prý je to časté.těhu test mi // ukázal v den očekávané MS(mamatest)

anieanne
5. nov 2009

Děkuju. Dám vědět, jak to dopadlo =)

coccinella
5. nov 2009

anieanne:
držíme pěsti 😉 😵

mscat
5. nov 2009

Holky nemáte někdo zkušenost se zvýšenou tělesnou teplotou v začátku těhotenství?jestli to teda může být?
kolem 37?celý den...

coccinella
5. nov 2009

mscat:
kámoška to na začátku těhu měla a gynekoložka jí právě říkala, že to může k těhotenství být..

mscat
5. nov 2009

coccinella:aha děkuji 🙂

coccinella
5. nov 2009

mscat:
nz 😉 máš teplotku? 😉

mscat
5. nov 2009

coccinella... 🙂 noo...celý den 37. 😉 ale nedělám si naděje...

andy2306
6. nov 2009

mscat-já mám zkušenost se zvýšenou teplotou na začátku těhu,i u haničky 😉 jak to u tebe vypadá?nečtu pozadu.měli jsme ted dva dny pokažený počítač,tak jsem nečetla co tu nového.

kessy-kde tě mám?a fotečky? 😉

mscat
6. nov 2009

ahojte
taky čekám napjtaě na Samkove fotečky...
KESSY! nežužlinkaj ho pořád...a šup sem na chvíli s fotečkama 😀 😀 😉 😉 😉

andy:jo?a kolik si měla zvýšenou? 🙂
tak u mě to vypadá tak že....:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

u toho prvího kuk na konec 😉
a přes den zvýšená tělesná 37 jen ale.

andy2306
6. nov 2009

mscat-měla jsem 37.2...stále 😉

andy2306
6. nov 2009

mscat-grafy nejsou pro mě-spíš mi řekni který den cyklu js 😀 ,jak dlouho ti mešká-jakou máš bazální teplotu....a příznaky 😉

andy2306
6. nov 2009

každý má jinou tělesnou teplotu-takže i každý má jinou zvýšenou-to neni málo 37...

mscat
6. nov 2009

andy...noo tak dobře no 😀 nevím jestli z toho budeš chytrá 😀 jsem 69 DC!! 😀 mešká mi asi přes dva měsíce 😀 a ukázalo mi to ovu na 62DC..teplota mi stoupla na 37..a byly 3 sexíky. 🙂
a příznaky...zvýšená teplota,bolest podbřišku..častější čůrání...ale to může být cokoliv nic si nenamlouvám 🙂
jo a čípek hrozně dole a děsně tvrdý..jaký ještě nebyl.ale to taky nemusí nic znamenat.

andy2306
6. nov 2009

mscat-ty jsi ještě nedělala test? blázen... 😀 😀 tomu říkám nervy a výdrž.já to vidím nadějně.....a moc ti držím palečky

mscat
6. nov 2009

andy:však ale teprve bych byla 7 dpo....tak je brzy 😉 😉

andy2306
6. nov 2009

jo aha-tak toj e brzy.ale všechy příznaky,co jsi napsala,tak ty jsemt aky měla....no moc ti držím palečky... 😉

andy2306
6. nov 2009

já jsem si dělala mamatest včera-měli jsme podezření.antikoncepci jsem musela přestat brat pro kojici,nedělala mi dobře,takže máme přerušovaný-a člověk nikdy neví.zvlášt když jsem ted špinila a bylo mi týden docela zle od žaludku,tak jsme si nebyli jistí-naštěstí negativní.ted by to byl s prominutím průser po dvou císařech 🙂ale jde vidět,že můj stíhá 😀

mscat
6. nov 2009

andy 😀 tak aspon že tak.. i tak riskujete.opravdu po těch dvou císařech by to nebylo ted dobré

a děkuji... 😉 ale radši ničemu nevěřím 🙂

andy2306
6. nov 2009

my jsme po první porodu měli dva a půl roku přerušovaný,a nikdy se nestala nehoda.až jsme chtěli,tak byla terezka-takže snad se nepodaří ani ted a bude stíhat 😀 ale klidná nejsem,to máš pravdu.ale okamžitě jak přestanu kojit,tak jdu pro antikoncepci!tu pro kojící matky mit nemůže-mi neseděla,pořád jsem po ni krvácela.no a ještě je i pánská antikoncepce 😉

andy2306
6. nov 2009

jasně,-radši tomu nevěřit a pak byt mile překvapená.držím pěsti

m.o.n.i.k.a
6. nov 2009

Ahoj mscat držím moc palce aby se zadařilo 😵

mscat
6. nov 2009

moni:ahoj 🙂 děkuji moc 😉 😉

andy:tak když zvládáte přerušovaný tak super 😉 😉

m.o.n.i.k.a
6. nov 2009

mscat my měli přerušovaný celou dobu co jsme spolu 😀 5 let, jen půl roku co jsem kojila nebo 7 měsíců jsem brala cerazzete, pak jsem se na to vy to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre