Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
30. nov 2009

xena:nééé ty si klidně ovulkuj já eče nééé 😅 🙂

mscat
30. nov 2009

andy:však já vím 😀 já vím že to byla sranda. 🙂 taky se mi právě nechce moc mezi ty lidi do obchodáku..a autobusem..to tam chrchle jeden přes druhého..fuj 😝 🙄

mscat
1. dec 2009

ahojte holky

hmm...tak tu byla má mamka.jsme se viděli pořádně po třech týdnech.a celkem jako jsem jakási zklamaná z toho ze všeho. 😝
byla taká čudná..hned mě zdrbla že tu mám bordel..což teda je pravda budiž..ale tak já už se spíš balím no takže vážně je tu čurbajs. 😝 tak byla hned nakrklá že se tu necítí dobře v takém bordelu no tak fajn super...jenže já uklízím pořád dokola ale nemůžu za to že mám asi hyper extra dítě co převrátí barák vzhuru nohama během pěti minut,a večer jsem ráda že si sednu kašlu na to. 😝
tak jedna věc..další že chodí k psycholožce,což sem neměla tucha..že řeší s ní vztah se svým přítelem 😝 ,potom že se vůbec netěší letos na nic,že nejsou prachy..plno starostí..na narozeniny nechce prý vůbec nic,že nic slavit nebude ani nic nic nic 😠 😝
tak taky paráda...přidá dobrou náladu člověku s tímto.to miluju když řeken že nic nechce slavit nechce a ani vánoce prý nehodlá nějak přehánět 😝
no a pak jak si představuji to bydlení u nich..že jsem její dcera že jasně že mě nenechá na ulici,ale že to teda bude peklo..že tam už je o půl 9 klid a malý mě létá po baráku ještě v 10.tak jsem řekla že hold nebude chodit po obědě spávat pak mě padne taky v osum.jenže když usne v 8 tak ráno vstane taky brzy a to pak do večera nevydrží nespat.pak že potěš pánbů Sabina se musí učit,malý je divoký já jsem nervák...ach jo.
že jsem si měli už před půl rokem najít jiný nájem..kde mám jistotu že pak dostanem hypotéku

ježiš tak nevím no.,.tak snad máme možnost mít hypotéku ne.tak hafo lidem to dali..my máme čistý rejšřík 😅
takže kdybych to mohla napsat jak se ted cítím tak nálada na píp.smutná spíš,taková fakt..žádné starosti super lehký život 😅 😝

tak to jsem chtěla jen tak..doufám že mě nikdo nenařkne že si tu stěžuju nebo tak něco 😝 😅

jinak muj graf takto..tak jsem zvědavá co bude bo nebude 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

korenka
autor
1. dec 2009

ahojte,čo tu preberáte? 😉
no,ja sa doma liečima nudím,dnes ráno som ešte aj bola na krvi,lebo majú podozrenie,že mám streptokoka v nose,tak super,tetraciklín mi hádam vyžerie všetky choroby,lebo toto je už nejak moc,nie? 😠
a máme úplne zakázané sexovať...to je hroznéééééééééé ☹
ale aspoňže som doma,dr. ma presvedčila,že nech si oddýchnem a z tých liekov mi nieje bohvieako 🤐
idem si vybrať chlebík,práve sa mi dopiekol...mňam... 😝

andy2306
2. dec 2009

ahoj korenka-no ty to máš fakt ted na houby.....ale hlavní je,aby ses uzdravila a pak už to půjde ráz naráz-uvidíš.všichni ti to tu moc přejeme.
a co je s naší martičkou těhulkou?marti jaks e máš,co nového?

my jsme včera měli pracovní den sholkama-pekly jsme dvě dávky rohlíčků,tlapek,linecckého-a dnes ještě celozrné sušenky.hanička s nadšením vykrajovala linecké,mlela mlínkem rohlíčky-ale spíš zdržovala ..no nevadí,ona si myslí že mi pomáhala 🙂
za chvilku jdeme do poradny- dnes má terezka přesně půl roku 😉 letí to jak blázen.
micha-myslím na tebe-taky jste v poradně-tak pak napiše jestli holčička-nebo chlapeček a hlavně jestli je všechno vpořádku.

monky1
2. dec 2009

ahojte dievcata, ako sa tu mavate? co mate nove? dlhsie som tu nebola, mali sme sa "chorobne" - vdaka skolke, ale asi si tym musime prejst.....momentalne mam volno, malicka je od pondelka v skolke 😵 - som zvedava dokedy 😕

andy2306
2. dec 2009

tak už jsme z poradny doma-všechno v pořádku-dokoncej sme prý ve vývoji co se motoriky týče napřed-a to že prý leze pozpátku je prý naprosto v pořádku a je to dobře 😉 prý máme začínat přikromovat,i rýži může.a také věci-no kdyby věděla,co už jsme snědli od 4 měsíců-ale jsem se ji nechlubila,že už papame zeleninku,jogurty,přesnídávky..dokonce mi zvládne sněst brumíka s čokoládou a kinder mléčný řez....od pěti měsíců ji to dávám a poradí si s tím-i rohlík ji dáváme žůlat-ale dr.to radši říkat nebudeme...by radost neměla 😀 😀 😀
hanička už je v pořádku,ale do školky jit nemá.....tak budeme doma.nevadí...aspon je to tu veselejší-a terezka má o zá bavu postaráno 😉

andy2306
2. dec 2009

monky-jak je těhulko?je to dobrý-nevolnosti nejsou už?nebo ty jsineměla extra problémy,že?

micha-tak jak vy jste dopadli?jak my to už víš....tak ted čekám já na tebe 🙂

monky1
2. dec 2009

andy, ja mam ukazkove tehu - este mi nebolo zle, dokonca ma ani nenaplo.....vsetkym vam prajem take tehulkovanie 😉 ...aj sa dobre citim, len obcas ma chyti mensia slabost, ked dlhsie stojim v kuchyni pri vareni 😀
...inak pohoda....ale zato pekne sa gulatim 😖

andy2306
2. dec 2009

monky-tak to je fajn,to je fakt štěstí.mě bylo zle u obou docela fest..nerada na to vzpomínám. já jsem se taky pěkně koulila-neboj,všechno shodíš. 😉

jane86
3. dec 2009

Ahojky, jak se máte? m8te někdo zkušenost s pregnylem?

korenka
autor
3. dec 2009

jane,ahoj,ano,ja mám,pichala mi ho dr. v deň folikometrie,keď videla dominantný folikul,pichla mi pregnyl,a do 36 hodín treba keksíkovať 🙂

jane86
3. dec 2009

kořenka. A je lepší každý den nebo obden?

korenka
autor
3. dec 2009

na rovinu,zdá sa ,že je najlepšie len raz cez plodné dni,takže po vpichnutí pregnylu do pár hodín sexík a potom nič,len čakať deň ms a testnúť,držím palce 😵

kessy11
3. dec 2009

Ahooooooooooj, som tu dlho nebola, ale neni toho času tak veľa, cez den vôbec a iba takto večer sa mi dá trošku, doobeda skoro vôbec nespinkáme iba také 10-minutovky, poobede najradšej v kočíku v postielke sa nam až tak nepáči a jeho hodina je okolo 15-16 hod vtedy mi zaspí a ťahá aj 4 hodky v kuse, potom papame, trávime, kúpeme a potom sa ide spať už ako na noc to je okolo 23-24 ale potom spime až do rána, sem-tam sa zobudí na papanie a niekedy ani to nie.
Už poznáme aj koliky, ale máme espumisan-kvapky tak sa to dá, chvalabohu to neni často 😉
Pekné držíme hlavičku aj niekolo minút, paseme koníky a otáčame hlávku zo strany na stranu ked sme na brušku, a náramne vieme sledovať kolotoč, a páčia sa nám aj hrkávky.
Včera poradna, priberame pomaly, sme na spodnej hranici, ale aj mm bol také bábo čo pomaly priberalo, papame pekne, negrckáme, len ked pije tak pomaly, má čas, ale teda zatial to neni problém tak dúfam,že ani nebude a rozpapkáme sa chcem vidieť tie šunčičky a faldíky, ktoré zatial nemáme, iba na brade 😉 😉 😉 😉
Tak sa majte , všetkým držím palčeky🙂))
Andy ako sa máte, čo princezničky, ste zdraví, ako Hanička v škôlke???? Teraz bude Mikuláš už básničkujete???
Korenka držím palčeky, a skoré uzdravenie ako som stihla čítať 😉

andy2306
4. dec 2009

ahoj kessynko-tak vidím,že to máš veselé-pání-tak malé miminko a chodí o půlnoci spat 😀 😀 to nechodí ani moje skoro 4-letá hanička.ale neboj-to se spraví.mám tu kamarádku,má o 18 dnů pouze starší miminko jak já-a to ji taky první měsíc-dva chodili takhle pozdě-a pak seji to upravilo,i to spaní přes den-a chodí nejpozdějc v osm večer spinkat.jak bude přes den víc vzhůru,tak bude unavenější a tak i dřív půjde spinkat.taky terezka toho moc nenaspala když měla přes měsíc-tak 2h denně...a ted i 4hodinky spí za den,a to má půl roku.usínáme tak mezi 7-8h-spí dvakrát denně přes den.
s tou váhou si nedělej starosti-některé dítě přibíra rychlejc,některé pomalejc-hlavně že je spokojený a jídlo neodmítá...myslím že se nic neděje hrozného.a jestli chceš vidět faldíčky,mrkni na fotečky naší terezky 😉 😉 my zas prý přibíráme ukázkově... 😉 malý je šikulka-že pase hezky koníčky-a drží hlavičku-jsem ráda,že ti dělá jen radost 🙂
hanička ve školce neni beruš-měla virozu-horečky-tak je doma-už ji neni nic od víkendu,ale doktorka říkala,že ji mám nechat radši doma,když má ted oslabenou imunitu-a že to teprve vrcholí ty chřipky-tak at se nám nevrátí nemoc.tak možná dovánoc už bude doma. máme už napečené 6druhů cukroví-tak mám radost,umyté okna,opravné záclony,uklizené ve skřních,kuchyn-takže já už si jen tu vánoční atmosféru můžu užívat.
no-a na ty čerty se těšíme-to bude super,máme nachystaný foták-a to víš že básničku už umíme dávno.bezchybně 🙂 učíme se aj koledy ježíškovi-je na to šikovná-pamatuje si hodně.umí hodně koled-to ježíšek u stromečku bude mit radost.
kessy-zkus koupit nutrilon omneo-to jsme dávali haničce,když měla koliky-a pomohlo jí-je to dražší,ale je to speciální mlíko na zažívání-tak třeba pomůže,nám teda náramně-od té chvíle jsme na ně už pak netrpěli.jinak terezka na koliky vůbec netrpěla...tak jsme byli rádi.protože sipamatuje s mojím ty haniččině ještě a nebylo to zrovna veselá.tak se zas ozvi...ahojík..myslím na tebe.

cambina
4. dec 2009

ahoj 🙂
kessynko...fíha...samko už má měsíc 😲 ...není možné, jak to letí....jak píše andy...my jsme taky měli ohledně spaní trošku problémy...první měsíc se mi malý pravidelně ve 23h vzbudil a plakal do 2h...
kessynko nevím teda, jestli kojíš, ale já jsem pila 3x denně fenyklový čaj a čaj pro kojící matky, k tomu jsem v té době ujížděla na čokoládových pudinkách, denně jsem jich snědla 10. nevím, jestli díky tomu,ale malý neměl žádné potíže s bříškem.

andy...je asi lepší, že Haňulka je doma...ted to hodně řádí (u nás ve školce dokonce byla ted spála)...malý se mi zatím (ťuk ťuk) drží (už dva měsíce), ale vezla jsem kamarádku s dcerkama k doktorce, byly nemocné a ted jsem to lapla já...
na doporučení kamarádky jsem malému koupila multi-sanostol. údajně, co to dává svým dětem, nebývají tak nemocné.
teda, tak ty jsi šikovná...napečeno, uklizeno...já mám akorát dva dárky...budu muset vyrazit do ulic, at pak nešílím a naposlední chvíli nesháním dárky...akorát je to na ...., než jdu pro malého do školky, mám čas jen dvě hodiny (vycházky)...uklízet bych taky měla, ale není mi moc dobře a musím se učit (mám jednu zkoušku za druhou)

andy2306
4. dec 2009

ahoj cambi-
tak my nějak měli na ty děcka štěstí-že jsou spavá,ve dne i v noci-hanička bude mit čtyři,ale ráda si jde na dvě hodinky lehnout po obědě.a terezka je taky spáč. teda-puding čokoládový?to bych spíš řekla že staví,ne?
kesy nekojí-nepodařilo se.ale neva-ty kojenecký mlíčka jsou ted kvalitní.a občas fakt i pomůžou an to zažávání.

¨cambi-no já taky nevím,jak to dělám a stíhám-hlídání nemám žádné-ale tak ono s hodným děckem to jde-navíc mám pomocnici-haničku 😉 říkám-zatim jsme fakt nepocítili,že bysme měli dvě děti,to dojde až bude chodit-to pocítím hlavně na pořádku doma 😉 😀 😀

no-ty jo spála do toho ještě...takže to je taky veselé.to je fajn,.že tvůj malý chodí do školky a ještě nic nechytil.
je jansé,že když jsi nemocná,tak toho moc nepoděláš....ale tak do vánoc ještě 3 týdny...máš čas.my zas bereme sirup
imunoglukan-prý ho dávají lidem i po oprecacích,chemoterapiích,že je dobrý-tak nevím.ale pro jistotu ho dávám,ač tomu moc nevěřím.ale je fatk,že všechny děti lehli,ale hanička měla jen dva dny horečku-jinak kašel,rýma nic-nikdy nebyla ještě nemocná.jen rýmu-tot vše...takže imunitu má asi fakt dobrou.a třeba kdyby ten sirup nebrala,tak by byla nemocná mnohem víc a mnohem dřív

cambina
4. dec 2009

tak malý mi dobře spával v kočárku, taky jsem pořád trajdala po venku...a od 2 let mi po obědě teda nespí vůbec..
já myslím, že právě po těch pudinkách jsem měla to mlíko tak silné...
jo, kojenecká mlíčka jsou kvalitní, ale škoda, že jsou tak drahé...to je děs.
já mám taky to štěstí, že malý mi taky rád pomáhá uklízet...
právě...hlavně, at neí nemocný...mám strach doma dýchat, at to nechytne ode mně...my oba dva, když jsme nemocní, nemáme teploty...si ani nevzpomínám, jestli měl někdy vůbec teplotu...

andy2306
4. dec 2009

terzce je to nějak jedno,jestli doma nebo kočár-spí dobře tam aj tam.ale ven chodíme rádi...
kessy měla problém s prdíkama-tak proto jsem ji radila to omneo.....na to aby se tvořilo mateřské mlíko je hlavně třeba stále bud odstříkávat nebo přikládat mimi..ale když to nejde,tak to nejde-kessy,hlavně že jste zdraví a spokojení.

cambi-přeju at jste zdraví.a aby to našim dětem vydrželo co nejdýl-že nebývají marodi....nic víc si člověk už nepřeje,když má děti,že?

cambina
4. dec 2009

andy...přesně tak...hlavně, at máme děti zdravé...já se ted doma vyhýbám malému, jak je můžu, ikdyž stejně ty bacily dýchá...ach jo
o tom kojení...nevím, kde vznikly ty povídačky o mateřském mléce...malý byl plně kojen 10 měsíců a je přitom alergik, byl a je často nemocný...a jsou dětičky, které nebyli kojeny a jsou méně nemocné...takže to opravdu beru jako povídačky.
nevidím nic špatného, jestli někdo kojí nebo nekojí...akorát je špatnost, že ty sunary, nutrilony jsou tak drahé.
andy...fotila se Hanička ve školce? vánoční fotky?

andy2306
4. dec 2009

já si myslím,že mateřské mléko je zdravější a výhodnější než sunary-to neznamená,že bude dítě zdravé,že nikdy nedostane anginu nebo tak,ale že má dobrý základ hlavně do budoucna-alergii má dnes každý druhý-na to mateřské mlíko asi stačit nebude-to je pravda.já mám silné astma,léčím se už řadu let-takže terezka určo nějakoutu alergii po mě mít taky bude,ač je kojená.a hanička nebyla kojená ani den,a je zdravá......to je fakt.
nefotila se ve školce nakonec-v úterý 1.12 se měli fotit-vánoční fotky-ale je tak strašně málo dětí,že to museli zrušit-a posunuli focení na jaro.

andy2306
4. dec 2009

a co cambi.dojdou k vám ti tři-strašidla?
já už začínám mit obavy,že hanička bude bečet-už jak se toblíží,nechce ani slyšet o čertovi.povidala,že na něho vůbec nebude mluvit ani se na něho dívat....tak si myslím,že ona ani tomu mikulášovi nic neřekne 😀 😒

andy2306
6. dec 2009

ahoj holky-vy jste se přestali snažit ? 😀 😀 😀
tak mikuláš u nás byl-a bylo to fakt super,jsme si to užili všichni-malí i velcí.hanička byla tak statečná,šikovná-vůbec nebečela,ač na ni bylo vidět,že strach má.aj se s mikulášem a čertem vyfotila.......dostala kokin,že to bude jest ještě aj po vánocách 😀 😀 😀 😀
kuk do albumu-za chvilku tam dám fotečky 😉tak piště holky,jak to vypadalo uv ás.

cambina
6. dec 2009

jé andy...sranda...Hanulka nevypadá úplně jistě vedle čerta a mikuldy...tak to muselo být super...
u nás to taky bylo povedené...a o kokinách ani nemluv...plný košík máme...a Dadik si taky nebyl úplně jistý...
víš andy...tak uvažuji, že má už 6 let...jak dlouho ještě bude věřit na Ježíška a Mikuláše? obavám se, že tohle kouzlo u nás už nebude mít dlouhé trvání ☹ ach jo
tři strašidla? 😀 ...jo přišla k nám mamka, její přítel a babička 😀

mscat
6. dec 2009

ahojte
no my se snažíme a nesnažíme 😝 😅
mám v albumu ovu testy ze včerejška..prý to vypadá jak pozitivní mi řekly holky ale tož já ani nevím 😅
my jinak vše super...taky přidám fotečky ze včerejška byly jsme na tom jarmarku krásné to bylo až na detail...že malý děsně vymýšlel a otravoval se samýma blbostma.ten ničemu fakt nedá pokoj 😅 😝 hned co sme tam přišli tak si vyřval králíka-balon,potom u babičky auto...tak k mikulášovi dostal asi 5 aut-teda bagru,traktorů 😝
myslím že naprosto stačilo a na vánoce jen od nás 3 věci a ostatním řeknu že něco málo.,.protože si myslím že už není nutné aby něco dostával..celkem se mi zdá že si toho vubec neváží a bere to automaticky.takže končím s blbustkama dostane to co si přeje..a nic už.chlapec už má toho plnů řit a jen to rozbíjí.takže tak 😅

jinak on je exot..čerta se vůbec nebál je mu to fuk...jsem řekla čertovi at ho aspon pořádně postraší a natáhne na něj pytel 😀 jelikož celý den dělal scény venku tak jsem chtěla at ho postraší...no a malý se na něj podíval čert dělala hudry hudry 😀 a malý nic 😝 strašné on se ničeho nebojí ani na něj nic neplatí 😝 😅 a pak se zohnul k němu anděl s mikulášem malý řekl že byl hodný a oni na vem si kokinko..tak já že no děkuji sem ho chtěla ale postrašit a oni mu hned vecpou kokinko jen se malý zakření 😀 😝

ale asi to na něj trošku zapusobilo protože pak šel dom za ručičku 😀 a doma když tatka zatukal na okno že asi přišel oknem mikuláš a možná mu tam něco nechal...tak k oknu nechtěl jít a pořád opakoval že byl hodný 😀
a pak i řval že tam nejde tak ho Luky musel vzít do náruče a až uviděl ty kokina no jéžiš to bylo 😀

no jinak lukáš je nemocný,dnes dopoledne jsme se pěkně porafali..jak se nerafem tak ted to bylo drsný...at se prý furt nestarám a podobně..no holky co mám povídat...prostě v tomhle jasný chlap plus malé děcko dohromady a nakopat jedině pr...del! 🙂 😝
přehnal to jak měl nervy s tím at jde někam.ted už zas dělá jakoby nic... 😝
aj sem napsala jeho mamce jestli si nemůže dojet laskavě pro svého syna a dovést ho k lékaři že nejsem na ěnj tady zvědavá aby na mě ječelkdyž se starám pouze o jeho zdraví a taky zdraví hlavně svého syna!na kterého by měl taky myslet!dojeli samozřejmě Lukášek nikam nejel..prý půjde ráno k dr.a do práce už asi nepojede až po novém roce 😅
holky tak na mě trošku myslete...my si rozumíme jinak..ale měsíc vkuse spolu..to jsem ještě nikdy nebyli jo teda! 😀
za chvíli stěhování tak aspon mi pomůže...domluvila jsem dnes malého až se vyspí na celé odpoledne k Lukášove mamce at si ho vezmou a pěkně užijí..a já si dám co...padla chvíli konečně nebo mě z nich trefí 😀 😝

mscat
6. dec 2009

jinak můj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
už se při těch teplotách furt dokola nudím 😅 😝
stejně nesexíkujem...byl jen v pátek odpoledne...a jinak je lukáš unavený a ospalý a nachcíplý teda.včera večer byl pokus o něco.. 😀 ale mezitím co si můj skočil na záchod a vyčistit zuby já vytuhla 😀 😝

andy2306
6. dec 2009

cambi-no ne-jsitá si nebyla vůbec,měla hrůzu v očích,ale byla statečná právě že se nerozeřvala...a ještě byla ochotná povykládat básničku,ač ji dopletla.bylo to fakt super-u nás byl mikuláš poprvní,co je na světě-tak má teprve tři roky anechtěli jsme ji min.rok moc strašit-ale byli jsme u mamky ve školce,kde čerti chodili-a loni plakala.ted to zvládla-no je to už velká holka-a dnes je hodná naprosto celý den-a včera večer byla taky moc zlatá-tak moc teda jak včera nebývá-dělá to divy-mikuláš 😉 máš cambi pravdu-ono děti nevěří moc dlouho-tak je třeba si to užit pořádně.já doufám,že příští rok věřit bude ještě...a taky máme malou terinku-s tou to začne všechno nanovo.ted je to fakt nádhera s těma děckama-ten vánoční čas.jsem dojatá co chvíla 😀 🙂 😉
mscat-aspon zjistíte,jestli jste spolu schopní vydržet dýl jak týden-taky je to dobré.hlanvě se nehádejte proboha.to je zbytečné-si to užívejte.aspon ti pomůže ze stěhováním.
holky-já se tak těším na ty svátky-hanička furt zpívá koledy,je vánočně naladěná-a ještě ten sníh stále vyhlíží-škoda-mohli jsme už bobovat,hned za barákem máme velký kopec-loni jsme tam řádili.ale snad ještě do jara stihne napadnout.

mscat
6. dec 2009

andy:no já se nehádám 🙂 ale on byl nervozní víš..znáš chlapy když jim něco je 😝 jindy bývá v pohodě..ale ted ho asi deptá že mám strach z těch chřipek..ale no co..tak mám tu dítě..a mám starost.však jsem mu ale řekla že se už starat nebudu..když mu to vadí 😅 tak víš co..člověk si říká bůh ví co z té prahy dotahl.nachcípaní byly všichni 😝

já si myslím že spolu vydržíme dobřee 🙂 my nemáme mezi sebou moc neshody...a když už tak v tom..že chci aby byl zdopovědnější..ale někdy se to snažím pochopit že je "jen "chlap 😀 ale jinak je to ok.jen at už je zdravý nebo mu nakopu řit 😅 😝
a rozčilovat se teda nebudu už..stačí mi to někdy s malým 🙂

mscat
6. dec 2009

andy:jinak pěkné fotečky 🙂
já taky přidala už dokud je čas..jsou v druhém albumu 🙂 zapoměla jsem uplně vyfotit čerty a mikuláše jak malý do mě furt hučel 😝 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre