Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
16. dec 2009

mscat-proč bys to nestihla?to nechce moc času.jen krabici,balící papír,pásku-naházet to tam,zitra skočit na poštu.
poslala jsem ti odkaz tam.....

andy2306
16. dec 2009

tady taky krsáně chumelí-hanička má radost.a letos zdá se budou bílé vánoce...v tv říkali,že od úterka příští týden bude oteplování,ale na 0 až -4 stupně 😀 😀 😀 takže se zdá,co nasněží,tak i se udrží.paráda....
já si ted peru potah na gauč,polštářky,povlaky naně...znovu jsem oprala záclony,ač jsem to dělala před týdnem a něco..mám mánii.
😉 😉 mám náladu jak vyšitou.nemůžu se dočkat,ale utíkat by to nemuselo-mámr áda i tu předvánoční atmosféru.
ve čtyři dojde kamarádka s dětma,tak si uděláme svařák...a holky se pohrají.
mscat-já si hlavu co mojemu nelámu.je to furt stejné-hadry,kosmetika a ještě něco-co nikdy nedostal,ale nenapíšu to sem,kdyby náhodou na tyhle stránky chodil nakoukat... 😀 😀

mscat
16. dec 2009
andy2306
16. dec 2009

mscat-tak to je úlet teda 😀 😀

mscat
16. dec 2009

andy 😀 mě frčí ta písnička hrozně 🙂

xena1
16. dec 2009

pozeram ze tu vladne vianocna nalada...super....nadycham sa jej... 😉
ja som dnes doma s malym-je prechoreny,ale aspon si aj ja trocha oddychnem od pracovneho zhonu...
inak som 3DC a uz len slabucke spinenie...v utorok sme objednani s mm do ISCARE...tak uvidime...
vsetkym krasny den

m.o.n.i.k.a
16. dec 2009

Ahoj holky, co tady nové?

sonidlov
16. dec 2009

xeni držím moc moc palce
😉

xena1
16. dec 2009

soni o tebe som uz nepocula...ako sa mi mas?co mas nove?co doktor a vysetrenia?

cambina
17. dec 2009

ahoj 🙂
holky... vůbec nevím, kde mi hlava stojí 😒
jinak můžete mrknout na malého Vikouška od švagrové https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

mscat...sehnala jsi tu chobotnici a cars nebo ti to mám koupit? ať se to stihne do Vánoc

cambina
17. dec 2009

mscat...ty tvoje cykly fakt nechápu 😠

m.o.n.i.k.a
17. dec 2009

cam jůů ten je hezounký,a na to, že měl 3 kilča vypadá větší, šikulka 🙂

mscat
17. dec 2009

ahojte

cambi:ten je krásnučký..velká gratulace 🙂

jinak taky nevím kde mi hlava stojí 😅 😒 včera běhání po městě,dnes celé dopoledne ve městě...už to mám ale z krku ty dárky.z peněz jsem se vydala do mrtě 😅 😝 ještě musím naočkovat kočku a králíka..mamce zítra velkou kytku 😝 jaj ty peníze se pěkně kutálejí... 😅 😝
malý dostane 6 dárků a dražších teda..minulý rok měl spíš blbinky levnější že tomu tak nerozuměl letos už je to náročnější 😅
tak mám pro něj
http://www.darovanek.cz/produkt/epee-bobby-pejsek/

pak tu chobotnicu play doh octopus,hopsadlo koníka,
pak toto ttp://www.zbozi.cz/p212852-lena-mercedes-sklapec-s-po... sklapec s pojistkou&sId=&r=hint&order=relevance
autíčka-cars teda
a ještě jsem mu dovezla ted velkou silnic s garáží..on si ted pořád z kostek staví silnic tak z toho mám radost.bylo to slevněné z 500 na 300 a je to dost veliké tak jsem fakt spokojená.

mojeho mám už taky z krku 🙂 no už všechny konečně ted jdu pokračovat v balení věcí..už mám zase 6 pytlů a t zdaleka ještě není všechno 😝 😅

cambi:já už to snad neřeším nebo co..nebo spíš ted není čas ale štve mě to..stejně by jsme se ted ale ani nesnažilkovali 😅 jsem pořád děsně unavená celý den něco dělám a večer dám pusinku zalehnu a jsem tuhá 😀

cambina
17. dec 2009

jo holky, je krasňučký 😵
mscat...takže jsi to nakonec všechno sehnala....tak to je dobře...
taky už jsem všechno pobalila...ještě pár věcí musím dokoupit a končím...letos toho mám až až

cambina
17. dec 2009

malý mi přijel po týdnu a mám nervy jak krá.va.... přesně jak jsem říkala, akorát je to ještě horší.... 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

mscat
17. dec 2009

cambi: 😵 jj mimuško

jj sehnala...ted mi došla chobotnice-jsem nadšená 😵 😵 ale je u mamky..vše sem to nechala dovést na její adresu.
ještě ty cars asi přijdou zítra a jeden balík se někde ztratil 😒 ☹ ještě totiž nepřišel a paní ho posílala minulý pátek. 😝 😕 to hopsadlo..je to z mimibazaru.tak nevím.
malý mi spí od 4 hod.tak jsem ted pobalila tu velkou dráhu a mojemu věci-ten jel zase pro změnu s kočkou na to očkování.tak rychle at to nevidí a nenajdou ve skříni 😅

cambi:copak?jakto?

sonidlov
17. dec 2009

xeni tak ja som bola na vyšetrení šťítnej žľazy a hormony boli zlé tak mi dala inú lirčbu tak budeme leln čakať a dúfať čo bude , alebo nebude. Ja stále verím, že sa to podarí. Teraz som mala iné starosti prerábali sme kuchyňu tak to bolo strašné, všade bordel a špina no hrôza. Hlavne , že už to je urobené hi hi.A ty ako sa ti darí?

andy2306
18. dec 2009

ahoj holky...
soni-myslím,že to bude dobré-jak ti zjistili co ti je,a začnou tě léčit,tak brzy budeš těhulka,uvidíš.
korenka-jak ty se máš,conového?

mscat-tak už to máš za sebou ty nákupy,ted se jen přestěhovat a štastné a veselé.My jsme tu včera měli dědu-mojeho tatku,tak jsme si už aj připili na ty svátky.mě dnes dorazí poslední dáreček pro haničku-stavebnice a mám to všechno.po víkendu skočím pro maso,uzeniny,a pro takové ty poslední věci,co je třeba-ve středu pro ovoce a hurá je to tady!!!!!!!
hanička ta už se nemůže dočkat-vánoce jsou u nás opravdu hodně aktuální téma.je natěšená-a my taky!!!!!!!!!
cambi-proč js na tom ještě hůř,když máš malého po týdnu doma?to je dobré,ne?a cambi-vy ho máte ve střídavé péči malého?a na štědrý den bude u tebe?

michalag
18. dec 2009

Ahooojteee dievcence 🙂 🙂 🙂 ,

mscat
18. dec 2009

ahojky Miška 🙂
jak se daří?Už víš co máš v bříšku? 😉

michalag
18. dec 2009

mscat, na poslednej poradni bolo vsetko v poriadku a na sone tiez, ale malicke sa nam nechcelo ukazat, lebo stale malo nozicky spolu, ale 11.1.10 ideme na 3D, tak snad tam sa uz dozvieme 🙂 😉 a uz krasne rastieme 🙂

michalag
18. dec 2009

a ty ako???
nejdem vas spatne ani citat, lebo by som to nedocitala ani o 100 rokov 😅 😝

michalag
18. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mscat
18. dec 2009

miška:no to bys teda nedočítala 😀
já ani nijak...jsem 33dc a ovulace nikde..ted na to kšalu po novém roce jdu k dr.a budem řešit lebo se miminka ani nedočkáme 😅 pořád se mě někdo ptá kdy bude druhé že malý už bude mít 3 roky a tak dále 😅 😝
jinak mám plno práce..balení -o víkendu stěhování...a pak asi ani nebudu mít čas a příležitost sem tak často chodit.

cambina
18. dec 2009

ahoj 😉
andy...mám ho v péči já, on ho má mít co 14 dní na víkend (většinou vždycky se to prodlouží)
takže ex se v září oženil, postavil barák, mají jedno dítě druhé je na cestě..(my jsme byi spolu 8let, oni jsou 3,5roku)
a... malý včera přijel protivný, dvakrát jsem mu musela říct ahoj, než mi odpověděl a ex na mě zase spustil, že malý by byl na Štědrý den u něho, což mi malý zopakoval opět doma (že tam chce být), a hned mi donesl obálku, kde byla vánoční fotka jejich malého a napsané "veselé vánoce přeji La.....i (jejich příjmení)...
takže....já už mám doma...jejich dítě, jejich barák, jejich svatbu 😠 😠 😠 což mi posílá ta pípka...dokonce mi poslala svoji fotku na telefon 😠
takže nejdříve nás, hlavně mému ex dělá doma peklo kvůli mě a teď mě provokuje posíláním fotek 😠 což se jí daří mě nasr...t

cambina
18. dec 2009

jo holky....co se děje, když pálí žáha? je to, že bolí na hrudi a jako by byl nějaký knedlík ucpaný v trubičce?

flamenga
18. dec 2009

cambina presne... alebo ako keby si mala "dýku" medzi lopatkami... proste neznesiteľná bolesť, ktorá môže vystreľovať až do spodnej sánky 😉 mám s tým bohatú skúsenosť.... výborné sú cmúľacie tabletky Acix, ktoré dostať v lekárni bez predpisu... ešte ani nedocmúľaš a bolesť je preč 😉

andy2306
18. dec 2009

cambi-to je hrůza.to mě teda mrzí.si to vůbec neumím představit tohlensto,že by mi někdo kradl dítě.je mi to fakt líto,ale malý je ještě hodně malý na to,aby mu to došlo-ono bude líp,uvidíš.on to časem pochopí..jen to chce čas a vydržet to.a dnes dobrý malý,chová se jak vždycky?
micha-ahojík těhulko-tak snad pak se vým mimisek natočí...my jsme ted byli 4hodky u kamarádky na kafe 🙂 je to ta samá,co ji tu vzpomínám-dáša-má dvě holky-stejně astaré jak já...takže do párečku je máme hezky.je skvělá,vidíme se snad téměř denně,a když ne,tak si voláme.máme společné radosti-starosti,tak ten čas i líp utíká.....dřív jsem tu neměla kamarádku takto nijakou,bydlíme tu dva roky.tak se tu žije líp-a snad jsem si aj díky ní zvykla tady.
venku mrzne,ani s emi tam dnes nechce-jdu dat děcka spat a budu relaxovat.tak hezký den... 😉

cambina
18. dec 2009

flamengo...aha, tak mě poprvé včera pálila žáha...i s tou "dýkou"...to je teda pěkný hnus 😠 ...jsem vůbec nemohla spát...kde se tohle vzalo 😠...ještě ted to cítím...fůj
andy...je to hnusné...malý už později večer byl zase v pohodě...dříve to trvalo i týden než se dal dokupy...
místo 3 dní ho mívá i 7 dní a chce mi ho vzít i na Štědrý den...chce mě asi úplně odrovnat...přitom ví, co by to se mnou udělalo 😠 ...přitom každý rok hned 25. tam malý jezdí a stalo se, že za mnou přijel až v novém roce...
už tak dost, jak mě ta pipka provokuje 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre