Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
18. dec 2009

cambi:tak to mě moc mrzí to je teda strašné toto 😠 😝
to se ti nedivím..mě by to štvalo rozčilovalo a nevím co ještě.doufám že si s malým užijete spolu svátky-krásné a bude pohoda.
ono se asi nedá se nad tím povznest a nerozčilovat se.když malý spustí že chce být tam u nich a podobně 😝
dělaj ti to naschvál..nechápu že je to baví.však mají spolu a čekaj druhé tak at malého nechaj snad tobě ne na vánoce! 😠 ..ach jo...to jsou vidím taky samé starosti co? 😝 🙄
běžte s malým spolu sánkovat a udělejte si hezké dny 😵 😉

mscat
18. dec 2009

z tohoto jsem přešně měla strach u soudu...že najednou si vzpomene že má dítě a bude ho chtít vídat..no naštestí se toho všeho velmi rád zřekl 😝

andy2306
18. dec 2009

cambi-myslím,že jsi vůči bývalému vstícná až dost.takže ty rozhodneš,kdy bude malý u tebe a kdy u něj-a na štědrý den prostě u tebe a dupla bych si i na silvestra anový rok.pro každou matku je toto blbá situace-hrozná.a fakt ti to nezávidím.dokážu si představit,co prožíváš.ale zažit bych to nikdy nechtěla.zvlášt aby náhradní maminka by se mi do výchvoy pletla,do všeho-a ještě provokovala.ted bych napsala,že bych si to nenechala-já mám dobrou vyřídilku.ale co vím co bych dělala byt v také situaci.no nezávidím ti to..chudato naše.přeju ti ty nejkrsánější vánoce s malým co jen můžete mit.

cambina
18. dec 2009

holky díky....fakt jsem vzteky bez sebe...nemůžu pochopit, jak mi tohle on může udělat...má ho kdykoliv chce, je úplně normální, že mi ho má dovézt v neděli a místo toho klidně zavolá nebo zavolají jeho rodiče, že ho přivezou až ve středu...a ona má ještě tu drzost mi posílat jejich fotky 😠 😠 😠 jako že ona vyhrála...
a s pravidlností mi malého vrátí nemocného, doma ho uzdravuji, pak odjede a zas nanovo nemocný...tak jako ted
holky...moje nervy 😖

andy2306
18. dec 2009

a ty neřekneš: NE,V ŽÁDNÉM PŘÍPDĚ-DOVEZETE MI HO V NEDĚLU,JAK JE DOMLUVENÉ?

cambina
18. dec 2009

andy...né, protože jsem to brala, že je to jeho otec a jeho prarodiče (chvilku je u ex a chvilku u jeho rodičů), nechtěla jsem být sobecká, zvlášť, když malý tam rád jezdí (vždyckymě přemluvili)...ale vidím, že oni na mě žádný ohled neberou

andy2306
18. dec 2009

cambi-no přesně tak.jak sobecká?vždyt je dohoda vracet ho v neděli.a když ji budou dodržovat oni,tak i ty-a vše je v klidu.pak to takhle dopadá.a děláte si naschvály.budeš si muset asi víc dupnout.Ale aby ti pak malý nevyčetl,že jsi zlá a necheš ho tam pustit.Bůhví co mu nakecají oni,že ho tam neccheš dávat..ale tak snad ne.Všechno je jen o dohodě-ale dohodni se s novou ženskou bývalého.....a vůbec s bývalým.hrozné..fakt to máš těžké.

andy2306
18. dec 2009

oni si zvykli,že jsi měká a necháš jim ho tak dlouho,jak oni budou chtít.tak sit ed myslí,že s tebou můžou točit na všechny strany.

sedmitecka
18. dec 2009

cambi, promin, ze se do toho pletu, ale po precteni toho, co pises, mi to neda se neozvat....andy ma ve vsem naprostou pravdu, jaka sobecka? ex ho ma mit 1x za 14 na vikend? ok, ale nedala bych mu ani o den vic, kdyz ti dela takovehle naschvaly. durazne bych rekla, privezes ho v nedeli do tolika a tolika hodin a jestli ne, priste ti ho nedam, kdyz se na tebe nemuzu absolutne spolehnout.....ja bych ho srovnala a tu jeho taky, dost razantne je potreba dat najevo, ze takhle tedy ne a budou se dodrzovat pravidla, jinak konec.....takhle psychicky deptat bych se nenechala v zadnem pripade, dupni si holka 😉

andy2306
18. dec 2009

sedmitečka.... 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂
cambi...taky bych to tak viděla.za dítě byh se bila zuby nehty,kdybych musela...

cambina
18. dec 2009

holky děkuji,
ono je to složitější...hlavně jsem ráda, že ta doba, kdy mi malý brečel, že nechce se mnou být, že chce být s tatínkem a týden po návratu byl rozmazlený, neposlušný je pryč...to bylo nehorázné peklo pro mě a pro mého partnera...kolikrát jsme brečela nadávala, jak je to nespravedlivé, když my ho opravdu vychováváme, já ho naučila všechno a on nechce se mnou být...ale nechci malému bránit, když tak strašně rát jezdí k tatínkovi a prarodičům, nechci být právě pro něho ta zlá, která mu to zakazuje...mají v rodině už další děti, ale pořád jsou nějakým způsobem upnutí na malého...pořád čekám, že příjde doba, kdy už to takhle nebude a malý bude raději se mnou...už ex tchýně mi volala, že je třeba být na malého přísnější, že už začíná být drzejší... no bodejď, když malý může všechno, všechno mu koupí, oni i tatínek s jeho mů.rou...a malému se to samozřejmě líbí...vypadá to, že si mě ta jeho pěkně vychutnává a ex se pěkně chytl...

andy2306
18. dec 2009

cambi-co se sakra ex tchyně do toho plete?to at říká synáčkovi,že malý je drzý-když ho má v péči.ty vždy píšeš,že malý je s tebou poslušný a vychovaný.ale je ve věku,kdy to ty děti prostě zkouší víc a víc...a jsou drzejší,ulhanější-to je vývoj.
ta jeho současná je asi pěkná bestie.je to vlasntě jeji forma žárlení,ale odnášíš to a přitom jsi ji nic neudělala.já nevím-mě přijde,že ty jsi moc hodná a necháš si od nich s.át na hlavu tak trochu.já bych byla asi tvrdší v tomto.
hlavně že už to skončilo,že s tebou nechce byt....že ted už chce.to je hlavní.a věř tomu,že fakt až bude ve věku,kdy bude tyhle věci chápat,tak ti dá za pravdu....a bude při tobě.

cambina
18. dec 2009

andy...na to právě čekám...teď už je malý zase v pohodě, zase ten můj hodný chlapeček... teď jsem mu nakreslila auto z bolka a lolka a on, že jsem nejlepší, že tak by krásně by to nikdo nenakreslil, že mě miluje... a to jsou ty chvíle, kdy na to, co se děje pozapomenu...jsem ráda, že ho mám u sebe a je to zase on...

že na mě žárlí vím...je to od počátku, kdy dělala scény, hlavně ex, nechala si udělat jeho výpisy telefonu, jak často a jak dlouho si spolu voláme, z jeho telefonu zjistila moje číslo, naše sms, co jsme si psali...ex tchýně mi řekla, že hlavně ona pořád kupuje něco malému...nevím, co tím sleduje, ale dost mě to se.e... a že posílá nějaké fotky ex neví...včera jsem mu samozřejmě hned volala

andy2306
18. dec 2009

ex tchyně je pěkná pipka-nutno ignorovat.a doufám,že tvůj si za rámeček nedal,co jsi mu řekla.akorát bych se spíš tvářila,že jsem nad věcí-protože to oni chcou-vytočit tě.a když uvidí,že jsi v pohodě,tak jich to přestane bavit.ale kdo by to vydržel....jak oni na tebe,tak ty na ně.máš to fakt těžké,ale hlavně že dadík už je zase ten tvůj dadík jako vždycky.
a vidíš sama,že tě má nejradši-i to říká.akorát že oni si ho kupují-a děcko v jeho věku slyší na dárky-je to přirozená dětská reakce.ale ve skutečnosti má radši tebe a ví že patří k tobě.

andy2306
18. dec 2009

a kdy ho budeš mit ty přes svátky a kdy on a jak dlouho?doufámž,e jimho nenecháš až do silvestra-a ty budeš sama jak loni.máš taky na svátky a silvestra trávit se svým synem,kterého máš ve své péči-nepřetržitě se on ěj staráš,vychovvááš...ty máš právo...TY TY TY TY A JENOM A JENOM TY!!!!!!!!!!

smutna01
18. dec 2009

Ahojte babenky 🙂 Tak ďakujem všetkým, ktoré mi poradili ohľadom mojho problému. Ďakujem moc...ahojte. Krásne Vianoce Vám zo srdca želám!!!!!!!!!!! 😉

m.o.n.i.k.a
18. dec 2009

Ahoj Cam, četla jsem tak letmo co se děje, a je mi to moc líto. Ale malý Tě určitě miluje i přesto všechno 😵

cambina
18. dec 2009

ahoj moni...jak se máš?
to nic...já v tom žiju, takže párkrát za měsíc příjdou takové nervy...

kessy11
18. dec 2009

ahojte babulky,
cambi to je mi luto,že maš taketo problémy a hlavne teraz ked sa blížia sviatky, som to len tak zbežne prečítala a baby majú pravdu asi musíš byť tvrdšia na nich a ked nedodržuju pravidla oni tak musíš zakročiť aby sa to naučili inak si nepomôžeš, a oni budú len skúšať čo všetko este znesieš ☹ ☹ ☹ ☹
andysku ahoj ako??? mám chvilu čas tak som dobehla, došiel ti pozdrav????
som prihodila vianočne foto, sme včera pozovali s malinkým 😀 😀 😀 😀 😀
Korenka, Soni, Fly, monika, mscat, cambi, andy a proste všetky babulky želám vám krásne a pohodove vianoce, pekne si užite tieto sviatky, to pre istotu keby sa mi sem nepodarilo dostať tak aby som vám stihla popriať. 😉 😉

m.o.n.i.k.a
19. dec 2009

Ahoj holky
Cam, já se mám fajn. Pořád něco děláme, ale jinak to jde 🙂
Kessy, taky Vám přejeme krásné Vánoce 😵 Koukala jsem na fotky a malý je krásný, moc mu to sluší v tom vánočním 😵 😵 😵

andy2306
19. dec 2009

ahoj holky..
cambi-no právě že v tom žiješ....je mi to líto,ale věřím,že to bude časem všechno lepší.
kessynko-ahoj beruško naše zlatá-ano,vánoční pozdrav mi přišel-děkuju děkuju moc-je krásný.takový ježíšek doletí jistě i k nám... 🙂 taky už ho netrpělivě čekáme.ted je to fakt krásné období a plně si to užíváme.hanička je tak nadšená ze všeho.včera bylo v tv film vánoce na ruby-a ona se vydržela na to celou dobu se mnou dívat.a to už předtím usínala než to začlo.co se týkáv ánoc,ona musí vidět.můj ted jel ještě nakoupit potřebné věci.ještě mě čeká dělat jeden druh cukroví-nepečenou kokosovou roládu.budu ju tady dělat i pro tu moji kamarádku,co tu mám.už mám 7druhů napečených-snad se to pojí.kdyby ne,rozdáme... 😀 😀 tchán je na sladké.
ted jsem povlekla postele a vysála...a jdu vařit,ale ještě nevím co ....asi experiment.jsem ráda,že se máte dobře-že je malý hodný,zdravý.tyto vánoce budou fakt krásné pro vás-poprvní se svým dítětem,že?

TAKY TI PŘEJU MOC MOC MOC MOC KRÁSNÉ VÁNOCE.....A HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU. 😉

andy2306
19. dec 2009

dala jsem do albbumu fotky holek s tou mojí kámoškou a jejima dětma.docela pěkná fotka ta poslední,jak jsou tam naše děcka pohromadě.když se sejdeme-je to fakt dětský dýchánek 😀 😀

m.o.n.i.-ahoj,tak co stěhování,už bydlíte?stíháš vůbec zařizovat vánoce?a co miminko?

mscat
19. dec 2009

ahojte

moni:téda už 29tt.tý brdo 😉 😵 tak jak se daří?co bydleníčko co miminko a tak dále? 🙂

kessy:no prostě úžasný v tom vánočním..je tak roztomilý.mojemu jsem ukazovala že takového krásného chlapečka by mohl udělat. 😀 máte ho bombastického na spapání 😉
Kessy:taky Vám přeji vaše takto první Vánoce krásné,pohodové,mnoho lásky a dárečků,zdraví.

smutna1:Taky přeji i tobě krásně Vánoce 😵

andy:pěkné fotečky holek.. 🙂 ale myslím že komentáře si přehodila tusím 😀

cambina
19. dec 2009

ahoj 🙂
kessy...malý je fakt nádherný a jistě pro vás ten nejhezčí dárek 😵
andy...vy jste krásná, dokonalá rodinka...a je super, že máš kamarádku taky s dvěma holčičkama... malý vlastně taky od malička (asi půl roku) byl s kamarádem jen o měsíc a půl starším...dnes se stýkáme sice méně než kdysi, zvláště v zimě, protože ona má ještě 1,5 holčičku a já hrozně nerada chodím na návštěvy a aby ona přišla pořád nějak nevychází...bud je malý nemocný nebo je pryč nebo jsou nemocné její děti.... takže spíše v létě trajdáme po venku...
mscat...tak dárky zabalené? už jste vůbec přestěhování? nebo jak je to? a malý je už zdravý?
holky...já vůbec nevím, co mám dělat s tím mojim chlapem...nedá se s ním normálně bavit, natož něco probrat...hned se nas...e a začně řvát...včera od rána byl v práci, odpoledne přijel domů spát, pak šel zase do práce a přišel ráno, dopoledne vstal a šel do práce, odpoledne příjde půjde spát a večer jde opět zapíjet Viktorka tzn. do ráno a zítra nepoužitelný ☹ ...tak jsem mu dnes řekla, že mě to už štve, že se nám vůbec nevěnuje, protože když už je doma, tak jen leží a dívá se na televizi...a my jsme vzduch...a dopadlo to, že začal řvát, že jsem mu položila telefon... ☹

mscat
19. dec 2009

aj já jsem přidala 2 fotečky vánoční...chtěla jsem přidat víc ale je to asi jiný formát.nejde to. 🙂 😝

cambina
19. dec 2009

mscat...a nejsou moc velké, že nejdou uložit?

flyangel
19. dec 2009

ahoojte,ako sa mate?ja som sa po dlhsej dobe dostala na netik...skratka mam toho vyse hlavy...Kessy aj Vám žalam Krásné pohodové Vianoce plne zdravia lasky a pohody...bozkavam maleho 😀

m.o.n.i.k.a
19. dec 2009

Ahoj andy 🙂
Jo už jsme přestěhovaní, bydlíme tady asi už měsíc 🙂
Jinak už máme vše hotovo, ještě nám příjdou dělat žaluzie do bytu v pondělí a máme hotovo, teda kromě koutečku v ložnici pro Nelinku 🙂 Na to se vrhneme po Vánocích aby jsme toho neměli moc.
A dárečky? Mám jich pár pro malého, tak v pondělí jdeme kupovat mega dárky pro rodinu 😀 Sama jsem nechtěla chodit a stím se tahat, tak zítra přijede drahá půlka a v pondělí jedem nakupovat a pak balení, tak snad mě to nezmohne.
A pak nakoupit i jídlo a ták , a co ty, hotovo?
mscat jo no letí to, chtěla bych tak za 8 týdnů rodit, tak snad 😵 😀
Ale už se nemůžeme malé dočkat, už mě taky vše bolí, kope o sto šest a někdy i dolů a je to nepříjemné. a co ty? Už jste přestěhovaní, nebo ještě né?

cambina
19. dec 2009

moni...a kde ted bydlíte?

mscat
19. dec 2009

cambi:všechny ještě nee..některé jsou u mamky to musím potom dobalit 🙂 ještě nejsme přestěhovaní..do pondělka bych ale už chtěla být.takže ted o víkendu budu makat.malý je už zdraví děkuji za optání.ale nesmí ještě moc brečet pak začne strašně kašlat a dávit se.nebo když začne se rozčilovat tak ho to v krku podráždí a jede 😝 😅 ale to mám ještě i já...taky mě to sem tam dráždí. 🙂 😝

cambi:teda ten tvůj přítel...má hodně složitou povahu co?a baví tě to takto s ním. ☹ ..vždyt teda je málo doma a když už tak se porafete.vždyt to musí člověka unavovat ne? 😝 a proč se hned tak rozčiluje jako.však mu nikdo nic nedělá.cambi teda te obdivuji že to snášíš.. ☹ 😒 a na svátky bude mít aspon normální dobrou náladu když už nic? 😝

cambi:ty fotečky jsou jiný formát asii.já je vždycky zmenšuji nejde to.můj se na to pak mrkne.

moni:teda vážně?za 8týdnů rodit.to je něco dyt to už je za chvíli.to je síla fakt.se pak na vás dojedem podívat 😉 na miminko..vzít si mustr na holčičku 😀

tak se hlavně nezmohni at neporodíš dříve 😝 🙂
to je dobře že už bydlíte a budete si užívat svátky ve svém 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre