Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
11. jan 2010

no tak držím palčeky nech to vyjde baby a aj ja sa sem dúfam raz pridám 😉

kessy11
11. jan 2010

ahojte babule,
no tééééééééééééééééda tu sa roztrhlo vrece s // 😀 😀 😀 tolko tehuliek naraz, veľká gratulácia všetkým, nech to všetko dobre dopadne a pekne si užívajte tehu 😉 😉 😉
mscat nerozčuluj sa naozaj musíš myslieť na maličké, také veľké rozčulenie a stres je nebezpečný 😒 😒 😒
miška tak ako Samko bude mať sestričku alebo bračeka?????
cambi a nedá sa ti vypýtať u lekára duphaston, ked ti vychádzajú pozitívne testy a potom dostanes MS, možno máš len oslabenú maternicu že sa to tam nevie udržať a duphaston ako mne povedal lekár ma za úlohu tam spraviť mäkučkú perinku aby sa vajíčko uhniezdilo 😀 😀 😀
tak baby tehule môžte dalej šíriť tehu bacily aby ste tu boli už všetky tehulky 😉
andysku ako???? čo princezničky???ako sa máte??? máte este stromček???
..som hodila pár fotiek tak ak chcete kuk...

alzbeta.hod
11. jan 2010

děkuju všem ted jen aby to bylo ok

andy2306
11. jan 2010

no teda-dnes je krásný deb-kessy je tady 😀 😀 😀
jakpak s emáte,co maličký?jste zdraví,co nového u vás?
my v pohodě-hanička je taky v pohodě,v pátek měla horečku a v sobotu nic.terezka je zdravá-a hodná pořád,žádná změna.lozí,sedí,začíná chápat paci paci.a jak je terezka veliká-tak drží moje ruky a dává je nahoru,při paci paci zase jima tleská o sebe-tak asi to chápe 😀 😀 nebude po tatínkovi zdá se 😀 😀 😀 😀
ve čtvrtek jedeme k našim,tak se těšíme.vánoce utekly-a stromeček nemáme od tří králů.dělala jsem si pletovou masku,i na vlasy a na nohy-a můj že kam se chystám večer.ty máš chlap? 😀 😀 😅 no-vtipný jako že?matka od dvou dětí,7 měsíců po porodu toho trhne těch milenců že? 😀 😀 jinak jsem se dala na úklid,a oprala povlečení.zitra mi má dojít nové závěsy a záclony do obyváku.
holky-ale teda je to docela dřina vám sem něco napsat,když mám terku na klíně-ona mi furt chytá moje prsty,jak tukají do klávesnice-a mlátí mi tu do toho,tak to mi tu skáčou samé chyby a fzrt to opravuju.a terka je z toho nadšná,jak to tu tuká 😀 😀 😀je zvědavá,co vám píšu asi...
mscat-tak co,jak je?
micha-kde vězíš?

andy2306
11. jan 2010

KESSY-SAMKO JE NÁDHERNÝ CHLAPEČEK,OPRAVDU.A VY UŽ JSTE STIHLI KŘEST?A KDYPAK?ŽE JSIS E NEPŘIŠLA POCHLUBIT....

makula24
11. jan 2010

Ahoj holky,mám dotaz,bolelo vás v kříži po ovu?

kessy11
11. jan 2010

krstili sme včera tak na rýchlo a oslavu budeme mať až teraz v nedelu lebo bola naša reštika obsadená, no už bol najvyšší čas krstiť, malý už ma vyše dva mesiace a je dosť ťažký 5330g, mala som čo robiť ho držať na rukách 😀 😀 😀 😀 musím posilovať ale ono to časom príde že si zvyknem na to že je ťažší a ťažší 😉 máme sa dobre Samko je zlatíčko dneska sme sa 2,5 hodky kočíkovali, spinká pekne včera od siedmej do pol noci, napapl sa a potom znova o pol 4 a potom až o pol osmej, potom bol 1,5 hodky hore a potom si zasa schrupol 2 hodky a ja som si navarila, ožehlila a dala prať a poobede sme sa mohli ísť voziť, takže všetko ok, cez týžden chceme ísť k našim a k sestre aspon na 3 dni, potrebujem mesto 🙂 🙂 🙂 som tu už dva roky ale mesto je mesto, Hlohovec nie je veľké mesto je to tak akurát, veľké mestá zas nemusím 😒 😒 😒 😒
tak vás všetkých zdravím, ideme kúpať a potom uvidím či sa sem este dostanem, ale som zvedavá na mišku tak hádam este nakuknem 😀 😀 😀 😀
...my este stromček máme, my ho máme vždy dlhšie nevieme proste zložiť ked je taký krásny 😀 😀 😀 😀 pa

mscat
11. jan 2010

ahojte

tak já se pokusím nerozčilovat..ale asi bych vážně neměla...jelikož se mi udělalo zle u lukášove babičky...a šla jsem na záchod a opět jsem světle růžově zašpinila..takový výtok-hlen 😖 a strašně mě bolelo břicho...no holky už abych byla zítra u dr.a kukl na mě a něco mi napsal.já si teda ale nemůžu popřípadě dovolit být na rizikovém těhu. 😅 to jako klidný režim hmm?a kde tady?
mám z toho už hrůzu..včera jsem už nešpinila..jen málin ko předtím ty dva dny a to bylo fakt málo..no a ted toto.už se fakt nesmím asi rozčilovat sakra! 😖

kessy:no já stále říkám že samko je krásnučký chlapeček 😵 😵

miška no tak co teda????? 🙂

a xeni kde si?jak si na tom??

andy2306
11. jan 2010

mscat-já ti to říkám pořád dokola,že máš být v klidu.zní to sice jako banalita,ale je to pravda-u těhulky sakra!!!!fakt už ti musím nadat ale. 😠 😠 😠
micha-no kde si?nenapínej nás.

mscat
11. jan 2010

andy:no já si tu situaci debilní tady nevymyslela a když mám bránit své dítě kterému je ubližováno tak.... 😠 😖
ale už vážně budu v klidu at si dělaj co chcou no ne? 😅

sonidlov
11. jan 2010

Ahojte, chcela by som sa s vami poradiť. Mali sme keksík 12dc ,15dc a 17dc.Dnes ma bolel pravý vaječník, ae tak že viem že tam určite je 🙂 a teraz kedsom bola na wc tak som si utrela trošku krvi. Sále som mokrá . 😅
Baby myslíte ,že by to mohla byť ovu, alebo uhniezdnovanie ?

andy2306
11. jan 2010

soni-a který den cyklu jsi ted?
mscat-já vím-jasné.kdo by nebránil-ale už musíš bránit i to druhé dítě-tím že budeš v klidu.

xena1
11. jan 2010

ahojte,az teraz som sa sem dostala babulky,a som len na skok lebo rano vstavam a cestujem do blavy pracovne...rano som dostala mrchu,ale ziadne zufanie...v stredu idem na krv a zacinam zo stimulkou,a dohodneme sa s lekarom co dalej...
mirka nech to zajtra dobre dopadne...
soni,mohlo a nemuselo...ja som to mala tento cyklus...predtym nikdy....drzim ti palceky...

sonidlov
11. jan 2010

dnes som 19dc

sonidlov
11. jan 2010

xeni ahoj no uvidíme baby idem na nočnú tak za chvílu bude off
xeni, tak zajtra budeš v ba jééj ja som z ba 🙂
prajem ti aby ti to vyšlo a bola si na další cyklus tehu moc moc
ja to beriem z rezervou uvidíme čo bude , ale určite budem riešiť toho doktora

xena1
11. jan 2010

soni tak si an teba zajtra spomeniem,mame firmu na zlatych pieskoch....
dakujem,aj ja si to prajem...a tebe tiez moooc a hlavne sa nenechaj dlho trapit a utekaj hladat noveho dokina... 😀

andy2306
11. jan 2010

soni-tak to je pravděpodobně spíš ovu......než uhnizdování.no uvidíš-držím pěsti
xeni-to mi je líto.bude dobře-brzo-uvidíš.papa holky

micha-už mám obavy,nestalo se nic,že ne?tak pak napiš...zitra hned mrknu jak vylezu zpelechu,pa

monaberuska1
11. jan 2010

ahojky holky, tak odpoledni test skoncil pozitivne a uz je tam druha carlka vic videt 🙂 🙂 🙂 🙂 ale jen o malo ale jde zkousel asme nafotit ale mam nejakej blbej fotak s bleskem tam mam jen bilou kouli velkou a bez blesku je to mazly 😒

misovicovap
11. jan 2010

ahojte, monka a ktorý si den cyklu? ja som dnes mala tienik a som asi len 7 den po ovu. držím palce

xena1
11. jan 2010

gratulujem novym tehulkam...... 😀

michalag
11. jan 2010

Ahojte dievcata 🙂

kessy11
11. jan 2010

ahoj miška, tak ako bude to dievčatko alebo chlapček, aký máš pocit z 3D, je to úžasne ,že???

mscat
11. jan 2010

mona:tak gratuluji hod do albumu ne? 🙂

xenka:děkuji...se nemůžu dočkat až tam budu. 😅

no miška tak co??? 🙂

andy:já vím...jsem jinak ale už opatrná..kafe si už nedám,dnes mi lukášova babička nastrouhala na amoletu nivu sýr..tak to sem si už nedala..to by se nemělo 🙂 a tak už budu opatrná 😅

michalag
11. jan 2010

tak pocit je super 🙂 ,malicke bolo krasne len stale kopkalo a vrtelo sa takze bol problem ho zachytit v klude a pohlavie? https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... co myslite????

mscat
11. jan 2010

miška:chlapeček??? 😅

michalag
11. jan 2010

no tipujte a ja vam to potom poviem 😝 😀

m.o.n.i.k.a
11. jan 2010

😵 Já tam vidím pindíka, pokud se nepletu

anieanne
11. jan 2010

Asi klučina 🙂

dzou
11. jan 2010

ahojte jooooooooooooj mscat uz neviem od kedy ti chcem zagratulovat 😵 krasne ciarky moc drzim palceky aby ste obaja boli v poriadku 😵 ....

mscat
11. jan 2010

dzou: 😵 😵 moc moc děkuji 🙂 😉

miška:noo miška tak už nenapínej.tuším asi chlapeček myslím je tam ten pindour 😀 😵 na té druhé fotečce? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre