Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
12. jan 2010

no kdyby to byla jen svalovica ☹ ☹
v pátek jdu na pedikůru-se těším.to je super.....

andy2306
12. jan 2010

mscat-čekám tu na tebe---pospěš drahá 😀 😀 🙂 😉

alzbeta.hod
12. jan 2010

ahojky všem tak mi sestřička na gyndě po tel. řekla že je možné aby test ovlivnila cysta. Mám přijít za 14 dní na utz. Ale raději zítra zajdu na krev ať vím o co jde. Myslíte že je možné aby ovlivnila i BT? Dnes mi stoupla z 36,8 na 37

cambina
12. jan 2010

ahoj 🙂
no já teda nevím,ale myslím, že kdyby test něco ovlivnio čárka by byla hodně světlá, duch

alzbeta.hod
12. jan 2010

no možná máš pravdu... nevím. Těžko se tomu dá uvěřit. Ale v letáčku u testu psali že při cystě to může být falešně pozitivní. No ale na BT by to nemělo mít vliv...

andy2306
12. jan 2010

alzbeta-loni tu byla holka s cystou-a ta teda pozitivní test rozhodně neměla.já myslím,že jsi těhulka-zvlášt když ti mešká.navíc při cystě bolívá břícho,nebo ne?myslím,že bude všechno v pořádku.držím pěsti 😉

alzbeta.hod
12. jan 2010

no mě takypobolívá ale jen chvilkama, jednou na jedné straně a pak zas na druhé

andy2306
12. jan 2010

alzbet-dívala jsem se na tvůj testík-ta druhá čárečka je tak výrazná,že si myslím že toto by ti cysta neudělala.možná slabounkou,náznak,ale takovou tlustou čárku?nebudu ti dávat plané naděje-asi máš strach.ale já myslím,že to prostě bude těhu.zitra dej vědět

alzbeta.hod
12. jan 2010

díky za názor. Tady ještě graf: tento měsíc jsem měřila jen ke konci cyklu, ty začátky už znám

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

andy2306
12. jan 2010

alzbet-já ti s grafem neporadím.já jsem to nikdy nestihla sledovat BT a tak,protože se nám holky podařili na první pokus.budeš výsledky krve vědět ještě zítra?

alzbeta.hod
12. jan 2010

myslím že bych mohla, max. pozítří. Teda já jsem srab na jehli, normálně panická růza ale co bych neudělala pro mimi. Včera jsem byla na chirurgii na vyříznutí znaménka a taky mi píchali na umrtvení. Tak tohle taky přežiju.

andy2306
12. jan 2010

no alzbet-to přežiješ určitě-to se neboj.když jsi přežila znaménko 😀 😀 😀 já po porodu po císaři dostavala tři injekce každý den a každér áno braní krve,protože jsem ji měla blbou.ono to si zvykneš.já ted jdu na alergo-a chci se zeptat na očkování proti prasečí chřipce-protože jsem riziková skupina-mám silné astma.ale protože nechodím ke své obvodačce,tak mě nevybrala...jinak můj tatka má to samé jak já a nárok měl 😉 ,tak snad taky budu mit.spíš se bojím že budu mit horečku nebo tak,než te jehly.
alzbet..hlavu vzhůru..... 🙂

alzbeta.hod
12. jan 2010

je to pro mě stres jak blázen... ale na druhou stranu si říkám to samé..... znaménko bolelo víc. A tohle by mohla být zázračná zpráva.

andy2306
12. jan 2010

alzbet-braní krve fakt nebolí.injekce-kde je nějaká tekutina,tak to umí bolet-štípat.ale braní krve fakt nebolí a neštípe.dobře to dopadne-uvidíš.a neboj se.jsme ženské ne?a ty vydrží všechno.zvlášt pro ty špunty co bysme nevydrželi,no ne?

andy2306
12. jan 2010

a nehledě na to,že budeš pro mimise muset ve finále vydržet opravdu hodně-za 9 měsíců 😉 😉

mscat
12. jan 2010

ahojte holky

alzbet:nevím nevím..ale já si myslím že to bude těhu ale jistý si budem až z krve...držím pěsti 😉

andy:no prosímtě co se tak sdíráš 😀
hele a víš proč každý na tebe prdí že trpíš samomluvou.. 🙂 .ty kolikrát napíšeš takový román že já bych ti chtěla odepsat ale vůbec se k tomu nemůžu někdy dostat 😀 😝 😅 uplně na vše co píšeš ale ty zvládneš rozebrat tolik věcí naráz že já už si to pak nepamatuji..to stejné i na icq...tak nebrbli! 😀 😵

no jinak já nedopadla zatím nijak..to jsem však i čekala 😅 jsem necelé tři týdny po oplodnění..nešlo nic vidět.jen sliznice dost vysoká-což už znám..při malém první co mi dr řekla bylo jen že mám zvětšenou sliznici že ještě nic nevidí.no takže mám přijít za dva týdny.první mě postrašil..hned řekl že máme paní problém nevidím plod v děloze.-podle ms to bral to už bych byla v 8tt. 😅 pak jsem řekla že jsem necelé tři týdny po ovulaci tak se mě ptal jak to vím 🙂 dala jsem mu svou kartičku kam jsem si psala ms a bt...tak si napsal do pc že 15 dnů zvýšená BT..a že kdyby byly problémy krvácení špinění mám hn ed dojít ale že jinak až za dva týdny to už by mělo jít něco vidět..ten váček 🙂
krev nebral..řekl že počkáme.
tak ok..věřím že to mimo nebude..čárky pěkně sílily sliznice je vysoká...takže za dva týdny něco uvidím 🙂

alzbeta.hod
12. jan 2010

já vím že to nebolí... porod bude horší ale je to takový blbý pocit když tam jdu. Ale co bych pr to malé neudělala.

andy2306
12. jan 2010

no náhodou-jsem dneska žádný román neposlala 😀 😀 😀
a taky toho tady máš kolikrát na slohovku 😀 😀 😀 😀
jinak je asi brzy týden po menstruaci něcov idět-já byla v 5 týdnua taky nic moc ještě neviděl-a za dva týdny už ji srdeční akci.věřím,že bude vše o.k.zvlášt když sílá čárka-a na udržení ti něco dal?co ti řek na to špinění?

andy2306
12. jan 2010

mscat-až budeš mit druhé dítě za pr...delí 😀 😀 tak to budeš taky psat velice rychle a rozebírat všechno naráz..abys to všechno stihla,víš?a mohlas od PC vypadnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mscat
12. jan 2010

andy 😀 no právě já vím.kolikrát sepíšu taky slohovku...a když bych odepsala tobě na vše byly by slohovky dvě 😀
nee nedal mi nic na udržení řekl že sliznice je dost vysoká a že to špinění může být.já ani nejsem ještě týden po ms.měla být v pátek 🙂 takže teprve čtvrtý den po ms 🙂

andy:já kolikrát spěchám rychle i když mám za prdelí jen to jedno které je aspon za deset 😀

kmirkav
12. jan 2010

Ahojte baby, túto tému som pred pár dňami čítavala neustále. Vaše príznaky krátko po, pretože som si myslela, že ich mám aj ja. A teda len myslela, naozaj. Mrcha mi prišla o 3 dni skôr, ako mala. Chcela by som Vás poprosiť o radu, že čo je jednoduchšie merať BT alebo používať ovu testy? Pred mesiacom som si myslela, že poznám svoje telo, ale ako to tu čítam, tak mám triezvejší pohľad na to, že otehotnieť nie je až také jednoduché. Vďaka.

mscat
12. jan 2010

kmirkav:ovu testy se pěkně prodraží 😅 já měřila jen bt a snažila se sledovat čípek plus hlen 😉 a pak když bys nějak vytušila že se blíží ovu třeba podle toho hlenu či čípku..tak bys mohla zkusit koupit ze pár ovu testů a pár dní zkusit testit..ujistit že je ovu 😉
otěhotnět opravdu někdy není až tak jednoduché..držím pěsti at se co nejdříve zadaří 😉

alzbeta.hod
12. jan 2010

to je pravda.... otěhotnět je malý zázrak. Jinak i já zkoušela ovu testy asi 5x ale bez úspěchu. Čípek jsem nesledovala jen hlen který byl opravdu znát a BT která mi celkem dost pomohla.

sonidlov
12. jan 2010

alžbetka .hod neblázni čiarka je krásna a cysta by ti takú silnú čiaru neukázala nestresuj sa 🙂
alžbetak.hod a aký si mala hlien?

sonidlov
12. jan 2010

no ja som zvedavá, ale testovať budem až za týžden skôr nie , ale bolí ma podbruško a v noci ked som bola v robote tak mi bolo zle od žalúdka, ale to je skoro po týždni nie?

katkav
12. jan 2010

alzbetka.hod podla mna nosis pod srdcom maly zazrak, takto pred rokom som si tiez robila prvy test. Davaj na seba pozor, hlavne sa nestresovat. Vsetkym snazilkam prajem krasne dve ciarky a prechod do temy prvykrat maminkou 🙂 velakrat pomoze, ked clovek na to ako velmi to chce, nemysli a ono to vtedy pride ovela skor a samo 🙂 tak dufam, ze tu coskoro budu mat vsetky baby miesto "snz", "tt" 😉

monaberuska1
12. jan 2010

ahojky holky, hodne jste vepredu omluvam se ze to cele nedoctu ☹ mi meli dneska vylet do bran 🙂 🙂

mscat🙂tak ctu co u doktorky, takze si 3 tydny???a kdy ze jsi mela prosim posledni MS jako jeho zacatek??ja volala dr a jsme objednana na pondeli🙂

jinak sem dala test novej kde je carka silnejsi do alba, ale me proste nejak blbe foto fotak jeste se zeptam muze jesi by mi to nevyfotil citelneji 😀 😀

a jinak všem krásný večer

mscat
12. jan 2010

mona:krásný testík....tak moc gratuluji 😵
a kolik že ti mešká ms?tuším jsi říkala dva týdny už.?na to máš teda ještě zatím slabou čárečku 😅 ale to nevadí..asi si měla nejspíš později i ovulku...podle mě můžeš být těhu něco jak já...asi o pár dní mín možná o jeden dva 😉

já měla ms už dávno...16.11...podle ní to vůbec nemůžem brát 🙂 asi to budem počítat od datumu početí 🙂

monaberuska1
12. jan 2010

mscat, jo mam slabou carku 😀 porad 😀 prave s ebojim taky v pondeli ze nic neuvidi, ☹ a budu mit akorat zas nervy , no jo ale prave musela sem ji brnknout kvuli praskum ze mi dosly, ta kys.listova aona at vpondeli teda prijedu sem ji aji rikala o tech testech 🙂 tak uvidim v pondlei no aha ja nevim kdy sem mela ovulku pac sem to nemrila 😀 😀 meskani mam 2 tydny

monaberuska1
12. jan 2010

mscat kdyz koukam na tvuj test z 11.1 tak je urcite rano delayn vid??mas to lip nafoceny jak to fotis tak mam snad stejne slabou carku jako ty 😀 taky z 11.1 😀 rano

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre