Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
12. jan 2010

mona:myslím že testovat tak týden jak já tak ti stmavne 😉 ..já u malého celých pět dnů měla stále stejnou čárku a tehdy jsem se nad tím vůbec nepozastavovala 🙂 😅 a vím že tehdy jsem šla taky hned ten týden co jsem měla pozit.těhu test.a viděla jen vysokou sliznici 😅
no a ty máš vlastně pozitvní testíky od pátku soboty...a to byly slabě...tak možná budeš tak o dva tři dny mín jak já 😉 já měla slabě ve středu 🙂
myslím opravdu že ještě nic neuvidí..ale tož třeba počítám blbě 😅 a držím palce 😉 ale je super že budem těhulit spolu zároven 😀 😵

asi si teda ale měla taky opožděnou ovulku..ne přímo uprsotřed 😉 to by byl už testík určo jasnější 🙂

monaberuska1
12. jan 2010

mscat 🙂no asi jo ovulku fakt nevim kdy sme mela 😀 😀 😅 😅 😅 😅 jojo testnu jeste v pondeli rano abych vedela🙂ja u maly sla prave taky hend jak mi vylotla carka, a nic nevidela 😅 😅 😅 takze krevni testy ale ja byla vynervovana ze je to mimo☹ ☹ takze co s eda delat prasky chci brat takze ..uvidim v pondeli 😀 😀 😀 😀 😀 to jo je to uplne nastjeno ze??jeste bydlet ve stejnem okresu a mozna by jsme se aji podklay v porodnici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mscat
12. jan 2010

mona:no myslím že ji mám o něco tmavší 😉 ale každému to hcg stoupá jinak 😉
však uvidíš v pondělí.no a vidíš to já blbá zapoměla...se zeptat na vitamíny které bych si měla pořídit.já nic neberu 😝 😅 😒 a chtěla bych.noo a zapoměla jsem na tu kyselinu listovou..tu jsem taky chtěla sakra 🙄 ..já se před těhu stravovala víc než nezdravě 😅 😀 😝 ach jo...vadí moc že ted neberu žádné vitamíny a nic 😕 😝

no to jo...aspon si budem říkat jak nám je a podobně 😉 😵

monaberuska1
12. jan 2010

mscat - jo asi tmavsi je 😀 😀 😀 😀 je zapomela jsi??jsi jak ja stou stravou 😀 😀 akort dneska 😀 😀 😀 😀 ja si ymslim ze to az tak nehori, nasadi ti vitaminy za ty dva tydny jak tam jdes a aji tu listovku a to je podle me v pohode :_) 🙂 😉 😉 takze podle me muizes byt klidna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jojo presne jak se clovek citi vid??u maly ke konci tehu sme si pripadal jak koule na nožičkách 😀 😀 😀 a někdy aji jak důchodkyně pač sem nemohla vstát z postele a funila jsme jak drak 😀 😀 😀 po dvou krokách 😀 😀 😀

mscat
12. jan 2010

mona:jojo zapoměla ale ještě jsem na to myslela jak jsme tam šli ☹ ..ted mě to ale teda štve.ale u malého jsem to tuším začla brát taky tak až mi tam viděla ten váček 🙂 tak snad ok..ted dávám do sebe zdravější jídla..teda plus minus..hambáč a hranolky jsem si teda dnes dala dokud mi z toho není zle 😀 ..ale jinak do sebe nahážu i jogurt activiu..což já jogurty jinak vůbec nejím 😅
ale při malém to o mě matka pečovala víc než bylo zdrávo...stála u mě abych do sebe ten jogurt naházela..abyc vypila sklenku mléka.krájela mi jablíčka 😅 ..a ted????..ted se ani nezeptá co bylo u dr!..a je ji jedno či se za celý den vůbec nenajím.kašlu na ni.vnouče nemusí však vubec vidět však ona přileze potom já teda ne.

jj..já teda zase můžu říct že jsem s kilama neměla problém při malém byla jsem tička jen s břichem 😅
jenže ted??po té injekci co jsem měla jsem nabrala 15 kilo a to až po porodu.no a celkově mám 21 kilo víc nže když jsem otěhotněla s malým.ale to jsem byla fakt tička co jsem se dívala na fotky.to se mi teda ted nelíbí jak jsem vypadala 😅
no a po porodu jen dvě kilača navrchu krásných 60kg...tsss.. 😢 😠 ...a ted?ani radši nemluvit..skončím před porodem beztak na stovce jaj jaj!!tak na to se teda netěším 😅 🙄
ale jinak mi bylo blbě celé těhu...neměla jsem chutě ale nechutě...žádné jídlo jsem nechtěla.proto jsem přibrala necelých 12kg jen.jedla jsem jen rohlíky a kakao nebo tvrdý sýt 😅
a zácpa..ta mě pěkně teda potrápila..to jsem brečela jen na záchodě 😖

monaberuska1
12. jan 2010

mscat- no vidis, urcite ti je nasadi, a josu to 2 tydny tak to je vpoho 🙂ja tu kyselku beru nejak od toho rijna a ted mam prave posledni 2 prasky takze zitra a pozitri a uz nemam, ja pak zacala brat taky nejak ty vitaminy ale kdy to uz si nepamatuju:_(to je mi lito s tovu mamkou aproc najednou je tak chladna?,to s enetesi??ze bude dvojnásobnou babičkou??to je mi takový divný ☹ ☹ snad se to mezi vámi zlepší hlavně se na ní vyprdni a když nemá zájme ono jí to pak bude mrzet 😒 je to hnusný ale je to tak 😅 😅 😅 teda to jsi mela tehu teda nic moc co\,,,,????? 😲 😲 😲 ale hlavne ze jste oba v poradku hele nic si ztoho nedel ja ted pribrala tyk 😀 😀 😀 😀 az moc, pac sem drzela dietu uhlovodanovou jesi znas jis jen maso pak pridavas no a ja ji skoncila jojo efekt katastrofa 😅 😅 😅 takže já ani nemluvím, já u malý přibrala 17 kilo, ale šlo to pak dolů tak docela fajn 😀 😀 ale já tička nebyla teda nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda jsi brečela jo??na záchode jo??ja jen teda musim ze u maly jsme do 5 mesice blila to bylod esny to sme i schodila ale pak jsme to naprala solidne 😀 a pak v pohode tehu az tea na cekani porodu mala nechtela ven, tak prisla na radu vyvolávačka 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 a stejně se jí nechtělo prostě púrotest festovní si řekla a já ven nepůjdu a džela se pupeční kýli jak o život ☹ 😀 ale bohužel krkem, takže rychle císař ale jinak v poho líbilo s emi to celý 😀 😀 😀 hlavně když sem měla po porodu nemohla sme uvěřit že už mám vše za sebou 😀 😀 😀

andy2306
13. jan 2010

AHOJ holky,co nového-alzbet,přežila jsi braní krve? 😉
vidím,že tu rozebíráte těhu kila.no mscat-já u haničky přibrala 18 kg-a u terezky 32kg.já totiž před těhu shubla 16 kg-a jak jsem otěhotněla,tak šli hned nahoru,protože jsem nemohla cvičit a o pravidelně stravě se teda mluvit nedalo.no tak se mi těch 16 kg vrátilo a dalších 16kg ještě k tomu.ale mám to skoro všechno dole naštěstí.ale dala jsem se ted znovu na pravidelnou stravu...a po páté už nejím.a včera jsem začala aj stím slavným cvičením,které cítím ještě dnes 😅 😅 takže až zitra nejdřív zas.
mscat-jestli td trpíš nechutenstvím-a tvoje situace doma ti to jen stěžuje,tož to moc nenabereš,ale musíš jest-psala si ž nejíš....tak neblbni,jo?jsi matka-tak bud zodpovědná 🙂

mscat
13. jan 2010

ahojte

andy:ted jím 🙂 ale u malého jsem měla nechutenství to se někdy stává v těhu.já neměla žádné chutě prostě otevřela jsem ledničku.viděla jídlo a zase ji zavřela i přesto že jsem měla hlad.mě bylo ze veho těžko víš.hnus.a s blbé šunky.až ke konci těhu se to trošku sklidnilo.ale i tak jsem kolikrát pak trpěla celý den jak pes mě to strašně pak tížilo a bylo mi brkavo hnus hnus 😅 😝 🙄

mona:no ne asi nemá radost nevím.nemluvili jsme o tom spolu.ale vypadá to že nemá radost spíš vůbec.kašlu na to.no a co?ze začátku mě to dost mrzelo myslím minulý týden jak jsem to zjistila 😅 ted už je mi to fuk.plus minus 😅
no já zvracela párkrát jen po ránu a pak když jsem se nacpala třeba sedmy bramborákama..fuj to se mi udělalo zle ale já si nemohla pomoct a přímo je na posezení sežrala 😅 😀 😝

tak to máme taky podobné...já s malým ke konci těhu až do porodu ležela 6týdnů v porodnicu s vyšším tlakem.a malý taky nechtěla ven.vyvolávaly mi to od pondělí a malý je až ve čtvrtek a to musím říct že mě teda pořádně rozvrtali.au au 😅 😖
kapačka,čípky,pichli vodu..povrtali uvnitř...a pak to bylo něco fakt 😅
no a na konec taky rychle císař 😅 ..malý šel proti mě,byl seklý o mou pánev a to ji mám širokou he 😅
takže to byl fakt masakr když jsem tlačila a on šel proti mě..to teprve byly kurna že bolesti.jinak ty normálně bolesti při otvírání můžu říct že jsem zvládala celkem ok..to bylo v poho...ale toto pak ne tak to už ne 😅

monaberuska1
13. jan 2010

mscat- tyjo teda tak to te trapili skara dlouho 😲 😲 😔 😔 jejda, sis teda prožila ☹ ☹ ☹ mě teda ten den co to vyvolali to bylo 20.12 tak v 7 mi dlai cipek o půl 8 už sme měla kontrakce jak krá... 😀 😀 😀 😀 😀 a ve 14:10 se malá narodila tím císařem, pred nez me napichlia to vsechno tak me taky pichli vodu a dva doktori me prostouchli tak se mi malem vyjel zaludek krkem 😅 😅 to bylo desny a bolestivy, ale to uz je za nama 😀 😀 te duz jen vzpominam na porod 😀 😀 😀 😀 a doufam ze budu mit dalsi porod 🙂 🙂 ale covece brala bych jak mela moje svagrovka mela bolesti ktere prospala pak ji silnejsi vzbudili ale rikala ze nebyli nejak moc ze se smala a vtipy si rikala a td tak jeli do porodnice a jeji malej byl se vsim vsudy za 2 hodky venku 😲 😲 😀 😀 nepotrhana neroztrihnuta proste parada porod 😀 😀 😀 😀 a to byla prvorodicka 😀 😀 ted je tehu ale ta uz je ve 4 mesici

andy2306
13. jan 2010

myslím,že vím co jsou to nechutě...mě nechutnalo u obou těhu vůbec nic,ze všeho mi bylo taky zle a překyselovalomi to žaludek...ale když jsem se nenajedla,tak mi bylo ještě hůř-a sjídla pak taky hrůza,tak to byl začarovaný kruh.nechtěla bych si to připomět.
no a o porodu radši nemluvím.v 31 týdnu šití děložního čípku pod narkozou-hrozil mi předčasný porod.nakonec mi stejně v 35 praskla plodová voda a už jsem jela rychlou do špitálu.porod byl dlouhý, po 16 hodinách otevřená na 1cm-takže celý porod před sebou,přitom už jsem měla ty největší bolesti po kapačkách,injekcích-no fuj fuj,chtělo se mi umřít v té chvíli.a císař byl vysvobození.proto jsem si u terezky přála rovnou císaře,protože to u haničky ty bolesti byli zbytečné,když jsem stejně šla.naštěstí mi u terezky naplánovali císaře-na 3.6.ale mě už v porodnici 2.6 začli kontrakce-tak se jelo na sál o den dřív.a doktor řákal,že bych měla porod uplně stejný jako u haničky-nepostupující,protože terezka byla moc vysoko a hrdlo zavřené,tak bych si stejně jen zas užila kontrakcí-a stejně na císaře šla. moje sestřenka rodila 8 dní po mě v červnu-a říkla,že kristýnka bude jedináček.. 😀 😀 😀 no to já po haničce taky tvrdila-že už to nechci zažít.no-a stejně to stojí za to do toho jít zas....že?mcsat-a myslíš,že půjdeš na císaře znovu?asi jo že?nebob ys chtěla normálně rodit?

korenka
autor
13. jan 2010

ahojte moje babuľky,čo je nové? 🙂
ja stále nič,akurát včera mi prišla ms,po vyvolávačke,lebo som vysadila všetky lieky,aj vutamíny,proste žiadna chémia,len tie na štítnu beriem ráno nalačno,to musím. 😒

monaberuska1
13. jan 2010

andy teda ty jsi mela teda porod 😔 😔 😔 😔 😔 sakra vid?,a ty sisi mohla rict cisare jako hend??moje sestra mela u prvniho ditete cisar a tu nechali rodit 2 dny a to uz prenasela, az pak milostive si precewtli doktori papiry a zjistili ze ma jednu chybu s kterou nekuze rodit normalne takze rychle an cisar sla, a ted ma 7 týdenní holčičku a sla normalne pry si nemohla vybrat prej kdyz sli dve deti cisarem automaticky jdes na cisar ale rpy kdyz mas jeden cisar tak druhy porod nechaji normalne kdyz to jde.ale ono asi hodne aji zalezi na doktorce jakou kdo ma :_) a jinak teda segra ta si vychlvalovala normalni porod ze cisar je 😔 😔 😔 😔 a normalni 😀 😀 😀 😀 tak nevim hodne holek mi to rika kdo byl na cisari a i na normalnim tak kazdej ze kdyby si mohl vybrat tak rodi normalne 😀 😀 a ja bych asi chtela normalne pac mi to prijd eprirozenejsi 🙂 ale kdyz je cisar tak s eneda nic delat

monaberuska1
13. jan 2010

krenka ahojky to prijde 🙂a proc si je vsecky vysadila vubec??

andy2306
13. jan 2010

tak určitě jsou i horší porody si myslím a je to pryč. 🙂 císaře si nemůžeš říct-to nejde na požádání u nás.to musí rozhodnout lékař-a ten rozhodl,že císař.už kvůli tomu,že jsem nedokázala porodit malé 2kg těžké dítě-nedonošené,tak bych neporodila 3600 gramové mimi....taky že je tam riziko praskutní.říká se že po prvním císaři můžeš rodit normálně,pokud je odstup 3 roky,ale u nás se sto stejně neriskuje.a ono naši lékaři prý-bylo mi řečeno-se rozhodují radši pro jistotu-a to je opět císař.ale znám případ,kdy ženská po císaři rodila pak normálně.ale taky byl tady u nás jeden případ,kdy ženská umřela protože ji praskla děloho...takže tak asi...mě když řekli,že jdu na císaře,ulevilo se mi.
samozřjemě-normální porod je přirozený proces.císař je zásad do těla-operace,víc komplikací.a co si budem povídat-bolí.ale neni to nic,co by se nedalo vydržet,když ti dají stjeně infuzi od bolesti nebo injekci.ale pro mě je lepší prostě císař.....nechtěla bych zažít to co u haničky.mě říkal dr.že předčasný porod bolí hodně,protože je to porod nezralý-mimi ani tělo ženské neni připravené nat o ještě rodit.ale to je jedno-prostě ne normálně.--nene ne.ale mě už to může byt jedno,že? 😉 já i kdybch měla třetí dítě,mě už by nikdo nikdy normálně rodit nenechal.

korenka-ahojík.a kdypak jdete tam?neumím napsat tu zkratku-ale víš co myslím..co vás ted čeká?držím palce..at se zadaří hned při prvním pokusu.a jaké byli svákty a silvestr?

andy2306
13. jan 2010

no císař je hnsunější tím,že ležíš na jip-máš cévku atd.no humus-a těžko se rozcházíš.já se po druhým císaři kupodivu rozcházela mnohem líp jak po prvním.ale to aj psychikou bylo,protože jsem měla zdrvé dítě,které mi hned donesli ukázat-prostě žádný problém.u haničky to byl stres-málem umřela na sepsi organismu,ani jsem ji neviděla-hned ji z kyjova odvezli na dětskou jip do brna.takže psychika v prd..tak mi to přišlo všechno poprvní horší.ted podruhé musím říct,že to byl krásný zážitek,vše bez problémů-mimi zdravé,odvezli jsme si ho sami z porodnice rovnou domů... 😉

monaberuska1
13. jan 2010

andy🙂-- to jo to je pravda ze by se mel az dyl po cisari, me sestre prvne hrozila ze praskne jizva ale v pohode, prave to je jak ktery dotroj, 🙂 hodne zalezi na doktorovi a aji na samotne porodnici🙂 no jo kdyby jsi mela treti dite tak zas cisar 🙂 🙂 takhle to mela moje teta tak moc si prala holcicku ze porad zkouseli zkouseli a maji 3 kluky 😀 😀 😀 a vsecky cisarem, ale teta jana ta by ani neporodila normalne ma chlapskou panev 😀 😀 😀

andy2306
13. jan 2010

monaberuška-u nás by to bylo opačně-3 holky,kdyby jsme se pokoušeli dělat chlapečka.myslím,že mojemu by to asi nebylo přáno 🙂 ale kdo ví-třeba nás to po třicítce ještě chytne jednou,až holky budou větší,obě papulovat,odmlouvat,budou mit vic zajem o kamarady než o rodiče 😀 😀

korenka
autor
13. jan 2010

no,tak čítam rýchlo a divím sa riadne,mscat..........gratulujeeeeeeeeem!!!
andy moja,no sviatky.......tie boli najhoršie v mojom živote!!!... 😒 😢 ...mali sme povodeň,u rodičov zalialo dom,celý suterén,1,2m vody,5 miestností,práčka aj veľký mraziak plávali vo vode,aj doslúžili,kotolňa,šatník,komora,pivnica,slovenská izba,úráčovňa...to všetko plné vody,takže od 1.sv.vianočného sme mali peklo,najprv to museli hasiči odsať a potom sme to 3 dni riadili vkuse....takže sviatky na prd 😠 Všetko jedlo,zákusky sme vyhadzovali,nechutilo nám nič.
No a to nieje všetko,medzi sviatkami ma okradli o 100€ a po sviatkoch,min.týždeň spadla svokra,šmyklo sa jej,keď utekala na bus,tak má riadne poudierané rebrá,nohu,koleno,ruku,rozbité okuliare,aj jej vyskočili platničky...takže čo k tomuto dodať??????????Mňa proste neviem za čo tresce tamten hore!!! 😨
monaberuska,vysadila som všetko,lebo od konca novembra do asi marca máme zákaz o počatie,naopak,musíme mať chránený sex,má to 2 príčiny: chlamýdie a mala som streptokoka,takže mi bolo zbytočné brať duphaston,clostilbegyd,vitamíny k počatiu...
po ms si musím zavolať a objednať sa znovu na serologické testy,krv aj výter a výsledky budú až o 3t,ak mi povie dr.,že je všetko o.k.,tak idem na IUI k dr.inému.Dúfam,že bude všetko o.k,už by som nezniesla brať ten tetracyklýn,bol to rriadny humus!!!
pozdravujem hanesi,som rada,že si v pohode 🙂

monaberuska1
13. jan 2010

andy to mate dobre naplanovany 🙂to jo az holky budpou litat za klukama, tak si poridite chlapecka ze?? 😀 😀 😀 😀 no me by to asi ani nevadilo mit 3 holciciky 😀 😀 😀 😀 ja sem na ty holcicky 😀 😀 😀 ale zas parecek holka a kluk by se mi taky libilo 😀 😀 😀

andy2306
13. jan 2010

korenka-proboha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no to je hrůza tohle teda.to jste měli sváteční atmosféru.to je mi hrozně líto.jak kdybys už tak toho měla málo,že?chudato naše.ale mylsím,že to zlé sis už vybrala a bude líp,uvidíš.já vím, už ti to tu opakuju skoro rok a půl.ale bude-uvidíš.....a moc si to zasloužíš.a co tchynka,už je v pořádku?a barák uže jste dali teda do kupy?

monaberuska-já se obávám taky,že bych si třetí přála opět holčičku.nevím proč-prostě to tak mám.je to asi aj tímž,e mám dvě-a neumím si to prostě představit mit chlapečka.prostě nevím jaké to je.ale třeba bych se divila,jak bych nakonec za něj byla ráda potřetí.ale každopádně jsem hrozně ráda,že mám dvě holky,protože jsem vždycky dvě holky chtěla. 🙂 ač ta prvorozená se mnohdy chová jako kluk-má ráda klučičí hry,auta,bagry atak....takže můj si nemá na co stěžovat 😀 😀

mscat
13. jan 2010

holky ježiš nestrašte tady s tím praaskáním dělohy kurna 😅 já se pak budu bát. 😝 😅
já jsem slyšela že po císaři musí být dva roky pauza než žena znovu otěhotní 🙂 tak já jsem 2 roky a 9měsíců po porodu tak snad to bude ok 😅 a přeji si určitě rodit normálně..nemyslím si že mi hned teda naplánují císařa.nevím neslyšela jsem že po prvním císaři hned plánují druhý 😅 ..vím že po druhém císaři už je velké riziko být znovu těhu..
a jelikož jsem zažila oba porody tak můžu porovnat no...stejně tak jak andy.
když už by byl císař tak tentokrát být ale při vědomí..abych to zažila ty první chvíle vidět mimi,předtím jsem spala tak nevím nic což bylo uplně na ho..vno fakt.a potom jsem ani nechápala že už nemám břicho a byla jsem dost zdrblá teda z porodu.asi tři dny.
po tom císaři je to sice na nic...člověk je dost oslabený mě teda nebylo vůbec ok.ztratila jsem hodně krve a chybělo mi železo.tak samé kapačky,injekce a podobně. 😅 😝 pořád se mi motala hlava.ale ty bolesti ty jsou docela masakr 😅
ale když to půjde tak chci přirozeně a mít tam u sebe určo Lukáše 🙂 a hlavně aby to netrvalo dlouho 😅 hlavně čeho se bojím už dopředu jsou komplikace 😅 ..když se tam kolem mě seběhlo hafo doktorů primářka ježiš a dávali masku na dýchání a všechno možné a malému sláblo srdíčko a jaj..to je fakt sranda co ten porod? 😅 😝

korenka
autor
13. jan 2010

dom ešte nieje ani zďaleka v poriadku,síce sme všetko z hrubej špiny vyriadili a teraz to všetko schne,ale aj tak...
svokra je doma,leží,je tomu len týždeň,čo sa jej to stalo,je na liekoch,injekciách...
ja viem,andy,že mi to praješ,aj ja hovorím,že do týchto všetkých problémov by sa nám teraz zišiel zázrak 😵

monaberuska1
13. jan 2010

mscat, to jo te naprosto chapu taky s ebojim komplikaci, to byl des vid??kdyz najednoou se ktobe sesypali doktori ze?,to bylod esny ja bulela manzel taky bulel, no jako sileny 😠 tak to nechame osudu bych rekla .-Dkdybych si to mohla sam naplanovat tak si udelam seznam a dam jim to 😀 😀 😀 😀

andy2306
13. jan 2010

monaberuška-tvoje malá je nádherná-a měla narozeninky,že?slavili ste?to je blbý že zrovna do toho jsou svátky,-to utratíte za dárečky?a kdy že se narodila přesně?já jsem ted dala tři fotky děcek-založila jsem si nové album moje lásky-a nejde mi najít další fotky v tom našem blbém počítači.co s tím k sakru zase je 😠 😠

monaberuska1
13. jan 2010

andy 🙂jojo malá se narodila presne 20.12.2007 🙂takže takový Vánoční dáreček 😀 😀 a to peněženky naše pláčkou pač to josu narozeniny a vánoce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 děkuji 🙂jo taky sme vzdycky nastvana kdyz nemuzu nic najit 😀 😀 😀

teda koukam na holky josu užasny a hnedovlasky obe dve po tatinkovi??nebo ty jsi obarvena blondynka??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andy2306
13. jan 2010

holky to zvládnete-nebojte.já vás nebudu utěšovat-taky jsem nebyla hrdinka-bála jsem se,kdo by ne?ale zvládnete to.mscat-taky ted u terezy jediná komplikace byla ztráta krve,a injekce na to-točila se mi hlva první tři dny,sestry mě hlídali jak sjem šla do kupelky,abych tam nespadla,ale pak se to upravilo.no je to humus že?ale tak jsme to přežili...a já dvakrát-a vy to taky přežijete.
nepřemýšlejte nad komplikacema-prostě žádné nebudou.jo mscat-po prvním císaři odstup tři roky.já otěhotněla po 2 letech a 5 měsících znovu-porod po třech letech a žiju.stat se může vždy všechno,alenaprosto každé těhu a porod probíhá v pohodě-a přežijou to oba,to si říkejte.jinak miry-po dvou císařech už je třetí naprosto automaticky-to uže je ta břišní stěna tak slbaá-že to už by nešlo.a je riziko vůbec třetí těhu-ale po třeba osmi letech si myslím to vadit nebude,neboj o?moje kamaráda má tři dět-všechny císařem-a žije-a to jeji manžel chce jště jedno,protože jeho dítě je jen to třetí-poslední.ale doktor ji to už zakázal-prý je to to samé jako rovná se sebevražda...alet ak i čtyři ženské mívají.no..
korenka-stavají se zázraky-stávají.že mscat?i tobě se stane.

andy2306
13. jan 2010

monaberuška-no já jsem tmavovlasá naprosto.to je jen převlek 😀 😀 ty světlé vlasy.my jsme oba tmaví.ale ted nemám světlé vlasy.

monaberuska1
13. jan 2010

holky moje teta ma 3 deti a taky vsecky cisarem, a to jsou vsecky jen po dvou letech 😲 😲 😲 a žije 😀 😀 😀 😀 😀 a děti??hihi jendomu je 21 druhymu 19 a nejmladsimu 17 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy2306
13. jan 2010

monaberuška-no jasan-však jsou i vyjímky.ono neni nikde napsané,že jcih nemůže byt pět-na vlastní riziko,že?záleží čistě na té ženě.prostě je tam jen riziko čím víc císařů,tím větší.....ale nemusí to dopadnout špatně,to ne.ale já budu mit potřetí strach.ale myslím,že třetí stejně nebude....já bych tak byla ráda,kdyby to za mě někdo odnosil a odrodil,protože ty nevonosti,a vůbec přibírání,natékání,funění do schodů-a taky jsem nesnášela sed,nic nedělej,nenos ty tašky-tam to nemůžeš-to nesmíš---no hrůza děs-ještě že to mám za sebou.ale umím vás povzbudit že? 😀 😀 no holky-jako jinak je to krásé mit pod srdcem miminko 🙂 na jednu stranu je to nejhezčí stav co znám

monaberuska1
13. jan 2010

andy urco asi zalezi hodne na ty zensky jak se na to citi🙂 aha takze prevlek😀 musim ti teda projed cele albumy 😀 😀 😀 lekari josu taky jenom lidi moje tchyne ta ma epylepsii a ma dve deti a diktor ji to zakazal!a v pohode 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre