Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
16. jan 2010

mscat vis kdo mi nejvic poradil,??kdyz sem mela trable a nevdela jsme nebo sme nechtela kvuli tomu volat doktorce???tady ta pani je fakt uzasna odpovi ti na vse 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

secretacka
16. jan 2010

Ahojky holky, jsem tu dnes mezi Vámi poprvé a mám na Vás dotaz. V listopadu jsem byla na druhém embryotransféru a 10.prosince mi bylo řečeno, že mám HCG 9, takže jsem asi otěhotněla, ale je to na ústupu. Byly mi vysazeny všechny léky a 13.prosince jsem dostala menstruaci. Dnes jsem si dělala test, protože jsem dosud nedostala menses a vyšel mi pozitivní. Pro jistotu jsem si udělala další a ten vyšel taky pozitivní. Krásné 2 čárky. Teď otázka. Myslíte, že je to opravdu těhu? Nemůžete to být nějaký pozůstatek toho z prosince? Ale to bych přece mezi tím neměla menstruaci, ne?

monaberuska1
16. jan 2010

msca-hele a pockej proc si te tam chteli nechat?,to mi nejak uniklo.

secretacka. ahojky vitam te 🙂 a rekli ti proc jsi mela hcg zvýšené??já být tebou zavolám dr a nebo s etaky obrat tady na tu pani je skvela me radila bezvadne
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ale já si mylsím že když ti vyšli takhle krásný // tak jsi těhu 🙂ale klidně na začátku těhotenství můžeš mít menstruaci já jí měla taky normálně klasicky to je běžný 🙂zkus doktorku ta řekne víc 🙂

secretacka
16. jan 2010

monaberuska1 já si myslím, že asi těhu jsem, jen mi nejde do hlavy, že podle doktora mám špatná vajíčka a přítel jen 5%šanci, že oplodní zdravou ženu, natož mě a teď toto. Jen mám strach, aby to nebylo mimoděložní. Jinak v pondělí hned poletím za doktorem.

monaberuska1
16. jan 2010

secretacka🙂 neměj strach 🙂to vše bude dobré 🙂a kdyby náhodou něco máš aspoň jistotu že se vám to zadařilo, tak se vám to zadaří aji po druhé 🙂 ale jak jste toto zjistili tak jste těhotenstvímu nedávali žádnou šanci že???a proste jste tak jeli a nepremysleli otom že???? 🙂

secretacka
16. jan 2010

monaberuska1. přesně tak. Přestali jsme na to myslet a řekli si, že na jaře půjdeme na další pokus. Navíc se mi v pátek po roce podařilo sehnat práci a dnes toto. 🙂 furt se tomu musím smát. Tak snad mi v pondělí ten úsměv nezamrzne.

monaberuska1
16. jan 2010

secretacka, a to je presne ono ja si to ymslel, podle me je otehotnet aji o psychice jak na to porad mylsis soustredis se, tak se to nedari ale kdyz jsi uvolnena ma smyslenyk buh vi kde tak satci jeden sex a je to 😀 moc blahopřeji k čárkám a hod foto do labumu 🙂a určitě to bude těhotenství 🙂a dobrý 🙂

secretacka
16. jan 2010

monaberuska1 moc Ti děkuji, doufám, že máš pravdu a jestli ano, tak tu brzo bude foto mimča.

monaberuska1
16. jan 2010

secratacka tak teda uz ted se tesim na fotecku mimíska |:_)🙂dej vedet 🙂v pondlei 🙂teda 🙂 🙂 🙂

secretacka
16. jan 2010

dám. Furt se snažím zjistit co o mimoděložním kde píšou, ale podle toho co jsem se dočetla, tak to moje mimoděložní není. 🙂

monaberuska1
16. jan 2010

secretacka, nepremyslej nad timhle 🙂to by ti bylo zle a bolelo hodne bricho ☹ hlavne dej vedet , drzim pestick y._) 🙂 🙂

secretacka
16. jan 2010

monaberuska: Díky, jsi moc hodná. Určitě dám vědět. Jestli to vyjde, tak jsem moc šťatná, protože po dvou embryotransférech jsem byla těhu, pokaždé a vždy se to přestalo vyvýjet, tak teď přirozenou cestou by to snad mohlo být ok.

monaberuska1
16. jan 2010

secretacka, to je mi lito ☹ ☹ sis musela prožít své viď ☹ určitě přirozenou cestou je to uplně jiný 🙂taky bych řekla že přirozeně je to prostě přirozeně :_) 🙂 🙂 🙂 😉

monaberuska1
16. jan 2010

andy🙂teda ted jsme projela cele tve albumy🙂nadherny fotečky 🙂a krásný dvě princezny 🙂moc moc 🙂teda 🙂opravdu krásný 🙂

secretacka
16. jan 2010

monaberuska: právě proto,že to dosud bylo tak těžké a navíc máme problém já i přítel, tak mi přijde až neskutečně krásný, že by to fakt mohlo být pravda.

monaberuska1
16. jan 2010

secretka , verim ze to pravda je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mscat
16. jan 2010

holky moc děkuji za vaše rady a názory!
taky si tak trošku myslím že pokud se plod má vyvíjet dál a udržet se,tak se prostě udrží.pokud ne tak to příroda zařídí tak že se potratí i když je to kruté.ale jsem samozřejmě pro,aby se nasadili léky..aspon pokusit se to udržet.

fly:moc děkuji..moc si mi pomohla...to třeba s tou cévkou...dnes jsem se dozvěděla že vlastně z přítelove strany jsou samá dvojčata..teda já to vím už dávno...ale že jich je tolik to jsem netušila 😅 jeho teta má...pak jejich strejda...a prostě všude někdo 😅 😝
ale to mé hcg odpovídá popřípadě jednomu že ano??? 🙂

andy:mě si tam vlastně chtěli nechat pro podezření z mimoděložního...že doktora znervoznovalo to,že jsem měla už dávno mrchu a že v děloze nic nevidí.ale paní doktorce v nemocnici jsem to vlastně vysvětlila jak na tom jsem a že jsem teprve 3týdny.tak to odsouhlasila s tím teda..že když mě nic nebolí že můžu jít dom...že popřípadě při bolestech krvácení mám hned dojít.takže ani ona neviděla nutné abych tam zustala..že teda to vypadá spíš na počínající těh.ale samozřejmě mimoděl.nemůžeme zatím vyloučit.

tak uvidíme no....špiním stále ted na večer více....i jsem se dnes dozvěděla od mamky že když ona potratila ve dvou a půl měsících..tak ji nic nebolelo jen slabulince zašpinila..a byl konec.potratila.takže ono asi je to u každé jiné. 😝

a jinak píšete tu o mých nervech a stresu 🙂
ale ok holky...já jsem už dávno v pohodě.to jsem se porozčilovala jen ten jeden den co jsem psala...a od té doby vubec nekřičím,nerozčiluju se a jsem naprosto vyrovnaná..akorát nervozní jak to dopadne ale jinak je pohoda 🙂
takže až takové nervy na to vliv nebudou mít když ted spíše relaxuji 🙂

ale v pondělí určitě řeknu o krev a hotovo.

monaberuska1
16. jan 2010

mscat, teda to je roman 🙂 jojo ja si ymslim ze to ze bych to enchala na pondelek 🙂pockej al enchapu to no skara nejak s enemuzu vymacknout jo kdy jsi mela naposledy tu mrchu ze?????ale utebe je to vlastne hrozne slozity vid,?jak jsi psala 😀ja se vpondlei tyk bojim ze tam nic neuvidi a ze budou strasit o mimod..ale ktera se toho neboji ze???tak ja doufam ze tam nejakou tecku uvidi 🙂 🙂 🙂 🙂

cambina
16. jan 2010

no to je teda síla ten doktor...to je teda dobrý m...r......co to jsou za kecy

monaberuska1
16. jan 2010

cambina vid???podle me je asi dost stray a je proste jed ejako podle toho jak se to resilo driv

flamenga
16. jan 2010

myslíte ten, čo som ho tu dávala ja? 😀

to je tento: http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Advisory...

monaberuska1
16. jan 2010

no teda holky ja si ctu to jak poslala flamenga toho doktora, ajako ja nevim me prijde ze jim spis neradi ale ze je palkuje a strtesuje ty co maji potize ☹ asi byhc takoveho gynekologa nechtela teda mit 😲 😲

cambina
16. jan 2010

😀 😀 😀 fla...jojo...to je nějaký divný pán doktor...

andy2306
17. jan 2010

holky-najdite si: virtuální porodnice-zaregistrujete se-a josu tam poradny-gynekolog Dr.Koucký-super doktor-pomohl mi v těhu hodně poradit a odpovědět.jsou tam i jiné poradny-přes kojení,děská doktorka a tak-v té virtuální porodnici.
jinak mscat-ja je dneska?myslím na tebe.já jsem nemocná,chraptíma bolí mě v krku,terezka pořád kašle a má rýmu,hanička už začíná byt dobrá.dneska se vracíme od rodičů, bylo tu fajn.
micha-jak je těhulko?¨korenka jak s emáš|?
kessy-co maličký?¨
jinak-psala mi Katika-timto ju zdravím a přeju pohodové mimi-malý je moc hezký. 😉
monaberuška-stále nebyl čas odepsat-promin.dnes nebozitra,ale až večer,ano?

mscat-kdyby pak potřebovala,zas budu na icq-tvůj ti už odjíždí?a co doma-co mamka,doré?musíte se bavit,když ti vykládala o sobě jaké to měla v těhu ona,ne?už se zajímá víc?přeju ti klid...a žádný stres

andy2306
17. jan 2010

monaberuška-a díky za tu chválu tady.ty máš taky nádhenré fotky v albumu.....moc moc jste hezká rodinka 😉

flyangel
17. jan 2010

Ahojte,tak ako travite nedelu?ja celkom fajn,len by mi trebalo vyzehlit a nechce sa mi 😎 mscat moja som rada ak som ti mohla trosku pomoct..ako sa dnes mas?aj ja myslim na teba...

monaberuska1
17. jan 2010

flayangel, - ahojky moje neděle byla od rána uklízení, vaření 😀 😀 😀 ale už je vše hotove a já mam klid , markétka spínka 🙂takže klidecek, sla bych ven ale tady u nas fuci des bes 😒 😒

andy- dekui 🙂tak vecer teda 🙂ja tady nevim jesi bduu udvidim , mam ted nejake objednvaky tak musim jit dolu do dilny makat 😀 😀 😀 😀 ale uz ted vim ze se mi nebude chtit 😀 😀 protoze jsme takova neivm, mam naladu jako dobou ale zitra jdu na gyndu tak jsme kapku nervozni aby neco videla 😀 😀 😀

mscat-jo vidis, mamka teda uz dobry 🙂to je fakt kdyz ti vypravela jaky mela prod nebo jako potize tak se to zlepsli??a jak toi je??dobry?????

holky u nas je fujjjjjjjjjjjj pocasiiiiiiiiiiiiiiii to je katastrofaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

flyangel
17. jan 2010

nooo u nas tiez je hnusne pocasie a teraz som po obede strasne napraskana 😀 ledva sa vladzem vybat 😀 mona ty si tehu?tak ti blahozelam mas krasne // 😀
SECRETACKA-to ze si dostala mrchu neznamena ze nemozes byt tehotna,4%zien aj ked su tehotne maju ms niekedy az do 4.mesiaca a dokonca som na porodnej sale u nas zazila aj zenu ktora mala ms az do porodu...skratka stavaju sa taketo rarity 😉 urcite chod za dr. a zobere ti krv co mozno ani nie je potrebne ved na usg by uz mal byt vidiet aj maly drobec 😉 drzim palceky

mscat
17. jan 2010

ahojte holky

fly:moc děkuji..no je mi dobře 🙂 ...ráno jsem ještě zašpinila a pak to ustalo.tak ted nic.tak doufám že už je konec se špiněním 😅 zítra jdu k tomu dr.tak jsem zvědavá či dá na mě a vezme mi tu krev teda. 😒
a jestli zas bude chtít dělat utz tak mě trefí..protože jsem 3tt+2 a prostě nic neuvidí.on je jak hlúpý 😅

a fly:jsem říkala mojemu,že ty jako sestřička to vysvětlíš o mnoho lépe a více než doktor.chod sem ted častěji prosím 😵 😉
no vidíš..ještě jsem se chtěla zeptat...při mimoděložním těh...bývá i děložní sliznice zvětšená.??nebo ne.to jsem nikde nenašla.jelikož mě dr straší tím mimo...ale sliznici mám prý dost vysokou...tak mě to zajímá či se můžu uklidnit plus minus 😅

andy:jejda tak se brzy uzdravte.já klepu...my jsme zatím zdraví.
a díky..myslím že už je lépe a doufám teda.
no mamka...ne no tak mluvíme spolu tak,jako když to spolu žijem no.ono to jinak nejde spolu nemluvit protože řešíme oběd třeba se zeptá a tak podobně.když potřebuju vědět kde co je.
a jo,já se ji ptala či měla bolesti a ona že jen zašpinila jednou málo a byl konec.a že to mám nechat tak,že si to příroda vyřeší sama..což má ale pravdu.jo já ji totiž nechala podusit 😀

v pátek jak sem čekala na výsledky krve,jsem ji napsala že zůstávám v nemocnici pro podezření z mimoděl.samořejmě zvažovala sem to,či si takto udělat srandu abych to nezakřikla to se nemá dělat..ale nechala jsem ju v tom asi 4hodiny a pak jsme dojeli domů 😀 to má za ten nezájem!!

monaberuska1
17. jan 2010

flyangel, jojo vysli mi // v pomdlei jdu k dr. 🙂dkeuji uvidim co a jak 🙂 a jinak mas pravdu ja pri prvnim tehu mela taky normalne kramy 😀

mscat- drzim pesticky v koloi tak jdes zitra??ja jdu na 9 hodinu 🙂
ty jo ale jako na to ze jsi 3tt+2 mas hodne silnou carku tyjo 😲 😲 ja u maly takovouhle silnou carku enmela ani vpulce tehu ty jo??a vlastne slabotinkou jsme mela zhruba ve 4tt :_D 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre