Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
23. feb 2010

andusko - tak to jo, oni diety josu vetsinou k nicemu 😠 jojo efekt zaručen 😠 😅 napsal jsme ti už email 🙂 😉 nenapises mi do IP treba jaky mas jidelnicek, nejvic by me zajimalo jako ze si hlidas aby jsi mela vsechno.....to me zaujalo, prosim pisni mi to 🙂dekuji♥♥♥

soni ahojky, dlouho jsi tu nebyla .,-)

andy2306
24. feb 2010

jo-já slovo dieta ráda nemám.jinak hlídám to,abych měla všechno-vitamíny,minerály-scharidy,tuky,bílkoviny-ráno ovsné vločky nebo cereáliem,svačina ovoce,oběd cokoliv co vařím,svačina si dělám většinou mlíko a caro,a nějakou musli tyčinku a ovoce,nebo celozrný rohlík a cotage,nebo bebe dobrér áno,nebo tvarohový dezert sjogurtem od madety s probiokulturou,a na večeři ty křupavé racio chleby-nebo zas celouzrné pečivo,sýr,šunka-zelenina,nebo zeleninový salát s kuř.masem..no prostě normální jídelníček jak by měl mít každý.ale neboj-hřešit umím taky 🙂)
jinak-jsem moc ráda,že to vypadá pozitivněji s tatínkem-ulevilo se mi.
soni-díky-jak to vypadá u tebe?

andy2306
24. feb 2010

každý den to je jinak-to měním-aby to právě bylo pestré,tak nevím jak ti to napsat co jím....ale tak určitě víš,co je zdarvé-a co ne.....ale ty jsi těhulka,tak doufám,že tě nenapadá hubnout nebo něco....

sonidlov
24. feb 2010

ahojte babulky, no tak na dietku môžem zabudnúť ,lebo som tehuľka. 🙂 na budúci týžden idem na utvz tak mi držte palce aby všetko dopadlo dobre ako má. Musím len dúfať aj ked testík mi silnie aspon do včera dnes som si nerobila.

monaberuska- dlho som tu nebola , lebo som mala nočné ale čítam si vás stále. Nejak to tu ozaj viazne.

andy2306
24. feb 2010

NO TEDA SONI-TO JE PECKA,FAKT!!!!!!!§§ já jsem z toho uplně v šoku-zírám na to pořád dokola,jestli náhodou nevidím blbě.GRATULUJU TAK STRAŠNĚ MOC,ŽE TO ANI NEUMÍM NAPSAT.HROZNĚ MOC TI PŘEJU,AT JE VŠECHNO VPOŘÁDKU-AT JE MIMINKO ZDRAVÉ,ABY SIS TO VŠECHNO UŽILA-JSEM MOC MOC MOC RÁDA,OPRAVDU.napiš pak co u doktora.
no to víš,že ty na hubnutí můžeš zapomemout-ty ted musíš krásně kynout beruško...gratuluju moc moc

sonidlov
25. feb 2010

Andy dakujem ale ešte po tichúčku aby bolo všetko oki.Mám strach aj ked testík krásne silnie.No na utvz pôjdem asi v stredu alebo štvrtok.

korenka
autor
25. feb 2010

jééééééééj,soni,no totooooooooooooooook,tak už ťa musím dobehnúť!!! 😉 daj potom vedieč,po sone
ja stále čakám na ms,po pondelkovej vyvolávačke... 😠 ,a nič...zatiaľ...

korenka
autor
25. feb 2010

inak,teraz je toľko tehuliek čerstvých v mojom okolí...aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!už 3 roky sa trápime... ☹

mscat
25. feb 2010

ahojte

soni:však víš..já už psala IP...mám velkou radost z toho!! 😵

korenka: ☹ ....určitě se musí brzo zadařit!!!a máš pravdu...i kolem mě je hoodně moc těhulek,čerstvých i v pokročilém stupni...prostě hodně. 😅 😝 člověk nevidí nic jiného než miminka nebo těhule 😅

sonidlov
25. feb 2010

korenka neboj príde to aj šťastíčko sa raz unaví neboj mojko.

dievčatá ste super a dakujem za podporu ste zlaté budem vás informovať na budúci týžden

monaberuska1
26. feb 2010

soni- jéééééééé velikááááánskáááááááá gratulace..... no to je krásná zpráva to je uplne super 🙂 😉 teda a jsi teda 5tt??jak tot u pocita??byla jsi uz u DR.???nebo jak pis ...

andy- aka joo chapu jak to mylsis🙂 taky jsme jeden cas neco takovy jedla, vycetla sem si z internetu v ajkych surovin je to a to....

jinak holky mam takovy novinky ruzne..s manzou jsme se rozhodli odejit od sud..pockame jeste přes léto a když tchyně s tvhánem nepujdou dolů tak mi jdeme pryč do bytu..takže já jsme ztoho stastna..protoze mam trochu nadeji ze bude lip....uz se to snima neda......je toho za posledni dobu nejak moc..

ted pojedu na NT- screening uz s eto blizi tak se tesim. maou nakonec bereme ssebou, moje maminka ma zrovna denni rpave...

mscat
26. feb 2010

ahojte holky

já mám radost já jsem po ovulce!! 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

a čekám na další ms. 🙂 jsem zítra přesně 5 týdnů po....a vypadá to že jsem naprosto v pořádku.i tak brzy mi dorazila ovu.včera jsem jen tak pro info změřila bt abych věděla jak na tom jsem.no a zjistila jsem toto 😵 tak super....jen jsme v ty dny měli normálně sex bez toho,aniž by jsme si dávali pozor... 😅

sonidlov
26. feb 2010

monaber... lekárovi idem až o týždeň 🙂
mscat tak možno to vyšlo prajem ti to moc moc moc moc 🙂)))

monaberuska1
26. feb 2010

mscat- jé teda no tak jako klidně bych se vsadila že jsi vtom 🙂 😀 😀 to bybylo super vid??a moc bych ti to přála♥♥♥

soni no paráda, tak musíš hned dát vědět 🙂

mscat
26. feb 2010

soni: 🙂 děkuji:-*

mona:noo...možná tak v březnu v dubnu by to bylo lepší než ted 🙂 chci ,aby se trošku ta sliznice a vše kolem dalo pořádně do pořádku aby se mimi mělo kde pořádně udržet víš 🙂

ted jsem došla z obchodu...a vezla jsem si miminko tříměsíční holčičku 🙂 ...ta známá musela nést v náručí malého dvouletého-chtěl se nést a kdybych ji nevezla kočárek tak nevím jakby to vyřešila 🙂 pak ji malá začla brečet..viděla jsem jak je uhoněná..he...a byla jsem velmi ráda když jsem kočárek předala a vklidu si šla dom za svým velkým odrostlým chlapiskem 😀 ufff. 😀 tak já si klidně ještě aj počkám asi 😀

přijde přijde..nepřijde nepřijde... 🙂 šla bych jinak do práce.aby sme měli víc penízků a malý by aspon ještě trošku odrostl 🙂

ale samozřejmě...stále toužím ale počkám si 🙂

monaberuska1
26. feb 2010

mscat- jojo určitě. to chpau takhle jsme to meli puvodne v planu taky..ze pujdu do prace a aby jsme si mohli vzit hypoteku a meli sve bydleni.nakonec je to uplne jinka...ale tak i kdyz pujdem zas do najmu kdyby to tak skoncilo, tak az skoncim materske tak svoje bydleni mit budeme 🙂ale taky si budem muset pockat ale nevadi mi to 🙂

xena1
26. feb 2010

ahoijte kocky...podlhsej dobe...ako sa vam dari???co mate nove???

monaberuska1
26. feb 2010

xena- ahojky tay ses dlouho neukazal.. ale treba zas toto tema se kapku rozjede 🙂 docela dlouho stalo 😒

xena1
26. feb 2010

mona,ja celkovo na kona chodim menej,cez tyzden nestiham a vecer odpadavam skoro..skor cez vikend...ano trocha to tu viazlo...snad sa znova roztoci.... 🙂

monaberuska1
26. feb 2010

xena.. jojo tak to jsme dve taky odpadavam vecer casto pac mi je porad zle..ale josu dny kdy to ustane ale pak zas a bliju nebo je mi blbe od zaludku cely den no....

lenkaaninka
26. feb 2010

ahoj mscat pamätáš si ma ešte?
čo sa stalo je mi ľúto som to trošku sledovala držím palce a prajem vela životnej energie a z celého srdca ti želám nech sa ti splní to čo si praješ 🙂

xena1
26. feb 2010

mona,u man je to aj tym ze beriem utrogestan... 😉

monaberuska1
26. feb 2010

xena - tak to jo 🙂

mscat
26. feb 2010

lenkaaninka:jasné že si tě pamatuji.jsem zrovna dnes kukala na tvé album a na tvé holky tam 😉 máš už krásný břůšek.už víš co čekáte:? 🙂
a děkuji ti moc ...:-*..doufám že už bude jen lépe.snažíme se o to. 🙂

xenka:ahojky.tak jaká u tebe?

mona:no právě...my ted řešíme ...bud hypotéka bo nájem hned ted v březnu no.už se mi nechce čekat.chci už být ve svém at už by to měl bý zase nájem.co se dá dělat.v dnešní době když člověk nepodědí barák bo nevydělává aspon 50 litrů měsíčně..tak prostě s bydlením má smůlu.je to těžké.a zase...ted jsme si našli uplně nádherný komplet zrekonstruovaný byt 4kk...za 1 200 000.jen bysme vzali kufry a šli bydlet.je to uplně nádhera.kuchyn se spotřebičema vestavěnýma no prostě vše nové a za super cenu.a hned naproti kde bydlí kamoška ke které ted často jezdím...jenže...zase chcou dopředu tu provizi při podpisu že by nám byt rezervovali -to je nějakých přes 42 tisíc kč.jako kde to máme vzít.takže zase asi smůla.já fakt nevím jako už.všude chcou několik tisíc dopředu ale copak se mi to válí jen tak po kapsách či co? 🙄

lenkaaninka
26. feb 2010

nie nie neviem ale 9.3 idem na sono tak mi povie už čo a ako polovičiak stopercentne dúfa v chlapca šak nechám ho v tom dám ti potom vedieť..

držím ti palce
a pupok mám riadny neviem prečo také velké brušisko mi narástlo 😒

xena1
26. feb 2010

mscat,som rada ze pises....a ze si v poriadku...uvidis coskoro sa zadari...teraz mas velku sancu...vsetko zle je na nieco dobre...ja som po druhej IUI,dnes som 7DPO...tak uvidime...tentokrat som mala 2foliky a mm sa zlepsil spermio...tak sme zvedavi...beriem utrogestan a som z neho zblbnuta a hlavne ze sa mi chce skoro spat...a vy ako???
zlatko,zaloha sa dava vzdy...sksu si pozicat od znamych alebo nejakej nebankovky ak ti ten byt zato stoji,a vratis to z uveru...ja som to tiez tak urobila

mscat
26. feb 2010

xenka:no já vím že se záloha dává vždy 😒 ..ale jako 42 tisíc je dost a to si pučit?no to není kde.víš není nikde zaručeno že dostanem tu hypotéku víš 😒 já se bojím riskovat s penězma...nebo nakonec bysme byli zase v pr....víš kde. 😒 pučíme si...úvěr nevyjde a nebudem mít z čeho vrátit.mám z toho strach fakt. 🙄

xenka:noo...já právě se ted bojím aby se nám náhodou nezadařilo 😅 ..když sem teda jak se říká.."pohnojená"...ale myslím že nee...to by byla fakt haluz 😅
ale je super že už sem měla ovulku a ms..a čekám už na další ms..,mám z toho velkou radost. 🙂

tak ti držím velmi pěsti aby se už zadařilo!!! 😉 :-*

lenkaaninka:tak se budem těšit 😉
a bříško nemáš prosímtě až tak veliké 😉 ..třeba to bude fakt kus chlapa 😀

monaberuska1
26. feb 2010

mscat- no to máš pravdu. poku´d člověk v dnešní době něco nezdědí a nebo nevyhraje a nebo prostě nevydělá měsíčně bůhví kolik tak hold má s bydlením opravdu s,můlů asi jako mi...no ...ale jdi do nájmu klidmě jako....protože tady je to o nervy.....no mazec prostě..a nám ted nedaji hypoteku ani náhodou právě.....protože máme jetě 3 půjčky nesplacený ☹ nejsou velký ale josu prostě..takže nám zbývá bud prostě aby šli tchánovci dolůůůůůůů a když ne jdeme do nájmu... 🙂 😉 ale až po létě no 😖 takže já si ještě počkám musím..nic jinýho mi nezbývá....
ale moc ti přeji a silene ti aji zavidim ze uz jdete ted v breznu, zasloužíš si to protože sis tam vytrpěla své..vid ☹ 😖 takže já držím pěsti , no a stím bytem jako prodejem mas pravdu na zacatek chcou strasne moc a jako obyčejný lidi tolik nemají...nevím co si myslí teda... 😠 😠
jak dlouho vlastně bydlíte u té tvé mamky???mi tu jsme rok ale teda mazec..... 😔 😔 😔

xena1
26. feb 2010

mirka,tak to ano,pokial uver nie je isty...a to chce majitel???ved sa da urobit aj zmluva o buducej zmluve....
myslim ze pre teba by bolo fajn ak sa zadari...

mscat
26. feb 2010

mona:děkuji moc...ale je to tak.mladí v dnešní době mají fakt probléms bydlením.my máme teda jednu půjčku..ta se splácí.teda ne my..ale můj si ju vzal ani jsem o tom nevěděla.není to hodně ale i tak no.ale to by neměl být problém s hypotékou.jen máme ještě jeden menší dluh na paušálu...z toho mám obavy či to nebude problém protože můj úžasný chlap to nechal zajít trošku daleko. 😠 ..i přes mé každodenní připomínání a podobně.!nevím no.je to na ho..vno.
a proč u vás nejdou tchánovci dolů?víš mě se zase nechce moc do nájmu...my jsme totiž rozdali náš starší nábytek.takže nemáme ani skříně..ani sedačku..nebylo to kam dát tak jsme to blbci rozdali 😅 většinu nábytku.a zase se mi nechce dávat dopředu dva nájmy plus 9 tisíc ještě realitce 😠 ..furt někam strkat prachy a nemít vlastní bydlení.
nemusíš ani závidět..ještě to není jisté či ted v březnu 😅 ale v plánu to teda je...nějak to už vyřešit.můj musí ted po víkendu oběhat banky co a jak.pozjištovat a jdem do toho. 🙂
a vytrpěla to máš pravdu..a trpím jak pes....chci už mít svůj klid.sice se ted už delší dobu nehádáme s matkou...myslím že se už všichni snaží držet pusy...protože co se dá jiného dělat taky.

my tu jsme dva měsíce 😅 a stačí teda!bohatě!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre