Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
18. apr 2010

Jinak kdybych teda měla říkat příznaky krátce po ovulaci 😅
tak od 3DPO chodím co 20minut čůrat.Mám hrozně silný výtok,krémový hustý.Začli mě bolet včera bradavky.Jsem rozežrana..doslova rozežraná...že musím mít snad 3obědy ,2 večeře..do toho plno sladkého slaného...že už se na sebe nemůžu dívat jak pěkně kynu! 😠 😅
a nechutná mi cigareta.Jak mi ted zas chutnala tak už nechutná...

tak to by byli moje příznaky,kterým samozřejmě nevěřím..těch už jsem měla 🙂
tak jsem 6DPO..a čekám co z toho bude 🙂 😝

sonidlov
19. apr 2010

no mscat , ale toto začína byť zaujímavé nemyslíš? 😉

korenka
autor
20. apr 2010

mscat,toto je fakt zaujímavé,držím palčeky 😵

korenka
autor
20. apr 2010

a ešte som tu stále ja,čo sa snažím ako divá a nič!!!...takže neboj,ja tu budem asi ešte dlho... 🙂

deina2005
20. apr 2010

ahoj korenka stale ta tu pridem kuk.drzim prsteky a verim ze raz sa dockas

mscat
20. apr 2010

ahojte

soni,korenka: 🙂 noo...víte jak,radši si to nenamlouvám. 😅 a moc děkuji 🙂 ale s tou cigaretou to přetrvává...nechutná mi.
dnes jsem 8 DPO.A dnes mi bylo lehce nevolno z ničeho nic od žaludku.jsem to musela rozdýchávat.a točila se mi hlava.no chce se mi věřit že to vyšlo...ale nevěřím.
my se moc nesnažili...byl teda jen jeden sexík. 😝 😅

jinak můj grafík kdo by chtěl kuknout..
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

mscat
20. apr 2010

korenka:tobě držím velmi velmi pěstičky aby se vám už zadařilo.Moc Moc ti to přeji z celého srdce vážně!!!
ale ty si statečná...dočkáte se určitě!!!:-*

soni:jak se daří?jak se cítíš?nějaké nevolnosti??? 🙂

korenka
autor
22. apr 2010

mscat,no,ja už som nejak skeptická,ale netrápim sa,práve naopak,ak sa nepodarí do konca mája,tak v júni ideme na dovolenku do Egypta 😎
deina,jééééééééj,,to je milé,ako sa máš???aj ja si občas na teba sponiem,že ako to zvládaš so 4 deťmi...musíš mať doma veselo 😝
dnes som 18DC,IUI sa nekonalo,lebo som mala síce veeeeľkú sliznicu z liekov,ale folikul bol na pravej strane a ja mám ľavý priechodný,takže zase nič,už ma to nebaví chodiť po sonách,vyšetreniach,brať kopu liekov...zvažujeme nejak v júli umelé riešiť,ak nič do vtedy...

deina2005
22. apr 2010

koren no zvladam to v poho manzel je 6 tyzdnov prec takze som sama 😀 .koren mozno prave vtedy ked tomu tehu nebudes venovat tolko pozornosti tak prave vtedy to pride.mozno i na tej dovolenke.drzim palce.

korenka
autor
23. apr 2010

ďakuje deina,však budem informovať čo a ako
nejak to tu vázne,čo sa deje? 😨

certica22
24. apr 2010

Ahoojky chcela by som sa spýtať či ste mali priznaky už paru dni po Ovu ?. KRamy som mala 10 niekedy 12 sme spali s priateľom a spravil sa trošku domna....niekedy 15 sa to opakovalo..a to bolo asi 2 dni pred OVu keďže nemam pravidelnu menstruaciu tak na 31DC...ale chcela by som vedieť či už môžem mať nejake priznaky?lebo do pondelka mi je nejako divne som hrozne unavena...v pondelok ma celý den strašne bolela hlava pretrvalao to cely den a unava musim aspon každy deń si taku hodinku pospať..a pritom nikdy sa mi nestalo že by som cez deň spala... aj v podbrušku ma boli už asi celý tyžden taka ako keby paliva bolest sem tam..alebo pichanie aj to len niekedy.... a moje nalady o tom ani nevravim strašne ma vytačaju take uplne absurdne veci ..nechapem... vykend pred pondelkom som nema vobec chuť na jedlo a asi od utorka zase jemm toľko že ach jaaj aj križe a celkovo chrbat ma boli asi posledne dni ráno vstávam tak strašne dolámana .......nneviem čo si mám o tom myslieť robi to psychika?alebo mohla by som mať už priznaky..a kedy asi najskôr mi ukaže test ?lebo su aj tie čo ukažu aj 5 deň po ovu ..ale je to pravda alebo len reklama? taka som nedočkava že neviem čo už robiť.asi nevydržim do tej doby kedy maju dojsť kramy.. kujem za odpoveĎ a pekný deň 🙂

andy2306
28. apr 2010

Ahoj HOlky:
jak se máte,co nového?tady to nějak vázne,ne?to už se nikdo nesnaží-všechny už jste těhotné?
monaberuška-jak se máš,co nového?co těhulkování-víte pohlaví?a co tatínek-jak je na tom?

xeni-jak pokračuje tvoje těhotensví,doufám že je všechno v pořádku.
soničko-a ty co,jak se cítíš těhulko?
fly-zdařailo se?doufám,že ano-co nejdřív.
kessy-a vy co,jak malý-jak válčíte?páni-už má půl roku-to letí,co?tezka má z aměsíc už rok.Hrozné jak to uteklo.Hanička ted oslavila čtyři roky,už začínáme jezdit po výletech..bylijsme ve vyškově v dinoparku-tam jezdíme od jejich dvou let a stále ji to nepustilo.Už se naučila jezdit na kole bez zadích koleček-jen nasedla a jela jak kdyby to uměla vždycky.

korenka-a co ty?jak to vypadá?já ti přeju,aby dovolená nevyšla-aby jsiuž konečně byla těhulka.

andy2306
28. apr 2010

JINAK VŠEM PŘEJU KRÁSNÉ JARO A POHODOVÉ DNY-SLUNÍČKOVÉ.DOUFÁM,ŽE POČASÍ VYDRŽÍ JAKO JE TENTO TÝDEN HEZKY.ta zima byla nekonečná.

mscat
30. apr 2010

Oficiálně tady gratuluji mišce k Lucince 😵 narodila se jí přesně v den,jak mě Adrianek 🙂
ani nedá vědět potvůrka 😠 🙂

a ještě lucinka co jsem chodila ze začátku...už tu hodně dlouho nebyla...tak už určitě taky má holčičku.ale ta už se moc neozývá 😝

a hodně se začlo teda nějak rodit na to jaro... 🙂 to je miminek a miminek kolem. 😵 tak já mám v plánu a doufám,že porodím příští jaro 😀 😵 v létě už budu prostě těhotná!! 😀

korenka
autor
30. apr 2010

aj ja chcem do najneskôr augusta otehotnieť!!! 😵

peach
1. máj 2010

Ja sa hlasim, k tym co sa stale snazia. Tento mesiac mam stale este sancu. Momentalne mam 7DPO a teplota dnes druhy krat stupla na 37C, tak dufam ze sa niekto zahniezduje. 😵

mscat
1. máj 2010

peach:tak držím pěsti 😉 🙂

korenka:jasné...budem brzy těhulky to rozhodně!!! 😉 😵
a jak se daří?co nové??

já mrchuji...takže nic. 😝 😅 celý měsíc se ani snažit nemůžem...odjel mi chlap..ale já doufám že mi tentokrát teda ovulka dorazí zase až po 40ti dnech 😀 ted by se mi to hodilo 🙂 a pak jdu k dr.tak se na to vrhnem na plno a jak říkám.v létě budu těhu!! 😀 ..dr.mi pozjištuje přesně folíky jaké jsou 😀 a chlapa si přivolám a hotovo.nebudu furt čekat až se uráčí dojet!! 😠

korenka
autor
1. máj 2010

tak,mscat,nedaj sa!
ja čakám práve na mrchu,v utorok by mala dojsť a neočakávam nejaké zázraky,len čo dojde,ideme do ck zaplatiť dovolenku a dávame si pauzu do júla,a ešte týždeň po krámoch idem na prifuk vajcovodov,prehovorila som dr.,nech mi to spraví,nech mám istotu,že sú oba priechodné

xena1
1. máj 2010

ahojte babulky,tesim sa novej teme a verim ze vsetkym prinesie stastie.... 🙂

mscat
1. máj 2010

korenka: 😀 jasné. 😉
tak super...třeba dojedeš z dovolenky těhu 😉

xenka:ahoooooj moja zlatá!!:-*

xena1
1. máj 2010

ahojky mirka,ako sa mi mas,moja????co nove????

xena1
1. máj 2010

korenka,myslim na teba a drzim palceky nech je dovolenka plodna 🙂 ja idem v stredu na geneticke testy

xena1
1. máj 2010

som si az teraz uvedomila ze som si nezmenila profil na snazenie....hoci teraz je pauza.... 🙂

mscat
1. máj 2010

xenka:tak už je ok?myslela jsem na tebe:-*

u mě nové nic 🙂 😝
na měsíc nám ted odjel tatínek...tak jsme osiřeli..a budu si kupovat ovu testy a jdu na tvrdo na to 😀 už ne na haluz.tuto ovulaci otěhotním!! 😅
jinak nic.malý ted slavil 3 ročky..a doufáme že v červnu už půjdem někde bydlet .proto i ten můj chlap vzal tuto možnost odjet na celý měsíc..penízky by měly být! 🙂
a v úterý jdem k zápisu do školky 🙂

michalag
1. máj 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂

mscat si ma predbehla 😀

Malicka sa narodila 26.4.2010 o 23:25 s mierami 3270g/ 52cm ..... porod bol perfektny a rychly takze sme si nastastie bolesti moc neuzili 🙂 ... a prdstavujem vam nasu Lucku 🙂 😵

peach
2. máj 2010

Lucka je zlatucka, perfektna 😉

sonidlov
2. máj 2010

Ahoj Miška, Lucka je prekrásna. Som rada, že ste zdravé a prajem vám len t najlepšie do života🙂

mscat
2. máj 2010

miška:no ta je krásná,uplně úžasná panenka.

no to víš...já tě sledovala a hned jsem jásala že už jsi porodila 😀 😀 chi
tak prooomin že jsem tě tu předběhla ale já musela 😀 😵

je fakt nádherná.moc gratuluji ještě jednou a at jste zdravučký a at máš hodně mléčka pro Lucinku. 😉

mscat
2. máj 2010

je to takové dojemné..jak to letí.Sledovat vaše bříška..jak rostou pomalu pomalu..rychle 😀 a pak vidíme už ten malý uzlíček na světě.No je to prostě zázrak přírody!! 😵 Moc se těším 🙂

mscat
2. máj 2010

soni:a jak tobě se daří?a kde ty máš vyfotěné bříšenko?? 😉 no šup 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre