Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Právě proto říkám, že si naděje nedělám. Jo, v mém okolí je spousta holčin, co už to po vysazení nedostaly, ale já fakt nejsem narozená pod šťastnou hvězdou. A jo, MS normálně byla.

mscat
10. nov 2009

anieanne:tak byla normálně ms..tak si myslím že by to mělo být ok neboj 😉 i když je možné že ted se dostaví později třeba...já poslední dobrala na konci března....a ms dorazila až někdy v červnu a ještě divná...
😝 ale u mě je to složitější...

nechceš zkusit měřit tu bt třeba?jen jestli u tebe dochází k ovulaci víš.... 😉

cambina
11. nov 2009

ahoj 😉
svíčkovou mám ráda..mňam...
kessy...Samko je úžasný 😵
mscat..jaké jsou zprávy?

lenkaaninka
11. nov 2009

ahoj mscat ako?
ja mršinu ešte nikde a BT 36.9 tak som ako na ihlách..
ja ked som užívala HAK tak som ju dostala až za dva mesiace ale teraz chodí ako hodinky každych 30 dní

nemko
11. nov 2009

Baby co si myslite o tomto, dnes je tyzden co mi meska M, v pondelok som bola u gyn a povedal mi, ze endometrium mam 11,3mm, dnes som mala bazalnu, 37,1.V pondelok mi pichol vyvolavacku a mam cakat.V noci som sa zobudila na bolest zaludka a dnes mam od rana bolesti v podbrusku, ale nie take ako na menzes take ine a vrazaju mi az do chrbta.Myslite, ze mozem byt tehotna?Alebo sa moje telo uplne zblaznilo?Menzes mi takto dlho meska prvy raz.V septembri som podstupila neuspesne ivf a v oktobri som mala M nacas, po gyn stranke som o.k, aj cyklus bol ako mal.

cambina
11. nov 2009

nemko... a brali ti krev nebo jsis dělala test?

nemko
11. nov 2009

nebrali mi krv, doktor mi povedal, ze po vyvolavacke ked do pondelka nedostanem tak mam prist, asi sa mu to zdalo na tehu podla sliznice ja neviem, ja uz tomu ani neverim...test som si robila lenze ta ciarka je taka slaba a to bolo este v sobotu, dalsi budem robit teraz v piatok 13teho - bud - alebo to mi uz musi ukazat, aj ked ovu som mala okolo 23 DC - mavam 32 dnovy cyklus

lenkaaninka
11. nov 2009

nemko
mohla si byť tehu a doktor to podla normálneho vyšetrenia nemusel zistiť ja ked som bola s druhou tehotná tak som bola na vyšetrení normálnom a doktor ani nevedel že som tehu a to som bola asi v 3 tt a ani to nezistil ešte sa to tak vnutri nevyvyjalo aby to tak skoro zistil
tak možno aj si len je ešte skoro skus ten test a uvidíš

nemko
11. nov 2009

lenka skusim v piatok, dovtedy musim vydrzat alebo ma predbehne menzes, ved uvidim.viem lekar povedal, ze je este skoro aby nieco videl tak sme sa dohodli, ze pockame, ved cakame skoro uz 4 roky takze par dni ma nezabije 🙂

anieanne
11. nov 2009

mscat:
Zkusit to můžu, ale jsem děsný lajdák, určitě na to třikrát do týdne zapomenu..

lenkaaninka
11. nov 2009

anieanne ja som si nikdy nemerala BT ale stále som si po tie roky myslela ked som mala ovulku že som poprechládaná až teraz som sa v poslednej dobe začala o to zaujímať ako to všetko funguje
a nakoniec to bola vždy ovulka a nie prechladnutie 🙂
čudujem sa že mi to neprišlo divné vždy v ten isty čas
a kupila som si ovu testy a presne to potvrdilo a teraz sme cez ovulku sexovali a možno sa to aj podarilo
😉
len viem že ked si tehu tak teplota je okolo 37 alebo tak okolo a viac

mscat
11. nov 2009

ahojte holky
nám nešla až do tří elektrika 😝 😝 😝

anieanne:já se z tebe picnu 😀 😀 😅 ještě,že si to přiznáš 😀 😉

lenkaaninka...cambina: 🙂 zprávy žádné ...nic moc nového...přiznám se..testík jsem zkusila..zatím nic.jsem teda asi 9dpo.teplota dnes 37.

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mám tam dole tlaky sem tam..jak kdyby chtělo něco ze mě vyletět 😝 jinak sem tam pichá v břichu..jednou na té straně pak zase na druhé...poslední dva dny bolelo břicho jak na mrchu už jsem myslela že bt klesne totálně...ale přestalo to tak jsem zvědavá. 😅
a jinak se furt cpu... 🙂

a jinak co vy nové? 😉

lenkaaninka
11. nov 2009

mscat tak ja mám tiež pocit ako by mi malo brucho prasknuť ale rozhodla som sa že testnem
mama mi donesie testy lebo som na pn a nedostanem sa z domu tak som si to takto zariadila
ale mám aj strach že sa teším zbytočne ... 🙂
tebe sa tá teplotka dobre drží paráda...že by?
mimochodom teraz som dojedla 😀

lenkaaninka
11. nov 2009

mscat už som testla ja tam vidím tienik tak uvidím zajtra
lebo som to ocikala teraz nebolo to ráno to zo zvedavosti ale myslím že je to tam 🙂
uvidím zajtra 😉
podla mojich výpočtov by som bola 2tt
uvidím ráno

mscat
11. nov 2009

lenkaaninka:
počkej a testovala jsi teda?? 🙂

moje mamka byla dopoledne taky ve městě...jenže ona netuší ani že by sme chtěli miminko 😅 🙂tak té bych neřekla...ona by mě totiž řekla že nejsem normální..dobrý ne? 😅 😝

tak šup jsem na tebe zvědavá?a kdy máš vlastně dostat ms? 😉nebo spíš nems 🙂
no ta má teplotka...no nevím nevím... 😝 😅
holky v grafech tam mívají i lepší teplotky krásně vysoké a najednou bum..v den ms klesne o např 0,4...a tak to vypadá třeba nadějně...
takže ta moje nic moc asi 😝 😅 🙄

no důležité je aby neklesla...uvidíme 😅
no já jsem ještě jest nepřestala 😀 😝
myslím že za těch pár dní mám už nahoře aspon další dvě kila...hrůza fakt..už jsem jak kulička 😠 😖 😅

lenkaaninka
11. nov 2009

zajtra mám dostať čiaročka bola slabá ale je
môj mm povedal ked mi donesieš papier od dokiho tak potom tomu uverím on sa tomu prd rozumie
moja mama ma v tomto velmi podporuje aj otec aj mm
ale čo sa týka svokry to vôbec ta asi odpadne (nech)
no ja nemám stále 37 som ešte nemala

mscat
11. nov 2009

lankaaninka: 😵 😵 super... 😉 tak doufám že bude silnět ale věřím že ano 🙂 nechceš dát do albumu...já bych tak moc ráda kukla 😵 😵
a dělala sis mamatest nebo citlivost 10?

moja mamka moc nee....ona totiž není typická babička 😅 má ještě 6ti letou která ted začla chodit do první třídy..takže babičkovství ji není vzácné protože sama má doma s ní velmi veselo a je uhoněná až až 🙂

a právě vidí totiž...že já jsem vlastně stále sama většinou bez přítele..a taky že malý je celkem divoch..tak mi radí že spíš až by byl starší víš..že až by měl větší rozum.že takhhle mě jinak klepne pepka 😅 🙂
ale mrzí mě..že právě není ta typická babička..která by si užívala vnuka...no ale je to tou segrou..to je strašný divoch taky a drzá je až až.tak se ji nedivím ani.je ráda když Sabča zalehne a mamka padne hned po ní do pelechu... 🙂

taky nic moc vztah s tchýní?? 😅 😝

lenkaaninka
11. nov 2009

no také babičky už asi neexistuju mám taký pocit aspon ani u mna nie no mama ako tak ale tiež má svoje starosti a zdrav problémy
ja som mala prvu ked som mala 21 druhú za 4 mes po porode
ale super ked je blízky vekový rozdiel teraz su stale spolu a rozumeju si
zajtra dám do alba lebo su pri mne deti a bojím sa aby to zatial svokre nešplechli do tváre lebo už to tu vykrikujú beztak a neviem odkial to maju už o surodencovi snívajú pol roka

citlivosť 10 ale to som len zo zvedavosti rýchlo ocikala
mne sa páči vyraz tchýne to je perfektné 😀
ta moja je ako zo zlého sna ale ozaj koza to je 🙂

mscat
11. nov 2009

😀
počkej takže v 21 si měla první dceru a otěhotněla si za 4 měsíce po porodě 🙂
tý brdo..jak si to zvládala s tak malýma dětma...věřím že ted je to super..že mají k sobě blízko.. 🙂
no já vždycky říkala...že první jedno trošku odchovám 🙂 a až tak za ty 4 roky další.ale už si přeji spíš po těch 3 letech..ale to se mi už nesplní 🙂 nevadí. 🙂

jak jsou staré dětičky?..to je pěkné že si přeji sourozence..takže jsou to holky jo? 🙂
no mě malý říká že si koupíme holčičku miminko😀 tak když chce holčičku... 🙂 mě je to fuk..já bych brala i druhého chlapáka 😉 stejně to budou všechno chuligáni 😀

že koza 😀 to hodně bývá že s tchýní nejde vyjít 🙂 já na ty maminy od přítelů nikdy neměla štestí...vždy jsem jim synáčka kazila ...hrůůůza. 😝 😅 jak kdyby už sami nebyli skažení dost 😀 a ještě víc jak já 🙂

no jo...ale ted už možná chápu..žárlivé maminy na synáčky....já asi budu taky. 😅

lenkaaninka
11. nov 2009

teraz v lete som mala 27 a jedna mala 5 a druhá 6
bol to záber ale čo už som mala robiť ako prišlo tak bolo a ešte jedna perlička :
s mojim terajším mm som sa poznala 4 mesiace a otehotnela som a teraz sme malí výročie 6 rokov svatby
ja by som samozrejme chcela velmi velmi chlapčeka tak som pre to urobila čo sa dalo a uvidíme 🙂
tá moja je zásadne proti mne aj ked poviem že rajčiny su červene ona že fialové a je to tak

no moje dievčatká nebudu mať žiadnych frajerov až od 18 🙂 😉

mscat
11. nov 2009

lenkaaninka: 🙂 tak to jsou taky v tom dobrém věku. 🙂 ale je super..že ted mají jedna druhou..si vyhrajou ne? 🙂
ta starší už chodí do školy?
já znám hodně holek tady v tom věku...jsou ty tvoje taky také urážlivé a chytré..že ví všechno nejlíp? 🙂
naše Sabča jak začla ted chodit do školy...no to je hrůza,to je drzé,chytré oprsklé...zvyšuje hlas na mamku...bych ji čunu už vypleskala když tam dojdu .to je síla...malého si vubec nevšimne...že nechce aby tam byl a tak...tak je oškilvá taková protiva. 😅 😝

jaj...to je pěkné ale ža vám to vydrželo a drží stále 😉to je super. 😉
no...tak já..ehm... 😀 otěhotněla ani ne po dvou měsících chození 😅 😝 v červnu jsme se dali dohromady a na konci července už jsem byla překvapivě těhotná. 😅
akorát s tím...že to nebylo s tím správným chlapem 😝 🙂

ale ted už super...ted už toho správného chlapa mám-doufám 😀

aha...takže máš taky zajímavou tchýni 🙂a jak to vidí manžel....štve ho to nebo tak.?🙂

jj ...dievčatka beztak budout mít zapálená lýtka už ve 14ti 😀 😉 známe víme.
tak u mého synáčka už je to pomalu ted..ten je z ženských hotový..typický chlap 😀 😝

a ty si taky v létě?aj já 🙂

m.o.n.i.k.a
11. nov 2009

Ahoj mscat
tak moje mamka nebylo proti na druhé, ta je ráda jak bude mít u sebe Lukáška a pokochá se taky druhým, malý je na ní strašně upjatý je sní často a nikdy se mu odtama nechce, vždycky, že tam bude bydlet 😀
Za to babička, že máme čas, že nemáme bytu a chceme druhé až bude byt a jak jsem otěhotněla tak říkala, jak si neseženete byt tak v tom malém budete trpět a tak, tak měla kecy a ted jak máme byt, tak je štastná i za nás, že nám to tak krásně vyšlo a mimčo si přivezem už do svého 🙂
Nevím jak bychom to dělali se stěhovat znova do podnájmu 😀
A jak ty jinak? Zkoušela si , nebo budeš zítra zkoušet? A co nového?

mscat
11. nov 2009

moni:ahojky

všechno vám krásně vyšlo a moc mě to těší..že miminko přivezete už do svého. 🙂 😵

všechno se dá zvládnout...v to věřím 😉

tak můj malý taky furt babička babička...a na mě si ani nevzpomene když už je tam 😀 😝

Tak já zkoušela a zatím nic zřetelného...stíny vzpomínat nebudu jak už každý ví tady,mám je pořád 😀 😝
tak ještě počkám..další zkusím v pátek.pokud se teplota bude držet...uvidím...už mám jen jeden 10 citlivost tak chci pokčat další kupovat nebudu.. 🙂 😝 sice pak mám ještě v zásobě dva mama testy a pak ještě nejaký ale neva 😀

lenkaaninka
11. nov 2009

zle jej vychádzajú roky tak až na rok v sept.
presne si to vystihla všetko vedia všade boli o všetkom sa vadia ale ja som flegmatik mna máločo rozčuli
moj mm sa stavia k nej ako mrtvy chrobák ale mna vo všetkom podporuje tak to si na nom cením 🙂
a terajši partner chce babatko? či ako sa k tomu stavia?

mscat
11. nov 2009

lenkaaninka:aha..
tak to si dobrá že tě málo rozčílí...to já jak kdy...někdy by létala snad i televiza z okna 😀 😝 😅
to je dobře že tě podporuje.. 😉

jj...Luky se k tomu staví super..na to vlastně že je mladý 🙂 prý jsem jeho splněný sen po kterém toužil od té chvíle vlastně co mě poznal 😀 ale já na něj tehdy uplně kašlala 😀

chtěl by miminko...tak střízlivě by ho chtěl.... 🙂 my jsme doted čekali na ovulaci...a říká prostě až přijde tak přijde a budem rádi.když nepřijde nějakou dobu tak je ochotný jít na spermiogram a dál to řešit 🙂
a jinak se k tomu staví dobře 🙂 malého bere za svého...zbožnuje ho a dokáže se mu věnovat celé dny když je konečně doma 🙂
a navíc...víš co stále slyším od lidí tady...jak malý nemá z maminky vůbec nic že je uplně celý tatínek.ale uplně 😀 😉 😉 to je sranda že? 🙂

lenkaaninka
11. nov 2009

no tak teda ty nemáš žiadny problém 🙂
to je super ked chce aj dalej to riešiť keby to prirodzene nevyšlo...
toho môjho by som nikdy ale to nikdy nikam nedostala to vážne... 😠
neboj niekedy aj ja idem z kože vyletieť...
a mimochodom zasa som jedla 😅
a len kysele a kysele zajtra si dám kupiť ale štyri acidka
ja som teraz na pn lebo som mala zapálené priedušky tak som sa pchala antib. a všeličím ale už je to o 50 percent lepšie. Samozrejme že už pre istotu nič nejem a skúšam čajíky. Ale do práce sa mi nechce tak si ešte pomarodujem.
aj deti mám skoro stále choré

stále som bud na očr alebo PN tak taký som ja pracant

aj tretie by som chcela preto lebo ja som na ne sama, všetci pracujú tak od sept. mi nemá kto malu vodiť do školy tak to som si ja tak naplánovala
🙂

sonidlov
11. nov 2009

baby poradte čo to môže byť. Bolé ma už dva dni podbruškoa kríže a maličko som začala špiniť.Môže to byť silná ovu , alebo zahniezdovanie?

andy2306
11. nov 2009

soni-ahojík-já ted po mentruaci taky skorot ýden špinila-a bolelo mě to jako na mrchu.jistě to byla ovlulka (v mém případě zahnizdovaní ne,když se nesnažíme)no ut ebe to tak byt může,který den cyklu jsi?přeju ti moc štěstíčka.

korenka-tobě taky,moc moc moc....jak to vypadá sváma,co u toho doktora,jak jste se domlouvali po vánocích,docházíš tam pravidelně nebo jak to máte?myslím na tebe 😉

vidím,že tu rozebíráte tchyně-a jedna vedle druhé hrůza.no já tu svoji musím pochválit.když jsme tam bydleli před 4 rokama tři měsíce s čerstvě narozenou haničkou,tak to neklapalo.to nedělá dobrotu bydlet pohromadě,ale jak bydlíme sami a jen se s nima navštěvujem,tak máme skvělé vztahy-mám dobrou tchyni anevyměninal bych ji ani za nic. 😉

kessy-je tak nádherný tvůj maličký,zlatíčko hodné!jsem ráda,že máte tak hodné miminko.a taky jsem moc ráda,že už jsi v pořádku.......doufám,že všechny nemoci se ti už vyhnou a budeš si mateřství už jen užívat.a jak tozvládáš,jsi spokojená?
u nás v podstatě nového ni-min.týden jsme byli u zubáka a udělal mi to nějak blbě,tak tam zira jedu znovu-mi v tom vyvrtaném zubu škube,tak mám fakt radost ☹ 😒 snad to přežiju.TERINKU si berem sebou,haničku pohlídá právě TCHYNĚ 😉 jinak my dobrý-jsme zdraví,v pátek jdeme na poslední hexavakcínu amáme pokoj,ale terezka je snáší na jedničku.a co kessy,kojíš?rozjelo se to?doufám že jo-a pokud ne,tak si z toho nic nedělej,svět se nezboří.
já ani nedoufala,že budu kojit-u haničky to nešlo-a ted kojím,kojím a kojím.jsem ráda-je to hlavně hodně levné,rychlé 😉 a asi aj dobré-terince šmakuje 😉 tak se ozvi a napiš toho víc.at víme 😉 🙂

xena1
11. nov 2009

ahojte kocky...ako sa mavate?nova tehulka na obzore?mscat,ako si dopadla?soni, kolky DC si?moze to byt hocico,ja mavam taku ovulku...

mscat
11. nov 2009

lenkaaninka: 🙂 jojo..on vlastně řekl...že až já budu mít konečně tu ovulaci a dr mi potvrdí že já jsem ok..tak pujde na zjištění on,jak je na tom.takže super 🙂

jsem ráda...my si z toho děláme srandu..já mu řeknu že má beztak spermie na prd..že i když jsem měla ovulaci že beztak chuděry chcíply hned na začátku 😀 tak on mi na to řekne,že určitě tam mají ve mě špatné prostředí udělané..že za to budu moct já pokud chuděry nevydrží 😀 a ták no tak sranda 😀

tak jsme se nakonec shodli na tom,že teda uvidíme jak byly šikovné 😉

¨no já vím,že někteří chlapi by nešli... 😝 což je škoda...však uvidíte 😉 😉 jak dlouho se vlastně snažíte?

a tom jídle... 😀 tys zase jedla...a já ještě normálně nepřestala 😅 😝 jsem telefonovala s mojím přes webku a jsem si mu stěžovala že jen "žeru" 😝 😅 říkal že to u mě není normal.tak bud sem vadná nebo nevím fakt.
jo a ozývaj se mi prsa...což u mě taky není vubec zvykem ale to už bude beztak vsugerované 😀

aha..takže ty to máš tak naplánované 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre