Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
28. dec 2009

moni:no to jo 😝 já se nerozčiluju..mě to spíš vytáčí a fascinuje naprosto 😝 😅 😖 matka furt mluví o tom že teda musím sabinku respektovat a spol.já to dělám..ale jako abych si nechala mlátit děcko a dívala se jak sabinka je těžce oprsklá a nikdo s ní nic nedělá.jako to hubu držet teda neumím a taky ani nebudu.
my se jí věnujem...její tatínek má klid celý den na válení u televize,matka má klid na televizu v kuchyni,brácha u sebe v pokoji..a my...?my máme obě děcka v pokoji a věnujem se jim...pak jdu zametu celý barák,uklidím..a ještě jako si mám nechat srát na hlavu..že musím pochopit sabinku.no jako každý brání své dítě ale odsud podsud teda.matka to převelice přehání...nic ji neřekne hollka si fakt dělá co chce.malému nepučí svou hračku,a ještě bere i malému jeho a vzteká se že on ji to chce vzít.nakonec se nase..e a třískne s dveřama vyplázne na mě jazyk a když ji tatka chce dát na zadek tak ho skope do noh.jako to je normální.co té holce dovolují..už by byla tak spleskaná že by si ani na řit nesedla ode mě!a matka dojde a řekne že musím chápat že je to pro ni nezvyk...no panebože..viíš co..síla teda vážně.a to jako držet pusu nemůžu prostě.

a to teda můžu říct že jak je muj malý mladší o 4 roky tak má snad víc rozumu jak ona.dojde za sabinkou..sám ji donese jednoho plyšáka,on si vezme druhého dá ji pusinku a jde.
a ona?katastrofa.

Moni bydlení si asi začnem vyřizovat v únoru.až budem mít něco našetřeno trochu na účte. 🙂
tak doufám že nám schválí hypotéku...a že to nebude problém a zmiznem odtud a budem si dál užívat našeho soukromého poklidného života!! 🙂 😅
určitě kuknu jdu na to..

já sem chtěla taky dát fotky ale ještě jsem se k tomu nedostala je jich dost a moc práce než to všechno zmenším 😅 😝

m.o.n.i.k.a
29. dec 2009

mscat, neboj za chvíli budete ve svém. To si nevybereš jak musíš být u mamky a barák plný lidí. U nás to bylo jiné, nehádali jsme se, ale nějaké to napětí tam bylo. Mamka naopak malého rozmazlovala a ták, tak mi to vadilo, protože byl pak rozežraný a nechtěl poslouchat. No snad našetříte a brzy se odstěhujete. Ale ten majitel vás tam taky mohl ještě na chvíli nechat 😒 drž se..

mscat
29. dec 2009

ahojte

Moni...no my spíš vyměnujem názory no 😅 😝 tak tady se malý nerozmazluje..tady spíš sabinka a malý je vetřelec asi mám pocit.

a děkuji...

jinak já pokračuji takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

anieanne
29. dec 2009

Dobré ranko holky 🙂

Tak mám radost, volala jsem dr. na výsledky a mimís tam ofiko je 😵
Jinak mám výsledky v pořádku, prý tam byl jen nerozjetý náznak zánětu, jediné co, tak mám míň krevního barviva, ale stačí jen doplnit železo a bude to ok.

michalag
29. dec 2009

Ahojte 🙂

mscat 🙂

anie, blahozelaaam 🙂 😵

xena1
29. dec 2009

ahoj miska...

mscat
29. dec 2009

anie:tak super gratuluji 😉
miška 🙂

m.o.n.i.k.a
29. dec 2009

mscat, tak hlavně at jste brzy ve svým a v klídečku 🙂
anie velkááá gratulacééééééééé 😵

cambina
30. dec 2009

ahoj 😉
tak to je fajn, že máme další těhuli...
mscat...teda to jsou nervy...vůbec nezávidím

michalag
30. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

mscat, krasny grafik 🙂 😵

mscat
30. dec 2009

ahojte

moni:děkuji..už aby to bylo.

cambi:no taky není co 😅 🙄 ..jsou to nervy no.snažím se být většinou zalezlá s malým v pokoji hrajem si s dárkama co dostal nebo koukáme na televizku nebo jdem na procházku a snažím se aby sme se nehádali.z mé strany je to v poho ale matka furt se míní popo z té sabiny to je strašné.

miška: 😵 😉 děkuji
jak se daří?

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

xena1
30. dec 2009

mscat...vyzera to dobreeeeeeeeeeee...

michalag
30. dec 2009

mscat, nestaci ked sa snazis len ty, bohuzial ☹ ... ale je super ze sa snazis vyhybat hadkam 🙂

Uz tu davno nebola kessy a korenka, boh vie ako sa maju

cambina
30. dec 2009

mscat....a jak to vypadá z vašim vlastním bydlením? tzn. že chcete nějaký další podnájem nebo si chcete koupit byt?
na moje nervy by to teda nebylo

cambina
30. dec 2009

ahoj miško

cambina
30. dec 2009

korenka a kessy tu byly před Vánoce
kessy se s malým mají dobře a korenka má ted pauzu se snažením

mscat
30. dec 2009

xenka:zatím ano 😵 🙂 děkuji

miška:já vím že nestačí když jen já ,ale tak aspon já...když už nikdo jiný. 😅

cambi:koupit..určitě koupit..už žádný podnájem.to nehrozí to už by mě kleplo zase se někde stěhovat a navíc nekradem.to se dává zase několik nájmů dopředu a minule jsme dali přes 35 tisíc jako.a kde to máme furt brát no ne? 😅 ted už jen koupit..chcem velkou hypotéku a mít klid. 🙂

ani si nedokážeš představit jak si to moc přeju..to je ted momentálně moje neujvětší jediné přání..teda pak hned miminko..ale nejdůležitější zatím vyřešit bydlení. 🙂

mscat
30. dec 2009

a tady to mi asi zítra bude říkat že jsem těhotná..to je sranda jak to hezky vypadá 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

xena1
30. dec 2009

mscat...ktovie...mozno si 😀

mscat
30. dec 2009

xenka:no to určitě 😀

navíc si pořád nemůžu najít čípek 😝 hmm přece po ovulce by měl být už dole a při případném těhu uplně nacpaný dole a trvdý.já ho tentokrát nemůžu nahmatat což je divné teda.akorát co mám je mnoho krémového výtoku..ale tak to většinou vždy .i minule po ovulce to taky tak bylo.ale to jsem si teda i ten čípek nahmatala,byl hned dole a tvrdý jak kámen.ted nic. 😝

mscat
30. dec 2009

super..tak jsem na WK smazala jednu teplotku která nebyla důležitá a asi ho trošku mátla...a ted to konečně přeskočilo kam mělo... 😉

mscat
30. dec 2009

cambi:Všechno nejlepší tvému malému k dnešnímu svátečku 😵 😉

cambina
30. dec 2009

mscat...děkuji ti...bohužel malý je pryč ☹

remeli
30. dec 2009

ahojte 😉

mscat
30. dec 2009

cambi:no to mě taky napadlo že ho máš vlastně pryč ☹ ..kdy ti dojede?on nebude s tebou na nový rok? 😒

remeli..ahojky

sonidlov
30. dec 2009

vsetkym prajem stastny novy rok

andy2306
31. dec 2009

HOLKY
* PŘEJU VÁM DO NOVÉHO ROKU VŠE NEJLEPŠÍ,HLAVNĚ ZDRAVÍ*doufám,že pro všechny snažilky bude pozitivní 😉 😉
UŽIJTE si poslední den v roce co nejlíp.my jdeme za chvilku slavit k manželovým rodičům-sejdem se tam všichni.a večer pak budem pěkně sami dva,jak děcka usnou.je to ted fajn když je doma,a má na nás čas-vztah jen kvete.horší bude,až zs půjde do práce,to asi aj obrečím ☹
mscat-tak to je mazec tam s tou sabinkou vaší...to je fakt rozmazlenec.ale to ty neřeš-jen si bran své dítě-já bych taky vždy bránila svoje dítě-pokud by bylo v právu.pak vypadnete,a at si tam s ní mamka válčí jak chce.jestli ji v patnácti bude posílat do pr...jak jsi psala,to už je její věc.hlavně že malý bude vychovaný.
já bych si do svých děcek nenechala kecat,tak si nenechá ani tvoje mamka-ale je fakt,že malý je její vnuk-a ona se k němu chová škaredě.to by mě teda od babičky velice mrzelo.nám naštěstí děcka babičky rozmazlují,jak to má byt-na výchovu jsme tady my 😉
terezka už bude mit sedm měsíců-to letí.jste to se mnou tady prožívali-těhu,porod a tak-tak vám chci za tento rok poděkovat,že jste tady byli-hlavně KORENCE,CAMBI,fly,KESSY,SONIČCE,MARTIČCE....

andy2306
31. dec 2009

VŠEM NEJ NEJ NEJ NEJ PŘEJU.A DĚKUJU 😉 JE S VÁMI FAJN NĚKDY POKECAT.MSCAT-vše bude lepší,neboj.rok 2010 bude určitě lepší jak tento byl....
xeni-přeju at se zadaří.kessy-přeju at malý roste a je zdravý,hodný..at vám to klape.fly-tobě úspěšné dokončení studia.m.o.n.i.-tobě pohodový konec těhotenství a snadný a rychlý porod.cambi-tobě spokojenější vztah a prostě lásku,kterou si zasloužíš.micha-tobět aky vše nej,at se miminku v bříšku daří.korenka-tobě pevné nervy na všech těch vyšetřeních-a brzy //.prostě všem nej nej nej v novém roce.ahoj holky

michalag
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti.

vsetkym snazilkam prajem aby im rok 2010 priniesol co najskor krasne // 😵

xena1
31. dec 2009

vsetkym stastny novy rok....andy,soni cambi,mscat,miska....proste vsetkym....a nech nam tato tema nezanikne...piste...piste...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre