Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

foaji
21. aug 2011

@momamo No právě stojí kolem 400Kč. Proto jsem si pročítala tolik diskuzí, jestli to má vůbec cenu 😀 Vydrží mi tak 2, 5 měsíce 😉

foaji
21. aug 2011

@momamo A ten čaj bych určitě pila sypaný, bývají účinnější než ty v sáčcích 😉

petulak1988
21. aug 2011

Ahoj holky mohu se k vam pridat??

labanka
22. aug 2011

@petulak1988 vitaj 🙂

maciatko248
22. aug 2011

@petulak1988 Ahojky urcite sa mozes pridat :o) tiez sa snazite o babetko? a pozeram podla fotocky uz jedno mate 😉 takze druhe? 🙂

zuzkag2
22. aug 2011

@vierkapierka ahojcek, tak aky bol predlzeny vikend? oddychli ste si? 🙂

zuzkag2
22. aug 2011

zienky. tak som si zasi asi nasla najeky priznak tehu...ale uz som "neveriaci tomas"....som cca 7DPO, a mam zaludok ako na vode...od rana ako som sa zobudila mi je zle...tak neviem ze ci to nemoze byt tehotenska nevolnost, ale ta sa zacina zvacsa az ked meska ms, nie? juuuj, keby to ta vyslo....

labanka
22. aug 2011

@zuzkag2 cau zlaticko, tak dufam, ze to bude tehu aj v tvojom pripade.... ja pre zmenu nemam nic, trosku bielunky vytok 🙂 segra mi kazala zmerat teplotu kedze som cca 8 DPO ak bude 37 tak som tehu
ale rano som nemala odvahu 😉 no chapes? ciste psycho

saxana123
22. aug 2011

@labanka ja som tiež nemala nad 37 a tehu som bola, tak neviem či je to tak spoľahlivé 😒

labanka
22. aug 2011

@saxana123 fakt? tak teraz si mi dala 🙂 a ake si mala teda priznaky?

adele15
22. aug 2011

kocky tak sa k vam teda pridavam aj ja 😉

zuzkag2
22. aug 2011

@labanka 🙂 no ja sa ti nedivim, ze si nemala odvahu...ved ja nemam doma ani jeden test, a normalne sa bojim si ho ist kupit, a vobec ho robit, co sa bojim, ze bude negat. takze uplne psycho aj u mna 🙂))
ale slniecko, keby to vyslo, tak sme tehu naraz 😎 to by bolo 🙂

labanka
22. aug 2011

@zuzkag2 to by bola maximalna parada Zuzi moja
ja nekupujem nic, necham sa prekvapit - dufam ze prijemne

saxana123
22. aug 2011

@labanka hej, v deň keď mi prvý krát TT ukázal // som mala 36,9 a rovnako aj 2 dni pred tým. Tlak v podbrušku, sem tam pobolievanie, prsia vôbec a inak som sa necítila predmenštruačne 😎

mamoo
22. aug 2011

@labanka akurat som dosla od dokiny a s tou teplotou nie je tak, ze ak mas teraz 8DPO a teplotu nad 37 tak si tehu. ono vraj BT vystupi v den OVU a potom sa stale drzi kolo 37 az do menzesu, takze preto aj ja mam stale nad 37, lebo mrcha este neprisla a tak teplota neklesa, ale to este neznamena ze som tehu.... dokina nic nenasla zatial a to uz mi meska tyzden.

mamoo
22. aug 2011

@mochenkaa @momamo @soni1 tak dom bola na gynde a aj napriek tyzdnovemu meskaniu este nic nebolo vidiet a kedze su testy negativne, mam pockat este tyzden a pak prist, ze by mi dala vyvolavacku na mrchu :( no nenasere? uz som sa tak nazhavila....

momamo
22. aug 2011

@mamoo nhoo mojka neboj uz si len povedat ako bude tak bude ...Ale verim ze mrchu nedostanes a co chvila sa budes tesit z malej fazulky🙂 Vela stastia a ocakavame stale info🙂 a ake testy si skusala..??

momamo
22. aug 2011

@zuzkag2 Ahoj drzim palce aby si bola tehu, vela stastia🙂 a hlavne psychickej pohody🙂

momamo
22. aug 2011

Kocky moje myslite ze je dobre uzivat mamavit + kyselinu listovu??? Vase nazory ....🙂

momamo
22. aug 2011

@momamo alebo kombinacia FEMIBION 800 + ALCHEMILKOVY CAJIK🙂

mamoo
22. aug 2011

@momamo testy Dr.Max a este akysi z tejto lekarne, ruzovy, vraj ocikat priamo pod prudom mocu., ale taky uz nikdy nechcem, niet nad palicku co ponoris do pohara 🙂

momamo
22. aug 2011

@mamoo zlata🙂 a mamatesty si skusala...??? a citala si co som pisala...co si myslis o kombinacii femibion 800(kyselina listova) + alchemilkovy caj???

mamoo
22. aug 2011

@momamo mama test kupim ako dalsi v poradi 🙂 ale az na konci tyzdna, pred navstevov gynek.
ja som doteraz ten caj nepila, ani ho nepoznam, ale kyselinu beriem uz teraz - od ElastinuQ, co vyrabaju aj gel proti striam.
ale dnes som sa dokiny pytala, ako je to s BT a odporuca sex od 11 dna cyklu, tak kazdy druhy den,
BT je 36 cosi a v pred OVU (12-24h vopred ) vystupi minimalne o 0,4 stupna.
avsak ked uz vystupi, tak to je uz skoro neskoro 🙂 alebo tiez najvyssi cas, nieco riesit xixi
potom uz to moze byt aj zbytocne

momamo
22. aug 2011

cize od 11 dna po skonceni mrchy hej a kazdy druhy den🙂 Pojdem dnes do lekarne a opytam sa ochotnych tetusiek ako to je ci sa to moze teda kombinovat ...Ja si nejdem meriat BT lebo tym sa budem len zbytocne stresovat a vsetko ... Uz som si povedala musim byt hlavne na klude nemysliet tak na too .. 🙂

mamoo
22. aug 2011

@momamo taaak taaak

zuzkag2
22. aug 2011

@momamo jeej, ty si skvela, dakujem 🙂
inak, co sa tyka tych vitaminov, ja beriem len kyselinu listovu, k mamavitu som trosku skepticka, resp. vseobecne k uzivaniu syntetickych vitaminov...ale to je len moj nazor...
ty beries vitaminy?

momamo
22. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi nie neberiem len som zacala byt tu alchemilku a k tomu by som chcela este pripojit kyselinu listovu tak uvidime, ale hlavne musim zistit ci ich mozem obe brat naraz🙂 My sa snazime 5 mesiac a nic, viem mozno si nikto povie ze to je malo, ale sme mladi, dufam ze aj zdravy ludia a nedari sa..☹ tak som si povedala ze idem na vitaminy a hadam tie uz pomozu ...

b.bardyova
22. aug 2011

ahojte pripajam sa k vam....aj my sa s manzelom sazime🙂 par mesiacov a beriem babyplan neviem ci to je fajn ale doktor mi to odporucil.....a zatial nic tak uvidime.....a momamo a na co je dobra alchemilka?

momamo
22. aug 2011

@b.bardyova https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/je-vhodne-denne-pitie-alchemilky/ mojka tu mas tento link tak si kukni, aj vo fore je toho vela ked si das vyhladat...Mas to tam presne vsetko popisane...

mamoo
22. aug 2011

@momamo 5 mesiacov:( to uz by som bola naprasky. ja mam pocit ze mi v zivote vsetko musi vychadzat tak ako ja chcem, a tiez si hovorim ze sme mladi a zdravi ludia.... tak preco nie!
ale hold ten hore ,lebo priroda, je niekedy silnejsia.
ono sa to vsetkym hovori, nemysli na to a ono to pride, ale kazdy pritom vie, ze to sa neda nemysliet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre