Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
15. dec 2012

@surikatka200 : nám brzo, hned na 2. pokus. Já brala x let HA, tak si myslím že bylo tělo pak jak pohnojený když jsem vysadila. Tak v hormonech se já vůbec nevyznám. Jen poznám na sobě PMS, takže jeslti budu př. týden protivná, tak mrcha dorazí pak zaručeně....

lienka19881
15. dec 2012

@surikatka200 no ved to ano, len ty si napisala ze nastupuje estrogen, lebo si myslis ze prisla ms,nie? Ja som len povedala, ze tesne pred prichodom ms rovnako ako progesteron klesa aj estrogen, takze nemoze nastupit 🙂 teda aspon tak to pisu na tejto stranke http://www.clearblue.com/sk/cyklus-a-tehotenstv... 🙂

surikatka200
15. dec 2012

@lienka19881 , :D dobry popisok, proste menia sa hormony, ale progesteronova faza je lutealna, tak som myslela ze menzesova je estrogenova :D, tak som si to tak zjednodusila 🙂

surikatka200
15. dec 2012

@beru3nek tak to sa skoro podarilo 😎 ja som brala ha este veelmi davno, tak ja dufam, ze do jari sa zadari.. este som rozmyslala si kupit tento cyklus fytosoju, poznate to baby?

beru3nek
16. dec 2012

Dobré ráno,
tak u nás šel prcek spát až před 11, usnul totiž odpolko v autě a spal až do čtvrt na 6. A vstával už v 6 😝 Dneska uděláme konečně nepečený cukroví, tak se zapojíme všichni do práce 😀. Co vy děláte?

@surikatka200 : to jsem v životě neslyšela, co to má být?
@lienka19881 : doufám, že po MS ani stopa 🙂

steffi23
16. dec 2012

Tak ja nic ☹ sice ani MS, ale ani druha carka...tak nevim. Nadeje tady jeste porad je, ale uz se nebudu testovat driv jak za mesic. Teda pokud vydrzim aspon tri dny 🙂

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek ja este lezim v posteli 😀 MS zatial nedorazila, ale den je este dlhy 😀 a ake idete robit cukrovi? 🙂 ja tiez premyslam ze by som nieco urobila, ale neviem co 🙂

beru3nek
16. dec 2012

@steffi23 : ty jsi jí měla dostat dneska??
@lienka19881 : vosí úlky, muž už udělal těsto 😀. Chci zkusit žampionovou polívku poprvé, děláte jí někdo?? Jsme měli nedávno v restauraci a byla vynikající. My jen ty úlky, dostanem od našich a od tchýně a na to cukroví moc nejsme. Tak bychom s tím pak jedině chodili krmit slepice a tak to dopadne i s tím darovaným 😀. Tak zatím dobré zprávy, tak držím pěsti. Co prsa, bolí pořád?

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek no moj drahy hriby nema rad, takze ja nerobim nic z hribov, aj ked je to velka skoda, lebo ja ich zboznujem 🙂
My tiez nie sme velmi na sladke, a od babky vzdy dostanem nejake medovnicky, tak to nam staci 🙂 no veru prsia bolia jak slak... Ale mam take pocity v bruchu, ako keby mala MS prist... Sak uvidime 🙂 a stromcek uz mate postaveny? 🙂

steffi23
16. dec 2012

@beru3nek No dneska...ale nadeje jeste je, uvidime.

beru3nek
16. dec 2012

@steffi23 : já bych 3 dny ještě počkala s testováním, nebo aspoň dva 🙂 Jinak jí máš přesně??
@lienka19881 : to zní dobře, i s tou bolestí břicha. To nebude MS určitě, no jsem moc zvědavá a držím pěsti. Ne ne, stromeček musíme teprve vyhrabat ze sklepa. Já dneska stoupla na váhu a mám pořád o kilo víc, tak se začnu soustředit asi na váhový úbytek. Ať myslím na něco jinýho. Tenhle měsíc nemám vůbec pocit, že jsem těhu. Minulý jsem myslela, že na 80 procent jo, teď ani náznak ničeho. Je fatk, že tak v úterý by se mohlo začít teprve hnízdit, ale nepočítám s tím vůbec. Něják jsme se netrefili....

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek no len ja tiez nemam vobec pocit, ze som tehu... Ale sak uvidime 🙂 no mozno prave preto, ze nemame pocit, ze sme tehu, budeme 😀 no ja si tiez stale hovorim ze by som mohla zacat chudnut, ale idu vianoce, takze s tym zacnem az po novom roku 😀 myuz mame stromcek postaveny, uz len darceky pod nim chybaju 😀

beru3nek
16. dec 2012

@lienka19881 : ono lepší s tím nepočítat a pak být příjemně překvapená, že 😀. Já to kilečko do vánoc, ale to asi nehrozí. Ráda se najím a napiju 😀 Já bych spíš potřebovala začít cvičti, ale na to jsem mega líná. Si říkám, že až po dětech 😀 Pak teda by to chtělo, než půjdu do práce se zbavit těch madel lásky. Sice mám navíc jen tak 3 kg, ale vidím to na sobě 😝

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek tiez si myslim, ze je lepsie byt prijemne prekvapena 😀 tiez by som chcela zacat cvitit, ale rovnako ako tebe ani mne sa nechce 😀 priatel ma tiez do toho postrkuje, aby som cvicila, ale ja si tiez hovorim, ze az po detoch 😀 a 3 kg to nie je vobec vela 🙂 kolko si pribrala cez prve tehu? A ostali ti len tie 3kg navyse?

beru3nek
16. dec 2012

@lienka19881 : já přibrala asi 21, ale za poslední týden jsem přibrala snad 4 kg, jak se mě zadřžovala voda. Já byla když jsem kojila snad ještě hubenější, i obličej takovej protáhlej. Spíš až teď jsem trochu přibrala, je to vidět na hadrech. Mám trochu jinou postavu a když mám bokovky, tak mi to leze ven. 😝

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek mne zasa lezie trosku brusko von z rifli, ale cvitit sa mi ozaj nechce 😀 a potom po porode tie kila isli same dolu?

beru3nek
16. dec 2012

@lienka19881 : po 6 nedělí to šlo docela dobře. Hlavně hodně pohybu s kočárkem a jak jsem kojila a v noci moc nespala, tak to šlo krásně. Jen břicho po CS jsem měla hodně dlouho. Sladkýho jsem nikdy nesnědla tolik, co při kojení. To bylo neskutečný, teď ho nemusím a předtím taky ne. Teď se ale budu hlídat, jestli budu těhu víc 😀

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek no som zvedava ze ak raz budem tehu, ze ci mi ostanu nejake tie kilecka navyse 🙂 idem ja teraz prec, tak ku veceru sa ozvem ze ci MS dorazila 🙂

beru3nek
16. dec 2012

@lienka19881 : hezký den a ať ta mrcha počká tak dva roky 😀

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek 😀 aj tebe pekny den 🙂

beru3nek
16. dec 2012

@lienka19881 : a když zůstanou, tak na to máme jako matky nárok 😉

surikatka200
16. dec 2012

@beru3nek to je ako prirodna nahrada hormonu ktory podporuje rast a dozrievanie folikulov, tu je o tom aj tema zalozena.

beru3nek
16. dec 2012

@surikatka200 : díky, to na to mrknu. No já začínám být pěkně protivná, tak si myslím že je tady už PMS. 🙄

beru3nek
16. dec 2012

@surikatka200 : koukám, že by se neměla brát, když je problém se štítnou žlázou a to já před x lety měla. Tak bych měla asi strach 😕

surikatka200
16. dec 2012

@beru3nek hehee 🙂))))) mne sa to dnes spustilo naplno 😠 drzim palce aby neprisla!!!

surikatka200
16. dec 2012

@beru3nek tak to potom urcite neber...... pre istotu. ja chvalabohu problem so stitnou nemam. ale radsej to nebrat teda

beru3nek
16. dec 2012

@surikatka200 : mrcha jedna hnusná, tak povánoční dáreček bude 😉

lila69
16. dec 2012

Baby, takze hlasim stav - vianocny darecek v podobe // nebude 😒 rano som som na wcku zistila ze prisla ms - po 7 dnoch meskania. Taketo meskanie som este vobec nemala aj ked sice po porode uz to nebolo ako kedysi = presnych 28 dni, ale ani take velke meskani. co uz, aj som to tusila ze asi z toho nic nebude a naopak ked som cakala maleho hned som vedela ze je to tam.
Ale nevadi, aspon viem na com som a mozeme ist tento mesiac na to. A uz si dam riadne bacha kedy mam ovulku aby sa to podarilo. Uvazovala som aj nad meranim bazalnej teploty, ale cim viac sa tym budem zaoberat tym neskor sa podari. Tak aspon vam ostatnym ktore cakate na // veeeeeelmi drzim palceky aby sa zadarilo.

surikatka200
16. dec 2012

@lila69 no vitaj v klube, mne sa to tiez dnes spustilo hnusobisko jedno 😠 a to som bola presvedcena ze sa nam do konca roka podari, predstavovala som si vianoce ze ako budem tehu a nic..... no neva, tak letne babo nebude. tak nech je aj zimne. tak dalsi cyklus nam to isti. vies si dobre sledovat ovulku?

lila69
16. dec 2012

@surikatka200 NO co narobime. Ale sak nech, som rada ze si nemusim ist pre vyvolavacku a cakat este neviem kolko kym sa mi ms vooobec uraci spustit. len dufam, ze budem tento cyklus mat normalny. Ja myslim ze si ovulku odsledovat viem, aj podla hlienu a vychadza to okolo toho 14teho dna +-. Ja som urobila chybu ze som sa nezacala snazit cca 2 mesiace dozadu, to som mala cyklus v pohode a ked som si teraz povedala, ze OK, chcem dalsie tak mam cyklus rozhadzany uplne hrozne 😒 No duuufam ze sa mi to buduci mesiac podari, lebo by som chcela dieta este kym neni uplna zima.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre