Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
18. dec 2012

@beru3nek co ti ja viem...tak ta maternica ma pobolieva ako hodne a aj teplotu mam cca 37...ale akosi to tak necitim,ze by som mohla byt tehu...daky ten vnutory hlas mi sepka,ze nic nebude.Dako ani na to nemyslim vobec...mam kopec prace...dnes sa mi ani nedalo ist cez den na net...uz taka predvianocna horucka ci co.

beru3nek
18. dec 2012

@lienka19881 : neboj, to bude vše o.k. to víš, že ti jsme s ivankou v patách 🙂 No bohužel ne, mě bolí v krku, asi viroza 😒 Chlapi jsou prostě chlapi 😀 rodinný vůz 😀

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 no to dufam aj ja...ale podla mna to bude v pohode...ved to by uz co bolo...keby zas 😒 ...A uz si to povedala drahemu?...Ja by som na tvojom mieste pockala do Vianoc a dala mu ten test pod stromcek 😉

ivanaliana
18. dec 2012

@ivanaliana ...aha...uz som sa docitala 😀

beru3nek
18. dec 2012

@ivanaliana : no vidíš, to je právě dobrý příznak. Jak teplota, tak že tě bolí břicho. Prsa taky jsi říkala, no já bych to viděla dost pozitivně taky u tebe 😀 Jak jsi říkala, že máš dlouhý cyklus?

ivanaliana
18. dec 2012

@beru3nek 28...presne na Vianoce cakam tu mrchanu

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana no najskor som to chcela spravit tak, ale nevydrzala som 😀 nedokazala by som v sebe takuto novinu drzat tak dlho 😀 ale aj tak bol prekvapeny, mysllim ze ked to rozbaloval tak tam necakal prave toto 😀 moja a tebe ma kedy ms prist?

ivanaliana
18. dec 2012

@beru3nek no len presne tieto iste priznky som uz mala...a nic sa nekonalo ☹

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana aha uz som precitala 😀

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 V pondelok 24.12 😀...Ja ak nahodou nedostanem,tak to nebudem ani musiet dusit v sebe😀DD...dozvie sa to hned vecer pod stromcekom 😀DD

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek co ty vies, mozno si uz tehu 🙂 nikdy nevies 🙂 a ak sa hovori, nadej zomiera posledna 🙂

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 😀 drahy, este mam pre teba jeden darcek, len pockaj chvilocku musim ist ocikat jednu palicku 😀 😀

beru3nek
18. dec 2012

@ivanaliana jé, tak to by byla pecka přímo na štědrý den testit 😀 No já minulý měsíc taky měla dost příznaků a prd z toho. To jsem si připadala super těhotně a prdek. Tak tenhle měsíc bude náš. Kdy budeš testit kdyžtak hned ráno 24?

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek inak ak som ja mala tu ovulku 12DC...ako bola na tom teste,tak ja som dnes 10 po ovulke...ja by som kludne mohla uz aj testnut 😀

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana a nevyskusas? 😀

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 ...😀 😀....to budem musiet ocikavat hned rano 😀 😀 😀

beru3nek
18. dec 2012

@ivanaliana : jen vydrž ještě pár dní 😉 Já si říkám, že si testování moc neužiju, mám cyklus 26 a dřív 28. Ta mrcha chodí čím dál dřív

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 pokusenie je velkeeee 😀 ...ale skusim to dako vydrzat 😀 😀 😀 ...A na druhej strane sa bojim,ze by som mohla byt sklamana 😢 ...takto tam je aka taka nadej

beru3nek
18. dec 2012

@ivanaliana : já si dělala minule asi 10 DPO a prdek, jsem byla nedočkavá. Teď chci vydržet

lienka19881
18. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana babule moje, budem na vas siiiiilno siiiilno mysliet, nech sa vam to podari 🙂 to by bolo uuuuzasne 🙂

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 ...ty si uz teraz na druhej strane brehu...uz sa s nami nebudes chciet kamaratit 😢 😀 😀 😀

lienka19881
18. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 😀 😀 no ty si truuuubka 😀 nikdy vas neopustim!!! Prisahaaam! 😀

ivanaliana
18. dec 2012

@lienka19881 ty si uz budes pismenkovat nekde na fore o prikrmovani...a ja s Beru este tu budeme rozoberat,ze kde nas pichlo a ako nas bolia po ovulke prsia 😀 😀 😀

beru3nek
18. dec 2012

@ivanaliana : bylo by super, kdybychom byly všechny v termínu září 2013 co 😀

ivanaliana
18. dec 2012

@beru3nek ...no to teda hej...to by bolo uzasne...presli by sme si cele tehotenstvo pekne spolu 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek ale ved uz ste urcite aj vy tehule, tak si tu budeme o prikrmovani pisat spolu 😀

ivanaliana
19. dec 2012

@lienka19881 ty si tehu...ty budes mat isto pravdu 😉 ...Dalo sa ti vobec spinkat do rana?....Kolko x si vo sne porodila? 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@ivanaliana jooj praveze som mala taky sen, ze sa mi snivalo, ze som zasa zacala krvacat.. tak som sa na to o 4 rano zobudila a potom som sa uz len prehadzovala... 😒 normalne uz mam z toho hysaky 😖
juuuj no ale uz sa tesim na tvoj stedrodnovy pozitivny testik 🙂

beru3nek
19. dec 2012

ahoj holky,
u nás se marodí 😒 V noci měl prcke horečku, kašel, tak jsem naklusali k dr. Našt. bez atb, ale ven nemůžem. Tak musím povolat mamku, abych mohla vůbec vyvenčit. Mě bolí hlava a v krku to mám prý horší než Adámek. Tak jsem zvědavá, jak to doma do večera přežijeme 😝

@lienka19881 chuděro, to musel být děsnej sen. To bych už taky neusla, už ať jsi aspoň po kontrole u dr. co. A jak je? 😀
@ivanaliana : co příznaky, stále jsou? Já se schválně dneska změřila a jen 36.3 tak to fakt ježíšek nepřijde 😖

ivanaliana
19. dec 2012

@beru3nek ...ooooch...tak to mi je luto,ze ste na tom obaja takto☹...Dufam,ze do Vianoc budete fit.A ta teplota je potrebna?...Mozno niekto nemava...no neviem veru.Ja som mala 36,8...to je tiez troska menej ☹ ...Bola som dnes v drogerke...a taku chut som mala kupit si test 🙂 ...no odolala som 🙂 🙂
@lienka19881 Vies ...vravi sa,ze ked sa ti nieco sniva,tak v skutocnosti to znamena presny opak 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre