Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
19. dec 2012

@ivanaliana : jen mám chuť na salám 😀

lindousek
19. dec 2012

@ivanaliana děkuji 🙂)

ivanaliana
19. dec 2012

@beru3nek mna dost pobolieva to podbrusko stale...taka pichava bolest...snazim sa na to nemysliet...ale pocitujem to dost intenzivne.

lindousek
19. dec 2012

já se tu cpu banánem v čokoládě a ještě mám při ruce celou šlehačku ve spreji ..at žijou kila navíc 🙂

ivanaliana
19. dec 2012

@beru3nek ...tak chod za manzelom 😀 😀 😀

beru3nek
19. dec 2012

@ivanaliana : není doma 😀 no já si dala topinku aspoň a mám stále hládeček. No to břicho vypadá ale dobře, to si přece nevsugeruješ, že 😉

beru3nek
19. dec 2012

@lindousek : a jak jsi dlouho těhu, já právě myslela, že se snažíte a nejde to

lindousek
19. dec 2012

@beru3nek 2 tt 🙂 Nene mi se ani moc snažit nemuseli abych řekla pravdu..šlo to samo 🙂

ivanaliana
19. dec 2012

@lienka19881 a ako to zobrala?Ja by som chcela vydrzat a nepovedat aspon 3 mesiace...ale kto vie,ze ci to dokazem 🙂 A co tak plackas?...co ta rozlutostilo?....dufam,ze len daka hlupost

lindousek
19. dec 2012

@beru3nek jsem jen malinko ale i tak si připadám jak dinosaurus 😀

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : ty hormony jsou děsný prevíti, to člověk řve i u večerníčku. Jen si poplač. Co na to tchýně ? 😉
@lindousek : myslíš asi 4 tt, ne? 😉 tak super, že se zadařilo takhle hned

ivanaliana
19. dec 2012

@beru3nek no dufam...ale ta psychika je riadna vec...dokaze nas poriadne oklamat 😀

lindousek
19. dec 2012

@beru3nek no ano 4tt 😀 jj jsem ráda.Ale mám i strach ze všeho....a ty nálady jednou se culim pak zase brečim 😒 holt to ještě potrvá no než si uplně zvyknu

beru3nek
19. dec 2012

@ivanaliana to určitě, ale tohle bude miminko si myslím. Mě bolelo jako na ovulaci. To si pamatuju, že jsem myslela že ovuluju a byla jsem těhotná. Ty prsa pak ještě, no. Teď ani jedno 😠 S kým tady pak budu plašit, až budete těhule holky 😀

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana no veeeelmi sa tesila, ja to tiez nechcem nikomu hovorit skor, ale rodicom by som chcela 🙂 ani neviem co ma tak rozplakalo, najskor som bola v nakupnom centre, tam bolo veeeela ludi, tak som bola z toho strasne nervozna, ako som dosla domov zacali ma tie krize boliet a uz to zacalo.... Neviem co to dnes so mnou je...

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : holka, klasické těhu příznaky 😉 Rozbrečí tě každá blbost. To k tomu patří, no 😉 Mátě nějáký nápad jak to říct vašim? Počůraný testík, nebo první Uz?

lindousek
19. dec 2012

holky jdu na kutě dobrou noc a sladké sny..opatrujte se mi

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek ja by som dala najradsej do obalky fotku z utz a tu im dala 🙂 ze ako sa budu tvarit ked tu obalocku otvoria 🙂

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : já původně chtěla počkat ještě dýl, ale v 9 tt jsem zůstala na neschopence tak jsem musela s pravdou ven. Vaši vědí že se snažíte?
@lindousek : brou

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek vedia, takze to nebude az take prekvapenie, ale urcite budu stastni 🙂 babula moja idem si ja lahnut, dnesny den ma ozaj unavil... Tak drz palce, snad sa nic nestane... Dobruuu 🙂

ivanaliana
19. dec 2012

@lienka19881 ...tak dako si to aj ja predstavujem 😉...No to z teba je uz riadna tehulka...priznaky ako hrom 😀
@beru3nek...len tie prsia ma uz dako vobec nebolia ☹....Neboj Beru...mi budeme spolu bojovat
Babule...idem aj ja do postele...rano ma caka navsteva u zubara 😢 😢 😢 ...ako ja to naznasam
@lindusek tak dobru nocku...aj ja sa uz poberam 🙂 ...pa 🙂

ivanaliana
19. dec 2012

@beru3nek mna ovulka nebolieva...tak ja nemam ani s cim porovnat ☹

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : neboj vše bude o.k. jen se pěkně vyspinkej a myslet pozitivně 😉
@ivanaliana : tak ať tě netrápí u zubaře. Taky to nenávidím, nejhorší dr. ještě urolog. Brrr. No jsem na nás za pár dní zvědavá, co si tady budeme psát 😀 Hlavně my budeme u tchánů a tam se panákuje 24. tak to si dám jednoho a budu dělat jak radši nemůžu, jestli nepřijde mrcha ještě dřív
já čekám ještě na manžela, v posteli je už prcek, tak snad bude klidná noc. Dobrou

beru3nek
19. dec 2012

@ivanaliana : aha, no píchání vaječníků prostě. Vím, že mě píchalo dost a říkala jsem si, v tomhle mám jako sexovat jo 😀 a bylo to už zavrtávání. Pak mě bolelo hodně břicho jako na krámy v těhu, jak se to tam rozpíná ta děloha

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana babule tak mi to nedalo, dnes rano som sla k dokimu, aby som mala pocit ze som urobila pre to vsetko co som mohla... povedal ze na utz je este velmi skoro, ale pichol mi volajaku injekciu, povedal ze to podpori a udrzi tehu a ze mam prist po 7. januari... tak som spokojnejsia 🙂

beru3nek
20. dec 2012

ahoj holky,
tak já chytla včera u dr. nějákou střevní virozu 😝 našt. jen srajda. Jinak by mě kleplo. Dopo nákup, doteď jsem vařila a pojedeme za babičkou, prcek nemá horečku. Tak jsem happy 😉

@lienka19881 : aspoň budeš klidnější, to je dobře 😉 Už aby bylo 7. ledna, co 😉 co kříž, bolí pořád?

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek tak to je super, ze sa citite lepsie 🙂 no s tou crevnou vyrozou by to nebola veru sranda 😀 no som kludnejsia, krize bolia ale nie az tak velmi ako vcera, uz len tak mierne 🙂 ale dnes som uplne zaspata, celu noc som premyslala a skoro vobec som nespala... tak v robote tak podriemkavam 😀 nooo keby uz bolo siedmeho, a uz by bolo vidno fazulku, to by bolo uzasne 🙂 a ty ako? myslis ze mrchana dorazi?

maminuska
20. dec 2012

Ahojte dievčatá , možno sa spýtam uplnu blbosť napriek tomu že už mám tri tehotenstva za sebou , ale každé bolo fakt iné . Mám podozrenie že som tehotná , od možnej ovulácie asi 8 dní , je mi nevolno ( predtým mi nebývalo ), mám také mušky občas pred očami a dnes sa mi objavili tlaky v podbrušku , ale nie ako pichanie ale tlaky ako keby na konečník.
Mali ste niektorá z Vás niečo také ?

piacere
20. dec 2012

@maminuska ak už cítiš takéto príznaky, to znamená, že v tele už musí byť nejaké hcg, takže kľudne testuj 😉

ivanaliana
20. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek ahojte babule 🙂 Leni tak to je super,ze ti daco pichol...mozes byt spokojna,ze si urobila maximum.Bral ti aj krv na potvrdenie tehu?Ja som si dnes kupila tehu test...Je to dvojbalenie od 10HCG. Mozes sa testovat uz 5 dni po ovulke a kedykolvek pocas dna.Este stastie,ze tu mam dnes robotnikov....a tak nemam sukromie...inak by som sa uz asi testla 😀 .Beru...tak ty budes aspon pekne precistena na Vianoce 😀D...daco schudnes teraz...a potom mozes priberat😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre