Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
1. jan 2013

@grenka tak skus teda pockat do tej nedele a kup si ten najcitlivejsi test, drzim palce nech sa tam objavia // 🙂
@beru3nek inak premyslala si niekedy, ze by tam tie fazulky boli dve? 😀 ja este lezim v posteli, a premyslam, ze ake by to bolo 😀

grenka
1. jan 2013

@beru3nek vcera som testovala a nic...asi kupim rapid clear test ten je lepsi...mamatest nic...priznak ktory som nemala ze ma nebolel lavy prnik to je moj signal 2-3dni pred ovulkou az do menzesu a nic nebolo😉....a mam pocit ze som citila uhniezdenie...riadne krce na pravej strane

lienka19881
1. jan 2013

@grenka hmmm zvlastne, lebo mamatest je tusim najcitlivejsi na trhu... A robila si z ranneho mocu?

grenka
1. jan 2013

@lienka19881 no kupim ci kvalitnejsi test....toto je slabe...dakujem verim ze tam budu...😉

grenka
1. jan 2013

@lienka19881 ano...mne asi hcg pomaly stupa...pri malom my ukazala az po vyse tyz meskania taka slaba...inac menzed mam presny ako hodinky 😉

lienka19881
1. jan 2013

@grenka tak potom je to podla mna jasne, si tehu 🙂

grenka
1. jan 2013

@lienka19881 tusaka mam ale ovela budem spokojnejsia ked tam najdem kolajnicky a na sone bit srdiecko 🙂 a ty si uz bola na gynde?

lienka19881
1. jan 2013

@grenka ja sa chystam 7.1, som straaasne zvedava, ci uz bude aj srdiecko vidiet, podla tehu kalkulacky co som nasla na nete budem vtedy 6tt+4d 🙂

grenka
1. jan 2013
grenka
1. jan 2013

@lienka19881 uz budes vidiet ja som tak bola 😉 pri malom...ja pojdem koncom januara ak nepride....

beru3nek
1. jan 2013

@grenka : někomu ukázou // až po týdnu. Tak v ne držím pěsti. To jsi měla brzo vidět sríčko.

@lienka19881 : to víš, že jsem přemýšlela nad 2 čátkama. No mě by asi omylo 😀 Plus Adámek, manžel a pes 😀 A ty jsi volala k dr, kvůli ko a řekl ti ať přijdeš toho 7.1.? Nebo sama půjdeš? Já asi zavolám a zeptám se, kdy mám dorazit

lienka19881
1. jan 2013

@beru3nek no ja som tam bola tesne po tom co som si nasla dve ciarky, ale to mi dr. povedal ze je este velmi skoro, ale pichol mi nieco na podporu a udrzanie tehu a sestricka povedala ze mam prist tak po 7.1. Ale kedze priatel 9.1. odchadza, tak to chcem mat potvrdene este kym odide 🙂 no skus urobit tak, zavolaj a uvidis, som zvedava co ti povedia 🙂 tak to by si mala doma veselo, kedy to boli dvojcata 😀 toho mojho by asi porazilo, ten sa boji, ako zvladneme to jedno 😀

lienka19881
1. jan 2013

@grenka tak potom daj vediet, ked budes v nedelu testovat, ci tam uz budu // 🙂

grenka
1. jan 2013

@beru3nek dakujem...ja som sla v 6 tyz a potom po 2 tyz zacali nevolnosti az do 20 tyz

beru3nek
1. jan 2013

@lienka19881 : no hned zítra budu volat. Je mi divný, že najednou nemám už ani ten výtok. To bude pořád plašení, co 😝 Jo tak to jo, to chápu, že chceš dát příteli krásnej dáreček na obrázku s sebou 🙂 No to by hlavně s dvojčatama bylo na nový byt, máme malou 3+1 ale pro 4 akorát, pro 5 malá.
@grenka : to jsi měla teda nevolnosti pěkně dlouho, zase člověk aspoň ví, že tam mimi je a má se dobře 😉 I když chápu, že blblá útěcha, jestli jsi blila jak Amina 😝

lienka19881
1. jan 2013

@beru3nek ja tiez nemam biely vytok, skor priesvitny... Takze podla mna to je v pohode🙂 ja som dnes strasne unavena, doteraz tu boli priatelovi rodicia, aj krize ma zacali boliet ako som si nemohla lahnut... Teraz uz len lezim pri telke a pozeram rozpravku 🙂

grenka
1. jan 2013

@beru3nek ano toto my aj gynekolog povedal ked sa blika tak babatko sa dobre drzi a nehrozi potrat 🙂

beru3nek
1. jan 2013

@lienka19881 : my před chvílí přišli z ohňostroje a myslím, že první dneska usnu já. Taky jsem úplně hotová.

lienka19881
1. jan 2013

@beru3nek ja som si uz aj pospala 😀 dnes som uplne mrtva... Z ohnostroja dnes? Bol nejaky ohnostroj pre deti?🙂

ivanaliana
2. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek Ahojte babule 🙂 Vsetko dobre v novom roku vam prajem:-*Par dni som bola odcestovana pri mamine a len teraz som sa vratila domov.Bola som aj u lekara...ale stale mi nie je extra dobre ☹ Zajtra rano idem na vyter...ak mi zle dopadne,tak mi bude musiet nasadit ATB ☹ ☹ ☹ Robila som si aj tehu test ...pre istotu...a ciarocka krasne zosilnela 🙂 Boze...som tak neskutocne unavena,vobec v noci nespavam.Tato choroba nema konca ☹ A vy ako?...aky bol Silvester.Ja som nepila vobec nic...ani mi nikto nic nastastie nevynukoval...stacilo sa len na mna kuknut 😀

ivanaliana
2. jan 2013

@lienka19881 Lenuska...prave citam,ze ty mas vybrate presne tie iste mena ako ja 😀 😀 😀 Toto su moje jednotky...a druhe su Nikola a Matej 🙂

beru3nek
2. jan 2013

ahoj 😉
@lienka19881 : ne ne, u nás je každoročnně ohňostroj až druhý den. Na silvestra jsou pak o půlnoci ožralý a takhle si to užijou i děti, když je to v 6. Jen lidí tam bylo strašně moc 😝 Tak jsme byli pod náměstí radši a hezkej byl. Já si připadám tak netěhotně, blbě mě není, jen trochu ty prsa. Snad je vše ok. Ať už jsem po kontrole.
@ivanaliana: teda chuděro, ty si to vybíráš. Neboj, taky jsem měla ATB v těhu, ale třeba se obejdeš bez nich. To musí být hrůza, hlavně nic nemůžem co 😝

ivanaliana
2. jan 2013

@beru3nek uz som z toho cela nervozna ☹ Inak ani ja nemam ziade priznaky...uz ma ani podbrusko nepicha.Ani ako by som nebola tehu.Preto som si aj urobila ten tehu test 😀 ....ze ci ozaj som 😀 😀 😀 Mne asi ani nebude poznat,ze som tehu...Ja som od leta pribrala 5kg...tak uz teraz vyzeram ako tehotna 😀 .

lienka19881
2. jan 2013

@ivanaliana ahooj moja, no konecne si sa ozvala, uz som premyslala ze co je s tebou 🙂 fakt aj ty mas tie iste? 😀 no ale mne drahy Samka neschvalil, takze budem musiet nieco ine vymysliet 🙂 och no to mas ozaj smolu, neboj verim a drzim
palceky aby bolo vsetko v poriadku... Uz aby ti ta choroba konecne skoncila... A tiez sa teda chystas na gyndu v pondelok?
@beru3nek ahaaaaa tak 🙂 no tak to hej, clovek si ten ohnostroj viac uzije triezvy ako opity 😀 ja som s mojimi priznakmi ako na hojdacke... Niekedy absolutne nemam pocit ze som tehu, a niektore dni aj hej... Inak sa mi strasne casto menia nalady, vcera mi prislo nieco strasne luto, tak som si poplakala, a par minut na to som sa uz smiala, drahy po mne pozeral ze ci som normalna 😀 dnes som uz bola v praci, ale cely cas som myslela na to, ako konecne pridem domov a lahnem na gauc... Btw uz som doma, rozvalena na pohovke, papkam este vianocne medovnicky a pozeram Foresta Gumpa, takze mam pohodicku 🙂

romanka923
2. jan 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku emoticon už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

ivanaliana
2. jan 2013

@lienka19881 u nas je to tiez este na vazkach...ale ved casu mame este dost...a mozno to budu mena uplne ine 😀 😀 😀 Ano...urcite pojdem toho siedmeho.Potrebujem sa uistit,ze je vsetko v poriadku...a hlavne po tejto mojej chorobe to potrebujem vediet.Uz by som nevydrzala dlhsie cakat

ivanaliana
2. jan 2013

@romanka923 mamatest by ti urcite ukazal...ma vysoku citlivost.Mozno bude problem niekde inde...aj ked prerus.sex...nie je 100% ochrana 😉

lienka19881
2. jan 2013

@ivanaliana veru, este mame na to 8 mesiacov 🙂 ja uz tiez odpocitavam dni do pondelka... Uz by som strasne chcela vediet, ci je vsetko v poriadku... No este 5 dni musime pockat 🙂 neboj ja si myslim ze je urcite vsetko v poriadku... Ved mame zazracne vianocne fazulky, tym sa nemoze nic stat, ved to nase kolo bolo podla mna maly zazrak 🙂

ivanaliana
2. jan 2013

@lienka19881 uz len 7 a pol 😀 😀 😀 Ved to...a este aku maju dobru prognozu...vestica na Markize v spravach vravela 😀 😀 😀

lienka19881
2. jan 2013

@ivanaliana 😀 😀 😀 😀 tak to je zaruceny zdroj 😀 uz len 7 a pol? 😀 mne vychadza termin porodu na 29.8., takze este necelych osem 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre