Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
28. jan 2013

@lienka19881 : s prvním jsme si oznamování ani moc neužili, tak jsem na to teď zvědavá 😉 Ale tuší to oboje, že jsme chtěli, takže to nebude asi žádné extra překvápko

mackad83
28. jan 2013

@lienka19881 ano robili mi aj UTZ ja už príznaky nemám žiadne a ani prsia nebolia ale kúpila som si takú dobrú podprdu vobec hu necítim že hu mám oblečenú a prsia sú ako v bavlnke tak moja fazulka je v poriadku tak dúfam že aj u vás je všetko ok

lienka19881
28. jan 2013

@mackad83 no dufam aj ja, ale verim tomu ze hej 🙂
@beru3nek a uz viete ako im to poviete? 🙂

beru3nek
28. jan 2013

@mackad83 : a co bříško, je už vidět?

@lienka19881 : dneska jsem říkala muži, že by to chtělo říct i našim, když o víkendu to řekneme jeho a on, že u toho prý být nemusí. 😒 Tak nevím, jestli jim to neřeknu už v týdnu, s Adámkem nakreslíme obrázek 😉

lienka19881
28. jan 2013

@beru3nek preco pri tom nechce byt? 😒

beru3nek
28. jan 2013

@lienka19881 : taky ho nechápu, prý nemusí být u všeho. No hlava mi to nebere, pak se bude ptát stejně co říkali.

vendy1407
28. jan 2013

@beru3nek tak mám to zasebou, oddychla jsem si, takové nervy... nakonec to byla rychlovka, všechno co tam mělo být tam bylo, dokonce i patrná srdeční aktivita 🙂 , podle Dr. jsem tak 6+5tt, a 12.2 mám přijít do poradny. Sestra mi připraví průkazku. Co jinak mám čekat na první poradně?Ty už jsi byla?

lienka19881
28. jan 2013

@beru3nek to je cudne... Hmmm... Ale tak chlapom niekedy tazko rozumiet, ktovie co za myslienky im behaju po rozume...

beru3nek
28. jan 2013

@lienka19881 : to máš pravdu, taky jim nerozumím. O tom ten život asi je, prostě dva naprosto jiný světy 😉
@vendy1407 : gratulace, že je vše o.k. Já ještě taky nebyla na poradně, měří tlak a měla by se přinýst moč si myslím, ale taky mě nic neříkali. Já ani nevím, jestli v pátek už to bude první poradna, ale průkazku už mám, teda musím si jí ještě vypsat 😝

vendy1407
29. jan 2013

@beru3nek jojo moč, mám sebou donést, víc neříkala, byla to rychlovka. Já to mám určitě poradnu, protože mám přijít do ordinace co má u nás jen v určité dny, na UTZ se dojíždí na její "základnu" 🙂 . Další UTZ se dělá tak ve 12tt?těším se na první fotečku, to už to bude takové opravdovější! V kterém týdnu to vypouštíš do světa? Manžel by to už vytroubil, já ho ale ještě brzdím že je brzo...

beru3nek
29. jan 2013

@vendy1407 : no já právě chodím pořád ve stejný dny a nic o poradně neříkal. No původně jsem chtěla až po screeningu, ale o víkendu je oslava takže to praskne 😀 Budu ve čt začínat 9 tt. Snad dostanu v pá fotečku, ať se můžu kochat 🙂 Ve 12 tt se dělá screening, podrobný UZ a zjistí jesti nejsou nějáké vývojové vady a je vše ok.

lienka19881
29. jan 2013

@beru3nek ahooj, tak dnes som bola na tej krvi, vysetrenie mi nerobil... Ze o tyzden vo stvrtok mam prist na poradnu... A este ma poslal na EKG, neviem preco, asi to patri k vysetreniam alebo co... A ze ked pridem mam doniest aj ranny moc a ak bude vsetko ok, dostanem tehu knizku 🙂

mackad83
29. jan 2013

@lienka19881 ahoj tak to som rada že je všetko v poriadku ja som na EKG nebola ale moč som priniesť musela aj ja tak na budúci týždeň už budeš mať knižku to je super ja tú moju mám prečítanú aj od predu aj od zadu mám v nej aj fotečku 🙂

lienka19881
29. jan 2013

@mackad83 no este neviem ci je vsetko ok, ved mi dnes ani sono neurobil, nic... Len mi sestricka zobrala krv a doktor povedal ze mam prist buduci strvrtok... A poslal ma na ekg.. To bolo cele vystrenie 😀

ivanaliana
29. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek...ahojte dievcata🙂...Tak co mate noveho?

beru3nek
29. jan 2013

@lienka19881 : taky se mohl na prcka juknout, co. Tak to je fajn že už ve čt, to uteče. Na EKG jsem taky byla, poslali mě tam ale, že jsem měla nějáký probém se srdcem. To je dr. nějáký pečlivka 🙂 Tak těhu řidičák už bude 😉 Jo a dneska jsem se muže ptala, proč u toho nemusí být a on, že ne že by nemusel, ale že neví kdy bude mít čas 😉 Takže dobrý
@ivanaliana : ahoj, kde je ti konec ? 😉 Já už počítám dny do páteční kontroly 🙂

a dneska na mě mamka, jestli nejsem těhu, když viděla můj břuch. Tak říkám, že ne že jsem jen vyžraná. Nechtěla jsem to říct jen tak mezi řečí, ale aby to měli s tátou jako překvápko

ivanaliana
29. jan 2013

@beru3nek no posledne si bola chora🙂.Tak uz si teda odhodlana im to povedat?Ja som mala dnes maminu na navsteve a tiez;ze ci nie som tehu😀Momentalne som dost vyhadzana na brade a tak som tvrdila,ze mam MS a aj preto mam take nafucane brucho🙂Este musim 3tyzdne vydrzat.Uz sa neviem dockat...lebo mi uz vadi toto klamanie a vyhovaranie sa.A ty ako?..kedy ides na kontrolu?

beru3nek
29. jan 2013

@ivanaliana : já jdu v pátek, původně jsem to chtěla říct po screeningu ale na ten nevím kdy mě objedná. To bude dlouho a když to budou vědět tcháni, tak to chci říct i našim. Jo, už nám je dobře. Jen ještě kuckáme, ale hlavně že jsme bez teplot. To bude určitě holčička u vás 😉 Já nemám ani pupínek, prostě jako s Adámkem. Je tam určo chlapák

lienka19881
29. jan 2013

@beru3nek no veru, mohol mi spravit sono, ale ono to asi tiez nie je dobre, kazdy tyzden ho robit... No dufam ze bude vsetko ok 🙂 inak mam nadchu ako hrom, nemozem dychat nosom, cez den ako-tak vydrzim, ale na noc si musim kvapnut olynth, lebo by som nespala ani hodinu... Dnes som aj bola v lekarni, ze nech mi daju nejake kvapky, co sa v tehu mozu a dala mi jedny a jeden morsky roztok,ale to mi vobec nepomaha... Takze tovidim tak,ze si na noc znovu budem,musiet dat olynth, dufam ze to bude v pohode... 😒 no tak to sa ti uz krati do piatku, uz len dva dni 🙂 ja este 8 😀 jaaaj tak preto, lebo mi prislo cudne, ze preco by pri tom nechcel byt.... 🙂 tak maminka ta uz odhalila, no pekne 😀 na mna este nie je vobec nic vidno 🙂
@ivanaliana ahooj moja, zijes? No co ja ti viem, zatial asi nic 🙂 a ty? 🙂

ivanaliana
29. jan 2013

@beru3nek tak to je fajn,ze uz je lepsie🙂No som zvedava,ze aka bude reakcia u vas v rodine🙂U nas to bude radna radost...lebo ani moja a ani priatelova mama este nema ziadne vnucatko.Aj ja budem mat chlapca urcite...ja som vyhadzana len teraz🙂...no ale Lenka je 100% dievcatko...ta sa vyhadzuje od zaciatku🙂

beru3nek
29. jan 2013

@lienka19881 : to ti závidím, že nemáš břiško. To moje teda vůbec nevypadá těhotně, ale tlustě. Fakt už mám břuch 😀 To máš pravdu, ono pro mimi to není moc dobrý dělat Uz každou chvíli. Já půjdu v pátek už na třetí, tak snad to bude ok. Jej, chuděro. Tak hlavně at nemáš teplotu. Mě taky nepomáhaly vůbec ty kapky pro těhule, tak jsem kapala nasivin. Prý když je to lokální, ten lék, že to neva. Tak hlavně ať se vyspíš.
@ivanaliana : to budete mít super. To budou všichno happy. U druhýho se to prý tak neprožívá, taky si to myslím. Tcháni budu mít 3. vnouče a naši 2. No jsem zvědavá. Já si to u Adámka vůbec nepamatuju, našim jsme ukázali fotku Uz a tcháni to tušili, že jsem na oslavě nepila. Tak to nebylo nic moc extra překvápko

lienka19881
29. jan 2013

@beru3nek nebooj, to nie je zasa az tak vela, tri krat 🙂 teplotu zatial nemam, len ta nadcha ma strasne trapi... No dufam ze to je v pohode, lebo tie kvapky pre tehule su ozaj o nicom a vobec to nepomaha... Inak u nas to bude tiez prve vnuca z obidvoch stran, tak sa vsetci velmi tesia 🙂
@ivanaliana jooj babule ja si nemyslim ze to bude dievcatko, ja sa citim absolutne netehotne, nie je mi zle, nevadia mi pachy ani jedlo, prsia ma pobolievaju uz len ked rano vstanem, cez den vooobec.. Ja myslim ze to bude chlapcek 🙂

ivanaliana
29. jan 2013

@lienka19881
@beru3nek zijem,zijem...len dako na net nechodievam...a prisla som na to,ze mi ide skor cas ked to tu neprezivam😀No ja som fakt zvedava,ze ako to zoberu.Skromne ocakavam aj daku tu slzu stastia😀Lenuska moja...tak uz aj na teba dolahlo☹...Tak uz to asi inak nebude...ked mame byt spolu tehu...tak aj chora asi ma byt kazda.Tak teda prajem skore uzdravenie

lienka19881
29. jan 2013

@ivanaliana dakujem milacik🙂 u mna to nie je zasa az take vazne ako to bolo u vas, mna len trapi ta nadcha a to ze nemozem dychat a z toho ma vzdy vecer boli hlava...
@beru3nek babule aj tri tyzdne presli ako voda a drahy sa mi v piatok vracia 😀

beru3nek
29. jan 2013

holky, to by mě fakt zajímalo co budeme mít 🙂
@lienka19881 : to budou všichni z vnoučátka na větvi 🙂 tak to má být. Na rýmu toho moc neporadím, jsem ráda, že je fuč. Mě spíš trápil kašel, ale kapky mě většinou zabraly na noc, ty pořádný. S mořskou vodou jsem kapala přes den a jak když si tam dám vodu 😝
@ivanaliana : vidíš, mě to zase neutíká bez netu. Já si to bez něj nedokážu vůbec představit. Jsem ráda, když tady pokecám 🙂

beru3nek
29. jan 2013

@lienka19881 super, to teda uteklo. Paráda 🙂

lienka19881
29. jan 2013

@beru3nek no mne poradila znama na celkove prechlapnutie cibulovy caj... Ze das varit tak 2-3 dc vody, ked bude vriet, das tam nakrajanu cibulu a asi 5 minut nechas varit... Potom to vypnes, chvilu to nechas tak, potom das prec tu cibulu a ked je caj taky mierne tepky (nesmie byt horuci) tak das dve lyzicky medu a vymackas citron... A ze to netreba vypit cele hned, ale cely den tak po lyzickach si uchlipkavat...zevraj to je veeeeelmi ucinne, tak ja som to dnes skusila, inak je to celkom dobre 🙂
Inak aj mne cas rychlejsie bezi ked tu pokecam, aspon sa mam komu vyrozpravat 🙂 no ta morska voda je uplne na nic... Hlavne ze som dnes v lekarni zaplatila 7 eur a nicz toho 😠

ivanaliana
29. jan 2013

@lienka19881 no tak to teda fakt uslo...ja som myslela,ze este aspon tyzden tam bude🙂Tak to sa teda vytesujes.Inak sku sa naparovat nad slanou vodou...alebo zvar harmancek...mne aj to trocha pomohlo.
@beru3nek no mne prave opacne...takto aspon myslim aj na nieco ine...aj ked podvedome stale ratam,ze kolko este😀Uz je to fakt na nevydrzanie nevediet,ze na com som☹Ty pises,ze bolo sono uz 3x a ja este ani raz.Ani neviem,ze ci vsetko tak ako ma:-\

lienka19881
29. jan 2013

@ivanaliana aj to naparovanie som uz dnes skusala, ale ja to tam mam cele nejake upchate... Jak som sa zhla nad hrniec, tak som absolutne nemohladychat... No snad mi to co najskor prejde... Ale podla mna je urcite vsetko tak ako ma, keby nebolo, tak sa to uz urcite nejako prejavi... Neboooj 🙂

beru3nek
29. jan 2013

@ivanaliana : no to je taky divný, když ani jednou. Ty dr. jsou zvláštní, co. Někdo nic neřeší a někdo až moc. Určitě to je ok, neboj. Když máš i příznaky 😉
@lienka19881 : nebo není špatnej zázvorovej čaj, jen tam dát zázvor. To je zabiják bacilů. Já taky napařovala, dala jsem tam sůl a trochu tea trea oile, ale vydržela jsem to chvíli

a dneska mám teda první žravou, od odpoledne furt bagruju a teď jsem sežrala už skoro celej popcorn. Málem jsem teda u toho vyčudila byt 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre