Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 no teraz by malo byt velke ako citron 🙂

beru3nek
7. feb 2013

@lienka19881 : a to ti brali krev na screening nebo na protilátky? mě ještě nebrali, až příští pátek budou
@ivanaliana : v po ti budou dělat Uz, nebo myslíš že ne?

ivanaliana
7. feb 2013

@beru3nek no neviem veru...sestricka mi povedala,ze mam vela pit,ze mi bude brat krv...A tak si myslim,ze to posle na rozbor a az potom ked bude vysledok mi bude robit sono.No mozno to bude inak...kazdopadne sa dozviem v pondelok 🙂

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana podla mna ti bude aj sono robit, lebo ked som bola ja na krvi, uz som som mala to vstupne sono za sebou... Tak si myslim ze tebe ho asi budu robit 🙂

lienka19881
7. feb 2013

@beru3nek mne brali krv na protilatky, krvnu skupinu, ochorenia (HIV, syfilis, atd.), toxoplazmozu a tak vseobecny rozbor krvi... Krv na screening mi bude brat o 2 tyzdne 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 este 4x sa vybuvam...a dozviem sa 🙂

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana budem siiilno cakat s tebou 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 dakujem🙂...Inak si postrehla,ze nedavno sme si pisali,ze booooze...este viac ako mesiac cakat a lala....uz je to tu 😀

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana 😀 strasne rychlo to leti...niekedy az nechapem...este si pamatam ako sme si pisali v novembri ze v decembri sme urcite tehotne 😀 no a pomalicky koncime prvy trimester 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 no veru 😀 ...ani sa nenazdame a uz nas budu brat po jednej do nemocnice.Samozrejme ty pojdes ako prva 😀

beru3nek
7. feb 2013

holky fakt to hrozně letí a když si vemu, že tomu našemu prckovi je 2.5 roku a nedávno jsem měla pupek tak je to fakt síla. Pak si užívejte každej den s tím malým miminkem, hrozně rychle je to pryč 😔

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana tak to nevies kedy sa to vypyta na svet, u teba mozno o par dni skor ako u mna a budu brat prvu teba 😀
@beru3nek no veru, to verim ze to strasne rychlo leti... Ale ked uz bude to miminko velke, urobime este jedno, presne ako ty a tvoj muzicek 😀

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 pockaj...len aby sme nesli vsetky 3 naraz 😀 😀 😀

beru3nek
7. feb 2013

@lienka19881 : to je dobře, ať není prcek sám 😉 Tady teď řádí jak černá ruka s tatínkem, to se mu asi nebude chtít jít moc spinkat 😝
@ivanaliana : to by byla sranda, kdyby to tak bylo 😀 Já doufám, že rodím max. o 3 týdny dřív. Víc neeeee, snad to vydržíme tentokrát až do finiše

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana tak to by som odpadla... 😀 😀 😀 este si tu budeme pisat, ze baby odtiekla mi voda.... Uz mam kontrakcie... Uz tlaciiiiiiiiiiim.... A je von! Huraaa 😀 😀 😀

lienka19881
7. feb 2013

@beru3nek prave nech ho tatinek unavi, aspon rychlejsie zaspi, nie? 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@beru3nek jasne,ze vydrzi 😉 ...a ty si v kolkom tt zacala mat problkem pri prvom?

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 tak to je jasne....s mobilom aj na porodnej sale a piseme a fotime...a hned vsetko na MK 😀

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana 😀 jasneee 😀 len tie fotky z porodu by asi neboli velmi pekne 😀 😀

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 ale co tam po krase 😀 😀 😀 ked vsetko tak vsetko 😀 😀 😀 Pocuj Leni...a ty beries este ten Femibion800...alebo uz beries ten Femibion 400+DHA?

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana ja beriem zatial este ten femibion 800, ten sa berie do konca 12teho tyzdna, potom na zaciatku 13teho sa prechadza na femibion 400... Takze este 6tabletiek 😀 ale asi 5 mi ich ostane, tak neviem ci to douzivat, alebo radsej nie a hned prejst na tu 400... Asi hned prejdem... Ty to tiez beries?

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 ano beriem...ja mam este 7 tebletiek...tie doberiem a prejdem na 400.Podla mna ich kludne dober...urcite to neuskodi...ved je to len vitamin

beru3nek
7. feb 2013

@lienka19881 : hlavně aby ho moc nerozdivočil na noc 😀
@ivanaliana : to bylo furt ok a 33+3 jsem jela na pohotovost, že necítím pohyby a tlak mi tam ty ..... nezměřily a za dva dny na to, jsem měla otoky, nečůrala jsem, všechna voda ve mě se udržovala a za pár hodiny po přijetí dělali CS

holky jakej je mezi těma femibionama rozdíl, množství listovky? Mě můj dr. řekla ať beru nejdřív listovku a od toho cca 12 tt nasadím něco jinýho, jako komplexní vitamíny. Pak jsem brala obden ke konci, aby nebyl malej obří, no kdybych to věděla beru furt 😀

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana mne aj dnes lekar povedal ze mam hranicne niektore hodnoty v krvi, ze by som mala brat nejake vitaminy, napr. Femibion... Tak som mu povedala ze beriem 🙂 inak som aj zistila ze som prekonala toxoplazmozu, sa ma pytal ze ci mame doma nejake domace zviera... A ja ze iba na orave... A on ze macku? Ja ze psa... A on ze a macku ziadnu? A ja ze vobec... Lebo ze z krvi mi vyslo, ze som tu toxoplazmozu prekonala, ze mam na nu vytvorene protilatky, takze je to v pohode 🙂 a ze ju prenasaju hlavne macky

lienka19881
7. feb 2013

@beru3nek tusim je to v tej hodnote listovky, v druhom a treton trimestri jej uz babo nepotrebuje tolko ako v prvom 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@beru3nek no a este ten femibion 400 ma aj tu DHA...to je vraj potrebne na mozog .Tuto dole je to rozpisane,ze co je na co http://www.mojalekaren.sk/femibion-400-dha-30tb...

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 no som zvedava,ze co mne najdu 🙂 O tej toxoplazmoze som pocula...aj moja krstna pre nu potratila.Vraj je velmi nebezpecna v tehotenstve...a prenasaju ju macky

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana no ja ju uz chvalabohu nemam, prekonala som ju niekedy v minulosti a v krvi mi ostali protilatky 🙂 inak ja som sa tiez bala ze ci mi nenajdu aj nieco ine, sak clovek nikdy nevie... Ale chvalabohu bolo vsetko negativne 🙂 inak tvoja maminka to uz vie?

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 ved prave...napr take HIV by ma teda naozaj nepotesilo 😉 ...Nie nie nevie...zatial len par kamaratok.Mamina,svokra a cela ostatna rodina budu musiet este 2 tyzdne pockat 🙂

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana no ja ked som dosla domov, tak hovorim drahemu ze vsetko je ok, mimi je v poriadku... A druha dobra sprava, ze ked nemam ja HIV, nemas ani ty, lebo by som ho uz davno od teba chytila... Tak sa smial 😀 😀 a ako im to poviete? Ukazete fotecku? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre