Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
15. nov 2011

@betka20 a graf mas aky?

golymetr
15. nov 2011

zítra dám čerstvou fotečku jestli čárečka sílí

ktore
15. nov 2011

@golymetr jej fakt je tam.tesim.....

ktore
15. nov 2011

@golymetr mozno bude taka ista ale uz moze byt silnejsia,rano daj bude sa tesit...

ktore
15. nov 2011

@golymetr a nedas nam sem graf:????

golymetr
15. nov 2011

@ktore tak ta bude z ranní moči tenhle test byl z dopoledne a už takovej duch

golymetr
15. nov 2011

@ktore bohužel BT neměřim měla jsem jen ovu testy ty byli pozitivní 3-4.11

soni1
15. nov 2011

@golymetr ahojky, ak som dobre pochopila, tak ti vyšiel pozitívny test. máš aj nejaké príznaky? mne mešká 6 dní, stále ma bolí podbruško ako na menzes, ale nič, iné príznaky nemám, preto sa pýtam. dakujem za odpoved.

golymetr
15. nov 2011

@soni1 příznaky mam že mě bolí až pálí bradavky a bříško jen návalovitě jinak nic jinýho

ktore
15. nov 2011

ahojte trochu prispejem aj vam citkajte co saa deje v brusku http://www.starostlivostodieta.sk/0-tyzden/zati...

ktore
15. nov 2011

@soni1 jooooj a ty si test nerobila este?sak by tam mala byt ciarka ako hrom......

e.l.i
15. nov 2011

noja som mala dnes smutny den.. takze mi dosla mrcha,..dostala som o 3h velke bolesti.. no som mala pocit ze odpadnem... taketo krce som velmi davno nemala..a leje zo mna..no co vam poviem... ☹ velmi mi je zle...
dnes som kupila alchemilkovy cajik.. tak si ho pekne popijam....snad mi cyklus upravy.... 🙄

pehavcek
16. nov 2011

@e.l.i ale nie, do kelu. Presne nieco taketo som zazila aj ja. No obavam sa, ze cez vikend alebo buduci tyzden ta nasledujem, prsia ma bolia ako kazdy mesiac pred mrchou

madzik
16. nov 2011

Ahojte zienky kedy ste mali prve priznaky po ovulacii?

ktore
16. nov 2011

@madzik ahooooj no vsetky priznaky.....srandujem

ktore
16. nov 2011

@madzik poiektore su priznaky take iste ako pred ms takze akurat mozno tek krcok,nieco napovie alebo stupajuca teplota

madzik
16. nov 2011

@ktore a aky ma byt pred ovulkou a po ovulke a posat tehu?

ktore
16. nov 2011
madzik
16. nov 2011

@ktore dakujem ale ja mam ten krcok stale inde..teraz ho mam nieako vysoko a som19den od menstruacie----nevies co to je? myslis ze mam teraz ovulku ked ho mam dore?

ktore
16. nov 2011

@madzik a je otvoreny????ak je otvoreny ze citis ako prstom nahmatas otvor?doteraz si ovu mala ako?teplota je aka?

ktore
16. nov 2011

@madzik ak mas dlhy cyklus a je mekky a otvoreny tak moze byt ovu.ak je tvrdy a zatvoreny tak neni ovu.to musis pozerat casto aj kazdy den aby si zistila presne co a ako tam citit.ja to moc nerobim.mne staci teplota.a bolesti pri ovu

terez23
16. nov 2011

ahojte, chcela by som sa spytat - moze byt jeden z prvych priznakov ked cvicim zumbu - boli ma v podbrusku?
Je to taka ina bolest, ked som mala kedysi daavno zapal vajecnikov, skore to pichalo. Ale tato bolest je taka nezvycajna (pre mna).
vdaka!

e.l.i
17. nov 2011

a v tehu aky ma byt ten krcok...to by aj mna zaujimalo?

betka20
19. nov 2011

ahoj holky muze neco znamenat zvysena teplota? krom toho ze by na me lezla chripka? 🙂

madzik
19. nov 2011

som 22DPO a mam pocit ze mi pride mrcha! mali ste to niekedy?

nikol_bl
19. nov 2011

@betka20 Někde jsem se dočetla, že to může být signál počínajícího těhotenství, ale co je na tom pravdy 🙂

nativanativa
19. nov 2011

zenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy co je s vamaaaaa ?? sak to tu nezije , kde ste vsetky ,,,,,, som tu nebola tyzden a umrelo to tu alebo co ???

pehavcek
19. nov 2011

ahoj ja som tu, ale tiez pozeram, ze tu niet nikoho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre