Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
19. jún 2009

čaute🙂
tak jsme tak akorát zmokli a došli zablácení dom ☹ 😠

mscat
19. jún 2009

miška:že by?? 😉 😉 😉

mscat
19. jún 2009

trefili jste se den před ovu že? 😉 to by mohlo vyjít tož to jsem zvědavá teda 🙂

mscat
19. jún 2009

tak kde jste zase 😠 😠 🙂 jen co dojdu zas je tu nuda 😢 😢 😢

cambina
19. jún 2009

jsem tu

mscat
19. jún 2009

a já už zase nee 🙂
sem tam 🙂 myslíš,že jsem opravdu mohla mít tu ovulku,když potom přece má ta teplota stoupnout a držet se nahoře..a mě se ta teplota vubec nemění..a ten ovu test mi pořád ukazuje slabou druhou...za tři dny doberu ty prášky na ms a jsem zvědavá jestli se mi vůbec dostaví 😒

cambina
19. jún 2009

a jaké máš prášky?
myslím, že jo...14-15DC

mscat
19. jún 2009

proveru...aby sem dostala ms ted ješte tři dny a pak za další tři čtyři dny by měla přijít a pak mám navštívit dr.a pořád mě pobolívá podbřišek už celé dva měsíce..to bude ale asi tím,že se to tam nějak nemůže spustit... 😒

mscat
19. jún 2009

a co vy?jaký budete mít víkend? 😉 budete slavit tvou šikovnost 😉 😉

mscat
19. jún 2009

víš mojí známé po té antikoncepční injekci depoproveře..ještě vubec nepřišla MS.a to už je dva roky..dobrý co?prý ji všude říkaj pořád že je těhotná...ale to dítě pořád nikde 🙂 naštestí ona zatím nějka neplánuje takže to moc neřeší i když se ji to zdá divné.dr ji řekla,že s tím budou neco dělat až bude chtít dítě dobrý co?

cambina
19. jún 2009

2 roky???? 😲

mscat
19. jún 2009

jojo ano 2roky přesně prý jen kdysi trošku zašpinila a to bylo všechno dělá si z toho prdel že se z ní stal muž že nneí baba a já mám ted taky takový pocit což mě štve já chci menstruaci 😠 ☹ 🙂

mscat
19. jún 2009

četla sem na netu že i dva a pul roku se cyklus dává dohromady a tak no hruza 😠 ☹

bettyna84
19. jún 2009

Tak abych se ujistila, že včera byl můj test opravdu falešně pozitivní, tak jsem si udělala mamatest a tam ani stopa po druhé čárce, takže příště už jedině tenhle. (Naštěstí z toho nejsem nijak zklamaná, protože jsem počítala s tím, že dává po limitu falešný výsledek, jinak bych byla asi hodně naštvaná 😠).
Cambi: ještě jsem ti ani nepogratulovala, tak teď ti moc gratuluju!

cambina
19. jún 2009
cambina
19. jún 2009

betty...děkuji
a jaký jsi zkoušela ten test? mě i mamatest ukazuje slabé-falešné

cambina
19. jún 2009

jo,ale dočetla jsem se, že slabé // můžou se objevovat před MS...a ty mám pokaždé

bettyna84
19. jún 2009

Cambi: tak vlastně - každá žena má určitou hranici hcg pořád, tak je možné, že někomu ukazuje ten test takhle. Pak jim má člověk věřit, co? 😝
To video, jak si posílala odkaz je fakt úžasný...

cambina
19. jún 2009

tak holky kde jste?

bettyna84
19. jún 2009

Však já jsem tu, ale za chvíli zmizím- jdeme na návštěvu.

cambina
19. jún 2009

jojo bettynko...prý před MS lehce HCG stoupne, tak se může objevit druhá...jsem se včera dočetla
jo je to bomba...taky bych to chtěla umět, ale i tak stačí, když na to koukám

cambina
19. jún 2009

jo..poslaly jsme to stejně 😀
no a já musím jít nakreslit malému dinosaury...jsem mu slíbila až budu mít po zkouškách, že si začneme užívat a nakreslím dinosaury a další pro něho důležité věci
a kde je ta mscat

bettyna84
19. jún 2009

Je lepší testovat, až když vynechá...jenže, jak má člověk vědět, že už vynechala??? Tak je asi lepší vůbec ničemu nevěřit - já už si myslela, že když jsem těhotná, tak je vyhráno a stejně po dvou týdnech houby ☹ . Takže teď budu čekat až do dvanáctého týdne, pak si udělám test a budu něco řešit.

mscat
19. jún 2009

cambi:tak to je teda paráda 😨 😕 🙂 no když to tak vezmu tak mě se ukazují pokaždé dvě čárky na těh.testu ale jen stíny ale jde to vidět.

bettyna84
19. jún 2009

cambi: dinosaury si užij 🙂 .

mscat
19. jún 2009

tu som 🙂 a my zas jdeme umýt koš 😀

mscat
19. jún 2009

jojo cambi:at se podaří 😉 😉 at má malý radost 🙂 dnes si muj mrnous udělal krásný puchýř na prstíku když šahal na lampu..tak jsem mu napustila studenou vodu do misky at si močí prstík..a tak ho to začlo bavit že voda byla po celé kuchyni 🙂

cambina
19. jún 2009

betty...já vím...no,ale to čekání je děs 😝 tak jak to potom vydržet...

paní kočko...jojo to mě taky...před periodou dá se říct, že vždycky a v den periody už ani ten stínek

cambina
19. jún 2009

mscat..dívala si se na to malování pískem?

mscat
19. jún 2009

jé já že komu to píšeš 🙂 to ne jako že bych byla kočka 😀 ale už s emnevěděla co vymyslet.. tak je to M -Mirka S-Ševčíková a cat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre