Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
3. nov 2011

@simik22 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 dakujem

blau
3. nov 2011

@nativanativa nekupujes si nahodou emmu, v tej poslednej kde je simona krainova na titulke je vyborny clanok. Vlastne o knihe secret a vlastne ako za vsetko si mozme sami aj negativnym myslenim.

V tomto je Danka super, ona formuluje svoje zelania spravne a preto sa jej aj splnaju.
Slavka ty musis, zacat vidiet veci a vsetko co sa ti deje pozitivne.
Cize : to ze ste sa rozisli, sa pre nieco stalo a stalo sa tak, lebo sa to malo stat a uvidis stane sa to, ze budes za cas vidiet, ze to bolo najlepsie rozhodnutie.
Choroby: hm, formuluj svoje zelanie, nie ze nechcem byt chora, ale Ja budem zdrava!!! toto si stale opakuj atd.
Ja viem, ze teraz ti je pod psa, hlavu hore, poplac si , vyventiluj si hlavu sposobom, ktory ti spravi dobre a zahod to vsetko za hlavu. Mas sancu vsetko zmenit je to v tvojich rukach. Bude to dobre, aj ked srdiecko boli 😉

simik22
3. nov 2011

@nativanativa za malinko, skoda ze clovek nemoze pomoct viac

blau
3. nov 2011

@nativanativa presne co mas v statuse..................
Volaj Hercegovi, ze si mu ty este nevolala?

nativanativa
3. nov 2011

@blau jasne , chapem , po zlom musi prist dobre , no uvidime co ma caka ... , v kazdom pripade mam antibiotika , preliecim sa , snad aj cervenu dostanem 😀 😀 😀 , dufam ze to nebude ironia osudu .... to by som asi nepredychala , aj ked som mu to dnes pisala , ale on si dokonca zmenil aj cislo ....., tak neviem komu to oznamim ak nahodou sa nieco take stane 😖 😖

nativanativa
3. nov 2011

@blau nevolala , asi ma zastrelis .... napis mi to prosim do ipcky

blau
3. nov 2011

neboj asi sa nestane, a ked sa stane taky ti nestoji za to, ked si hned cislo meni. Jaaaaaaaaj a teraz kde mam telefon?? pockaj
@nativanativa

nativanativa
3. nov 2011

@blau no vidis , aj taki existuju .... aj ked neverim ze to vsetko bolo z jeho hlavy ....
no aspon som zistila ze mam anovulacne cykly 😀 😀 😀

blau
3. nov 2011

@nativanativa existuju aj horsi. Co z vlastnej hlavy vymazat cislo? a nech aj tak dobre, nebude ta pokusat ...
a vidis, zrovna sa nasla jedna pozitivna vec, zistila si co si nevedela 😉
Neboj dobre bude, len treba chciet aby bolo dobre, takze BUDE! dobre?

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa aale micka ☹ ☹ ☹ tu je potom v niecom velky bordel, vsak cez vikend ste sa snazili a po vikende rozchod. Tak to ma mrzi ked musis taketo nieco skarede prezivat. Ale ak je nieco komplikovane tak ti to nebudem komplikovat este viac mojimi nazormi. Aj ked by ma zaujimal dovod, lebo naozaj nechapem ☹ ☹ ☹ ☹ smutne dost!!! ☹ to vazne?

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 iste , poviem len tolko , ze milenku robit nikomu nebudem , aj tak som bola vzdy medzi poslednymi , v utorok to zavrsil telefonat jeho ...ehm matky jeho deti , a vcera prudka zmena a dnes smska ze on sa rozhodol pre rodinu , ach skoda reci , pritom tie slova o tom ako ma miluje a chce byt so mnou , ale dobre mi tak , opat som sa popalila
co si taky clovek zasluzi ??? jemu sa to vrati .... to mu prajem , nic ine
a punktum 😀 😀

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 inak ten fertilityfriend , je fakt friend .... akoze dost dobry graf ... chces vidiet ?? 😝 😝

daniwaugh
3. nov 2011

@nativanativa
jezisikriste zlatko.. :(

nativanativa
3. nov 2011

@daniwaugh no lol vidis , smola sa mi lepi na paty , narodena pod stastnou hviezdou , niekto ma musel dost divoko prekliat , lebo toto obdobie trva uz pekne dlho , od noveho roka 😅 😅

daniwaugh
3. nov 2011
miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa hmmmm ☹ keby ta naozaj miloval tak by to asi riesil inac. Nic nenarobis holka, musime ist dalej. Pockaj sa mu ukludni doma situacia, tak si na teba spomenie a bla bla bla...ze ako ta miluje. To este bude mat dohru. Tazke to mas naozaj. Ale to zvladnes 😉 ukazkovo dufam 😎
chcem vidiet graf , kde to uvidim? 😝

nativanativa
3. nov 2011
miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa ten cerveny kriz je ovulka ano? ja som sa tam registrovala, ale mne to neukazalo tak pekne ako tebe ...ty si mala jaku paradnicku ovulku!!! 😝 pockaj poslem ti moj, ja neviem ci som vobec mala ovu.

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 wweiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 😝

miriamm11
3. nov 2011
nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 mne tam vybehol moj graf 😀 😀 😀 😀

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 hore v pravom rohu mas sharing , kliknes na to , ukaze sa ti tam vela moznosti a medzi nimi get code , na to kliknes a hore prvy link v ramceku skopiruj

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa cooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hahhahhaha asi ti ho zavidim?? 😝 😝 😝 😝

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 hovadooooooooooooooo , ja skapiiinam zas 😀 😀 😀

miriamm11
3. nov 2011

@nativanativa mne to nejde, nemam tam ziadny link potom, normalne som za sa zapotila, idem skusit este raz 😉

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 no sup ,sup som zvedava 😝

nativanativa
3. nov 2011

@miriamm11 zase nic ☹

miriamm11
3. nov 2011

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre