Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
23. aug 2011

@saxana123 a este ma napadlo ze ci si tie iste priznaky mala ja pri malom...

labanka
23. aug 2011

baby tak toto som nasla o nasom cajiku : alchemilkový čaj je výborný prostriedok na spevnenie maternice, prekrvenie maternice a podporu plodnosti, atď... Odporúčala by som ho však piť vždy len prvé 2 týždne menštruačného cyklu (teda od prvého dňa krvácania po dobu 2 týždňov), lebo pokiaľ by si otehotnela (čo je možné u väćšiny žien v polovičke cyklu) už nie je veľmi vhodné piť tento čaj. Urćite však je veľmi dobré pre ženu piť tento čaj po dobu 1 roka v horeuvedených periódach.

saxana123
23. aug 2011

@labanka No v podstate áno až na to že som nemávala ten hlavybôl a závrate. Prsia až neskôr začali bolieť a pri Tominovi som si uvedomila až na 6ty deň meškania že meškajú. Cítila som sa výborne, rovnako jak teraz.

misula.g
23. aug 2011

Ahoj maminky a budoucí maminky... Ráda bych se poradila se zkušenými 🙂 Neměřím si BT, ani nedělám ovulační testy - teď uplynul teprve první cyklus našeho snažení. Mé "problémy" začaly 13.DC. Cítím se divně už více než týden, mám po celou slabé píchání v břiše, které začíná zesilovat, bývá ale střídavě na obou stranách. Trpím nadýmáním a zácpami, což jsem nikdy neměla a mám občas návaly. Avšak po celou dobu mám taky silnější špinění, které bývá jen ráno po vstání z postele. Menstruaci mám dostat 28.8. Co si o tom myslíte - může to být příznak těhotenství (test zatím negativní) nebo to může být i tím, že jsem brala před měsícem Norethisteron a tudíž mám rozházený cyklus a s tím spojené tyto problémy?

boise
23. aug 2011

@saxana123 ahoj...neda mi nenapisat, som si vsimla ze budeme mat rovnako stare deti..aj prve, aj druhe 😵 este aj termin porodu rovnaky..prvy sa kedy narodil? 😉

misula.g
23. aug 2011

Ještě pro doplnění - prsa citlivá nemám, ale mám pořád šílený hlad 🙂

rosny
23. aug 2011

@labanka tady mas o alchemice diskuzi https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kontryhe..., co jsem tak zkoumala, tak se pije ze zacatku cyklu na posileni plodneho hlenu; jinak na hlen je i dobry grapefruitovy dzus 100%

labanka
23. aug 2011

@rosny dakujeeeem

labanka
23. aug 2011

@misula.g já mam to iste co ty 😉

misula.g
23. aug 2011

@labanka Já mám právě obavy, zda to nebude jen rozházený cyklus z těch prášků na oddálení ☹ Nevím, co si myslet. Dřív mi chodila menstruace přesně jak hodinky a teď mám to špinění. Každý den si říkám - a je to tady, přišla - a pak celý den nic. No, já musím tedy ještě do víkendu počkat a pak se snad rozhodne. Takže ty také nevíš 🙂 Budu moc držet palce a sledovat toto fórum 🙂

zuzkag2
23. aug 2011

@misula.g ahoj Misi...ja som taketo priznaky mala tiez, a vzdy som si uz mysela, ze som konecne tehulka...a nakoniec som si pomaly odsledovala ze je to ovulacia...presne ako ty pises, spinenie, strasny hlad, ale uplne neovladatelny, zapcha, nafukovanie...akurat mna okrem toho boleli neznesitelne bradavky...a vzdy sa to skoncilo tak 5 dni pred ms...nechcem ti brat iluzie, kazda zena to ma asi inak...ale aj tak, drzim ti aspon palceky, nech je to tak ako si prajes...🙂
ja som teraz 9DPO...a ziaden priznak co som mala predchadzajuce mesiace nemam...ani nie som hladna...skor mi nechuti ( ale to pripisujem tym horucavam..), nebolia ma bradavky, nenafukuje ma ani nemam zapchu ( ale to preto, lebo moc nejem) ... a tak...ale uz vobec nemam odvahu vytiahnut testik, a zistit ci som tehu ci nie...takze cakam do 26.8. ci dorazi ms alebo nie....

misula.g
23. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi, děkuji za názor 🙂 Právě, že je to teď jiné. Já jsem mívala pravidelně uprostřed cyklu pár dní velké bolesti bradavek, tak jak píšeš ty, manžel se mě nesměl dotknout - řekla bych, že takto se projevovala moje ovulace. Každý měsíc to bylo stejné, žádné jiné příznaky. Protože teprve začínáme, tak jsem ani nezkoušela ty ovulační testy - ale mám to v plánu 🙂 Já budu čekat ještě o dva dny déle než ty, ale to uteče jako voda 🙂 Držím palce

misula.g
23. aug 2011

@zuzkag2 Zkusím si dnes udělat ovulační test, abych vyloučila ovulaci 🙂 Musela by trvat ale už 9 dní, tak dlouho mám ty problémy. Dnes jsem moc nepila (v tom horku se nemám čím chlubit, že), tak třeba mi test napoví, co se se mnou děje...

vierkapierka
23. aug 2011

@zuzkag2 ahojky vikend bol nezabudnutelný a či na nho naozaj nezabudnem sa ukáže snáď čoskoro 😅 už sa na to teším

malinka_02
23. aug 2011

ahoj holky, no já už máým půl roku skoro všechny příznaky, ale pořád nic, je to prostě tím jak moc chceme tak si to vsugerováváme a těšíme se.. Já taky bolesti prsou, bolení v podbřišku, nafouknutá, a hlad, říkala sem si asi sem těhu a nebudu se žinýrovat.. výsledek? Těhotná nejsem a přibrala sem za 9 měsíců co se snažíme 6 kg.. Asi na tom má podíl i listovka..

saxana123
23. aug 2011

@boise Ahoj, no super 😀 Tomino je 27.11.2009 A tvoj Bobak je kedy ?

boise
23. aug 2011

@saxana123 my 12.12. 😵

misula.g
23. aug 2011

@malinka_02 Přesně - a já jsem si říkala, že taková nebudu, že se nebudu moc pozorovat a že až to přijde, tak to přijde. Teprve jsme s manželem na začátku snažení, ale myslím na to, kudy chodím ☹ Ale brzy se rozptýlím, protože co nevidět začneme rekonstruovat byt, takže už pomalu myšlenkama odbíhám od těhotenství.

petulak1988
23. aug 2011

holky ahoj ja uz jsem uplne hotova celou noc jsem nespala jak me tlacil podbrisek uprosred a vlevo a rano v 5 do prace☹ jsem teprve 22DC

saxana123
23. aug 2011

@boise to je fakt úžasné!!!! 😀 skoro rovnakí sú a teraz máš tiež termín 20.apríla? Neuveriteľné

misula.g
23. aug 2011

@malinka_02 Já za ten dvoutýdenní maraton v přejídání zhubla 2 kg :-/

saxana123
23. aug 2011

@misula.g Zhubla? jak to robíš? 😕

misula.g
23. aug 2011

@saxana123 No to já právě nevím - mám pořád hlad. Už hodinu po teplém obědě :-/ Někdy mám i dvě teplá jídla denně 😅 V práci pohyb nemám, takže je to pro mne záhadou

saxana123
23. aug 2011

@misula.g Aj jaaaaa! Aj jaaaa chceeeeeeeeem! ☹

malinka_02
23. aug 2011

@misula.g taky by mě zajímalo jak hubneš?? No ono je to pak čím dál horší čím dýl to nejde..

misula.g
23. aug 2011

@malinka_02 To samo, nechápu, jak můžu shodit dvě kila a přitom mít zácpu ☹

ivussska
23. aug 2011

@malinka_02 ahojky tak jak pokračujete? My se opět snažíme co to jde, začala jsem brát ten clostík, tak mám maličkou naději 😉

misula.g
23. aug 2011

@petulak1988 Ahojky, já jsem dnes 23. DC a mám docela silné píchání a škubání na levé straně. Tak nevím, zda je to něčeho příznak, nebo se ohlašuje menzes... 😖 A už je trochu lépe?

petulak1988
23. aug 2011

@misula.g to mame podobne no v praci horor a uz mi to pichani prave prechazi doprosred ale stal vice vlevo....ach jo ja si ak moc preji byt tehu ale nechci si nic namlouvat doufam ze se dnes aspon vyspim

misula.g
23. aug 2011

@petulak1988 Snad se vyspíš... Já spíš nemůžu sedět, protože kromě píchání mě bolí i záda v tom místě, kde mne píchá a podvědomě se kroutím jak žížala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre