Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
9. dec 2012

Pa pa babule...idem uz aj ja...vyvencit hafana a potom hadam aj sexikovat :-*

beru3nek
9. dec 2012

@aduuus : kolik ti je?Musím říct, ze své vlastní zkušenosti, že u nás přišla krize když byl prckovi rok. Změní to vztah dokonale, to dítko. Tak to si nech ještě hodně projít hlavou. Dokud nejsou děti, je konec vztahu menší zlo. Jestli to nepíšu moc natvrdo.

beru3nek
9. dec 2012

@ivanaliana : užijte si to 😀 Co máte za rasu? My jack russel teriér 😀

mackad83
9. dec 2012

@lienka19881
@ivanaliana
@beru3nek Ahojre babule tak zajtra je ten den D tak sa teškám čo sa už konečne dozviem a jasnačka že vám dám vedieť ako som dopadla a vy všetky ma budete nasledovať 🙂 😀 😉

mackad83
9. dec 2012

a ktomu všetkému som dostala aj nádchu

ivanaliana
9. dec 2012

@beru3nek ja mam civaviaka...moje babenko jedine🙂...zatial 😀
@mackad83 no v to dufam veru 🙂...tak sa teda drz zajtra :-*...a vela stasticka...a teda aj zdravicka 🙂

beru3nek
10. dec 2012

dobré ráno,
u nás je sněhu, jupííí.

@ivanaliana : však brzo přibyde další členka do smečky 😉
@mackad83 : držím pěsti a samé dobré zprávy. Ať jsi fit, snad chápu dobře že jsi nastydlá. Tohle slovo taky neznám 😨

beru3nek
10. dec 2012

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...
jsem koukala na výpočet podle Jonáše a to mě vůbec nesedí, to mám mít MS. Někomu to pomohlo, ale já tomu teda nevěřím

aduuus
10. dec 2012

@beru3nek ja mam 28, tak ano je to mensie zlo...ale ked ja uz prilis tuzim po dietati... :/

lienka19881
10. dec 2012

@beru3nek no ja si tu jonasovu metodu nemozem vypocitat, pretoze moje mesto narodenia sa tam nenachadza 😀 ale aj tak tomu velmi neverim... ako moze on vediet z datumu narodenia nieco o mojom cykle, kedy mam ovulaciu a tak 😀 u nas tiez pada sniezik od rana, v bratislave bude zasa snehova kalamita, kedze tunajsi soferi nevedia jazdit 😀
@aduuus no podla mna by si si to mala este premysliet, 28 nie je zasa az tak vela... a mat dieta s niekym, s kym ani nevies ci ho chces mat, no neviem... aby potom to dieta nebolo nestastne, ked vam to nebude vo vztahu klapat... musis sa zamysliet aj nad tym...
@mackad83 no cakame na dobre spravy, ine ako ta ze si tehu ani nechceme pocut 🙂
@ivanaliana jezis ty mas civavku? 🙂 tu som aj ja vzdy chcela, ale drahy nechce o psovi ani pocut 😖

aduuus
10. dec 2012
lienka19881
10. dec 2012

@aduuus ☹ prepac ale je to tak ☹

aduuus
10. dec 2012

@lienka19881 ved ja nic, ja len som z toho vsetkeho smutna co sa u nas deje...je to na prd

lienka19881
10. dec 2012

@aduuus to ti verim ☹ no musis si zvazit vsetky pre a proti...

aduuus
10. dec 2012

@lienka19881 ked ja stale dufam jak debil ze bude lepsie :D

lienka19881
10. dec 2012

@aduuus tak to potom tazko s tebou 🙂 no podla mna si hlavne zvaz, ci vobec chces byt s nim....

aduuus
10. dec 2012

@lienka19881 ked to je to ze aj chcem aj ne... :///

lienka19881
10. dec 2012

@aduuus tak potom neviem ci ma taky vztah vyznam... :-/

aduuus
10. dec 2012

@lienka19881 no ved toto

lienka19881
10. dec 2012

@aduuus tak sa s nim rozid... cim skor to skoncis, tym skor mas sancu ze si najdes niekoho s kym budes naozaj stastna a s kym budes dietatko ozaj chciet... aby si neskor nelutovala ze si to mala urobit uz davno...

lienka19881
10. dec 2012

@ivanalia @beru3nek baby toto som nam nasla https://www.modrykonik.sk/fotoblog/soldi/clanok...
@mackad83 tebe to uz dufam nie je treba 😀

ivanaliana
10. dec 2012

@lienka19881 ano mam civaku....teda civavieho fesaka...vola sa Jerry 🙂 @beru3nek...inak dnes mi ten ovu test ukazal zase slabsie ako vcera a to mala byt ovulka prave dnes...som z toho zmatena normalne ☹ ...Tak kedy vlastne ta ovulka bola?...Ma drbne ak som ju mala hneds po MS...lebo vtedy som az tak nesexikovala ☹
@mackad83...zijes dievca? 🙂 ...ved my cakame 😀

ivanaliana
10. dec 2012

@beru3nek tak podla tej Jonasovej...by som mohla zamiesit na dievcatko 30.12. o 00:41 🙂

beru3nek
10. dec 2012

tak u nás taky kalamita, silničáři jako každoročnně jsou sněhem překvapeni 😀. Jen je tam hnusně, mokro, sněžavo...

@aduuus : jak píše lienka, dobře si to promysli, zda do toho s přítelem chcete jít. 28 je ještě v pohodě, to na tebe třeba ten pravý ještě někde za rohem čeká. Většinou se lidi bohužel nemění.. Ví to aspoň, co tě na něm štve? Promluvili jste si?
@ivanaliana : takže nikdy ti neukázal test pořádný dvě tlustice? To je zvláštní teda. Já jsem z toho svého cyklu vůbec jelen, ale u nás to dneska asi opět nehrozí, přijde dlouho z práce 😝

beru3nek
10. dec 2012

@ivanaliana : trefí se ti to do plodných dnů? Mě na první den MS, takže blbost

aduuus
10. dec 2012

@beru3nek stale dokola to iste 🙂

lienka19881
10. dec 2012

@ivanaliana hmmm no to mas ozaj zvlastne s tou ovulkou... asi je ozaj nejako tesne po skonceni ms... ale nejaky ten sexik ste mali nie? moznoze sa zadarilo aj tak 🙂
@beru3nek mne to tiez absolutne nepasuje ten jonas, podla mna je to blbost 😀 u nas snezi a snezi, no bratislavska kalamita 😀

ivanaliana
10. dec 2012

@beru3nek nie nemala ☹ a to som si zacala testovat od 11DC.No mne by podla tej Jonasovej mala MS akurat skoncit

ivanaliana
10. dec 2012

@lienka19881 Ja som ten hlen...co som vam spominala mala 7.8.9DC...a vtedy to bolo s tym sexikom take poslabsie.To bolo vtedy,ked sme obe plakali,ze nic nebolo ☹ Uz sa ani nepamatam,ze kedy som ten sexik mala

bubinko83
10. dec 2012

ja som otehotnela na 10DC na prvy šup pričom som mavala 28-29 dnovy cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre