Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kessy11
20. aug 2009

....babulky všetkým vám držím palčeky, aby ste čo najskôr našli vytúžené //

zdravím Andy, Cambi, Korenku, Fly......čo je s korenkou tú som tu dlho dlho nevidela, neviete niečo o nej???
Andy a čo naša Dušička ako sa má, čo Dominik, ako sa majú ako sa im darí???? a pozdravujem Terezku a Haničku 🙂 🙂 🙂
Cambi čo Dadusko???ako sa máte, čítala som že sa ti v novej práci páči tak to je super, tak možno to teraz pôjde ked sa budeš viacej venovať práci a nebudeš na to tolko myslieť, držím palčeky moc moc.
Fly vy ste si tušim dali teraz pauzu a vrhla si sa do dalšieho štúdia, že???? Tak nech sa darí 😉 😉 😉
Korenka halooooooooooooooooooooooooo????????????????????????????????????

terezka25
20. aug 2009

monky1, neviem, ako je to u teba s teplotou, al emoja je normalne okolo 35.2-35.5 ...🙂 aka je tvoja normalna teplota.. 🙂

alzbeta.hod
20. aug 2009

teri ty máš tak nízké teploty???

terezka25
20. aug 2009

ano, u mna je to normalne.. 😉 ja ked mam teplotu 37 tak uz mi je velmi zle...podla doktorky si musim k mojej sucas. teplote vzdy priratat 1 stupen...🙂 a preto mam stale studene nohy🙂

alzbeta.hod
20. aug 2009

to slyšim poprve... zajímavé

terezka25
20. aug 2009

neviem ako sa to odborne vola...no, je to trosku divne.. ale nestazujem si.. mam vzdy dovod svojej polovicke strkat nohy pod perinu 🙂

alzbeta.hod
20. aug 2009

no to já spím v ponožkách, v těch chlupatých 😀

mscat
20. aug 2009

ahojte holky,,
No Miška...taky čumím..co to tam vidím!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je paráda a zároven mazec jak se to tu roztěhulkovatělo!!!! 🙂 nemůžu tomu ani uvěřit...kolik už je tu těhulek 🙂 4 nebo 5 😉 Moc moc gratuluji... 😉 a pokud nepletu,tak ty už si se na to chtěla vyprdnout že? 😉 😉 a zadařilo se..

michalag
20. aug 2009

Ahooooj kessynka 🙂 ,
skusala som testik vcera len tak zo srandy lebo keksik bol len raz za cele toto obdobie, kedze sme boli stale prec bud drahy s malym alebo ja s malym alebo mal tatino tolko roboty ze zaspal tak rychlo ze .... a ked som uvidela vcera tu ciarocku tak som skoro odpadla sok jak ... ale drahemu to este nepoviem pokial neuvidim ze ciarka naozaj silnie (aj ked oproti vcerajsku sa mi zda silnejsia) a rozmyslam ze k Dr. pojdem okolo 2.9. to ide akurat maly prvy krat do skolky tak mozno bude aj cas 🙂 ... a podla mna som len v 3+6, tak neviem preco mi uz ukazuje 5tt 😅

mscat, tento mesiac sme sa uz nato vykaslali, povedali sme si ze budeme mat keksik ked budeme mat chut a nie ked budu plodne dni a .... vyslo to 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mozno dam aj testiky do albumu

kessy11
20. aug 2009

ahoj miška, ono to ráta od prvého dna poslednej menštruácie aj ked pôjdes na tehotenstvo academy, na tehu kalkulačku tak by ti to malo vyrátať tak ako tu na konovi, +-jeden den, no jasne že hodíš testíky, čakám 😀 😀

michalag
20. aug 2009

ako sa mate moja???

michalag
20. aug 2009

tak na chvilku ich hodim a potom zmazem
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kessy11
20. aug 2009

Tééééééééééda to vyzera super čiaročky krásne silneju no parááááááááááááááááda, juj ani nevieš aká som rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....my sa máme dobre, už sa síce neviem uložiť v noci ale dá sa to vydržať, v pohode, malinký kopká a kopká alebo sa tam mrví, všetko ok, uz sme aj otočení, čiže pripravený na štart aj ked máme este čas, pomaličky sa obzerám po vecia do porodnice, pre Samka už máme toho kúpeného dosť, len to poprať a dať nejako dokopy lebo vela veci sme aj dostali a potom zistiť čo chýba a tak. a inak už je to definitívne Samko 😀 😀 😀 😀 😀
tak tak, musím ísť nachystať nejaký ten obedík ale budem ťa sledovať tu v snažilkách ako sa ti darí a tak alebo cez IP, tak zatial sa maj pekne pa pa

mscat
20. aug 2009

miška..no určitě je dnes silnější čárečka..to jsem ráda 😉 potom musíš napsat,jak ten tvůj zareagoval? 😵 😉 ježiš tolik těhulek tady 🙂 ....dnes jsem viděla 7týdenní miminko..ježiš to byl prcek,to je něco,jak to moje bylo nedávno taky tak malé...a ted?drzé to je 😀 fakt ale krásný chlapček to byl aj malý kukal vyvalenej na mimi ještě to tak neviděl 😀 a první co prohlásil bylo,že není tam lulinek 😀 tak pak že jo že je schovaný v plynečce 🙂

sonidlov
20. aug 2009

jéééj Miška gratulujem moooc mooc sa teším s tebou aj ja som si včera robila testík aj ked som len 18 dc a bol tam úplne taký malý duch a dnes som si robila ešte jeden a zdá sa mi, že tam nič nie je. Nemala som i ho robiť , lebo viem že to teraz budem zle znášať ked mrcha príde fúúúj

monky1
20. aug 2009

terezka, ja ked som pred par rokmi lezala v nemocke na krcnom, vzdy rano merali teplotu a mala som 5 dni po sebe 36,4 - lekar sa smial, ci umieram, lebo v zazname nebola ziadna krivka, len rovna ciara 😀 😀
...ale bezne mavam nad 36...cca 36, 5, tak neviem, preco je teraz taka nizka...ale neriesim to, kym dycham 😀

terezka25
21. aug 2009

monky1 asi mas pravdu. dolezite je to, ako sa ty citis. a po pravde.. asi je lepsie mat taku nizsiu teplotu, nez keby si mala okolo 40...no nie?
holky, hovori vam nieco nazov "chlamydia"? stretli ste sa s tym niekto?

mirenkam
21. aug 2009

sonidlov 🙂 ahoj, také jsem si udělal testík a jeden den tam byly // a druhý jen /, Na netu jsem se dočetla, že to může být i rozbitá barva pod papírem... 😠

alzbeta.hod
21. aug 2009

ahojky nějak se mi teploty řítí dolůůů 😢

mirenkam
21. aug 2009

alzbeta.hod ahoj 🙂 já teploty neměřím, chodím na směny(denní, noční)tak by to nemělo cenu...

alzbeta.hod
21. aug 2009

no něco na tom je... myslíš že to ovlivňuje kolik hodin spím??? já dělám ranní a odpolední. No je pravda že mi teploty ani neurčili pravou ovu, jako mi ukázalo moje tělo a test na ovu to potvrdil... jen mám strach že jsme se snažili ve špatný den 😢

mirenkam
21. aug 2009

alzbeta.hod já nevím, já jsem se o BT a její měření moc nezajímala, ale je fakt, že by se to mělo měřit vždy ve stejnou dobu a ještě před tím, než vylezeš z postele, takže jestli si ji měříš v různou dobu(i když ráno) tak asi jo...

alzbeta.hod
21. aug 2009

ne ne. Měřím ještě než vylezu z postele ale někdy zaspim a měřím třeba o půl hodiny déle.

cambina
21. aug 2009

ahoj 😉
no miško... 😵 😵 😵 akorát, já jsem ty tvoje testíky neviděla 😠
zase jsem tu delší dobu nebyla a další těhule, tak asi nebudu sem chodit a budou těhule všechny...

kesynko...31tt jak to letí 😲 😵 ...Dadík je delší dobu "na prázdninách", dnes mám tedy volno, ale jinak pracuji celé dny...měla jsem ho akorát na víkend... je pravda, že v prácii jsem opravdu spokojená, jen za chvíli mi začne ještě škola a to už nevím, jak zvládnu...

zuzko 38letá... jak to vypadá s vaším tatínkem?

monky1
21. aug 2009

no dievcata, aj u mna je to s meranim vselijake - tiez meriam niekedy aj hodinu skor...nejak sa automaticky budim o 5h, i ked povodne som zacala merat o 6h.....a tiez toho vela nenaspim, tak neviem, ci to ma nejaky vyznam 😒

monky1
21. aug 2009

cambi, fakt, ani ja som nevidela miskine dve //....ale miska, v kazdom ptripade blahozelam....je super, ze ti to vyslo....nech si vsetkym prikladom 😀

michalag
21. aug 2009

baby, ak chcete idem ich hodit do albumu, tak mozete kuknut 🙂

monky1
21. aug 2009

miska, rady sa pozrieme 😵

michalag
21. aug 2009

uz su tam 😉

monky1
21. aug 2009

wow wow wow!!!!! aj ja chcem takeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢
...miska, to je nadherny pohlad, ako ta druha ciarocka tmavne 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre