Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
8. sep 2009

ahoj holky...
miška se teda opravdu moc neozývá ☹ 😒 😖 ...miško co je s tebou? co u dr.? teda...na nás úplně kašleš... 😲
ahoj andy...tak jak se daří? jsi spokojenáá maminka, co?... jak ten čas běží... nedávno jsi byla 2v1 a ted už má Terezka 3 měsíce a ted už bude za chvilku rodit kessynka... téda opravdu čas je rychlejší než Bolt

mě konečně včera po dlouhých třech týdnech přijel Dádik, tak se pořád mazlíme, bohužel dneska mám školu, tak nevím, jestli mám jít, když už zase od zítřka se budu vracet z práce až večer...ve čtvrtek dokonce mám až do 22hod...každopadně si musím najít jinou práci...vzhledem k moji rodině, k moji škole to nezvládám...

andy2306
8. sep 2009

ahoj cambi- proč jsi malého neviděla tak dlouho?a co přítel,klape všechno?
jsem spokojená-a tak si snad ještě jednoho mrnouse pořídíme,ale musel by byt tak hodný jak je to naše miminko maličké.
no letí to jak blázen-ještě nedávno jsemse koulela-a ted už mi to čtvrt roku spinká v postýlce,směje se a už i nahlas řechtá..mohlo by se to ted na chvilku zastavit,to bych sip řála...ale utiká to všem stejně.

micha..opravdu jsi tu dlouho nebyla-vše v pořádku?
kessy-co ty?korenka-jak se máš?fly---co škola a kdy se zas budete snaži?m.o.ni.-ahojík....

zuzana1971
8. sep 2009

babulky, to som ja 38 rocna
pamatate sa na ten pokazeny syr a potom som zistila, ze som tehotna?
bohuzial ten syr bol pokazeny, dnes som dostala odpoved od potravinovej inspekcie>
" Vo vzorke bola potvrdená prítomnost
Clostridium bifermentans, ktorý mohol byt prícinou zistených organoleptických zmien. Vo
vzorke bol zistený vysoký celkový pocet mikroorganizmov.
Z uvedeného vyplýva, že Váš podnet bol opodstatnený."
Tak teraz zistujem kade-tade ci ta bakteria nemohla poskodit plod 😖

monika0001
8. sep 2009

zuzi - neboj. ked už po toľkých rokoch to prišlo bude dobre... nemysli na nič zlé.....

zuzana1971
8. sep 2009

monika, ved prave po tolkych rokoch cakania uz nechcem o to prist 😖

cambina
8. sep 2009

zuzko...jak to myslíš ze sýrem...nějak mi všechno uniklo? že jsi jedla špatný sýr nebo co? nějak nic nechápu

monika0001
8. sep 2009

cambi - zuzi už dávno písala, že asi zjedla pokazený syr.. a potom z toho bolo tehu...
ale teraz sa zistilo, že ten syr bol naozaj pokazený a Zuzi už v tom čase bola tehu.. tak zistuje či je všetko O.k.

andy2306
8. sep 2009

zuzi-já myslím,že se nemusíš bát-víš kolik těhotných ženských snědlo něco skaženého?jsou ženské,co si z toho hlavu nelámou,mnohé fetují,kouří-pijí alkohol,a děti mají zdravé.můj názor je,že pokud jsi toho nesnědla kilo akaždý den,tak miminko bude zdravé.držím pěsti a napiš jak jsi dopadla s miminkem.

zuzana1971
8. sep 2009

no ja poznam jednu co ma tiez z plesniveho syra postihnute dieta, ale v tom syre bola listerioza

m.o.n.i.k.a
8. sep 2009

Zuzko taky bych se nebála, když by si ho nesnědla ve velkém množství v kilech nebo tak 😉
Andy jo jo hlavně, že jsou děti zdraví, jen ta jeho uřvanost mi už leze na nervy jak člověk nemá aspon 5 minut klidu, jak tak řval mamka to vydržela chvíli pak mi říká, že mě obdivuje, no dneska je jakž takž hodný 😀
Ahojky cam, uvažuji pořád zda se přihlásit nebo né, ale asi joo, nevím jak to budu pak zvládat já tu školu 😅
Je jen 2 týdně?

cambina
8. sep 2009

ahoj moni... každé úterý + první čtvrtek v měsíci... já o ted nezvládám vůbec, když jsem celé dny v práci... dneska mám sice volno, ale zase mi včera přijel malý a takhle s ním pořádně budu až v sobotu, tak dneska opět školu kašlu

m.o.n.i.k.a
8. sep 2009

Cam, tam nemusíš chodit né? Hlavně si pak sehnat tu probranou látku, učivo, né?
Já do toho chci jít ten př. rok, jen nevím, zkusím to a pokud bych to nezvládala s dvouma tak toho nejspíš nechám. Uvidíme.
To Tě chápu, ještě když jsi do večera v práci ☹
A hledáš si něco jiného?

juliett7
8. sep 2009

Ahojte holky, co vy na to? Ja dostavam presne na 14ty den po ovulke menzes a uz od 11 teho dna po ovulke zacinam spinit. Tentokrat som vobec nespinila , ale ani menzes nikde. A hlien mam normalne taky husty biely, co u mna pred menzes nebyva zvykom. Inak nemam ziadne ine priznaky, len som trosku unavena, ale to moze byt aj zmenou pocasia. Testovat sa bojim, ze tam zasa najdem len jednu /

andy2306
8. sep 2009

listerioza je něco jiného a to se v tom neprokázalo u tebe,ne,já jsem plísnové sýry taky jedla v těhu,málo-ale přece.tak držím pěsti,at je to o.k.
moni-to jsi dobrá,že chceš se dat na školu když čekáš druhé-já jsem spokojená na mateřské,děti mám hodné obě,ale myslím,že učení k tomu bych nezvládla-nebo možná ano,ale na úkor právě dětí-a když bych měla večer klid,už by se mi jistě do knih hledět nechtělo. tak at ti to všechno vyjde.. 😉

m.o.n.i.k.a
8. sep 2009

Andy já jsem u malého dodělávala střední, hlídání nebylo jen když jsem byla ve škole a na praxi, do toho jsem byla čerstvá mamina, vůbec nic jsem o tom nevěděla , nikdo mi s malým nepomáhal a zvládla jsem to.
Ták uvidíme co ted , nebo teda pak 😉

andy2306
8. sep 2009

takže ty jsi asi hodně mladá mamina- 😉 a šikovná navíc.a jsi vdaná moni?pokud se na to cítíš,určitě dál studuj.já jsem chtěla taky jít na nějakou výšku,ale odkládám to zatim na neurčito 🙂

m.o.n.i.k.a
8. sep 2009

Né vdaná nejsem. Nějak jsme to neřešili. Budem se brát po druhém dítěti, ale to jen at se jmenujem všichni stejně, protože papír k lásce nepotřebujeme 😉
No já to zkusím, a uvidím 🙂

andy2306
8. sep 2009

my jsme se taky brali,až měla naše hanička 15 měsíců 🙂 taky kvůli společnému jménu.takže vlastně až terinka je manželské dítě 😀 😀 zkusit se má všechno.a kdy nastupuješ?tak ahojky-jdu pro haničku do školky.pa

m.o.n.i.k.a
8. sep 2009

ještě nenastupuji, chtěla bych tam kde je cam. A musím si dát přihlášku k dalkovému studiu myslím , že do dubna nebo nějak tak, tak mám ještě čas 🙂 Jsem ted dala do trouby štrůdle, tak mám chvilku než se vzbudí malý

m.o.n.i.k.a
9. sep 2009

Ahoj holky.
Dlouho se tu neukázala i mscat, co jééé? Snad se na nás nenaštvala 😒 🙂

andy2306
9. sep 2009

ahoj moni-to už mě taky napadlo,že se urazila MSCAT-TO VŠE BYLO NAPSANÉ JEN V DOBRÉM,OPRAVDU.

m.o.n.i.k.a
9. sep 2009

Já to taky myslela v dobrém, zbytečně se takhle ničit, když nemá ani důvod 🙂

andy2306
9. sep 2009

a ten tvůj malý je taky raubíř říkáš?je nezvladatelný nebo je jen prostě zdravě živý?a přejete si s vašim holčičku nebo je vám to jedno?

dada1171
9. sep 2009

cavte ...mam tu aj ja temu ale pridam sa tiez trosku k vam ...chcem sa opytat ked som mala menstruaciu 5.8.2009 po nej som mala 14.8.20069 laparoskopiu -prefuk vajcovodov a hned po laparoskopii so skusala na dietatko ...menzes nedosiel robila som test tehotnosti vysiel negativny 2krat , sla so k lekarovi pozrel ma a povedal ,ze niesom tehotna ,ze mam tak nieco co musi puknut neviem ci sa jedna o cystu alebo folikul neviem presnepichnul mi vyvolacku na menzes...a nenzes nikde co mam robit? Mate niektora take skusenosti...?

dada1171
9. sep 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš cavte ...mam tu aj ja temu ale pridam sa tiez trosku k vam ...chcem sa opytat ked som mala menstruaciu 5.8.2009 po nej som mala 14.8.20069 laparoskopiu -prefuk vajcovodov a hned po laparoskopii so skusala na dietatko ...menzes nedosiel robila som test tehotnosti vysiel negativny 2krat , sla so k lekarovi pozrel ma a povedal ,ze niesom tehotna ,ze mam tak nieco co musi puknut neviem ci sa jedna o cystu alebo folikul neviem presnepichnul mi vyvolacku na menzes...a nenzes nikde co mam robit? Mate niektora take skusenosti...?

andy2306
9. sep 2009

dada-to ti neporadím,nevím...

m.o.n.i.k.a
9. sep 2009

andy, malý je hyperaktivní. 😀 Né, že by se nedal zvládnout, mu pohorozím vařechou a je na chvíli klid.
Jen tedka se snažím na něj moc neřvat nebo tak. Měla jsem první těhu rizikové, tak se nechci rozčilovat i ted, jen je to někdy těžké, jak mi pije krev 😅
Já bych chtěla holčička a drahá půlka asi taky i když by nejradši k malému kluka, to asi zpakárním sněma 😀
Ale hlavně, že bude vše ok a bude zdravé 🙂

andy2306
9. sep 2009

samozřejmě..a to ti taky přeju. 😉

m.o.n.i.k.a
9. sep 2009

děkuji 🙂

andy2306
9. sep 2009

a co jména,přemýšleli jste už?malá mi spí-a já jsem chtěla jit jezdit na orbitreku,ale tak hrozně se mi nechce,že si asi lehnu taky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre