Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sofinka2009
13. okt 2009

ahojte odbornicky .takto som http://www.fertilityfriend.com/home/29818c no a dnes v noci okolo 3.00 som sa zobudila na prudku bodavu bolest v popdbrusku mohlo to byt uhniezdovanie?nekrvacam nic ma uz neboli iba v tedy chvilu

sonicc
13. okt 2009

ved prave toho sa ja bojim, moj maly je strasne na mne zavisly, taky moj cicik 😀
ale pyta si sestricku cim dalej castejsie... uz parkrat som aj ja s nim plakala ked mu to akosi prislo luto, ze preco vsetci maju niekoho a on nie.... 😒

duha82
13. okt 2009

cambi kdy se ta mrcha unaví co?!!!!ono to přijde neboj!! 😝 malej váhu dohnal pěkně a dokonce předběh i Daninku 😀

cambina
13. okt 2009

babojka... přeji ti to moc... halvně pozitivní myšlení, dobrou náladu a věřit... někdy nás osud zkouší,ale my přece věříme....

mscat
13. okt 2009

cambi:nee já neměřím ted...jsem to švácla do kouta ten teploměr 😀 😝 😝 a už je stejně aj rozbitý 😀 a nový jsem ješte nekoupila. 🙂 lezlo mi to na mozek ty teploty a pak jsem celý den jen myslela na to,jestli už konečně byla ovu a pak zas že nebyla beztak a podobně.hruuuza 😝 😝 😅

takže hůř dosažitelný čípek je při ovu jo?ale já ho měla tak pořád právě víš...pořád byl vzadu nic se s ním nedělo.no až ted je posunutý níž.

mscat
13. okt 2009

cambi:a vlastně..dostala jsi tu mršinu??

cambina
13. okt 2009

jojo duho... to jde vidět... na to, že byl takový bobek, je to pěknoučký chlapík... kolikpak váží ted? a v noci spinká? měl široké balení?
měla dojít včera, ale -1den +2dny je normál...takže nic zajímavého... test samozřejmě negativní, akorát zajímavé, že čípek mám pořád vysoko a pevný...
sofi... za 4 dny bych zkusila testík a běda jak tam nebude //

mscat
13. okt 2009

cambi:jak je to teda s tím čípkem vubec?při těhu?je prodloužený líp dosažitelný a tuhý?nebo hůř hmatatelný.

andy2306
13. okt 2009

cambi- třeba to tentorkát fakt vyjde..moc moc ti to přeju snažilko naše.

MARTI-mě se uplně zatajil dech,když jsem si to přečetla- a stejně jak Kessy-nevím co napsat,abych něco nezakřikla.mám fakt radost a je mi jasné,že máš strach se radovat.to mají aj ženské,co si neprošli tím co ty.moc ti držím palečky,at je u doktorka vše o.k.-těhu potvrdí-a ty donosíš miminko do zdárného konce.moc ti to přeju...a mám velkou radost.doufám,že sem přijdeš častějc a budeš informovat. 😉 😉

my jsme byli v poradně-na hexavakcíně-a a naše princezna ani nezabečela,to neni normální!!!!!!!!!!jsem ji mávala hračkou před očima,ona na ni zírala..a nebečela.i dr.kroutila hlavou..no asi ju budem muset naučit plakat.
venku je hrozně zima-fouká větr,bydlíme v kopcích.cambi-ty jsi tam ze severu-jak vy tam máte zimu,určo větší jak my tady,že?
kessy-užij si kafčo s kámoškama.já kafíčkuju ted a čtu si maminku 😉

sonicc
13. okt 2009

krcok je pri tehu dole, takze ho lahko dociahnes a je uzatvoreny a tvrdy 🙂
pred mrchou ide hore a je makky a otoreny

duha82
13. okt 2009

Cambi díky, ted nevím kolik váží, na 3.m měl 5400g, v noci spinká krásně ukázkove jen 1x se zbudí na jídlo, neměl široký balení ale ještě ted nemá vidět jadýrka v kyčlích ale prý to může být.
Cambinko moc ti přeju at máš už konečně // 🙂 už se snažíte dost dlouho, že? co doktoři?

andy2306
13. okt 2009

mscat- čípek při těhu je tvrdý,zavřený....a dlouhý. když by měla dorazit menstruace,tak je měkký a otvírá se....stejně tak při ovu-je měkký a otvírá se 😉

sonicc
13. okt 2009

andy 😀

mscat
13. okt 2009

děkuji holky...no tak ted už jsem to snad pochopila.tak ho mám dole tvrdý a uzavřený.tak a je to 😀

mscat
13. okt 2009

cambi:jj já vím já už jsem to tam pročítala 😅 ale...já radši když to slyším tady od vás 😉

sonicc
13. okt 2009

mscat ja tiez 😀 ale u mna je to trosku zlozitejsie kuk http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
krcok sa tvaril ze ovu bola ale teplota sa tvari ze este len bude......

mscat a ktory dpo alebo dc si?

andy2306
13. okt 2009

mscat....tak snad... 😉
soni 😉

mscat
13. okt 2009

cambi:třeba nedorazí konečně...taky bych ti to strašně moc přála!!!po tak dlouhé době...moc moc 😉 😉 😉

andy2306
13. okt 2009

cambi...kdy měla mrcha dorazit?taky ti to moc přeju...všem.

andy2306
13. okt 2009

soni...tvůj graf vypadá že si měla ovu dvakrát.ale četla jsem kdesi,že po ovu prý může teplota stoupnout,pak klesnout--a před menzes vyletí nahoru-a když se drží,tak je to těhu...

sonicc
13. okt 2009

andy a na to ja cakam 😀
a drzim palce aj ostatnym babulam 😀

mscat
13. okt 2009

sonicc: 😉
he...já? 😅 48DC 😀 a dpo nic 😝 😝 😀 já jsem prý asi bez ovu bez ms s nízkou sliznicí 😀 sranda.
ten čípek to nic znamenat nebude..no těhu určitě u mě ne. 😝 😝 🙂 ale posunul se mi to je fakt.

já mám tady ted mimino kočičku 😀 to je teda mimino...malinkatá má mě za mámu celý den se chce nosit já s ní prd udělám 😀

andy2306
13. okt 2009

soni... 😀 jasně 😉

mscat
13. okt 2009

sonicc:já bohužel se nevyznám ani ve svém grafu natož ve tvém 😅 😉 ale držím pěsti! 😉 nevím budto už byla ovu jak píše andy a byla 2x 🙂 nebo ted to přijde teprve asi 😉

mscat
13. okt 2009

tak zítra už bys snad měla mít vyšší teplotku 😉

sonicc
13. okt 2009

mscyt v to dufam ze zajtra vyleti do vysin 😀

frcim varit.

pekny den 😉 brrrrrr kosa je 😀

cambina
13. okt 2009

soni...mě připadá podle teplot, že ovu fakt ještě nebyla...
jojo holky díky, ale to opravdu těhu nebude... ikdyž nemyslím, že by se mi posunula ovu, jen se někdy zapomněla madam.... měla bych být (právě podle čípku) tak asi 11 až 15DPO

andy2306
13. okt 2009

cambi-co malý?je ve školce?a jaké tam máte ted to počasí,kolik stupnů?tady je kosa jak blázen....

andy2306
13. okt 2009

je..katika ahojík..jsem tě nějak přehlídla.přečetla jsem si jen martu..a přeskočila to....tak promin.jak se máš?co nového?vy čekáte chlapečka,že?a vše v pořádku?kdy máš termín?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre