Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
19. dec 2009

Cam, my bydlíme v Zábřehu kousek od Assenu 🙂
Mscat, né já jsem ted opatrná a navíc stím břuchem ani nic nezmůžu a bude hůř, tak jsem tedka trochu pomalejší 😀
Beru Tě za slovo 😉
Jdem si lehnout, jsem unavená a odpol. jedeme nakoupit něco k Vánocům tatkovy 😵

cambina
19. dec 2009

msct...nebaví mě to...asi dělám něco špatně anebo dělám všechno špatně...
na Štědrý den byla u nás taky blbá atmosféra, protože jsem chtěla, abychom seděli všichni v jídelně u stolu, nechtěl ustoupit, že on bude sedět v obýváku u televize...takže letos to bude to stejné...
mám normálně záchvaty breku...
moni..tak to jste se daleko nestěhovali 😉
mscat...tak to bude tak tak se stěhováním...myslím taktak před Štědrým dnem.

mscat
19. dec 2009

cambi:proboha... 😕 🙄 on na štedrý den chce sedět u televize a ne s vámi u stolu??promin že to napíšu ale co je toto za vola.fakt s prominutím..ale dyt to je normální že se všichni sesednou ke stolu a spolu večeří.ježiš.
cambi prosímtě...jsi si jistá že s tímto člověkem chceš dále žít?vážně?dyt to je sobec ne?
víš co..ty neděláš nic špatně...ale vubec nic.to mi věř.,to si neříkej že děláš všechno špatně.já jsem zažila toto uplně stejně.pořád jsem byla ta špatná..a přitom jsem všechno myslela dobře a po tom člověku jsem nechtěla zázraky ale normální věci.právě že ty to vše myslíš dobře a správně..jenže máš špatného chlapa..co tě nedokáže pochopit a zřejmě ani asi nechce jak tak vidím.cambi toto nebude nikdy lepší.jak on vidí váš vztah jako?on tě teda miluje?mě přijde jak totální magor teda.jsem upřímná tak kdyžtak promin.ale je mi to moc líto..že to máš takto všechno těžké...nebylo by ti líp bez něj..nebo ho tak moc miluješ a je to složité? ☹ 😒
teda cambi..rozčílilo mě to...já se ti vážně divím..ale asi to není jednoduché co?jen tak odejít..vždyt nejsi spokojená ve vztahu a si mladá žena.zauvažuj nad tím co v životě ještě chceš..co si přeješ.chceš miminko..on pro to nic nedělá..můžeš mít lepšího partnera.který tě bude respektovat a chápat tě.

jj budeme to mí taktak před vánocema 😅 včera jsem byla popřát mamce k narozkám..a donesla jsem ji i vánoční dekoraci do pokoje..a koupila nádherný bílý malý stromeček s krásnýma bleděmodrýma ozdůbkama a třipytivou hvězdičkou na špičce...moc se ji líbil..ona totiž nedělá vánoční výzdobu a to zase mě štve.tady doma nemám vánoční výzdobu protože to nemá cenu když odcházím.jen svíčky jsem si dala.a segra..ta byla nadšená hend šla se mnou zdobit..tak jsem řekla mamce že teda by s ní měla zdobit že byla nadšená.dyt je to dítě ještě.
a ukázala mi co má pro Sabču dárky..ježiš tak letos ty děcka byly asi hodné..protože budou mít teda samé pořádné dárky a doufám že si toho budou vážit a chvíli si hrát s tím..krásné dárky to budou 🙂
se moc těším na ty vánoce tam.

andy2306
19. dec 2009

m.o.n.i. u nás můžou být vánoce zítra klidně-je uklizené,napečené,nakoupené-takže klidně 😉
určitě se šetři,důležitější je tvůj stav než uklizené na vánoce... 😉 to uteče,a brzo budeš mit miminko u sebe a bude lip.ten závěr těhu je fakt hodně protivný,nerada na t vzpomínám-na poslední měsíc.ale já to prožívala v létě -v horku,to natékají noh a tak,jinak by to asi nebylo tak hrozné.
cambi-naprosto se stotožnuju s mscat.co to máš doma za h.jzla?a ty ho dál trpíš?ty s ním chceš mít miminko?proobha-vždyt vy se nemilujete.zůstala by jsi sama ze dvoma dětma.stačí už to,že ti bývalí dělá zle smalým dadinek.ještě aby ti pak tento současný potom dělal zle z vaším společným potomkem.taky bych v tomto případě šla od něj pryč.máš to těžké-je mi to líto.nemáme ti jak pomoc...ale fakt na tebe myslím

andy2306
19. dec 2009

cambi-a jo,máš pravdu.je to fakt fajn mit spřízněnou dušičku,co má stejné starosti a radosti-a to ta dáša pro mě je.neni dne,kdy bysme se neviděli.a když ano,tak je nám to divné a hned si voláme.ještě jsem nikdy nepotkala tak skvělou ženskou,jako je Dáša.a já krává si až ted vzpoměla,že zítra má svátek-a nemám ani blbou čokoládu.min.týdenměla narozky-kristovi roky-tak jsem přála,s kytkou a vším,co k tomu patří,tak snad to nebude taká hrůza,že jsem zapoměla.popřát však nezapomenu.můj je taky rád,že jutady mám,protože jsemsi tak i tady zvykla.1.12 to bylo dva roky,co jsme se nastěhovali.můj je rodilý v tomto městě,ale já ne-a zvykání bylo těžké,bylo mi smutno po rodině-kamarádech,co mám tam,odkud pocházím já.ale postupem času jsem si zvykla,našla si známé.a ted i fajn kamarádku,co pomůže,když potřebuješ.
holky-už se fakt nemůžem smojím dočkat vánoc.můj dojel z nákupu a dovezl ještě další hračky-tentokrát terezce.už jsemaj nadávala,protože zas neni dobré,aby děcka tohoměli,že neví co první.hanička teda dostane fakt hrozně dárků-my si nemůžem vzpomět,co všechno dostane ani jeden-a to je chyba.hlavně abysme si vzpoměli,kam jsme je schovali všechny 😀 😀 😀 ale tak zas ona nemá pořádných hraček-tak jich ted dostane dost a bude si mit s čím hrát s nelinkou až k nám dojde.a terezka taky toho moc nemá ke svému útlému věku 😀
už aby to bylo-ale tak zas i ted už je to super,ta atmosféra,těšení.jsme si udělali svařáček,zitra dojede moje mamka.v pondělí jdeme ke tchyni-v úterý dělámještě jedno cukroví-nepečenou roládu-i pro tu Dášu,jsem ji slíbila.oni zas budou mit ve vaně kapra,tak se půjdeme podívat.ve středusi naložím salát,naklepu řízky-douklízím,postavím stromeček-a padnu za vlast 😀 😀 😀 nene,já nikdy-já mámráda plný program.

NO-TAK JSEM SE KRÁSNĚ VYKECALA PŘED VEČEREM- 😉 TAK VŠEM PŘEJU KRÁSNÝ VEČER.V TELEVIZI JE PRD-TAK SE RADŠI MNOŽTE.PAPA HOLKY
mscat-ti nezávidím,že do toho všeho se musíte ještě přestěhovat.

mscat
20. dec 2009

ahojte

andy:taky není co závidět 😝 🙄 ..balení stěhování v plném proudu..makám makám.je toho nějak moc kruci.modlím se at mi stačí krabice a pytle. 😝 ale vypadá to že stačit budou.čeká mě komplet pobalit ještě kuchyn..tý jo..už mě to nebaví teda už se mi vážně nechce ani prd 😝 😖
do toho mě mamka naštvala...mě nebaví poslouchat jak nás nikde nechcou.to se...ru. 🙄 ..

jinak stále ovulka nedorazil..to je další věc co mě štve.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

k ničemu pořád.se asi zas dočkám až po dvou měsících nebo co.to splodím leda tak ho...na hajzlíku 😅 😝

andy2306
20. dec 2009

mscat,mamka ti řekla,že vás tam nechce?

andy2306
20. dec 2009

my zitra děláme kokosovou roládu,pak jdu s haničkou k doktorce na kontrolu s okem-má tam cosi jako ekzem nebo vyrážku.v úterý ke tchyni,na nákup pro ovoce,uzeniny atd.ve středu naložit salát,naklepat maso....uklidit a večer jak usne nazdobit stromeček.a hotovo-hurá.dneska tu byla moje mamka-tak bylo dobře.terezce vylezl v pátek zub-a dneska další.no snáší to v pohodě,akorát se musí víc nosit,ale fakt dobré-aj v noci.
mscat-to máš ted teda taky toho nad hlavu před svátkama a vůbec ze vším.snad se vše brzy sklidní,svátky si užijete a brzy najdete svoje bydlení.papa

mscat
20. dec 2009

andy:to mám toho teda dost.jsem uplně podráždněná dnes.do toho malý jak sme mu 10 dnů vše tolerovali aby nebrečel..tak ted je jak nezřízená střela...mě trefí.ne a ne se zastavit a ty naschvály co dělá.jaj jaj. 😝 🙄
je ted uknouraný vše si zase vyřvává to už tu dlouho nebylo.je ted jak roční mimino mi přijde,taky uknudlaný fakt 😝 😕 😅 strašné.
jinak stále balím.čeká mě ted celá kuchyn..a jsem vytočená na přítelovu rodinu.to je rodina tupců. 🙄
bože..ty lidi já asi nikdy nepochopím.o půl 5 sme psali že maj dojet pro naše věci že už to máme pochystané většihnu..tss a žádná odezva jako.to je jediné co po nich chcem. 😠 ježiši.
do toho mi kočka krá..va pohrčela přáníčka k narození chlapečka..uplně všechna krásná přáníčka a přání k prvnímu ročku.všechno sem to musela vyhodit.jsem to ob rečela...byla to památka.přece se Adrianek narodil jen jednou a takovéto věci na památku když o ně přijdu mě strašně moc mrzí.navíc když se to týká malého. 😝 jsem myslela že ju zabiju. 🙄 ..ach jo...tak už jsem fakt unavená..do toho muj na mě že jen peskuju všechny..no tak jako když vidíš že já celý den létám balím nevím co dřív a on si v klidu hraje pc..tak nepeskuj že?? 😝 taky chcu mít pohov sledovat třeba nějaký filmík a užívat si klidu předvánočního.no copak to jde.nejde zatím. 😝 😖

ted jsem fakt naštvaná no. 😝 🙄

jinak naše sabča byla dnes zase na pohotovosti..my jsme jak prokletá rodina už asi nebo nevím.zas to začíná jak minulý rok..se mamce dusila ..má laryngitidu.minulý roks ní byla 6x aspon v nemocnici a byl propuštěná na štedrý den.my přes silvestra.no je to normální 😝 😔

mamka to tak přesně neřekla ale furt říká jak to uděláme kde budem spát a podobně.pořád dokola..mě už to nebaví poslouchat má to říct narovinu ne to omílat dokola.jak se pak mám cítit až tam pujdu.no ale pak mi napsala že klidně máme dojít už dnes že jsem přece její dcera a to jsem ji napsala že nedojdem že jdem pod most 😅 😝

andy:takže u nás je ted takto veselo.doufám že co njedřív se nám poštestí hypotéka a byteček at máme svuj klid.budu opavdu pak moc štastná.nejštastnější.

andy2306
21. dec 2009

mscat-tak to je nářez.chudinko naše...no jasně,ty makáš-kmitáš,ještě tě štvou ostatní kolem amáš se snad usmívat a byt v pohodě?to fakt umí jen chlap-ti jsou pořád v pohodě.mamka má taky ted nervy na dranc,ale myslí to dobře-to jde vidět i z toho co ti napsala.uvidíš-to zvládnete.když je krize,rodina má byt pohromadě a držet při sobě.
no ty přáníčka to by mě taky mrzelo a obečela bych to-samozřejmě.to jsou udásloti-co se nikdy neopakují.to je škoda,fakt.tak ti mám pocit mscat,že se ti vnovém roce bude blýskat na lepší časy-vše si vybíráš už ted.aleuvidíš,že nakonec ty vánoce budete mit fajn.a vůbec -vykašli se na jeho rodinu-co ti po nich.nemusíš jim byt aspon za nic vděčná.časem ti nemůžou říct-my jsme ti tenkrát pomohli a ty jsi ted taká nevděčnice.a jak jsi na tom,zitra už k nim jdete nebo už dnes?
já jsem dnes vstala dřív.-jdu dělt kokosovou roládu,v devět s haničkou k doktorce s očima-a odpoledne k dáši na kapry-plavou jim ve vaně 🙂 hanička to má slíbené,že se dojde podívat.

mscat
21. dec 2009

ahojte
andy:jj vybírám teda a pořádně 😝 jsi hodná..tak snad máš pravdu a příští rok bude lepší.my s mojím v to doufáme a on mě utěšuje tím že bude líp..určitě 😅 tak mu chci věřit teda. 😅 😝
jojo a přesně...kmitám,létám a on je naprosto v pohodě fakt.uplně vyrovnaný klidný neřeší ten bordel kam vyhodíme co mám na dvoře...plno krabic a má tam svůj bordel-nářadí a bár co ještě ani nevím.já tam furt běhám od té kosy a on si s tím hlavu neláme.tak jsem mu včera řekla že mě přestává naprosto zajímat ten bordel venku at se o to postará a nespoléhá se na mě že já to přece zvládnua vymyslím!jo já přece všechno vymyslím a zvládnu. 😝 vážně at si to pořeší jak chce..majitel to tu nebude chtít a mě to fakt nezajímá já si své věci pobalila.
ale fakt..nepochopím..jak je může bavit nic neřešit a spoléhat se na ženskou..no hlavně že schopní muži že..hlavně žee to jsou páni tvorstva..ha..k ničemu 😀 😝

jj andy:však jim nemusím být vubec za nic vděčná..žádná pomoc-já samozřejmě bych ji ani nechtěla absolutně.jde o ten princip že je to jeho rodina.když mě vezla jeho mamka s malým k dr.dala jsem ji stovku..podotýkám je to odtud 2km.a pak když mě vezla jeho sestra na pohotovost-cca 8km--no takže dohromady 16km.tak jsem ji taky dala stovku.je to rodina a my jim platíme.nevím mě toto přijde ujetý.cizí ženská co byla ochotná-kadeřnice..mě zavést večer domu a ještě zajet pro malého do jiné vesnice nechtěla po mě ani dvacku.že nejsem normální že to přece je jasné že mě zaveze.tak jí sem to brala automaticky že ji dám na benzín však je drahý a jen tak se vozit není můj styl.
no ale jako rodina jak vyšitá fakt.

no myslím že už dnes jdem k mamce.a ty přáníčka...to už radši nevzpomínám 😢

levuscik
21. dec 2009

Ahojte, neviete mi kocky poradit? som 20 DC, prsia ma bolia uz týzden a vcera pri sexe...no brutalna bolest...ale nie krcok, alebo co, ale komplet cele brucho ma bolelo...moze to byt priznak tehotenstva? prsia ma pred mrchou bolia stale, ale cca tak par dní pred, max týzden pred, nie 2a pol tyzdna.... Snazime sa uz viac ako rok a nedarií sa nám...

lenadka
21. dec 2009

levuscik u mna prave bolest prs bola tym signalom ze som tehu-vzdy! drzim palce 😉

levuscik
21. dec 2009

lenadka, a tie prsia ta boleli tesne pred mrchou, alebo skoro po oplodnení.... Ja si nemeriam bazalku, tak neviem na com som...

katrin21
21. dec 2009

lenka: mna odsoboty strasne bolia bradavky...ale to som mala este len v sobotu ovulaciu, ta to asi este nebude nic 🙂) a

mscat
21. dec 2009

levuscik:hmm může ale i nemusí 😉

mscat
21. dec 2009

tak se s vámi pro zatím loučím...nevím kdy sem kuknu ..u nás to bude složitější.mamka možná bude brblat že čučím furt do pc 😅 😝 tak asi vždy navečer ..papap

monika0001
21. dec 2009

Avoj Mirušik.. ms v plnom prúde... 😉

mscat
21. dec 2009

moni:nevadí!!jindy nedorazí!! 😉

no nic holky...my dnes ještě spíme tady.jsem totiž k.o a jako všechno přestěhovat..hmm tak sme to teda nezvládli.a iděla bych to ještě aspon do 23hod.a to ne.takže zítra dopoledne. 😝 😅

xena1
21. dec 2009

mscat...mas toho fakt hooodne....myslim na tebe,zvladnes to,neboj....
zajtra ideme s mm do ISCARE,som zvedava...

mscat
21. dec 2009

xenka ahojky...
noo to mám 😝 🙄 ..ale děkuji..jj zvládnu co jiného mi zbývá že? 🙂 😝 😉

tak dej potom vědět jsem zvědavá 😉 😉

andy2306
22. dec 2009

ahoj holky.tak co,jak jste na tom s přípravama,vrcholí?
mscat-no to zvládneš,taky nemáš na výběr.a co tě nezabije....znáš to.myslím na tebe,abyste brzy byli v klidu.prožijte hezké a klidné vánoce.
my jsme dneska nazdobili stromeček.hanička měla radost,že může zdobit.ted vařím roštěnku.můj už dorazí z práce,tak bude už s náma.ale mají rozlučku v práci,tak jde trochu poslavit-snad nedopadne blbě 😝 😀
pak jdeme ven,a navečer dojde dáša s děckama podívat se na stromeček.byli jsme včera se podívat nat y jejich kapry-hanička byla nadšená,nejradši by za něma skočila po hlavě.no ale asi by se ji nelíbílo,kdyby pak viděla,co ti kapříci mají za osud.já jsem to jako děcko vždycky obečela.

TAK HOLKY-PŘEJU VÁM VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE-já už se sem nedostanu.nebo dostanu,ale chci byt s rodinou a děckama a nevysedávat u PC.tak přeju ted.AT TY,CO MAJÍ DĚTI-DOSTANOU ZA ODMĚNU ROZZÁŘENÉ DĚTSKÉ OČI A RADOST,a ty co ještě dětí nemají,tak přeju,aby jim ježíšek do nového roku nadělil dvě čárečky na testu,abyste ty další vánoce měli ještě veselejší. 😉
DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ,ŽÁDNÉ PRASEČÍ CHŘIPKY APODOBNĚ,JEN LÁSKU,POHODU,KLID..A PROSTĚ VŠECHNO NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ V ROCE 2010. 😉

xena1
22. dec 2009

ahoojte...tak teda boli sme v iscare,a odisli sme odtial neskutocne spokojni,venovali sa nam maximalne,proste fajn....

xena1
22. dec 2009

mscat,soni,kde ste?

cambina
23. dec 2009

Ahoj 😉
xena...tak to je super...Rok 2010 bude pro vás určitě ten šťastný.

Přeji všem krásné Vánoce, ať si je v pohodě a klidu užijete s těma, které milujete...

korenka
autor
23. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeee moje babuľky!!! 🙂
nebola som tu nejaký čas,ale čítam vás občas,a myslím na vás všetky hocikedy... 😔
sú nejaké nové tehulky?
u mňa samozrejme nič do marca,takže žiadne novinky a stále mám "kamošku" nádchu,ale už som si na ňu zvykla 😀
už máte napečené?ja zatiaľ len medovníky,griláž,4 druhy závinov-orechový,makový,jablkový a makovo-jablkový,dnes idem škvarkovníky a opekance,ostatné podostávam od mamy,a mm starkej...
tak,aj ja Vám prajem prekrásne Vianoce,nech sa na chvíľku zastavíte,poobzeráte na okolo,že sú pri Vás ľudia,ktorí Vás ľúbia,že je dobrá nálada,rôzne vian.vône a láska...no,a jasné,darčeky!!! 🙂
mám Vás rada!

flyangel
23. dec 2009

Ahoojte,korenka aj vam ostatne co tu zajtra nebudete prajem krasne pohodove sviatky plne zdravia stastia a lasocky 😀 😀

mscat
23. dec 2009

ahojte holky

xenka:tak to je super... 😉 😵

andy:Já ti už poslala přáníčko na mail...tak snad si kukla...a děkuji.Ještě jednou i Vám krásné Vánoce 😉

cambi:I já tobě a celé Tvé rodině přeji Krásné klidné Vánoce plné lásky a pohody..bohatého ježíška..a hlavně to zdraví a lásku 😉 😵 ..a brzké // na těhu testíku!! 🙂

tak my jsme přestěhovaní...zatím je to v pohodě naprosto..ještě akorát nemáme kam nacpat naše oblečení 😅 😝 ale jinak zatím dobré...malý naprosto v pohodě..krásně večer usnul v postýlce což nedělal ani doma 😅 akorát spíš naše Sabča je protivná..už chce zdobit stromek tak je nas..raná už od rána že musí ještě počkat.zdobíme až navečer.pak brečela jak želva...tak jsem ji šla aspon ukázat ozdoby co jsem dovezla že jakýma krásnýma budem zdobit.tak se těšila.tak zatím jsme spokojení...
jen nastala situace které jsme se obávali.. 😢 a já ju teda obrečela..pro mnohé možná nepochopitelné ale pro nás srdcovka 😔 😅
naše kočka nesnesla mamčine kočky...teda jak ta zasyčela a dělala zle..juj..to jsem ju takovou nezažila.hmm takže lukáš šel ukecávat jeho rodiče aby si ju tam vzali jenže oni to nesnesou v baráku.jeho mamka se jí bojí a piští jen když ju vidí 😝
no nakonec se mu podařilo ju přemluvit..ale dali ju dolů dom sklepa do sušárny..a to snáším teda zle 😝 😢
a i můj taky..to je jeho mazílek.tak si představte že šel ve 23 hod za ní spát k nim dom 😅
protože jsem brečela že je mi po ní smutno a jemu to taky nedalo spát.jsme se báli že bude moc mnančit tam protože ona je taká rozmazlená.spává s nama v postelli a mazlí se 😅
tak dnes za ní zase jdem a máme tam i králíčka..tak musíme každý den chodit krmit a mazlit se. 🙂
tak mě to moc mrzí no..ale tak snad to zvládnem.. 🙂

cambina
23. dec 2009

mscat...je mi líto v jaké situaci jste...ale jistě vás mamka má ráda a bude se vám snažit co nejvíce pomoct...asi si jen musí zvyknout na nový stav...ono někdo je takový, že má rád svoji pohodu...třeba já..jak už jsem několikrát psala, nerada chodím na jakékoliv návštěvy (to se týká i návštěvy mé mamky), sedět úslušně, dožadovat, že bych chtěla napít, oznamovat, že jdu na WC...doma se můžu producírovat třeba nahá, nemusím hned po jídle umývat nádobí, když se mi nechce...doma nemusíme brát na nikoho ohled...já tedy raději, když ostatní příjdou k nám, ale všechno má svůj čas, takže po čase chci mít opět tu svoji pohodu..takže jste obě strany v divné situaci, kterou fakt nezávidím, ale jistě mamka bude nakonec ráda, že vás tam má, jen co se "zžijete"

já teda už několik let nepeču, jako každý rok jsem dostala cukroví od extchýně...jen možná udělám makový závin.

korenko...v příštím roce už kámoška nepříjde...

holky...po asi 7 letech mi výjde, že na silvestra a Nový rok nebudu mít MS 😵

cambina
23. dec 2009

mscat...měla jsem 10let kočku a nesnesl ji můj drahý, nechtěl ji v novém bytě, tak jsem ji taky musela dát pryč a od té doby o ní nic nevím 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre