Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
26. dec 2009

alzbeta,ak to tvoj lekar vidi tak,tak by to mal riesit bud hormonalnou liecbou a vyvolat ovulku a potom podporit prasknutie foliku alebo odstranit operacne...ja od buduceho cyklu zacinam stimulku...a mam polycysticke vajecniky..ja som mala na 9DC 2 dominantne foliky a to 11mm...folikul rastie denne asi 2mm a praska zhruba pri 24mm a to sa nazyva ovulacia...ako dlho sa snazite???

alzbeta.hod
26. dec 2009

snažíme se 15měsíců. Celý rok mi srovnával cyklus hormony. Nejprve Proverou a teď mám utrogestan. ten je lepší. Minulý cyklus mi k tomu přidal Clostil a když jsem šla po dobrání 9dc na utz tak mi našel cystu. Takže mi teď clostil vysadil a řekl žeby měla odejít s měsíčky. Nějak ji nazýval. Ale mě zajímá jestli bych i tak mohla otěhotnět

xena1
26. dec 2009

asi myslel ovarialnu cystu...ked folik dozrie a nepraskne bud sa vstrebe alebo sa zmeni na ovarialnu cystu..neviem to posudit...ak mas ovulku je to mozne...moja rada:skus nejake centrum...ja som to tak riesila...

alzbeta.hod
26. dec 2009

chci tomu dát čas ještě do jara... pak se uvidí, za dva měsíce mám přijít na utz

xena1
26. dec 2009

za dva mesiace???preco az tak neskoro?alebo ot bolo tvoje rozhodnutie?lebo ak ma zistit ci pravidelne ovulujes mal by ti robit folikulometriu par cyklov...chapem ze chces nechat tomu cas,ale pokial je tam nejaka fyziologicka porucha nenacakas nic...zazila som to...branila som sa centru zubami nechtami,ja som to chcela priridzene a basta,ale hlavou mur neprerazis...drzim palceky...

alzbeta.hod
26. dec 2009

hmmm já vím. takhle mi to řekl on že je potřeba počkat do ms jestli odejde cysta s ní a pak pokračovat v léčbě clostilem.... zatím to prý nemá význam protože přes cystu ty prášky nepomohou.

xena1
26. dec 2009

no dobre ale snad nemas cyklus 2mesiace?mal by si ta objednat ked dostanes mrchu a zistit ci je tam cysta a ci su foliky a ci rastu a prasknu...to je moj nazor ale samozrejme neviem aku mas ty konkretne cystu a nie som lekar...ja mam dokiho dobreho ale predsa v centre sa tomu viac venuju,pre gynekologov to nie je az take urgentne ako pre nas co sa dlho snazime a v centre sa zaoberaju iba tym...tak to beru inak...

alzbeta.hod
26. dec 2009

ani ještě neposlal manžela což mě zaráží... říkakl že po první ms je ještě brzy že třeba ž po té druh. Někde jsem četla že cysta může odcházet třeba až 3 měsíce.

anieanne
26. dec 2009

🙂 Děkuju za gratulace !

mscat:
No manžel je nadšenej, hrozně se na prcka těší. Akorát že jsem teď nějaká nachcípaná, tak se bojím, aby to nějak neovlivnilo těhu, když je to takhle zkraje.
Rodině jsme to dali pod stromeček, tak docela koukali 😀

xena1
26. dec 2009

alzbeta,to neviem,podla toho aka cysta zrejme...manzela by mal poslat aj to je dost dolezite,ale je to vsetko o tom,ako som uz hovorila gyndosi to az tak urgentne neriesia...15mes je dost,doporucujem centrum...tam dostanes odpoved na vsetko a budu s tym aj nieco robit...

alzbeta.hod
26. dec 2009

bojím se těch vyšetření jak čert kříže.... mám cystu 4cm, teď prej záleží jestli bude růst a nasávat tekutinu a nebo jestli odejde.

xena1
26. dec 2009

verim ti nie je to nic prijemne ale neboj da sa to pekne riesit,ked nie liecbou tak operacne...mne pred rokom odstranovali polypy,a som relativne v pohode...

alzbeta.hod
26. dec 2009

no jsem sama zvědavá jak to vše dopadne... on mi řekl že se nemám čeho bát... že je to běžný a nijak mě to neohrožuje. A že prý je sotva nahmatatelná.

xena1
26. dec 2009

no vidis...to ma dnes kazda druha...

alzbeta.hod
26. dec 2009

hmmm ale fakt mě to vyděsilo.. úplně jsem cítila jak jsem rudá až na pr...

xena1
26. dec 2009

jasne ja som bola v soku ked mi pred asi tyzdnom oznamili PCO...ale v centre ma vysetrili a ubezpecili ze sa stym da nieco robit...

alzbeta.hod
26. dec 2009

a co je to PCO?

xena1
26. dec 2009

polycystycke vajecniky...drobne cysty na vajecnikoch

alzbeta.hod
26. dec 2009

aha... tak to jo. Já nevím jaké mám... ale on mi ji nějak jmenoval jen už se nepamatuju

xena1
26. dec 2009

ovarialna cysta?folikularna cysta?

alzbeta.hod
26. dec 2009

fakt nevím... on ji jmenoval jako něco že je pohyblivá nebo tak nějak...

xena1
26. dec 2009

to naozaj neviem...ak vydrzis tak pockaj a chod ako ste sa dohodli... 🙂

alzbeta.hod
26. dec 2009

no nic jiného mi zatím nezbývá, on říkal právě že se nemusím bát že by měla odejít s ms. Tak doufám že odejde a pak budem pokračovat

xena1
26. dec 2009

ty vies ako si snim spokojna a ako mu veris...urob to co citis...

alzbeta.hod
26. dec 2009

zatím jsem s ním spokojená a plně mu důvěřuji tak snad nezklame. Je to výborný gynekolog i porodník

xena1
26. dec 2009

tak potom neni o com alzbeta...pocuvaj jeho rady a riad sa nimi a verim ze ta privedie k tomu nadhernemu pokladu...

alzbeta.hod
26. dec 2009

no už aby to bylo... zatím se loučím, jdu na telku pa pa pa

alzbeta.hod
26. dec 2009

už jsem to našla, jmenuje se FUNKČNÍ CYSTA

xena1
26. dec 2009

tak taku nepoznam....krasne sledovanie TV...papa

cambina
26. dec 2009

mscat...ani mi nemluv, co jsem všechno s tím sedátkem zažila...objednávala jsem to pod stromeček a bylo to celkem komplikované...naštěstí to dobře dopadlo a den před Štědrým dnem to došlo...
dneska jsem si malého přebalila...on je tak mrňavý...má 2900g...ta dupenka úplně malinkatá...to byl zážitek 😵

ty tvoje teploty svědčí o tom, že asi ještě tělo nemáš v pohodě...hotová katastrofa 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre