Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
14. jan 2010

cambi-volila bych určitě tu školu blíž.a to proto právě že je blíž 😉 ono až přijde doba,kdy ti dadák bude chodit do školky sám a ze školy,tak budeš ráda,že nejde sám daleko.jinak nevidím v těch školách žádný rozdíl dle toho,co jsi tu napsala.ale rozhodnutí je na tobě..uvidíš.

andy2306
14. jan 2010

dadík jsem chtěla napsat...🙂

cambina
14. jan 2010

andy 😀 dadák mě rozesmál 😀 vtipný překlep 😀
víš, já chci zvolit tu lepší školu, ikdyž nevím která je lepší...názory se různí....pravděpodobně ve škole první je více hajzlíků...a byli tam dříve stížnosti na učitelky, že jsou sprosté...maminky prvňáčků jsou ted spokojené, protože se to prý obměnilo...tak teda nevím...ted mi psala kamarádka,že údajně bylo řečeno, že ta škola (první) je problémové (proč a jak nevím)
prví škola je asi 200m, druhá asi 500m (to jsou ty moje špatné odhady 😅 jen pro porovnání o kolik je blíže ta první....v mém případě +-100m)

monaberuska1
14. jan 2010

ahojky holky, jdu jen na skok na kouknout 🙂tak jak dneska,?mate nekdo doktora???? 🙂 🙂 mi zachvilku padime na sánky 🙂 a pak jedeme na navstevu tak se tu objevim az vecer 🙂

andy2306
14. jan 2010

ježíš-cambi-no toto 😀 😀 😀 no tak samozřjemě potom tedy volím tu školu o 100 m dál určitě 🙂 tady už by pro mě nebylo co dál řešit.pokud ta první -blíž-je problémová

cambina
14. jan 2010

andy...blbě jsem to napsala...je asi o 300m dál než ta první škola...bylo to myšleno, že blbě odhaduji, takže když 200m (takže možná 300m), když 500m (tak možná 600m) od domu.

andy2306
14. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy2306
14. jan 2010

cambi-takže je prostě dál.....no ten půl kilometr snad neni tak hrozně velký rozdíl

monaberuska1
14. jan 2010

ahojky holky .-)teda jsme naslala az na 3 strane toto tena 😀 😀 😀 😀 dneska jsme sankovali teda mala a silene se ji to libilo 🙂

coccinella
14. jan 2010

cambi: 😀 😀 😀

cambina
14. jan 2010

😀 😀 😀 už jsem z těch škol cvok

monaberuska1
14. jan 2010

holky jaky skoly tady rozebírate 😀 😀 😀

cambina
14. jan 2010

moni...školu pro mojeho malého 😀 😀 😀 ...já už ji rozebírám dva roky a ted už je to tady a musím vybrat 😒

monaberuska1
14. jan 2010

cambina haha 😀 tyjo tak tojo, ja teprve budu resit skolku 😀 😀 😀 tak at vyberes spravne 🙂

cambina
15. jan 2010

ahoj 🙂
tak už školu mám asi vybranou 😅 🙂 asi
co je s mscat?

coccinella
15. jan 2010

A kterou teda? 200-300 nebo 500-600? 😀 😀 😀

cambina
15. jan 2010

cocci... 😀 😀 😀 ...asi tu dál...nemůžu se dopočítat těch metrů 😅 😀 ...no já a odhady vzdálenosti 😅
nová informace 😀
😀 😀 😀 takže je to úplně jinak, ptala jsem se mojeho 😀 😀 😀 a ta první škola je asi 400m a ta druhá asi 1000m. 😀 ted už se směju sama sobě 😀
takže ted vidíte jaké mám odhady 😅

andy2306
15. jan 2010

ahoj holky-
mscat-kdepak tě máme?my jsme u rodičů.
na alergu s astmatem jsem dopadla dobře,dala mi doporučení na očkování na prasečí chřipku,tak s tím musím k obvodačce.
monaberuška-na mejl odpovím za chvilku ju?nebyl čas-promin 😉

sonicc
15. jan 2010

mscat tu este nebola? snad je vsetko v poriadku...

coccinella
15. jan 2010

Cambi: 😀 😀 já taky nemám na tohle absolutně odhad.. a i na jiné věci 😀
Ale základku jsem měla taky nějak ten kilometr zhruba a pohoda 🙂

coccinella
15. jan 2010

Andy: tzn. že na to očkování x prasečí chřipce půjdeš ?

flyangel
15. jan 2010

ahoojte ako sa mate?ja dobre ale mam strasne malo casu sem chodit,...jeej mscat blahozelam ku tehu... 😀 😀 som velmi rada ze sa to predsa len podarilo 😀 😀 jupiiii

mscat
15. jan 2010

ahojte holky

jejda jste hodné jak se tu po mě sháníte

dostanete hned odpověd kde jsem byla a co se dělo.bude to asi dlouhé 😝 😒
sonicc:jejku aj ty se tu po mě sháníš 😉

až ted jsme dojeli domů od 11hod.. 😅 ☹ ...malý spí.byl chudáček už uřvaný a utahaný ☹

DIAGNOZA:hrozící potrat.
Měla jsem zůstat v nemocnici kvuli podezření na mimoděložní těh.pan dr mě tam poslal 🙄
na pozorování a na krev.já tam měla suprovou paní doktorku-slovenku 🙂 ...hned jsem ji všechno řekla že jsem teprve tři týdny 🙂 že mi nic není nic mě nebolí,že už nešpiním-teda od povrtání pana dr trochu ano 😝
že jsem si měřila bt že jsem otěhotněla 25.12 určitě.od té doby je bt zvýšená.řekla že teda kouká jak to všechno vím 😀 tak jsem řekla že od ženských an diskuzi že to tu řešíme a že vím ,že váček jde vidět až v 5tt 🙂 ale že to říkám správně že je to dobře ,díky tomu má děloha odpovídá počínající graviditě spíš,nějakých necelých 9mm asi.mimoděložní zatím nelze vyloučit ale je to miminámlní pravděpodobnost.vzali mi krev ta je pozitivní a je to teda počínající gravidita 🙂
hospitalizaci jsem okamžitě odmítla,že mám malé dítě a musím se starat s tím že mě stejně nic nebolí a když budou bolesti tak přijdu okamžitě.
ale pobrečela jsem si a nadávala jsem si že sem vůbec k dr lezla.ale naštěstí díky tomu že jsem měřila tu bt nikde ležet nejdu.protože podle ms bych už měla být v tom 8tt.

mscat
15. jan 2010

fly:děkuji moc 🙂
no vidíš fly prosímtě odpovídá hcg 392.6100 mIu/ml 3tt těhotenství??teda začínám 4tt . 😅
vůbec tomuto totiž nerozumím!!

flamenga
15. jan 2010

mscat blahoželááám 😵 😵

flamenga
15. jan 2010

mscat toto som našla na hcg:

1. řádek - počet dní od početí
2. řádek - počet dní od poslední MS
3. řádek - hodnoty hCG (mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4t)
3 - 426

21 dní
35 dní (5t)
18 - 7340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7650 - 229000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25700 - 288000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13300 - 253000

17 - 24 týdny
Druhý trimestr
4060 - 65400

Od 25 týdne
Třetí trimestr
3640 - 117000

mscat
15. jan 2010

flam moc děkuji 🙂

jj no ty tabulky.
flam drahá...i tak z toho vůbec nepoznám či to mám ok???nevíš? 😅
nechápu 392.6100..to znamená že mám kolik hcg?? 😅 392 ??

coccinella
15. jan 2010

podle mne to máš v normě, jestli tomu dobře rozumím 🙂

mscat
15. jan 2010

coccinella:děkuji 😅 jako tomu hcg fakt ne a ne porozumět 😅 🙄
víš ptám se proto jestli by třeba u mimoděl.bylo hcg nižší??či můžu počítat s tím že je to ok..a že to že,mě čudně tlačí na pravé straně neznamená nic špatného?!! 😅

coccinella
15. jan 2010

mscat: u mimoděložního hladina Hcg nižší je.. ale kdybys ji měla nějak výrazně nižší, přece už by to dnes poznali ne? Když jsi tam byla..
A ty bolesti jsou myslím dost výrazné, víc než jen "čudné tlačení" :o) snad!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre