Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
20. jún 2009

mscat...to je fakt takový děs? 😲 a nejsi třeba moc měkká? říkala jsi, že u babičky je zlatíčko

cambina
20. jún 2009

moni...ted už je pozdě...takže příští rok, myslím do konce dubna... stránky...www.oao.cz

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Holky musím jít zase něco dělat, pouštím tady na chvíli mužíka 😅
Taky za chvíli jsem kdyžtak zpět .......

venyska
20. jún 2009

kam se píchá ta vyvolávačka?Bolí???? 😀 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

cam díky moc, za chvíli zase dojdu, tak si to přečtu 😵
A jak jinak doma valčíte? 🙂

mscat
20. jún 2009

😀 😀 moni:tak to jsem se zasmála teda nad tím vaším šikulou 😀 mazec..že a dost debile 😀 😝 to je teda výkvět taky 😀 ted si mě aspon pobavila. 🙂 malý už taky řekl kuva ale to hned vzápětí po mě když jsem si skopla malíček..jinak pořád říká že má v plynce ho.no 🙂 a že su blbá 🙂 jo a přesně to samo máme..já říkam mojemu Luky a jak píšeš,malý to taky začal ted opakovat místo tati tatko volá Luky kde si pod šem.tak tatka dycky dělá že na Lukyho neslyší a malý se musí opravit 🙂 taky ho za sprostější slova nebiju však má jen 2roky já když to řekne tak si toho nevšímám protože když mu řeknu že se to nepovídá on začne dvojnásobně potvora 🙂 taky mám pocit,že se kolikrát chovám jak furie a ne jak milující matka ale když ono někdy to fakt nejde být v klidu..zrovna dnes fakt na něj už nemám absolutně náladu ☹ 😠

konik88
20. jún 2009

Venyska jestli jsi měla poslední MS 19.5., tak máš teprve 33DC. To můžeš klidně ještě dostat. Já mám taky tak dlouhé cykly.

mscat
20. jún 2009

cambi..v pohodě já jsem si říkala že jsi se spletla zřejmě.. 🙂
měkká?hmm určitě nee.to by jsi mě měla vidět já spíš po něm šlapu.ale tak samozřejěm určitě mě má trošku omotanou kolem prstíčku,ale když už řeknu ne tak ne,to u mě platí a přes to nejede vlak takže odsud podsud.
ale tak nevím,určitě si ho i rozmazluju ale i dost péruju ..ted poslední dny obzvlášt musí poslouchat protže jsem už toho měla dost toho odmlouvání.ted je to jedna dva a val když se nezvedne tak jdu na něj ale jak ěm vidí tak okmažitě se zvedá a jde takže si myslím že měkká moc nee.on je jen vychcaný 😝 😢 a u babičky nevím čím to je..

venyska
20. jún 2009

konik88:To je děsný!To čekání na menses,žádná možnost oplodnění,pochmurná nálada,ještě do toho ty pozitiv těhotenské testy,pak negativ krev,mě už jebne!!!

mscat
20. jún 2009

cambi:a jo..je fakt takový děs 😕 to bys ho musela vidět 😠 🙂 ale zas je šikovný no.. 🙂 😝 cestovní postýlku ted na pul rozebral 😀 a doběhl s plynkou v ruce a podložkou že chce přebalit že tam má ho.ňo!no ale už zas začíná se vztekáním ježiš at už je větší 😠 🙂

mscat
20. jún 2009

venyska:já čekám na MS už od 9.4 a pořád nic to teprve je otrava 🙂 😠 ☹ už tři měsíce žádná šance otěhotnění

venyska
20. jún 2009

A co ta vyvolávačka???Tedy nemám s ní zkušenost...

konik88
20. jún 2009

Venyska, já taky měla pozitivní test a nakonec z toho nic nebylo. Asi mikropotrat ☹

venyska
20. jún 2009

Já dělala unimark.A už pár holek tady psalo že má s ním špatné zkušenosti.Myslím že je pouze jen falešný 😠

konik88
20. jún 2009

Já si dělala mamatest a ten bývá spolehlivý. Si zkus udělat jiný.

venyska
20. jún 2009

konik:U tebe ale našli alespoň hcg5,5.U mě pouze 1,1.Ale mám prý jít znova na krev za týden že se prý hcg může zvýšit,ale podle mě je to už zbytečný ☹

venyska
20. jún 2009

konik:Dnes jsem mamatest dělala-NIC

venyska
20. jún 2009

konik:je to těžké.Znám pár holek co jim i mamatest ukázal falešné těhu

konik88
20. jún 2009

Taky jdu na kontrolu za čtrnáct dní na hladinu hcg, ale dělala jsem si test a byl tam jenom stín, takže hcg už klesá a teď by tam určitě nebylo nic. 1,1 je hodně málo no. Z toho asi nic nebude.

venyska
20. jún 2009

konik:Jo,už jsem se s tím smířila.Utěšujou mě že hcg ještě stoupne,ale nevěřím.Mě právě čárka sílila.

konik88
20. jún 2009

Tak když čárka sílí, to je dobrý znamení. Já měla první test nejsilnějsí, pak už čárka slábla 😢

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat- jo jo on je kvítko, ale jak jdeme k Lukášové rodině nebo k tatkovy mojemu, tak se modlím aby nic neřekl sprostě, víš jak i když děti opakují, neví co to znamená zvlášt v tom věku v jakém jsou kluci, tak i přesto mám strach aby si nemysleli něco špatného, že ho to učíme nebo něco. Styděla bych se 😅
No jsou to rošťáci, a malý na to, že má přes dva ročky je šikovný-na chlapečka,že už tak mluví i to že jsi blbá 😀
Zasměješ se nad tím, jak něco ze sebe vyprudí, co, ale musí se to odnaučit 😅
No myslím si, že bude ještě zlobivý dlouho 🙂 Nechci Tě strašit, každé dítě je jiné, ale jak měl taky ty dva roky jsem si říkala, už aby byl větší a hodnější a připadá mi, že čím větší tím horší 😅 😉 Ale třeba Adrianek obrátí a bude jenom hodný. Malý má období kdy řve a období kdy je hodný ....

mscat
20. jún 2009

moni:tak malý akorát zatím křičel na celý autobus to hovňo 😝 😅 to byl mazec 🙂
jo..to i mamka říkala,že na kluka pěkně povídá..a je to fakt. právě ted se mu začal hodně rozvazovat jazyk začíná spojovta slova což do dvou let říkal třeba jen pití,auto,první slabiky třeba banán tak jen ba 🙂 ,ale ted už hodně povídá tatko kde si pod sem,maminko deme pyč pryč 🙂 pjádlo,všechno už no až jsem překvapená kolik toho už zná aniž bych ho to učila..no děěti jsou šikovné a učenlivé 😉 jo to malý si ukazuje třeba na čelo že je tak tatka 🙂 ehm..jinak to viděl u mě jednou 😅 a pak ted hm..taky můj výmysl. 🙂 .jak se vyplazuje pěkně jazyk 😀 no tak trošku ho taky někdy učím kujovinky jak říká má mamka po čem prd 😉 ale sám od sebe to nedělá jen když se ho zeptám jak umí pěkně vyplazovat jazyk 😀
já si taky myslím,že zlobit bude pořád..to už je v tom dítěti už je hold takový 🙂 ale přitom jako miminko byl tak zlatý on tak do 4měsíce ani neplakal fakt,jen když ho trošku bolelo bříško jinak on vubec nezabrečel ani kvuli hladu od 2měsíců spával celou noc až do 5hod na kojení a pak spal dál...a ted??ted si říkám že mi ho snad někdo vyměnil z tak zlatého miminka 😝 😀 hold budem mít od těch našich roštáku jen před očima samé poznámky 😉 😉 ale ne to snad nee 😀

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

No tak já taky doufám, že nebude zlobit i ve škole, 😠
Teďka jde do školky tak snad si ho tam srovnaj trošku. 😉 A jinak malý byl taky jako miminko zlatý, jsme o něj nevěděli, usínal sám, bez breku, jak se vzbudil neplakal brblal si pro sebe v postýlce, musela jsem co chvíli ho chodit kontrolovat zda nespí, nebo je vzhůru, jinak si myslím by dokázal i hodiny si povídat a neplakat a ták, ráda vzpomínám 😵 ten čas tak letí 😒

mscat
20. jún 2009

jojo taky takový byl i muj,taky jsem ho chodila kontrolovat jestli ok 🙂 též moc ráda vzpomínám je to jak kdybych si ho přivezla včera to je hruza co'?
ale když si vzpomínám tak od těch 4 měsíců už ani nechtel ležet v postýlce to už pokvikával chtěl všechno vidět takže se hlavně nosil 🙂 😒

mscat
20. jún 2009

vidíš já si myslím,že je to takto..miminko hodné zlatučké,potom divoch a zlobivec uvztekanej,a pak naopak uplakané miminko a pak zlatý drobeček poslušný 😀

lucinka1104
20. jún 2009

TAK Už AJ KU NAM DORAZILOTO UPRšANé POčASIE HRUZA 😝
no a mam prekvapko dnes som si kupila test a po 2 min síce slabulinká ale krásne tučná drhá / po 30 min vonku však nakoniec zmyzla tak neviem čo si mam o otm myslieť teda stala sa takmer neviditeľnou,ale som len 11 dpo ak teda ta ovu vôbec bola 😀 ale videl ju aj muž a ten testom neverí vôbec takým slabím myslíma vraj tehu som 😀

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Jj no, já už ani nevím čoveče jak se vozí kočárek 😀
Malý je bez už tak přes půl roku, a nemám ani tu možnost si někoho povozit i když v mém okolí jsou samé maminy malých dětí 😀
No fakt se nemůžu dočkat těhulování, chci si to hlavně užít moc jsem si toho neužila s malým. A hlavně pak jak se narodí 😵 nooo zase uvažuji trošku dopředu 😅
Asi fakt dokopu toho mého na ten sperm. 😒

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

luci, tak držím palce aby si byla a byla to pravda a druhá / jenom sýlila 🙂

Téda holky koukám na prcky a já jak měl malý rok, jsem ani neuvažovala, že moch chtěla druhé, to ani náhodou a to byl hodnější 😉 😅

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

že bych to má být 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre