Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cherryblossomgirl
25. júl 2009

cambi, spravim si este jeden 🙂 dva za sebou nemozu byt 'pokazene' 🙂

cambina
25. júl 2009

cherry jasné 😉 a dej vědět 🙂

cherryblossomgirl
25. júl 2009

urobila som si mamatest: // 😀 HUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

cambi, dakujem za podporu!

cambina
25. júl 2009

cherry...moc gratuluji 🙂

cherryblossomgirl
25. júl 2009

dakujem velmi pekne 🙂

dzou
25. júl 2009

cherry aj ja gratulujem 😀 tak rychlo sem hod tehu vyrusky 😝 😝

cherryblossomgirl
25. júl 2009

baby, ked vam poviem, ze sme tento mesiac iba 2x, neuverite...uplne som to vypustila z hlavy a zrazu bum! preto sa mi to zda take neuveritelne.. ze predtym tych par mesiacov sme 'ficali' intenzivne a nic.. a teraz..

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cambina
25. júl 2009

cherry...to je právě ono...vypustit to z hlavy...tak jak tak, je to super a my se radujeme s tebou... při sobotě jsou to krásné zprávy

mscat
25. júl 2009

ahojte
rubyred:jasné že si budem rozumět 😉 😉 tady jsou samé supr ženské 😵 a mám jich tu všechny ráda 🙂 já si pokecám jen tady a vždy se těším dom kdo tu zas bude aby jsme pokecali..jinak jsem furt s malým nebo s přítelem..a to není ono 😀 😝
já to s tím špuntem spíš myslela tak,že jednou už mě nebude tak potřebovat,že to bude velký chlap a bude prdět na maminku 😝 ☹ 🙂 zamiluje se a aa....jaj já budu moooc žárlivá maminka 😒 😀 😠 nedám nedám mého chlapečka 😅
aha..tak malý ti trpěl na tu koliku jo?to moje mladší sestra taky mamka byla hotová,tehdy jsem ji ju v noci chodila chovat aby se šla uklidnit na vzduch 😅 ale já naštestí můžu říct,že u malého jsem noční pláč nikdy nezažila jako s miminkem,ani kolika,jen sem tam přes den trošku bolení bříška jinak v noci neplakal takže já byla vždy vyspaná 🙂 i mamka nechápala jak je to možné.. 😀 fakt byl zlatunký kojil se přesně po třech hodinách a od dvou měsíců spinkal v noci i sedum hodin v kuse 🙂 a vstávání v pět ráno nebo v šest hod taky neznám.to si ani nedokážu představit 😝 🙂 on spíš po tom roce začal vyvádet a nervačit dost třeba v roce a pul jaj to byl na zabití 😝 🙂 co dvě minuty řval jakt ur kvuli každé blbině..neposlechl venku zdrhal všechny děti mlátil tahal za vlasy 😝 prostě divoch.ale ted je zase můžu říct že hodný.celkem poslechne,dává pusinky děti už nemlátí 🙂 už se to s ním i dá,kouká na pohádky a nechá mě chvilku odechnout 🙂

mscat
25. júl 2009

a počítám s tím,že když on byl jako miminko zlatý a pak divoký,tak druhé bude naopak uřvané 😝 jest každou hodinku beztak 🙂 ale jako starší uplný mílius 😀

mscat
25. júl 2009

cambi:jasné,přesně tak..víš kolik mých kamarádství skončilo kvuli hlouposti...ale asi to nebyla vždy dobrá kamarádka,protože si nechala nakecat nesmysly uvěřila tomu a se mnou si už o tom nepromluvila..že jen slyšela to a to a tím se mnou skončila..já pak hleděla co se stalo,a když jsem se vždy dozvěděla ty kecy,ty výmysly jen jsem žasla co si lidi fakt dokáží navymýšlet..bohužel na toto já měla vždycky smulu... ☹ kolik jsem toho taky nabrečela..ale člověka to posílí trošku i když vždy se objeví něco co tě zarazí a opět překvapý.ale já už to moc neřeším ....kdo si to nezaslouží a ozve se mi,tak už nepomůžu..a ani tak ,nepomůžu neporadím..a s nikým se nejradši ani nescházím a když už tak nic nevykládám at se to zas neotočí proti mě.každý se u mě mohl vyplakat na rameni a já?já nic. za mnou nikdo nepřišel neudělal nikdo pro mě nic fakt 😝 závídím všem co můžou prohlásit,že mají opravdového přítele bo přítelkyni 😉 🙂

a co jinak u tebe cambi?jaký máte víkend?

cambina
25. júl 2009

mscat...jojo je to k vzteku...mě se nelíbilo, jak známí až moc bijí a nadávají svému 5letému synovi, dlouho jsem mlčela, jen občas jsem řekla svoji připomínku, až jsem řekla svůj názor nahlas, bylo zle, byla z toho velká hádka, pomlouvání samozřejmě s přídavky přibarvování...nakonec jsem byla zase já za velkého blbce...nevím proč, ale kolem mě se pořád točí takové problémy...půjčím jedné peníze, druhá mě pomluví, že ji jsem nikdy nepůjčila...taky nemám nikoho...mám pocit, že bud já nejsem normální nebo nemám kolem sebe normální lidi

martinka2000
25. júl 2009

ahoj holcicky koukam ze se tu resila vaha a tak 😀 a jak jinak snazite se???ja porad nekde litam jo jinak manza je mooooooooooooooc rad jak jinak ten to chtel tak sup sup at nas je tu vic tehulek

mscat
25. júl 2009

cambi naprosto souhlasím.a udělala jsi dobře.to si musíš říkat že jsi měla pravdu.když jsi řekla svuj názor,když jsou lidi normální tak to přijmou!uplně tě chápu..věř mi,že jsi spíš ty normální...málo lidí se najde slušných kteří za to stojí.je to moc smutné ale je to tak.říkám si to stejné ale co ty.že bud sem já až moc normální a nebo jsem asi uplně divná nebo nevím.kamarádka má např.pořád nějaké problémy,nebydlí tu,pořád něco řeší a já ji často píšu,nebo spíš psala ted už na to taky kašlu,že at se pořád netrápí at změní prostředí,prostě ji stále radila,rozveselovala ju,a mě když něco trápilo tak se mě ani nezeptala co a jak a nic prostě..to mě už naštvalo.a to jsem si myslela že ona je fakt ok .ted už si tím taky nejsem vubec jistá. a nebo jedna taky..to chvíli před tím než jsem otěhotněla,začla chodit s fetákem,byla do něj uplne zblblá,ale ona celkově byla jen na prachy a víc ani neřešila.já u ní bydlela a když jsem viděla že on ji jen zahýbá a je uplný deb.l,a ona skáče jen tak jak on píská tak jsem její mamce řekla že on není chlap pro ni prostě a radila ji,že takový vztah nemá smysl..hmm a co z toho bylo.takové pomluvy,že ji ho nepřeju že nejsem vubec kamoška..no reakce uplně směšné.a když jsem otěhotněla tak rozhlašovala že nevím s kým to mám že jsm ku...a tak dále,to bylo celkem silné kafe.ale ona je celkem fakt zlý člověk takže ted už se ani nedivím..přála mi at je malý postižený nebo at se při porodu něco stane..to jsem byla asi v pátém měsíci dost mě to rozhodilo a nenávidím ju a potkat ji vyškrábu ji za toto přání oči.napsala mi to sms a ten její přítel že nosím parchanta pod srdcem a vůbec celé těhotenství mi chodily takové sms.ale já jem došla k tomu závěru,že jsou to blbý lidi,on je feták a ona fakt bez rozumu..tak tím jsem se trošku uklidnovala. i když se mě to vždy dotklo.

mscat
25. júl 2009

a přitom já ji jen řekla že je to feták což je a dost vymaštený 😝 🙂 ale už je mi to fuk.říkám si že oni nemaj to co mám já,krásné zdravé šikovné dítě,milujícího přítele...mám hlavně tu lásku, mám kde bydlet ,žiju slušným životem,a jsem fakt spokojená..a ten kdo mi to nepřál a nepřeje...tak věřím,že se jim to jednou vrátí,že jednou skončí zle.musí být nejaká spravedlnost no ne?lidi jsou sakra že zlý.. 😝 nejraději se koukám na modré z nebe...tam ty lidi se maj aspon rádi,je to moc pěkný pořad a vždy mě dojme,když vidím jak je na tom někdo zle a plno jiných lidí řeší takové hlouposti...

mscat
25. júl 2009

martinka čauky 🙂 tak jak se cítíš?kdy jdeš vlastně k dr?my se ani nesnažíme..mě to nějak neba a když se mi nechce keksíkovat tak já se k tomu nutit nebudu 🙂 😝 stačilo mi to tři dny po sobě a když jsem zjistila že ovu zřejmě stále stávkuje tak me to neba tak často 😝 😅 akorát dnes mi vyskočila teplota nahoru a jsem zvědavá jaká bude zítra.nechápu to..pokud bude i zítra vyšší tak mohla být ovu včera....hmm ale to by mě naštvalo to jsem zalehla a chrněla...i den předtím 😀 😝

monika0001
25. júl 2009

rubyred Ahoj...
tak som troška pátrala po tom anopiryne bo sa mi to nezdalo a moja ak chceš byť tehumoc to nepapaj... pozri si toto http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

Nemyslím si, že robíš dobre keď to papáš len tak...
podľa mňa ak je tam napísané : Tehotné ženy, dojčiace matky a deti do 17 rokov môžu liek užívať iba na odporúčanie lekára. tak asi to nebude pravda...

to si však len myslím....

cambina
25. júl 2009

mscat...tak to je teda síla 😲 to je pěkná hnusačka ta tvoje "kamarádka"

flamenga
25. júl 2009

😕 veď to je liek od bolesti... ako by mal dopomôcť k otehotneniu? 😕 Dievčatáááááááá, viem, že každá chceme otehotnieť, ale... neničte si telá nezmyslami ☹

monika0001
25. júl 2009

flamenga - prese to isté si myslím.. baby pozor na to čomu veríte! aby ste si viac neuškodili ako pomohli... 😲

lauritka
25. júl 2009

vidim tu anopyrin diskusiu , su dva druhy ;) asi myslela ten na riedenie krvi, male tabletky 100mg. berie sa to ako prevencia na protilatky, 50mg denne, mne to radil aj gynekolog. je to aksai nahrada prednisonu. dokonca jedna kocka ho brala az do 12 tt, co predstym potratila. su s tym len dobre skusenosti, ale s tym druhym anopyrinom 😉

mscat
25. júl 2009

cambi:jo to jo,to byla jakože kamarádka už dávno.. 😝

monika0001
25. júl 2009

aha..no táák to potom hej.... ale tak sranda,že sa to volá rovnako.. 🙄
A ink máš super motto... páči sa mi! 😉

lauritka
25. júl 2009

monika nemam to z vlastnej hlavy, ale pacilo sa mi to, nasla som to na nete. ved stale len snivame.. ked sa dockame, potom ho asi zmenim 😉
ano je to iny anopyrin, ten je dobry aj ako prevencia trombofilie. pre istotu. riedi krv.

cambina
25. júl 2009

anopyrin?? to mi nějak uniklo... každopádně bylinky nebo v normální dávce vitamíny uškodit nemůžou...
http://www.babyweb.cz/Clanky/a437-Strava-pred-t...
http://www.babyweb.cz/Rubriky/s38-Jak-zvysit-sa...

cambina
25. júl 2009

aha...tak to jsem taky nevěděla

j.cien
25. júl 2009

Lauritko prosim,jak dlouho pred IVF ti doporucoval gyn.brat ten Anopyrin?

lauritka
25. júl 2009

😉 no staci zacat spolu so stimulkou, on ma dost rychle ucinky. ja ho beriem aj teraz.
a este ti poradim papat chilly pred iVF :P ale ked nems rada stiplave, tak dostat kapsule od SANOPY.

monika0001
25. júl 2009

oo zasa som o niečo múdrejšia.. tu sa tak= veci naučíme, že pomaly aj zdr. sestričky môžme ísť robiť... 😉
Sa OSPRAVEDLŇUJEM!!!!!! VEĽMI! VEĽMI! VEĽMI!!!!

😝
😉

lauritka
25. júl 2009

monika ja som mudrejsia odkedy chodim na konika 🙂 mozme zachvilu radit gynekolgom 😀 niekedy sa az cuduju, odkial to vsetko mame 🙂 VSETKO JE NA WEBE.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre