Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

miriamm11
1. nov 2011

@nativanativa dala som si tu tabletku a dam si aj vecer, sa bojim ze mi to prejde zas do horsieho stavu a to nechcem ☹ ...
Tak ja som predvcerom mala 37.0, vcera 36.9 a dnes 37.1....teploty, tiez si myslim ze ovu bola, pred tymito 3dnami som mala striedavo 36.5 a 36.6. Takze sme na tom skoro rovnako, ja som asi o den skor 🙂 ....takze ako pocitam tak pocitam vychadza mi to len tak ze budem o den skor rodit 😝 ...
Dnes som 23DC a cyklus minimalne 30dnovy a viac...takze kedy sa ideme testovat? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nativanativa
1. nov 2011

@miriamm11 ja skapiiiinam z teba zas 😀 😀 😀 😀 , ja som dnes 19dc , ale nic si z toho nerobim... a ani sa nebudem testovat , kaslem na to , viem ze dostanem ☹ ☹

miriamm11
1. nov 2011

@nativanativa to uz teraz vies ze dostanes? 😠 vsak ja si tiez myslim ze dostanem, lebo sme sa snazili velmi skromne 😒 ...ale tak stale sa spolieham na to ze spermijky mojho draheho vydrzia aj 10dni 😵 😵 taky mensi vtip 😀 😀 😀 a preco si myslis ze dostanes?

daniwaugh
1. nov 2011

@nativanativa
to je fuk kedy, hlavne ze bola a ze bolo whoohooo a teraz uz len cakat na magistralu :D

nativanativa
1. nov 2011

@miriamm11 ja to neriesim .... nemyslim si ze by som bola vyvolena

e.l.i
1. nov 2011

@cmeliatko ja si uzivam kazde milovanies mojim manzelom.. ale chceli by som uz babo.. ..... a to tu kazda z nas.. preto sa pozorujeme a skumame svoje telo a je to horsie ked mas nepravidelny cyklus....

e.l.i
1. nov 2011

@nativanativa no draha ja som na tom podobne.. kaslem ja na testovanie...uz ma to pomaly prestava bavit...clovek si robi nadeje a potom je len sklamany... 😒 hmm dnes som daka moc precitlivena...a vsetko ma rani...a rozplace.. som nejak v psych. napati.. 😖

nativanativa
1. nov 2011

@e.l.i ja ma tiez toho plne zuby , som minula tento mesiac na testy mrteeeeee a velky prd z toho ....

miriamm11
1. nov 2011

@nativanativa ty dorota!!!!!!!!! 😀 ty si tento mesiac pani vyvolenaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! a ja tesne pred tebou 😉 Do Vianoc to tam musi byt!!!!!!! sa mi nechce behat a zhanat nahradny darcek 🙂
Ber to tak ze bejby uz mas, len ta zatial vobec neposlucha a zacne az pred Vianocami, to deti tak robia, to nevies??? 😉 budeme mat malych vytrznikov 😵 😵 😵 co uz narobis 😝

e.l.i
1. nov 2011

@nativanativa tak o tom mi ani nehovor...jaj ze nie som z tych zien co oteho este aj z plachty...a este mam strach ci vobec sme s manzelom zdravi .. viem ze to nieje este taka dlha doba snazenia(od juna), ale mam skratka krizu 😠 ....a cem tento mesiac 10teho najst konecne tie vysnivane kolajnicky.,,asi idem pisat list jeziskovi 😉

cmeliatko
1. nov 2011

@e.l.i ako myslis 🙂 good luck

nativanativa
1. nov 2011

@e.l.i no ja som tiez neni z tych vyvolenych , co by po hodeni treniek mali hned trojicky 😀 😀 😀
ale radim ti , treba to cim skor zacat riesit

e.l.i
1. nov 2011

@nativanativa no urcite ak do januara nic nebude.. pojdem navstivit moju doktorku...
😉
jaj akurat zacina Kucerava Siu..to som snad sto rokov nevidela,...

daniwaugh
1. nov 2011

@nativanativa
lol no neviem mozno budes mat rovno trojicky haha

e.l.i
1. nov 2011

@nativanativa snad raz budeme vyvolene...a pojdeme v kolajach nasej vesmirnej riaditelky 😉

daniwaugh
1. nov 2011

@e.l.i
ja verim ze coskoro, nemozete ma v tom nechat samu!!! 😀 😎 😲 😝

e.l.i
1. nov 2011

@daniwaugh jasne ze nenechaame.... 😎 😎 😀 😀

nativanativa
1. nov 2011

@e.l.i no ja ked uz nebudem do januara , tak si to peeekne hodim na slucku 😠 😠

nativanativa
1. nov 2011

@daniwaugh lol
nemaluj certa na stenu .... , stacilo by jedno , ja som skromna 😀

nativanativa
1. nov 2011

@miriamm11 vyvolena urcite nie .... ved ja ani neviem kedy presne mam dostat , to je mile , nepoznam si vlastny cyklus , to uz co je 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pejullka
1. nov 2011

Ahoj, tak jsem doma z UTZ, měli bychom odpovídat cca 5-6 týdnu, mám ve zkratkách napsáno gestační váček 6+2, crl, což by měla být dělka plodu 5-6 týden. Srdíčko zatím není. Další kontrola 10.11.na srdce.

daniwaugh
1. nov 2011

@pejullka
tak super!🙂

pejullka
1. nov 2011

@daniwaugh no já nevím, to srdíčko mě zarazilo, ale doktor říkal, že by už na konci týdne mělo být:(

nativanativa
1. nov 2011

@cmeliatko este stale neverisze tehu zena nema zvysenu teplotu ?? 😝 😝

daniwaugh
1. nov 2011

@nativanativa
mam si odmerat?🙂

daniwaugh
1. nov 2011

@pejullka
no ale neboj sa, ved keby daco bolo zle, doktor ti povie

cmeliatko
1. nov 2011

@nativanativa no ma ale nie vysoku. ja mam asi tyzden cca 37.4 stale. ja ze budem chora 🙂
ale neverim ze mi stupi teraz este viac.

turandotta
1. nov 2011

ahojte baby, zdate sa mi ako mega skusene, preto sa spytam je menstr.cyklus napr. 28,25,25,26,28,30,24,26 uz povazovany za nepravidelny? ja som to nikdy nejako neriesila, ale teraz ked mi hrabe z tehu testov, tak uz neviem co si mam o tom mysliet. a este sa spytam, vsade ospevuju mamatest 10 kedy najskor realne ukaze tehotenstvo? dakujem🙂

pejullka
1. nov 2011

@cmeliatko já mám od té doby co jsem těhu 37,5 i dokonce 37,8. hnus

pejullka
1. nov 2011

@daniwaugh no jo, taky bych to všechno chtěla hned co:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre