Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena323
17. okt 2009

cambi,trocha som ta citala,nerada sa miesam do inych veci,a ty sama najlepsie vies preco zijes s takymto chlapom..len ti chcem povedat z vlastnej skusenosti,vsade su nejake nezhody a hadky,ale vztah je o tom ze si jeden druheho vazime a spolu podstupime vsetko pre nase stastie...chlapi su roznych povah,tak ako aj my zeny ale myslim ze vsetko ma mat svoje hranice ucty a pozornosti...nepoznam ta ale posobis ako krasna a sikovna zenska,a pokial ta niekto miluje,tak taku aka si a bude sa podielat na vasom spolocnom stasti a nie sa k tebe spravat ako k sluzke...viem je to tazke,ja som od podobneho typu odisla aj s dvoma detmi a zacala som si vazit samu seba a potom som nasla svoje stastie...a ver cesta za stastim je casto vystlana trnmi....cambi,prajem ti vsetko stastie sveta a nech mas krasne zdrave babatko s muzom ktory si ta zasluzi a zasluzi si byt otcom tvojho dietata a hlavne aby si sa spravne rozhodla kto to bude....

andy2306
17. okt 2009

ahoj holky...
cambi,já to o tvojem vím už dávno,že je to vzteklý rapl,který ti nadává,poroučí....a proto se i divím,že stále v tom vztahu setrvávávaš a co navíc,chceš s ním miminko!a nebo s ním,a pak klidně i bez něj,hlavně aby to mimi bylo?
já tě opravdu chápu..můžu tu napsat,co bych udělala já byt na tvém místě-ALE NEJSEM. co my víme,co bysme udělali,kdybysme na tvém místě opravdu byli.nejde radit,dokud tu samou situaci nezažiješ na vlastní kůži.Já si jen myslím,že přesně jak to xena napsala,že si zasloužíš víc,než máš..... 😉
a máš pravdu-oni jsou všichni tak trochu jiný než my-nebo vlastně naprosto jiní.jde jen o to,co je ženská schopná tolerovat a co už ne,a dle toho vybírá.doufám,že všechno dopadne tak dobře,jak ty si představuješ.
na nás zase lezou nemoci-hanička začla soplit-a terezka už v noci taky nemohla dýchat.to je ta školka-ale tak sou to zatiim jen rýmy.moje kamarádka byla ted s 8měsíčním mimčem v nemocnici se zápalem plic a druhá s 5timěsíčním dvakrát na pichání uší během dvou dnů....takže v tom prevenaru jistě pokračovat budeme,jak jsem tu psala,že už na další dávku nepůjde.půjde....pár dnů,kdy bude po něm nechtít opět papat,to se vydrží'
to počasí je hnusné-pořád prší.a je to přesně to počasí,ve kterém se nedá s rýmou jít ven..tak budem čučet doma.už aby bylo teplo co?
korenka.jak se máš,testík až zítra psala jsi? 😉
kessy-jak jsi na tom,stále ti tvrdne břicho a máš poslíčky?

kessy11
17. okt 2009

ahojte babulky,
stale tvrdneme a mame poslíčkov raz menej raz viacej ale nevyzerá to nijako podozrivo, Samko ozaj čaká na lepšie počasie 😀 😀 😀 len dúfam že ho to prejde 😉
Korenka ako??? dneska ti mešká, že???? tak čo vydržíš do zajtra????držíme palčeky 😉

mscat
17. okt 2009

ahojte holky

cambina:xena to napsala krásně.já si taky myslím že jsi skvělá ,pěkná ženská a úžasná maminka,...ty sama víš nejlépe jak to mezi vámi je,ale zasloužiš si být štastná a spokojená...mít přítele,který bude tvou oporou,který si tě bude vážit a udělá pro váš vztah vše co bude v jeho silách.a ne že ti ješte vynadá za to,když chceš řešit miminko ☹
a přikazovat a zakazovat a podobně.to bych nesnesla..přece nejsi služka.si žena...a ženy by si měl muž vážit aspon trochu!
tak moc ti přeji ,aby se o dalo vše do pořádku a byla si štastná a spokojená
já si taky sice stěžuji na toho mého ale v porovnání s tím tvým je uplně zlatý.on jen neumí vyřešit jednu věc,na to kašle to je fakt za to bych ho nakopala někam 😝 ale jinak v něm oporu mám a většino o cokoliv ho poprosím tak není problém.ale každý máme své chyby že ano.
cambi:tak se drž a hlavně nezapomen...i malý musí být spokojený ve spokojené rodině. 😉 myslím na tebe a vypleskej toho tvého,třeba se vzpamatuje 😉 😠

mscat
17. okt 2009

andy:mojemu je 24...má mamka říká,že se to ješte naučí řešit časem až bude starší..že já hold padla do té zodpovědnosti dřív a on se to musel-musí učit.je to prostě chlap...má k tomu takový lehký přístup. 😠

ale jinak zase nemůžu říct že na 24 let by byl k ničemu.jinak se k tomu všemu postavil hezky...neutrácí,platí nájem ,o malého se stará prostě všechno.až na tu jednu věc kdy nic neřeší ☹
ale rozhodně lepší než biologický otec Adrianka..tomu je 31 let a kde ten je?co ten řeší.vůbec nic .takže to ani nebudě věkem. 😝

bohužel ho to asi budu muset naučit..já to ze začátku taky neuměla..ale donutily mě okolnosti..že se musel vyběhávat úřady ,vyřizovat soud a podobě.lepší je fakt,když do toho člověk padne 😉

flyangel
17. okt 2009

ahojte moje krasne 😉 prajem peknu sobotu

xena323
17. okt 2009

aj tebe a vsetkym.....

mscat
17. okt 2009

fly ahojky
taky taky přeji pěknou u nás upršenou sobotu 😝 😉

my tu máme hody ale asi nehodujem...když zítra bude taky takhle jak dnes tak nejdem ani ke kolotočům v takové zimě. 😝 😝

xena323
17. okt 2009

fly ako si dopadla s tym spinenim?ja som tu dlhsie nebola...
mscat...u nas je tiez zima ale vecer si futbal nenecham ujst....

mscat
17. okt 2009

xena: 😉 fotbal?

no mě osobně uplně ta kosa nevadí ale nechci do toho tahat moc malého.aby seděl někde na koloči a mrzl i když bude navlečený...je to hnus prší a můj došel z obchodu uplně zmrzlý a to už je co říct když jemu je zima 😀 doma je nejlépe pěkně v teploučku 🙂

xena323
17. okt 2009

ano futbal....ja milujem....my sme taka futbalova rodina.....
inak aj moj bol v obchode a teraz pekne spolu varime perieme a upratujeme a kecaju nam tu do toho 3deti-kluci...

mscat
17. okt 2009

xena: 🙂 tak to je fajn.počkej...vy máte 3 děti??kluky? 🙂 😕
tak já taky půjdu prát mojemu věci do práce..on ted umývá nádobí,malý je v pokojíku s kočkou,uvařeno mám ze včerejška... 🙂 tak pak půjde malý spinkat po obědě,my si možná zdřímnem taky.. 🙂 a pak se vrhnem na Adriankove hračky a oblečení.protřídit. 😝 🙂

xena323
17. okt 2009

ano 3kluky,dva moje 8 a 9r.z prveho manzelstva a 1 8r z priatelovho predosl.manz.-chodi k nam kazdy druhy vikend a raz v tyzdni...
krasna sobotna idylka....

rampepurda11
17. okt 2009

Ahojky holky, trochu se vám vetřu do diskuze🙂
Také se snažíme o malého koblížka a už přes rok neúspěšně. Teď beru clostibegyt a duphaston, měřím si BT. Podle teploty jsem měla ovulaci ve středu. Od čtvrtka nemám vůbec chuť na jídlo, což je u mě fakt divný🙂 Nemáte některá podobnou zkušenost?
Už jsem na sobě dřív pociťovala milióny příznaků, takže svýmu tělu už teď nevěřím... Ale to nechutenství, to na mě nějak nesedí 😅
Mějte se krásně, užijte si víkend a hodně štěstí při snažilkování 😉

mscat
17. okt 2009

xena: 😀 jsem něvěděla,že máš děti 🙂 u sebe to nemáš napsané... 😉 aha..takže ted by jste chtěli spolu miminko 😉 tak to už máte velké chuligány a že zrovna samé kluky 😀 🙂
tak máte doma ted veselo co 🙂

dej si do albumu nějaké fotečky..at poznáme trošku tebe a tvou rodinku 😉

flyangel
17. okt 2009

nuz xena to spinenie prestalo uz v nedelu...a v stredu co som mala ist ku gyn.tak som dostala mrchu...takze nic z toho zatial...ale urcite na gyndu zajdem aby som vedela ze nacom som...

xena323
17. okt 2009

mscat...mame doma veselo ale sme stastni...ano chceli by sme miminko...no nateraz sa nebranime ale ani nesnazime...

fly snad to nebude nic vazne...ale treba si byt naistom

flyangel
17. okt 2009

jasnacka ved dajak uz bude....akurat mi konci ms...a urcite by si chcela teraz uz dievcatko...ked mas doma tlkych chlapov..

xena323
17. okt 2009

ano fly,tuzime po dievcatku,ale hlavne nech je babetko....vsak uvidime...

andy2306
17. okt 2009

mscat...hlavně že je hodný a má vás rád.mamka šla s haničkou k tetě,mě dojde kamaradka na kafičko,tak bude pohodička 😉 co v tomto počasí,venku hnzsně...hezký víkend
xena...to by chtělo tu holčičku 😉 at to vyjde 🙂

korenka
autor
17. okt 2009

ahojte,tak len dnes by mala dojsť mrcha,takže ešte nechcem robiť paniku,zatiaľ nič... 😵 😵 😵
večer ideme partia sa zabaviť do ministry na oldies,už mesiac to máme dojednané,ideme 4 páry,no,len ja budem neistá,či si môžem dať trochu vínka aspoň bieleho a tancovať o dušu,to ja rada!!!,takže ak budeme do rána,tak zajtra nebude mať význam testovanie,to skôr v pondelok ráno.

xena323
17. okt 2009

korenka, niekde som citala ze pocatiu brani aj to ked sa spravame ako tehu a pritom este nevieme ci je to tak....jasne ze su veci ktorym sa treba vyhnut,ale pokial nejdes fetovat,chlastat do nemoty, absolutne sa nemusis obavat,kolke baby ani nevedia ze su tehu a robia ine veci,a niekedy maju este vacsie stastie ako tie co su opatrne...neboj zabav sa.ved mozno uz potom dlhsie nepojdes...
andy,jasne holka by sa zisla...

korenka
autor
17. okt 2009

viem presne ako to myslíš xena,ale vieš,po mojích skúsenostiach sa bojím čohokoľvek... 😕
ale zase presne,nebudem v partii ako čupka a popíjať džúsik,dám si aspoň vínko biele do náladičky 🙂 ,a tanec ja zbožňujem,takže si to vychutnám ako pred veľkou prestávkou zábavy... 😀 😵

kessy11
18. okt 2009

ahojte babulky,
tak vsetko po starom stále 2v1, dneska dokonca som spala celu noc bez tvrdnutia, ani WC som nebola tolkokrát ako zvyčajne, aj na chrbte som prvýkrát spala a vôbec mi to nevadilo ani som sa nedusila, takže sa cítim uplne ok.
Korenka ako???? Naozaj budeš testovať až zajtra????
Ideme k našim k obedu, tak este kým odídeme budem čakať 😀 😀 😀 😀potom prídeme až večer 😀

pajinka111
18. okt 2009

ahojík,už sem tady párkrát nakoukla,taky se snažíme o druhé miminko,ale moje první dcera už má 10let a spoustu let se nám nedaří..beru clostil,utrogestan,pregnyl a někdy vyvolávačku na na MS,tento cyklus sem možná měla i ovulku,nemívám jí zrovna často jsem 19 DC ,ale nevěřím že by se to zrovna tentokrát povedlo,kolikrát je mi špatně,bolí mě hodne prsa,a pak dostanu MS,když sem byla těhotná nebylo mi vůbec nic,teda bolelo mě v podbřišku tak ,že sem každou chvilku očekávala MS a chodila sem se pořád kontrolovat a ono nic..za ty leta,jsem už dost zoufalá,ale zatím nestrácím naději..

andy2306
18. okt 2009

ahoj holky....samko se drží,řekli do pondělka-tak vyleze zítra 😀 to je fajn,že ses krásně vyspala.my dnes v noci ne-poprvní nám v noci bečela ☹ má rýmu a nemohla dýchat,se dusila....tak jsme byli spíš vzhůru než spali 🙂 je mi ji líto,ale mám dobrou odsávačku a zdá se,že už jí je líp.

KORENKA-TAK JAK BYLO VEČER?TESTOVALA JSI?DRŽÍM PĚSTIČKY

xena323
18. okt 2009

korenka, tak ako testik...drzim palceky...

coccinella
18. okt 2009

teda holky, Vy nic nepíšete, člověk nemá co číst 😀

xena323
18. okt 2009

co mas nove???

coccinella
18. okt 2009

kdo já? 😀 já mám novou ms, tak zas znova no 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre