Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
8. nov 2009

titu 🙂 nooo..moc se mi do toho testování nechce 😀 😝
ale musím se přiznat v pátek jsem jeden dělala a nic tam nebylo..ale vím že to je brzy.ráda bych vydržela ještě týden...dle teplot jak budou vypadat...
ale:vzhledem k tomu,že mi dr před měsícem řekl,že mám velmi nízkou sliznici...tak zkusím asi v uterý a pak každý den bo každý druhý abych pak hned k němu kdyžtak naklusala 🙂
takže budu testovat v uterý.. 😉 ale asi citlivost 10 že?

mscat
8. nov 2009

ale když tak na to kukám..ráda bych asi vydržela do té růžové čárečky na WK 😉

titulienka
8. nov 2009

mscat..aj ja mam vraj nizku sliznicu ...tak ak nahodou budu II tak jasneeee ze poutekam aj ja ...urcite da duphaston ze ?

titulienka
8. nov 2009

pozeram na tie tvoje grafiky a myslim si ze ovu bola 62DC....urcite

mscat
8. nov 2009

titu:jéé děkuji..mě tak potěší když někdo poví že na 62 dc 🙂 aspon pak můžu doufat že se zadařilo třeba.. 🙂
a můžeš to odůvodnit proč si myslíš ten den 😉 😀 že tam byl pokles na mou dosavadně nejnižší teplotu?
to si myslím teda totiž já...jinak nikde jinde 36,3 nemám. 🙂
ale jste mě tady těd holky potěšili 🙂

taky máš nízkou sliznici...a dává ti něco na to dr?hmm asi se pak dá duphaston,nevím..zatím s tím nemám zkušenost. 🙂

titulienka
8. nov 2009

ano presne preto a vzapeti ti vyskocila o 0,3 stupna a drzi sa hore...nevyznam sa v tom este uplne super ale ked som pozrela na grafik z FF tak sa mi zdalo cudne ako ti zaznacilo ovu....mne sa urcite zda ze to bolo 62DC 😉 😉
ano mam vraj nizku sliznicu a zatim nedaval nic ..tak uvidime zajtra idem na usg a potom v stredu sice neviem co zisti ale pevne verim ze tento mesiac najdem II aj ked by som bola moc prekvapena ze s 1 keksiku 😀 😀

mscat
8. nov 2009

titu:děkuju to mě těší..že si to myslíš tak jak já ..super 😉 😉

tak to jsem ráda že v to tak věříš 😉 já v to zase vubec nevěřím 🙂 😝 ale víš co..někdy přece stačí jeden sexík a je to..bum 😉 😉 😵

a tvůj graf??

andy2306
9. nov 2009

ahoj mscat-tak co,jak to s tebou vypadá? 😉

mscat
9. nov 2009

ahoj andy 🙂
no nijako 😀 nevím.. 🙂
bazální teplota 37,1...ale co se dívám u holek na grafy..tak většinou je to normální poovulační teplota 😝 😝 😅

petafr
9. nov 2009

ahojte baby, kedy vam najskor ukazalo //? Ja som dnes 7 DPO a uz tri dni ma taha podbrusko, najprv ma bolel jeden prsnik, teraz zlahka aj druhy, a tiez mi je divne od zaludka, no neviem, ci si to nevymyslam.
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 tu je moj grafik, nevydrzala som a testla som pred chvilou (ja viem, lepsie je rano) ale vo fotkach som videla jednu kocku, co robila testik uz na 8DPO a uz tam mala skoro sice neviditelnu, ale ciarku... ja samozrejme snehobielo...

mscat
9. nov 2009

petafr:grafík vypadá nadějně 😉 ale zkus ještě ze tři dny počkat....na 10 dpo už mělo dost ženských pozitivní těhu testík 🙂
to si na tom jak já...mě je taky divně od žaludku...břicho pobolívá...ale možná to už moc sledujem 🙂

lenca.b
9. nov 2009

ahojte babulky takze petafr ja som na tom tak isto ako kocka o ktorej hovoris akurat ze ja netusim kolko som DPO ☹ pretoze ako na potvoru tento cyklus som sa na vsetko vykasla a ani riadne enviem kolky den som dneska a som rano testla a neviem ci som si ju tam vysnivala alebo co ale je tam straaasne nenapadna ale vidim ju tam hoci mozno to len moja hlavka 🙂 takze este pockam dva dni a skusim znova

cigaretka5
9. nov 2009

cyklus mam tak 28 -30 dnovy , 24 den som si robila test a nic, je sanca ze budu //? ovulka je tak 7-10 den?

coccinella
9. nov 2009

cigaretka5:
ovulace bývá obvykle 12. - 15. den cyklu.. ale existují samozřejmě výjimky..

vecernice
9. nov 2009

cigaretka: ovulace bývá= délka cyklu minus 10-16 dní (neboli délka luteální fáze)
tehotensky test je nejlepsi delat az dne pote, co MS nedorazi, do te doby nemusi vubec nic vypovidat. takze zkus ho udelat tak za 4-5 dni a uvidis 🙂

cigaretka5
9. nov 2009

coco no ja som ta vyninka, ovulku praviledne citim a aj tato bola taky 10 den

monky1
9. nov 2009

ahojte babulky, aj ja mam ovulku skor - cca 9. den

lenca.b.-potichucky drzim palceky 😉

mscat
9. nov 2009

ahoj monky

kdy sis dělala první testík a jakou citlivost? 🙂 myslím kolikátý dpo...na dc mi to nepiš podle toho jto mám já na nic 😝 😝 🙂 děkuji
jo a kdy ti ukázal tu čárečku druhou 😉

monky1
9. nov 2009

ahoj mscat - 1.test som si robila na 14DC - 23DPO.....bol to test s citlivostou 20....ciarka bola minimalana, ale bola tam a o den dva dalsie dva testy...ved kuki do albumu

s tebou to ako vyzera...testujes zajtra? ja ked som otehotnela, bolelo ma cele brucho, ako keby zaludok a nie v podbrusku...myslela som, ze je to zo zavinaca, co som zjedla a bolo mi tak asi 3 dni...vobec som to nepripisovala tehotenstvu...a hned na to sa pridruzil aj svrbivy problem, tak to som tehu uz uuuuplne vylucila ...ale mylila som sa 😵

monky1
9. nov 2009

juuuj, co za blbinu som napisala - presne naopak - 14DPO a 23DC.......ta choroba mi uz asi bije aj na hlavu 😀

monky1
9. nov 2009

este som zabudla (to bude tym vekom 😀 ) - druha ciarka vybehla asi po 15 minutkach

flyangel
9. nov 2009

ahoojky...Miri ty zajtra testujes....tak ti drzim sillnooo palceky...ja mam skusku za sebou a je to za A-vybornu 😉

mscat
9. nov 2009

monky:jsem si říkala co to píšeš 😀 😀
to ta nemoc v bříšku noo 😀 😵

fly:děkuji....a gratuluji šikulka 😉 😉

holky já zkusila už dnes rapiclear 😝 😝
a zatím úplné kulové prd 😠 🙂 😝 😝
jenže nevím který dpo jsem...ale stejně mám tucha že z toho nic nebude...ale neva co se dá dělat nejsem jediná 😝 😅

monky1
9. nov 2009

fly, sikulka 😵 ...blahozelaaaam

monky1
9. nov 2009

mscat, anie nie chorobou v brusku, ale skor kaslom, co ma traapi uz niekolko dni - zajtra som objednana na pneumologiu 😢 , lebo ma asi nadobro roztrhne

mscat
9. nov 2009

ježiš aha...monky promin 😝 😝 ☹ ☹ já že sis dělala srandu...že tou chorobou v brůšku 🙂

pneumologiu???to je čo? 😒

monky1
9. nov 2009

mscat, to nic, to je v pohode
pneumologia je plucne - kaslem ako stary tuberak a nejak mi nic nezabera a ATB nechcem, len bioparox som brala, ale prd a heedelix tiez nic nepomohol...dnes som bola u dokiho a tenma poslal rovno na plucne

mscat
9. nov 2009

monky:aha..tak at je to brzy v pořádku ☹ ☹

anieanne
9. nov 2009

mscat:
Tak co, nějaké novinky ? =)
Já to měla dnes dostat, nedostala, ale myslím, že závěry z toho dělat nebudu, když čtu, že může bez HA přijít třeba po 30 dnech..

mscat
9. nov 2009

anieanne: 😵 😉 😉 a nezkoušela si asi dnes testík že?

jinak u mě žádné novinky 😝 🙂 jo zkoušela jsem dnes testík...a nic zatím...tak uvidím 🙂 😝 jak bude dál pokračovat teplotka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre