Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

coccinella
13. jan 2010

Monaberuš: teda ty kalendáře jsou vážně supr! 😎 To bych taky chtěla umět 😅 je to těžké ?

mscat
13. jan 2010

ahojte..zdravím nové tváře 😵

noo my jsme byly ve městě.
a je to na prd zatím teda...špiním...tmavě hnědě už.hned ted večer jsem si dělala test..no velmi dlouho trvalo než se to sbarvilo už jsem málem brečela.ale vypadá to že zatím ok no.čárka první byla slabší než včerejší ranní..ale ted je ok.

ty jo to mi začal teda pěkný stres ted ☹ ...pokud se to zítra nezmírní a b ude to pokračovat tak si volám k dr.a zajdu si tam.at mi dá nějaké prášky na udržení a vezme krev a hotovo,

monaberuska1
13. jan 2010

cocinella, staci se naucit pracovat v programu adobe photoshop 🙂 ja se to učila tak necelý rok 😀 😀 😀 😀 😀 a jinak už toto dělam 4 roky 🙂

andy2306
13. jan 2010

MIRY-A OKAMŽITĚ K DOKTOROVI-OKAMŽITĚ A BEZ DEBATY.

coccinella
13. jan 2010

monaberuš:
A kterou máte verzi? To máte origoš koupené nebo stažené z netu? Ke stažení už jsem si to našla, ale ještě právě váhám, kterou verzi.. 🙂
Rok, hm.. 😀 ale ty kalendáře tedy stojí za to!
Aspoň mám ještě čas se to naučit, než přijde mimko 🙂

m.o.n.i.k.a
13. jan 2010

mscat souhlasím s andy, okamžitě k doktorovy, ono to nic nemusí být, ale i může at pak se nebiješ do hlavy

monaberuska1
13. jan 2010

cocinel.. - já mám koupenej jakoby 🙂verzi mam 8 ale mam manzela pres pocitac takze mi ho nainstaloval a mam ho od neho 🙂jinak je docela drahej kdyz ho jdes koupit 🙂jestli je v cesky na internetu tak nevahej a stahuj 😀 😀 musis ktomu si aji stahnout ty knihovny jo?? 🙂 🙂 a do posty ti poslu stranky kde je to suprove vysvetleny jo??? 🙂to jo stoji to za toi se to naucit 🙂

mscat
13. jan 2010

ok holky
už je to ok už nešpiním.věřím že sem to měla jen podrážděné tím sexem.
když náhodou zítra bude pokračovat určitě si zajdu.a rán o si ještě udělám testík.věřím opravdu že to není nic vážného! 😅 ale děkuji...jenže dr by mi neřekl nic nového..včera jsem tam byla.řekla jsem mu že špiním sem tam.řekl mi že to může být.
a pokud mě bude bolet břicho budou velké bolesti či křeče nebo krvácení špinění větší..mám hned dojít.já bolesti nemám žádné...tak doufám že je to ok 🙂

monaberuska1
13. jan 2010

mscat- je to dobry 🙂spineni muze byt 🙂hlavne ty krece aby nebyli 🙂

xena1
13. jan 2010

ahojky mirka...ako sa mi mas???nestiham citat...

ahojte vsetky kocky....

monaberuska1
13. jan 2010

xena ahojky 🙂tak co neco novyho???

xena1
13. jan 2010

no jasne,caka nas IUI,predpoklad je na 25.1...ako sa tu mavate,co je nove???

andy2306
14. jan 2010

xeni-už tak brzy?no teda-tak to za chvilku můžeš byt opravdu už těhulka-v únoru?

cambina
14. jan 2010

ahoj 😉
mscat...každopádně křeče nekřeče...já být tebou, tak bych si znova k dr. zašla, aby mi napsal utroš!!!

mscat
14. jan 2010

ahojte testíky v albumu 😉

xenka:tak super 😉 mám se jakžtakž kolísavo oblačno zamračeno 😅 😝
cambi:ted už je to ok.pokud nebudu dál špinit vydržím aspon do toho 25 😅

andy2306
14. jan 2010

mscat-nádherná čárečka 🙂

andy2306
14. jan 2010

ale souhlasim s cambi.jistota je jistota-víš že jsi měla problémy-tak bych to brala vážně a fakt šla a radši plašila zbytečně.

cambina
14. jan 2010

mscat...testíky jsou už krásné...

michalag
14. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
mirka, testiky su supis 😵

xeni, tak to vam budem silno drzat palce aby ste uz vo februari boli tehu 😉

cambina
14. jan 2010

andy...děkuji, že se připojuješ....
říkám to z takové té svoji vlastní zkušenosti...u obou těhu jsem špinila...(u druhého, ikdyž to bylo zapřičiněno hematomem, hned jsem měla utroš...při dalším těhu to bude první o co s požádám...

andy2306
14. jan 2010

cambi-ty jsi byla těhotná víc jak jednou?takže ty jsi potratila?to já vůbec nevím teda......a nebo mi to teda totálně vypadlo.tom i je fakt líto.
a jak je cambi,co doma-dobrý,co malý?

cambina
14. jan 2010

andy, ale víš, jen si na to zapomněla... v 11tt jsem šla na revizi...mimču přestalo v 9tt tlouct srdíčko a ty křeče a špinění jsem měla až v tom 11tt...nechci tady rozebírat kvůli holkám takov věci, jen chci donutit mscat, at si tam zajde...je to na posílení dělohy a jistota je jistota.

cambina
14. jan 2010

jo andy....musím hodně zaklepat (klep, klep)...malý nebyl od září nemocný (klep, klep)...já už jsem od prosince znova a on se drží (klep, klep)
jinak mám velké dilema, protože vybíráme školu (příští týden jsou už zápisy) nemůžu se rozhodnout mezi dvěma školy

mscat
14. jan 2010

děkuji
jste hodné...nešpiním nic mě nebolí zatím počkám 🙂
pokud se znovu rozjede špinění tak už to tak nenechám určitě.jen mi to podráždil sex. 😅 a když na utz pak uvidí ten váčček tak si to nechám rozhodně napsat a o tom špinění mu povím,ale možná si tam ted půjdu zavolat a zeptám se sestřičky jak to vidí.

andy2306
14. jan 2010

mscat-tak aspon tak.bud opatrná...

cambi-ano když to píšeš,tak už si na to pamatuju.promin,že jsem zapoměla..ale kolikrát musím registrovat tolik zážitků špatných i dobrých tady,že se mi to pak něco vykouří z hlavy.ale to hlavní o tobě vím.... 😉 já myslela hlavně jestli už je dadik v pohodě-a vůbec-z těch dárků jestli měl radost?jestlit i nedělají problémy ti dva -bývalý s jeho a tak,víš?ale nemusíš odpovědět,jestli se ti nechce... 😉
já zas mám holky naclazené-kašlou obě a terezka sýpe,ale nic hrozného,nedusí se nic-a v noci spí,tak k dr.jít nechci,protože tambudu čekat dvě hodiny a odnesu si s tama ještě něco horšího.a stejně by mi nic jiného nedala než co dávám terince ted já.a na mě taky něco leze-bolí mě v krku.at už je teplo radši

mscat
14. jan 2010

tak zítra ve 12hod jdu opět k dr. 😅

andy2306
14. jan 2010

volala jsi?řekli ti že máš radši dojít že?no vidíš....... 🙂

andy2306
14. jan 2010

já taky jdu zitra ve 12 h k dr.....na alergologii s astmatem... 😀 😀 😀

mscat
14. jan 2010

andy:jojo volala...no neřekli že mám radši dojít...ale sestřička řekla že mě teda objedná na dřív než za dva týdny at se dojdu ukázat.že samozřejmě pan dr stále nic neuvidí ještě.ale vzhledem k tomu že byl apředtím ta sliznice nízká a řekla jsem že stále ob den špiním..co budu přes tel říkat že je to po sexu 😅 to řeknu až dr.je mi jasné že to zakáže 😅

cambina
14. jan 2010

andy...to nevadí, že jsi zapomněla, mě nevadí o tom psát...
taky kolikrát zapomínám, co jsem si tady přečetla 😅 😀
no zatím nic se neděje...přivezli mi ho 2.1. a ted v pátek jede zase... 😢
jsem hlavně šťastná, že není nemocný (klep, klep)
můžete mi někdo říct svůj názor?....první škola je celkem blízko, ikdyž taky přs cestu, taky tam vyučí angličtinu, taky chodí plavat, taky mají družinu, menší hřiště, dříve jsem na tu školu slyšela nepěkné věci, ted si ji rodiče i děti chválí. (ale asi tam chodí větší raubíři z okolí)
druhá škola je o dost dál (hned z školkou kam ted chodíme), mají tam bazén (kam chodí z první školy), taky vyučují angličtinu, taky je tam družina, mají tam dopravní hřiště i velké hřiště, většinou všichni si ji chválí.
mám těžké rozhodování 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre