Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka78
21. máj 2010

coccinella: Nezkoušíme nic, necháváme tomu volný průběh, ale já jsem myslela, že tyhle čajíky jsou až pak k ulehčení porodu?
Z Častolovic nejsme, bydlíme v Chlumci n. C.

coccinella
21. máj 2010

martinka:
K ulehčení porodu je tuším maliník.. Ale jinak kontryhel je celkem dost účinný při nedostatčné sliznici a neudržení se mimi a čajové směsi celkově by měly harmonizovat pohlavní orgány a usnadnit otěhotnění 🙂
je o tom diskuze např tady: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kontryhe...
Ale když zadáš do vyhledávače třeba čaje na otěhotnění, vyjede toho určitě víc 🙂

martinka78
21. máj 2010

coccinella: děkuju, mrknu na to, já teda pro "usnadnění" beru už půl roku calibrum baby plan,takže pro to mimi taky částečně vlastně něco dělám,ale na ten kontryhel mrknu. Jak dlouho se snažíte vy?

andy2306
23. máj 2010

ahoj HOlky,tak tady to teda vázne ta debata-za času mého těhu to tady jelo..a ted nic.Už se sand nikdo nesnaží?

KORENKA-na tebe moc myslím,i když jsem už nechodím.držím ti moc palce...at se zadaří,at si užijete volno.ONo to dopadne dobře-neboj se.Všechno 🙂
xeni-zdravím aposílám ti na dálku moc moc moc sil....
soničko-i tobě,a přeju ti,at těhotenství pokračuje tak dobře,jako doposud a pak se tady pochlub s pohlavím-a moc krásné jména jste vybrali-moc pěkné.
fly-a ty jsi kde?něconového?cambi-monaberuška?gratuluju k holčičce-to je paráda-budeš mit dvě holčičky jako mám já-jsem byla hrozně ráda kdyžmi řekli,že čekáme opět holku-a byt znovu těhotná,chci ještě třetí 😉 ta naše malá za týden a něco rok....letí to jak blázen.nedávno mě vezl můj do porodnice-a už je to téměř rok...hrozné.ale ten rok byl fakt krásný-bezproblémový-a taková je terezka doted-pohodové,klidné a veselé děcko-máme ji za odměnu.tak pak se moni pochlub se jménem 🙂 myslím na tebe-a co tatínek?napiš!

flyangel
24. máj 2010

ahojky....ako sa mate?ooj andy som 30dc krce na ms mam ale ms zatial nikde 😕
lenze testy ukazuju len take slabulinke ledva ruzove tieniky 😖 😠 😠
takze ani neviem na com som...ovulku som ocakavala na 14-15dc ale neviem kedy prebehla...
ale myslim ze tehu nebudem aj keby som si to velmi priala...ak by som do stredy nedostala tak skocim na gyn nech pozrie ci tam nie je nejaka cysta alebo co..l
ako sa mas ty?a holky sa maju ako?

mscat
24. máj 2010

ahojte

fly:no že by???? 😉
tak jestli slabé růžové stínečky...hmm.to něco značí.dej foto 🙂 😵

andy2306
26. máj 2010

jéééééééééééé...ahoj fly...tak já myslím,že nakonec těhulka jsi,protože já měla tak slabé čárky,že mi manžel vůbec nevěřil a říkal,že jsem blázen.....a ono to sílilo a sílilo....a terezka má rok 🙂 moc ti to přeju,vím totiž jak ty si to moc přeješ....dej vědět jak to dopadlo..doufám,že žádná cysta to nebude......a za chvíli nám porodíš 🙂 píšu chvíli,protože 9 měsíců uteče jak voda.mě teda uteklo..a terezka už ted má rok-2.6......jinak se máme dobře,holky ted byli nemocné obě-antibiotika brali,ale jinak v pohodě.
NOvého tak nic-jsem si spestřila nedávno život-a byla sjem na koncertu Lucie Bílé v HOdoníně-je fantastická.Skvělý zážitek.
JInak ted plánujeme kam pojedeme v létě-ale žádné moře,nic takového.Já pro to nejsem aby se děti tahali tak malé dlouhou cestu někam daleko-takže skončíme někde tady blízko..... 😉 jinak možná se za pár let přidám sem do diskuze jako opět snažilka-kdo ví 😉jenže tak hodné dítě jako je Terezka už se nám asi nepodaří,tak se na to raději vykašleme.....a budeme si užívat,že už jsou děti velké....skončí na víkend u babičky-a my si budem užívat i chvíli klidu sami dva.Nějak to dopadne.
tak pak napiš jak se máš..budu ráda...ahojík. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sedmitecka
26. máj 2010

fly, jeeeee, moc bych ti to přála ,držím palceeeeeeee 🙂

m.o.n.i.k.a
26. máj 2010

fly, zlatíčko, držím moc palečky!!! 😵

sonidlov
28. máj 2010

fly tak dúfam,že to vyšlo. držím palce 🙂 🙂 🙂

flyangel
30. máj 2010

dakujem babenky moje...ste vsetke strasne zlatucke 🙂
tieniky som mala sice slabe a a ms mi meskala 4dni...nuz ale nakoniec v stredu ked som mala ist poobede na gyndu aby sa nato dr.mrkol-dostala som to ☹
takze nakoniec aj ked som mozno tehu bola tak to odišlo...ale nierišim to aj ked som z toho samozrejme smutna bola...
teraz som 5dc,ms mi uz konci takze budeme sa snž aj tento mesiac... 🙂
andy ved ano mozno si zaprajete mat v rodinke aj maleho chlapečka 😉 alebo si budete uzivat dve krasne slečinky 😀
soni ako sa mas?ako prebieha tvoje tehu?dufam ze vsetko ok 😉
monika a ty moja ako s malymi drobcami?
mscat ako snazilkovanie?
sedmitecka a vy sa ako dlho snž?

m.o.n.i.k.a
31. máj 2010

Ahoj fly, to nevadí, držím palečky aby se zadařilo co nejdříve 😵 Určitě se snažte 🙂
Jnak děkji za optání, my se máme fajn, a dětičky jsou jakž takž hodné, malý malou miluje, tak jsem ráda, že nežárlí, nedá na ní dopustit jsou sladcí a malou tu bych amou láskou užrala 😀 I když už to není takové malinkaté miminko, strašně rychle rostě, každý nám netipuje 2,5 měsíce, ale víc, je to sluníčko... A co ty? Jak byteček už hotovo?

korenka
autor
2. jún 2010

ahojte moje babuľky!
tak,ja dnes očakávam ms,nerobím žiadne testy,nieje treba,zato o 2t budem mať plodné dni,tak šupky na to a potom dovča 2t.Tak,držte palčeky,hádam už...bolo by na čase... 😵

sedmitecka
7. jún 2010

fly, my se snažíme už rok a půl, máme za sebou oba vyšetření, všechno vyšlo dobře, žádný problém se zatím nenašel, tak nevím, kde je zakopaný pes....teď čekám na menses a hned pak jdem na první IUI, tak snad se to konečně někam posune 😉

korenka, myslím, že ta dovolená, léto a sluníčko tomu nahrává, že se už musí prostě podařit 🙂

mscat
9. jún 2010

ahojte holky

jsem ted byla dva týdny bez netu...

tak hned kuk za váma 🙂

Fly:to mě velmi mrzí..ale věřím že brzy se dočkáte 😉

noo ..my se snažilkováním 🙂
Tento cyklus jsem použila už i ovu testy....
áá..výsledek vám řeknu zítra 😉 🙂

korenka
autor
9. jún 2010

ahojte babuľky 😢
tak,dnes mi potvrdili biochemické tehu,vyšlo to zo mňa ako....
a to sme po prefuku si dávali pozor,ale asi mal význam,keďže toto...no,čo už,hádam na dovolenke,akurát tam budem mať plodné dni...tak držte palce...

mscat
9. jún 2010

jej korenka..to mě velmi mrzí!! ☹

ale jak říkáš...ted hlavu vzhuru...a zadaří se!! 😉

michalag
10. jún 2010

Ahojte
dlho som tu nebola ale bolo starosti nad hlavu no snad o 9 dni uz bude lepsie a bude aj viac casu aj ked chodim na net ale vacsinou len v rychlosti

@mscat, silno drzim palceky!!! 🙂

@korenka, to ma mrzi ☹ ale pevne verim ze na dovolenke sa vam konecne podari !

@andy2306 Terezke dodatocne vsetko najlepsie k 1. rociku!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

@monaberuska1, @sonidlov ako sa vam tehulkuje?????

deina2005
11. jún 2010

@korenka

mafynka
11. jún 2010

ahojte kocky,,idem si k vam po radu,lebo uz neviem sa sama z toho vysomarit

beriem duphaston uz treti mesiac na upravu cyklu, no a dnes mam 32DC a mrcha stale nikde,,ani necitim,ze by mala dojst,,sem tam ma zaboli brucho ako na kramy,ale to len fakt chvilocka,,a desne ma bolia bradavky na dotyk,,dnes je 8 den, co neberiem duphaston,,,beriem ho na 14 den 11 dni

sedmitecka
11. jún 2010

mafy, no tak to vypadá, že jsi těhule, šupajdi udělat test 😉

mafynka
11. jún 2010

sedmitecke, nechcem si nic nahovarat, bo uz po jednom potrate som,,a 9 mesiacov sa nam nedari

korenka
autor
11. jún 2010

mafy,to môže byť aj tehu,ale aj len obyčajné meškanie,ja beriem dufík už rok aj pol a toto sa stáva občas,ešte počkaj do 40 dňa,ak nedojde,tak choď k lekárovi,na vyvolávačku-agolutin.injekciu,ale skús aj pre istotu test!

korenka
autor
11. jún 2010

baby,dík za úprimné slová,ja neviem prečo ma takto tresce ten hore....ale asi je všetko tak ako má byť...pekný slnečný výkend želám 😎

monaberuska1
14. jún 2010

ahojky holky jak s emáte???

andy ahojky,, jojo vázne ale taky semka méně chodím... za 2 týdny už převážíme nábytek a tak do bytečku takže jsem v jednom kole.... 😀 😀 navíc ten pohyb je čímdál krušnější 😀 😀 😀 😀 ale ještě 3 mněsíce a malá Nikolka bude snáma 🙂 😀 😀 😀

makovicka53
14. jún 2010

ahojte kocky..nemate niektora skusenost s niecim podobnym?mala som cca v strede cyklu zapal mocovych ciest...a mavam tak max 31 dnovy cyklus..dnes je 34 den a mrcha nikde...mam bolesti podbruska a dost intenzivne aj prsia ma bolia ale stale nie a nie sa pustit...moze to ovplyvnit resp. oddialit ten zapal co som mala?

sedmitecka
15. jún 2010

makovicka, ano, může, zánět močových cest ti klidně mohl zpozdit menstruaci...ale taky nemusel a je to něco jiného, třeba 🙂 ...jistotu budeš mít jen když uděláš testík, a mešká ti už 3 dny, takže bych ho asi zkusila 🙂

mravvcek
15. jún 2010

Ahojte kocky,neviete mi niektora poradit?mam 34 dnove cykly, dnes je 42 den a mrcha nikde, tehu test som robila a bol negativny,neviete mi povedat co by mi mohlo MS oddialit?Nemala som ziadny zapal aspon myslim,neviem co mam robit.Dokedy cakat?Bola by som stastna ako blcha keby boli na teste 2 ciarky ale zial nic, myslite ze je skoro testovat?Meska mi to cca 7-8 dni. ☹

lichtakova
15. jún 2010

@mravvcek asi bych zavolala na gyndu a objednala se na krev, týden zpždění mi přijde dost dlouho, buďto jsi těhotná a testy jsou falešně negativní nebo nejsi a dostaneš agolutin na vyvolání a nemá moc smysl čekat a trápit se

mravvcek
15. jún 2010

mam bolesti v podbrusku,akoby som mala MS,a vytok, taky biely husty.Vobec netusim co sa deje.A ked zyvolam dokimu tak najskor o 2tyzdne ma vezme,ma vela ludi ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre