Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mamartinka
30. aug 2011

@zuzkag2 to mal byt brusnicovy.Myslim ale ze aj tabletky su take brusnicove.Mas problemy tiez z mocovymi?

misula.g
30. aug 2011

Tak až budu i já běhat v noci, tak poznám, že jem těhu a nebude to sugesce. Já totiž nechodím v noci nikdy 🙂

labanka
30. aug 2011

@misula.g hadam sa bojiš ? 😀

pehavcek
30. aug 2011

dievcata ja prave citam, ze jednym z prvych priznakov tehotenstva je aj prechladnutie a nadcha.Sice to momentalne prezivam, ale v zivote by ma nenapadlo to pripisovat tehotenskym priznakom. mne to uz pride pritiahnute za vlasy.Co si o tom myslite? 😕

zuzkag2
30. aug 2011

@mamartinka hej hej, ja som si to potom docitala, ze si poslala aj druhu spravu 🙂 ale aj tak by som chcela zohnat cucoridkovy dzusik. labanka mi uz poslala link, kde ho maju.
ano mavam problem aj ja, tak raz za tri mesiace, ale uz som tu pisala, co mi kazal urolog, o tej "self start terapy". tak uvidim, ci to pomoze, je to dlhodoby proces, tak zatial neviem, lebo som si prvy den ms dala prvu polovicku ATB...
ale dakujem aj tak za radu o tom dzusiku, a ano su aj brusnicove tabl, tie ma vzdy zachrania, ja si davam ked mam taky problem aj 4-5 prvy den, a potom o jednu menej, a prejde to.

zuzkag2
30. aug 2011

@daasenka85 Dasi, presne!!!! aj ja mam stale nejake priznaky, keby som nemala teraz ms, a taku silnu, tak si myslim ze som tehu, lebo mi bolo tak vcera nevolno, katastrofa....a este som aj strasne slaba, unavena, stale by som spala, boli ma vajecnik...a tak 🙂 😎 takze psycho...tak ako som uz napisala, uz sa citim ako mimozemstan 🙂

zuzkag2
30. aug 2011

@labanka zlatko moje, milucke...utekaj z prace kupit test a testuj, a hlavne sa neboj...a tu alchemylku teraz nepi, vyvolava stahy maternice, tak nech ti mimi nevypudi...daj si ju az ked dostanes ms, ale ja verim ze nedostanes!!!!!

pehavcek
30. aug 2011

@zuzkag2 ja sice tento problem nemam, ale jedna pani mi vravela, ze u nich je zazracnym liekom na mocove zapaly petrzlenova vnat. Vela vnate zaliat horucou vodou, vyluhovat a do tepleho sa posadit.Vraj jej to velmi pomohlo.

labanka
30. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi mam 2 testy v kabelke ...idem ku kozmeticke a o piatej sa budem testovat tak ti hned napisem, slubujem 😎
stale spinenie bez krvy, tak ja fakt neviem...este som takyto stav nemala 😕
ty ako mojko? preslo trosku krvacanie? a brusko boli?

zuzkag2
30. aug 2011

@labanka ved ty si tyran! 😀 cmuk....ja idem tiez prec z domu, tak nebudem na nete, inak by ma asi porazilo od nedockavosti...🙂 hned mi potom napis, ako to dopadlo, juj, strasne drzim palceky! mojko, ja verim, ze to vyslo, to spinenie je! priznak, ked je na miesto ms....
mne krvacanie ustalo, uz je to v pohodke, ani brucho neboli...chvalabohu...inak neviem ci ta alchemylka nepomohla uz tak rychlo ( naivka hihi)

zuzkag2
30. aug 2011

@pehavcek ano ano, aj to som pocula, ale uplne som na to zabudla...to je recept nasich babiciek...a take zvacsa pomahaju. len u mna je problem, ze petrzlenovu vnat nemam rada, uz ked ju vidim je mi zle 😀 tak to istia brusnice 🙂

labanka
30. aug 2011

@zuzkag2 ja tyran a ty urcite alchemylkolik 😀 urcite si ju pila na hektolitre ked zabrala tak skoro .... ale nie zartujem zlatko, dufam ze ti bude len a len lepsie a ze coskoro budes gulička 😅
nejak sa nehrniem do testovania, robim to len kvoli vasej zvedavosti 😅 😅 😅
cmuky davaj na seba pozor papa

pehavcek
30. aug 2011

@zuzkag2 jaaaaaaaaaaaaaj tak skoda.Presne je to recept babiciek a tie pomahaju uplne najlepsie.Tak nech ti tie brusnice co najskor zaberu 🙂

daasenka85
30. aug 2011

@labanka myslím, že je "to" tam 😉 ale nebudem předbíhat, napiš nám. Přeji hodně štěstíčka!

labanka
30. aug 2011

@daasenka85 babenky moje zlate kebyze ano ani neviete akym stastim to bude pre mna 😵

mamartinka
30. aug 2011

@zuzkag2 a myslis ze v Lidli,Tesco a tak by ho nemali ten dzus?Inak cucoriedky a brusnice to nieje to iste?Ja som s toho akosi hlupa.

zuzkag2
30. aug 2011

@labanka no ty budes gulicka o mesiac skor ako ja,uvidis 🙂 tak ked sme take zvedave, tak sa kvoli nam teda otestuj 😀 a my cakame na vysledok 🙂

zuzkag2
30. aug 2011

@mamartinka Mati, no ja som ho hladala vsade, vo vsetkych obchodoch, a nie je...kedysi bol, a uz nie je...nevadi. a brusnice a cucoriedky nie su to iste, aj ja som si to myslela, ale nie su...

mamartinka
30. aug 2011

@zuzkag2 Teraz citam ze ale tie brusnice su na mocove cesty a tie cucoriedky asi nie.Brusnice su aj v Urinali tabletkach.O cucoriedkach som nepocula ze by boli na mocove cesty.Ja pijem tu v Irsku Cranberis Dzus a zatial problem nebol od minuleho roka.Ale teraz pozeram u nas taky dzus brusnicovy a neviem ho najst.Tak ja neviem.

mochenkaa
30. aug 2011

@zuzkag2 já sehnala brusnicový / brusinkový džus normálně v Bille, byl od značky Relax, tak se zkus podívat po této značce džusů

mamartinka
30. aug 2011

@mochenkaa je fakt dobry.A ked pises o tej znacke Relax tak by to mali mat aj v Kaufland,Tesco v lidli neviem.

mochenkaa
30. aug 2011

@mamartinka taky si myslím že by měl být všude. Je fakt, že Relax je jediná značka od které jsem brusinkový džus našla.

mamartinka
30. aug 2011

@mochenkaa Dakujem.Musim sa az prideme domov pozret nan tiez niekde.Dakujem. 😉

pejullka
30. aug 2011

@labanka tak dej vědět, držím palce🙂 všechny

mochenkaa
30. aug 2011

@mamartinka není zač, taky na to trpím tak už jsem chytrá 😀

daasenka85
30. aug 2011

já zase chci zkusit ten grepfruitový džus, jednu dobu jsem ho pila, kdo ví, jestli to nebylo v době, kdy jsem otěhotněla :D a vezmu si ho dpo práce, když ho budu popíjet celý den v práci, tak mi ho přítel doma může pít jak chce a vliv to mít nebude 😉 mohu se někoho kdo má zkušenost zeptat na množství? třeba @strihalka ...

strihalka
30. aug 2011

@daasenka85 doporucuji!!!!

daasenka85
30. aug 2011

@strihalka děkuji, a můžu se zeptat, to jsi vypila každý den postupně celou litrovou krabici nebo třeba jen 3 dl denně?

misula.g
30. aug 2011

@labanka Jednak se bojím 😀 a jednak se mi taaaak strašně nechce z pelechu - než se vyhrabu, tak to vždy zaspím 🙂
@mamartinka @zuzkag2 Borůvky (čučoriedky) jsou dobré spíše na zrak, na močové cesty potom brusinky. Brusinkový džus je ale dost kyselý, tak si kupte případně brusinky buď sušené, nebo v tabletách.

daasenka85
30. aug 2011

@misula.g @mamartinka @zuzkag2 :D holky, my budem tak zdravé!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre