Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

maminka142
20. sep 2011

@hanysek.hanysek a testík si už robila? 10 DPO by už aj mohol niečo ukazať, či?

hanysek.hanysek
20. sep 2011

@maminka142 Dělala sem si 20citlivost. Zdá se mi, že je tam slaboulinkatý duch. Nevím, zda by to mohlo být těhu, spíš aby to nebylo falešně pozitivní. Možná to ta 20 tak ukazuje. Zkusím ještě udělat zítra ráno a uvidím, jestli trošku zesílila, nebo je pořád stejně slaboulinkatý duch. Ale kdybych mohla, tak zalezu do postele, zavřu oči a spím. Sem hotová. Sem unavená i z toho, že musím dýchat :o) a to motání hlavy. Prostě i když chodím, sedím, dívám se na telku, tak cítím, jak se mi zamotá hlava. Ale asi to těhu není.

maminka142
20. sep 2011

@hanysek.hanysek prečo si myslíš, že to tehu nie je? Ja som mala tiež taketo príznaky a ten "duch" dufam, že bude len silnejší a silnejší 😀 Skus ešte zajtra, alebo pozajtra, ale kup si s citlivostou 10. Ten je naj 😉 Naprklad mamatest 10, aj mne ho tu kočky poradili 😉

hanysek.hanysek
20. sep 2011

@maminka142 Nevím, jestli se to dá nazvat "duch" ale snad zítra malinko zesílí, abych viděla, že je to opravdu ono. Jo a od ovulace mám pocit jakoby mokro v kalhotkách a někdy na toaleťáku malinko hlenu, ale není to moc a není to pravidelné. Ale od ovulace každý den minimálně jednou. Tak já nevím. Ale spala bych, to je příšerné, jak se mi chce spát.

maminka142
20. sep 2011

@hanysek.hanysek tak to držím palčeky na zajtra a ten spanok, môže byť aj tym počasím 😉

petulak1988
20. sep 2011

@daniwaugh no u me stejne ja jsem 20DC a 6dpo

vierkapierka
20. sep 2011

@zuzkag2 Zuzanka ešte som zabudla na podstatnú vec, strašne som citlivá na pachy, ja neviem strašne mi smrdia rôzne predmety, ktoré mi doteraz nevadili, prsia ma zatial nebolia, som 11 DC pocit mokra stale pretrvava som z toho jelen juj tak ale zajdem asi po ovu testik alebo co ja viem testnut tehu testom? ms bola fakt ako čaj slaba predtym bolo spinenie par dni pred ms, teraz by som hned mala ovulku? cosi moje telo dava najavo, ale co musim zistit papky

daniwaugh
20. sep 2011

@mischako
to ma mrzi, vobec to neznie povzbudivo :( a ako hodnotil sancu na babatko?

daniwaugh
20. sep 2011

@petulak1988
no ja vobec netusim co su tie skratky :( prosim vysvetlit?🙂 dakujeem
teraz mi napadlo ze dc je do cyklu a dpo je dni po ovulacii? spravne?
ja to mam tazke, lebo ja som nemala ms asi 2 roky, ja som brala take ine tabletky a teraz som mala az 4.9 prvu ms po sto rokoch tak neviem ani ci budem mat pravidelny cyklus ani ci je sanca otehotniet hned (kazde telo je ine, niekto otehotnie hned po vysadeni, niekto ma problemy).. ked to tak ratam ja som ovu mala 17..9 (ak by som mala normalny cyklus)cize som len 3dni po ovu..takze tak skoro to vediet nebudem. ale 6dni ti tusim este tiez moc nepovie, ci ano?

katkav
20. sep 2011

@daniwaugh DC je den cyklu, takze prvy den menstruacie je prvy den cyklu 😉 a DPO je den po ovulacii, to si spravne odhadla 😉

daniwaugh
20. sep 2011

@katkav
dik za vysvetlenie, aspon daco som odhadla :D ja som predtym taketo vobec totiz neriesila 🙂 tak uz som zasa o cosik mudrejsia 🙂 ja som teda 16DC 3dpo ak sa spravne pocitam 🙂)))

mischako
20. sep 2011

@daniwaugh no to podle toho, jestli se ta cysta vyléčí, nebo se bude muset operovat, mám ji na vaječníku, který mi už jednou z toho samého dlvodu operovali, takže pak už by to asi bylo horší.....

zuzkag2
21. sep 2011

@labanka Adik, tak som merala tym mojim super teplomerom, a je to asi haluz, lebo mi nameral 38,4...a pritom telovu teplotu nemam...a aj tak, 4 dni uz nestihnem merat, lebo v piatok mam dostat ms...
mojko, a ja si ta kludne adoptujem 😀DD aj ty budes super mamina, juj,nech sa nam to prianie uz splniiiii!!!!!!!!!!!!!
a tie lieky beries? ako sa pri nich citis? kedy mas mat vlastne ovulku?

zuzkag2
21. sep 2011

@vierkapierka a ty si moja zlata netestovala tehu testom vobec ? tak supito, som strasne zvedava...ved to spinenie mohli byt uhniezdovanie....a ty si uz mozno tehulka. juuuj, otestuj, a daj hned vediet ako si dopadla.

mwt
21. sep 2011

baby tak ja som 30DC a zatial mrcha nikde, nemam ziadne priznaky ani ze by mala prist, ale zas ani tehu priznaky momentalne nepocitujem.... tak som si rano urobila testik a vysiel s jednou ciarkou... tak neviem, asi skocim a kupim dlasie aby som to zajtra vedela zopakovat....

bebss
21. sep 2011

máme soukromou diskuzi...tak kdo má zájem...ať mi písne...Název diskuze uzavřené - *SNAŽILKY* do Vánoc chci být těhotná 🙂

misula.g
21. sep 2011

No holky, já se v sobě nevyznám! Měla jsem 3 dny špinění, myslela jsem, že to přejde nejpozději zítra v ms. Včera mi klesla trošku teplota, tak jsem měla za to, že je to ztraceno, dnes ale zase trošku stoupla. Špinění přestalo a spíš mám takový slabý nažloutlý výtok, který jsem měla i před špiněním. Žáha pálí jako čert, vždy tak obden. Myslela jsem, že se určitě nezadařilo, ale teď si nejsem jistá. Testovat budu nejdříve v pátek ráno, když zítra nedojde ms.

misula.g
21. sep 2011

Jsem dnes 12. DPO, testovala jsem 9. DPO, když jsem začala špinit a samozřejmě byl tehdy negativní.

misula.g
21. sep 2011

@pejullka Ahojky, tak už je lépe?

pejullka
21. sep 2011

@misula.g ahoj, dekuju za optani, je.Mam v sobe teda leky, magnezko a kontryhel, ale muzu konecne po dvou dnech vstat s postele...uff🙂

misula.g
21. sep 2011

@pejullka No paráda, tak už bude jenom lépe 🙂

daasenka85
21. sep 2011

@pejullka Taky jsem ráda, že Ti je lépe 😉 jen tak dál!!

gina1769
21. sep 2011

@zuzkag2 ahoj zuzka,no ako,vydržala-nevydržala testovať ? Veľmi ti prajem tie vytúžené // 😉

daniwaugh
21. sep 2011

@misula.g
no ja mam pocit ze si na najlepsej ceste ako adeptka na tehulu 🙂)

daniwaugh
21. sep 2011

@zuzkag2
Zuzik asi to bude zniet hlupo, ale ja som to nerobila nikdy este, akytm teplomerom sa meria ta teplota? normalnym? a ehm..vaginalna?🙂 dik :D

katarinkam
21. sep 2011

Baby ked som mala anovulačný cyklus budem mať normálne MS ?

misula.g
21. sep 2011

@daniwaugh No, bylo by to krásné, ale necítím se moc těhu 🙂 Uvidíme, co přinese zítřek 🙂

misula.g
21. sep 2011

@daniwaugh @zuzkag2 Jestli můžu odpovědět, tak vaginální teplota se měří buď rtuťovým nebo digitálním (nejlépe se dvěma desetinnými čísly). Já ji měřím první měsíc a poznávám tak, jak funguje moje tělo. Graf přikládám, kdyby tě to zajímalo 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/372889

adele15
21. sep 2011

@misula.g juj misi, tak budem drzat palceky, nech to tento mesiac vyslo 😉 ale podla toho co pises, to vyzera veeelmi slubne 😵

daniwaugh
21. sep 2011

@misulag
jasne ze ma to zaujima, hned to nastudujem 🙂 a mozem sa ist aj odmerat.. 🙂
a nemusis sa citit, ale podlamna to zatial vyzera ze si 🙂 budeme silno drzat palceky tu 🙂 ved vsetky tie znaky k tomu smeruju, ci nie?🙂 aj Zuzka sa testuje asi v piatok, tak to budu hned dve pozitivne spravy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre